Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

znikad

DasCoin - www.coinleaders.com - później netleaders.com

Rekomendowane odpowiedzi

Bez wątpienia to jego wina. Sam to przyznaje. 

Nie mniej szkoda mi chłopaka. 

Co do CBŚ itp. 

Coś tam się kontaktował. Składał zeznania itd. Tyle że już na zeznaniach mu powiedzieli ze szans na odzyskanie kasy praktycznie nie ma. 

Na posadzenie delikwenta już bardziej. 

Ehh. 

Nominalnie staram się być opanowany i mało agresywny. Jednak gdy widzę Grzesia na Majorce i człowieka który postarzal się kilka lat w oczach, dzięki grzesiowi to mnie coś strzela. Mam wtedy ochotę takowemu łeb odstrzelic. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Tak dziala biznes

A wystarczylo przeczytac 1` strone tego tematu.

44732322417186261255.png

Edytowane przez xavix87

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko fajnie, tylko.. dlaczego on sie z dasa przerzucil na sprzedawanie ludzi? :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 2.02.2019 o 09:50, xavix87 napisał:

Tak dziala biznes

A wystarczylo przeczytac 1` strone tego tematu.

Jakiś ziomek na pierwszej stronie określił nawet kurs: 3 eurocenty albo niżej. Prorok jakiś czy co... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, skoro wspominki z pierwszej strony :)

W dniu 6.10.2016 o 12:13, znikad napisał:

Współpraca z jedną najlepszych księgowych na świecie Price House Water Coopers która będzie odpowiedzialna za weryfikacje kont i portfeli.

A póki co weryfikacja w każdym z "biznesów" odrębna i każda z firm zbiera dane o niesamowitej wartości rynkowej, szczególnie na całkiem czarnym rynku...

2. Współpraca z Blair Baker ( jeden z założycieli https://www.fxcm.com najlepszej platformy forexowej na świecie ). Blair również będzie dla Coinleaders otwierał platforme tradingowa (exchange) która będzie oparta na  z Wall Steet. Bedzie to giełda otwarta na cały świat.

A oto linki na Wall Street :)

3. To co najlepsze to to iż kontakty Blaira pozwalają w niedługiej przyszłości podłączyć Dascoin do technologii płatności mobilnych na całym świecie praktycznie we wszystkich punktach w których są akceptowane na dzien dzisiejszy Visa i Mastercard ( okolo 10 milionów punktów ). Z tej technologi na dzień dzisiejszy korzystają już takie marki jak Apple Pay, Vodafone.

Teraz już nie 10 milionów punktów a 20. Sukces dascoina jest taki, że kilkudziesięciu userów może zrobić drobne zakupy w prawie każdym z tych punktów jeśli tylko towar niezbyt drogi. Ba, nawet Jakub z Grzesiem mogą sobie kupić wspólną pościel wszędzie poza Spitsbergenem, bo zasięg karty przedpłaconej - technologii znanej i lubianej od wielu lat - tylko tam nie sięga :)

Ta technologia może wznieść Dascoin bardzo wysoko = cena. Ponieważ będzie miała bardzo duża popularność.

Miała móc a przygniotła i pchnęła na dno...

4. Wprowadzenie programu lojalnościowego dla ludzi płacących Dascoin ( rabaty cenowe, promocje) to zachęci ludzi spoza MLM do kupowania Dascoin i dzieki temu cena będzie rosnąć.

Poza jakiś tam projektantem mody z Wielkiej Francuskiej Wieży nikt w to nie uwierzył... Twórcy programów lojalnościowych nie dorośli do tej wspaniałej technologii i to przez nich i @pepperoniss cena dascoina dołuje a nie rośnie.

5. Technologia Dascoin będzie około 100 razy szybsza niż np. Bitcoina...

No... Od pewnego czasu to nawet 200 razy bo ją jeszcze z braku innych sukcesów o 100% z dnia na dzień przyspieszyli. Nie wiadomo tylko po co bo z aktualną ilością transakcji poradziłby sobie księgowy na emeryturze w technologii przebitkowej piszący ołówkiem kopiowym...

6. Mimo, że rynek kryptowalut nie jest w żaden sposób uregulowany to firma dostosowuje się już do standardów które panują na świecie... dzięki temu wprowadzają KYC aby nie było mowy o praniu brudnych pieniędzy.

A w górach żyją świstaki i świszczą oraz zawijają w te sreberka...

7. Będą wprowadzane aplikacje do łatwiejszej obsługi DasCoina.

Będą...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
15 godzin temu, pepperoniss napisał:

7. Będą wprowadzane aplikacje do łatwiejszej obsługi DasCoina.

Będą...

Czlowieku !!!! co ty piszesz juz sa smarttools i traveler  ..........  wszystko tak jak firma obiecala to i zrealizowala jak by to powiedzial.... Okonski

to wszystko przez tych cholernych hejterow , cudowny projekt ale niestety ta potezna miedzynarodowa firma doluje bo w polsce jest takie forum -hyipforum- na ktorym jest hejtowana. tak dascoin juz osiagnal bylby kurs wymiany 1:1 z bitcoinem a przez podlych hejterow zbliza sie do 1 satoshi. CZY WY NIE WIDZICIE JAKI TO CUDOWNY PROJKT .....ktory za licencje za 100e pozwolil by zarobic 100tys euro  co ja pisze  1 mln euro ---CZY WAM NIE WSTYD PODLI HEJTERZY--- ..

Edytowane przez tomco23

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nie zawsze się z Pepperonisem zgadzalem ale jedno trzeba mu przyznać, że nie jednego przed nietrafionymi inwestycjami uchronił. 

Przyznam szczerze że kiedyś prawie dałem się przekonać co do inwestycji - naciagania P. ZUKI.... Ale dzięki temu forum zdobyłem trochę  wiedzy i dowiedziałem się że to wszystko prowadzi do niczego 

Edytowane przez BartasBdg
Błąd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I bardzo dobrze, że nie we wszystkim się ze mną zgadzasz. Jednomyślność jest wymagana wyłącznie na grupach sekt poszczególnych ponziaków. 

Rolą zaś forum jest nie tyle zniechęcanie do tego czy innego programu ale danie potencjalnym inwestorom informacji czym program jest i co w nim wydaje się bajką. Wskazanie słabych i mocnych punktów. 

Będę to powtarzał w kółko. Nie było, nie jest i nie będzie moją intencją by kogoś do tego czy innego programu zniechęcać czy zachęcać. Nie niosę też kaganka oświaty. Chodzi o to by każdy kto chce mógł z dyskusji wyciągnąć swoje wnioski i podjąć świadomą decyzję o wejściu lub rezygnacji z wejścia w projekt oraz o to by wiedział w jaki projekt w rzeczywistości wchodzi. Bez lukru...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli reasumujac wszyscy naciagacze beda mieli wytlumaczenie ,ze wszystko bylo cudowne,swietnie przemyslane niedoscignione w swej genialnosci..... tylko winni sa hejterzy ktorzy zepsuli to wszystko i wszystko padlo . A to ze to wszystko bylo pomyslane jako piramida o tym sza ... Acha jeszcze sie dostanie CBS ze oni tez do tego przylozyli lape ,a to bylo super uczciwe ,ale bezpodstawnie ich sciagano i dlatego to niestety upadlo. Wszyscy beda winni ale sam "projekt" byl cudowny wspanialy genialny.... i oczywiscie wszyscy z forum beda wysmiewanii tak jak wczesniej przez geniusza inwestowania Mariusza Mikolajczaka. Kotry pojechal cos "wszamac" i przepadl bez wiesci po debucie gieldowym cudownego dasa. (splaca kredyty ?) bo do tak bezlitosnego wyludzacza jak bartek Ż to  on ma daleko

jak by czlowiek nie mial zadnych skrupolow to bylby by jednym z nich .ale niestety nie potrafie tak funkcjonowac chocbym mial dostawac 300 tys zl /msc. bo nie tylko kasa sie liczy przynajmiej moge ludziom spojrzec prosto w oczy a nie spird... jak szczur na malte i kluc w oczy nabitych w butelke dochodami z oszustwa

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, tomco23 napisał:

tylko winni sa hejterzy ktorzy zepsuli to wszystko i wszystko padlo

Przecież nie od dziś wiadomo, że całemu złu tego świata winni są żydzi, masoni i cykliści a w światku hyipowym jeszcze forumowicze hyipforum :) 

Godzinę temu, tomco23 napisał:

i oczywiscie wszyscy z forum beda wysmiewanii tak jak wczesniej przez geniusza inwestowania Mariusza Mikolajczaka

Wiesz... Marcin to młody chłopak, który być może nawet uwierzył w wielkość dascoina, jego twórców. Mogę tylko mieć nadzieję, że po tym co się stało po jego ostatnim filmie otworzył oczy i dostrzegł, że dascoinowa rzeczywistość bardziej odpowiada temu co mówili ci, których nazywał hejterami niż to co bezmyślnie powtarzał za pseudoliderami. Mogę mieć nadzieję, że - nawet jeśli na zaganianiu zarobił - to już więcej tak zarabiać nie będzie chciał.

Wbrew bowiem pozorom wielu złapanych na lep łatwej kasy, gdy otworzy oczy nie chce tak zarabiać. Nie wraca do tematu ponziaków czy niby MLM. Tylko nieliczni dołączają do teamów zawodowych zaganiaczy. To, jak wynika z moich obserwacji max kilka, kilkanaście osób na każdy większy program. 

Po części wynika to z tego, że trzeba tak naprawdę niewielu z polecających robi to na skalę przemysłową. A jeśli jeszcze sam wdepnął w projekt a nawet posiłkował się kredytem to często zaganianie tylko zmniejszyło straty.

I to może być ten przypadek...

• Dziękuję! 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie to było mnóstwo takich którzy mieli te kilkadziesiąt-kilkaset subów na Yt. Wciskali tego dasa czy futuro albo bitclub i zapadli się pod ziemię często ukrywając konto na Fb czy wręcz je usuwając. 

Dla wielu jednak perspektywa "łatwej" pracy bez etatu i częste wycieczki na Bali czy Dominikanę okazały się nie do zniesienia psychicznie i musieli odpuścić. Ta nieliczna reszta dołączyła do zawodowych naganiaczy którzy potrafią płynnie przejść do kolejnego biznesu na lata jak teraz odbijają ze starych ponziaków do omegi, nasdacoin czy innego cuda które wyrośnie niebawem żeby zapchać lukę jak walnie o pysk futuro. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam czytając to forum duzo się nauczyłem. Patrzę na projekt obiektywnie i z boku. Nie wiem jak w dobie Internetu i takich forum ludzie nie potrafia przeczytać i realnie ocenić taki program. A swoją droga takich delikwentow-naganiaczy kiedyś spotka kara za tego typu rzeczy. Nie uciekną przed tym

• Smutny 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 4.02.2019 o 08:32, tomco23 napisał:

jest jeszcze jeden fachura od daskojna, niejaki Gorowski, milioner który na swojej stronie żebrze o datki:

https://milionzgorowskim.simdif.com/

myślałem, że ci bogacze nie muszą uciekać się do takich myków

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
W dniu 7.02.2019 o 02:10, Aquario napisał:

jest jeszcze jeden

v#deo tego pyndzla jest wypastowane we wszystkich internetach od zawsze. na hajpie ze kilka razy też.

każdy ma prawo do swojej opinii. internet jest jak kałuża przed blokiem.

łatwo wdepnąć

#kuprzestrodze

zaczynam w tym wszystkim powoli wyczuwać pewien smaczek. pod najświeższym filmem Pana Jacka.

też testowałem wiele wersji Pajączka. właściciel programu cały czas za darmo udostępniał kolejne w gazetach Enter i Chip. miałem wtedy 17 lat i to było około 15 lat przed tym jak wprowadzili gimnazja do Polski, których już nie ma. posługuje się Pan martwym argumentem Panie Jacku. w poprzednich filmach, w których prezentował Pan projekt NetLeaders, za każdym razem obiecywał Pan, że cena DASC będzie wyższa od obecnej. z monitorów Pan tego ludziom nie wydrapie. /zrobiłem screen tego komentarza - to oczywiste, bo niewygodne zawsze Pan kasuje/
Edytowane przez covciu
motywacja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Apropos "promotorów" przypomniał mi się jeszcze jeden, niejaki Dominik Barzyk

spoglądam na jego YT i FB a tam już prawie wszystko co dotyczy tego das czegoś pousuwane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 godziny temu, Aquario napisał:

pousuwane

zarost dalej na 3dniowego biznesmena z pekaesu? czy jakiś facelift odbyty, przepraszam odbył się?

W dniu 1.02.2019 o 19:54, pepperoniss napisał:

Skontaktował się

służę adresem e-mail, dla

bezpośrednio dotkniętych przez /omega-best/ oraz dla osób, które mają informacje mogące pomóc w sprawie przeciwko.

ma to bezpośredni związek z działalnością osób podszywających się pod paramlm w sieci.

dot. również NetLeaders

Edytowane przez covciu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, covciu napisał:

zarost dalej na 3dniowego biznesmena z pekaesu? czy jakiś facelift odbyty, przepraszam odbył się?

facjata dalej ta sama, w końcu to byznesmen pełno gębo

nie wiem czy ktoś z Was kojarzy ale była jeszcze niejaka Anastazja Demiskevych, co ta wyrabiała na FB grupach to głowa mała, właśnie pozwoliłem sobie zajrzeć w jej profil i na próżno szukać czegoś o nazwie das koń... to tak apropos tych milczących mediów, zaganiacze już dawno przeszli do nowych biznesów, zdjęcia pousuwane, filmiki wykasowane, temat dobiegł końca

Edytowane przez Aquario
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
36 minut temu, Aquario napisał:

temat dobiegł końca

pora na dobranoc, bo już księżyc świeci

to the, be the moon or not to be?

czas rozdać potomnym

https://www.google.pl/search?hl=pl&tbm=isch&source=hp&biw=1920&bih=966&ei=7pxlXL6KCcHsrgT8nqGgCA&q=zewnętrzny+dysk+western&oq=zewnętrzny+dysk+western&gs_l=img.3...1821.7388..7670...0.0..0.140.1872.20j3......0....1..gws-wiz-img.....0..0j0i5i30j0i8i30j0i30j0i24.X2H-r9xTRKA#imgrc=FAAWo6Ls2hh7VM:

te uczucie, kiedy widzisz podczas v#deo lewe oko Pana Jacka Paciorka uciekające w lusterko za szybo

jedno przyznam, nie brakuje temu chłopu fantazji

Edytowane przez covciu
służę adresem e-mail dla dotkniętych przez /omega-best/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta