Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

znikad

DasCoin - www.coinleaders.com - później netleaders.com

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to co to znaczy?

To słowo WYTRYCH!

Dzięki niemu twórcy i liderzy kiedy im się zechce będą porównywali ją do Bitcoina a kiedy im się wykaże, że toto z Bitcoinem nie ma nic wspólnego użyją tego magicznego słowa-wytychy mówiąc, że właśnie dlatego to coś jest walutą hybrydową...

W rzeczywistości to nic nie znaczy...

Zwykłe mydełko do zamydlenia oczu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale super, że ten film zrobili! Naprawdę nie wiedziałem, że grupa naczelnych oszustów tego kraju wzięła się za tego scam-das-coina.

To DOSKONAŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@finger ale teraz to przytrolowałeś jak ta lala. Wyroków sądu oczekujesz? Oczywiście doskonale wiesz, że ich Tobie nie wskażę, ale skoro dla Ciebie program jest oszustwem dopiero po wyroku sądu to rozumiem że nadal mogę śmiało inwestować w realne programy tych panów:

- Just Been Paid

- Banners Broker

- Chardfords

- Libertagia

- EmGoldex

- BeWiseTrader

No i aktualnie Das Coin.

Oczywiście nie wymieniłem wszystkiego chociaż wiem, że mieli tego znacznie więcej. Das Coin to jedynie kolejny przystanek w ich oszukańczej podróży.

To co? Rozumiem, że ani jeden z powyższych projektów nie jest oszustwem bo nie mamy wyroku tak?

Pytanie retoryczne. Każdy niech sobie sam odpowie bo dalsza dyskusja sprowadzi nas na offtop.

Edytowane przez antyhyip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mówisz o gościach z wideo, czyli to są założyciele dascoin czy tylko jacyś promotorzy? Bo z tego co wiem to mówiono, że właścicielami są osoby zupełnie nie związane z jakimkolwiek marketingiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze wiesz waćpan co mam na myśli a jedynie próbujesz chwytać za słówka a ja się w tą gierkę nie dam wciągnąć.

Pięknie powiedziałeś z tymi "właścicielami". Jedynie potwierdziłeś że DasCoin nie jest kryptowalutą a hyipem. Otóż prawdziwa kryptowaluta nie ma centrali i właściciela. Można powiedziec że ja jestem właścicielem Bitcoina ponieważ posiadam kilka sztuk. Tak samo może o sobie powiedzieć każdy inny WŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie było prawdziwe! Bo ja ich nie znam a skoro tyle wiesz więc liczyłem na odp. A doskonale wiesz żeby coś było uznane za krypto. Nie koniecznie musi być zdecentralizowane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze wiesz waćpan co mam na myśli a jedynie próbujesz chwytać za słówka a ja się w tą gierkę nie dam wciągnąć.

Pięknie powiedziałeś z tymi "właścicielami". Jedynie potwierdziłeś że DasCoin nie jest kryptowalutą a hyipem. Otóż prawdziwa kryptowaluta nie ma centrali i właściciela. Można powiedziec że ja jestem właścicielem Bitcoina ponieważ posiadam kilka sztuk. Tak samo może o sobie powiedzieć każdy inny WŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro nie znasz tych panów to musisz być bardzo "świeży" w temacie. Wciągniętych przez tych ludzi w biznes bez ryzyka na lata są zapewne już dziesiątki tysięcy ludzi.

I powtórzę: nie było na tym bożym świecie biznesu który był przez nich promowany i który by się nie wysypał zostawiając więcej ludzi stratnych niż "zarobionych". Absolutnie każdy kolejny projekt potwierdzają, udowadniają, jeżdżą po świecie i spotykają się z właścicielami. Gdy już nawet sami przed sobą udowodnią, że to nie oszustwo wówczas biznes się zwija i panowie zaczynają uwiarygadniać kolejny biznes bez ryzyka na lata.

NIE INACZEJ BĘDZIE TUTAJ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To moze byc ustawiane, admin taki głupi nie jest. Jakos nikt nie planował dni otwartych. Nagle na Fb promotorzy DasCoin wyskoczyli dosłownie z podziemi ze jadą złożyć wizytę. :D

Edytowane przez Ksawus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nastanawiam sie jak ta TOPka naciągaczy wybiera sobie jakiś program. czemu akurat teraz reklamują tak bardzo ten program

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pepe ze chce Ci się tak rozwijać wypowiedź, tylko szkoda ze taki osobnik nie przeczyta nawet połowy i nadal będzie pisał swoje głupoty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kto zechce to przeczyta...

W zasadzie powinien przeczytać każdy kto dotrze do tego wątku...

Namawiacz i kandydat na Namaiwiacza by się przygotować na pytania Namawianych Na Biznes Bez Ryzyka w Branży Kryptowalut.

Namawiany lub kandydat na Namawianego by wiedzieć z czym tak naprawdę się je i podjąć decyzje czy chce się bawić w piramidę z elementem spekulacji :)

Jeśli wpadną na ten wątek, a trudno nie jest bo google jeszcze wysoko indeksuje tę stronę,  i nie przeczytają to Ich problem...

Namawiacz straci iluś tam Namawianych a Namawiany pozostanie przez pewien, zapewne niezbyt długi czas, w błogim stanie świadomości, że w końcu trafił mu się biznes, który bez wysiłku i bez ryzyka ustawi go do końca życia...

PS. Namawiacze raczej nie przeczytają. Oni mają dziwną tendencję by być przekonanym o swojej eksperckości po pierwszy webinarze lub evencie... :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kto zechce to przeczyta...

W zasadzie powinien przeczytać każdy kto dotrze do tego wątku...

Namawiacz i kandydat na Namaiwiacza by się przygotować na pytania Namawianych Na Biznes Bez Ryzyka w Branży Kryptowalut.

Namawiany lub kandydat na Namawianego by wiedzieć z czym tak naprawdę się je i podjąć decyzje czy chce się bawić w piramidę z elementem spekulacji :)

Jeśli wpadną na ten wątek, a trudno nie jest bo google jeszcze wysoko indeksuje tę stronę,  i nie przeczytają to Ich problem...

Namawiacz straci iluś tam Namawianych a Namawiany pozostanie przez pewien, zapewne niezbyt długi czas, w błogim stanie świadomości, że w końcu trafił mu się biznes, który bez wysiłku i bez ryzyka ustawi go do końca życia...

PS. Namawiacze raczej nie przeczytają. Oni mają dziwną tendencję by być przekonanym o swojej eksperckości po pierwszy webinarze lub evencie... :)

Nie martw sie ,,Obserwujo obserwujo,, hahahaha, on zna nawet cene jaka bedzie w 2017:)

74862486544844779662.png

Edytowane przez xavix87

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up ten to upadł na głowe kompletnie.   :huh:

#EDIT: faktycznie zarobił na dascoinie oczywiście na prowizji, a nie samej walucie...

Edytowane przez kamer1337

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hehe... I na tym polega innowacja w świecie kryptowalut i jej hybrydowość...

Jeszcze coina nie stworzono a już na nim można zarobić :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś w tym temacie nie wiedział co aktualnie promuje Kujawa, Klepczarek , Zukiewicz. Aktualnie mam na myśli parę miesięcy wstecz , bo co promowali rok , dwa temu , to nie mam pojęcia, bo o nich nie wiedziałem że istnieją.

Ale aktualnie są to:

MxRevShare

recyclix

FutureAdPro

My24

BitClubNetwork

od paru dni DasCoin  

[---] offtop

czy DasCoin upadnie jutro , za rok , za 10 ? Nie wiem , nie uważam że jest jakiś program który da nam 100 bezpieczeństwa, będzie działał zawsze ,liftime, dożywotnio. Ja o DasCoinie tak nie napisałem, a wy wielce oburzeni tak swoje programy polecaliście czy też "pokazywaliście". Powtórzę jeszcze raz , nie wiem jak będzie, ale tak jak w waszych powyższych programach, liczy się dobry czas wejścia i wyjścia. Kiedy ten czas wyjścia, sprzedaży, będzie nie wiem. Może się tego czasu nie doczekam, zapewne ku radoiści wielu z was. Ale płakać nie będę bo jest w dziale HYIP i po prostu z tym się liczę ! Paru z was wieszało psy na BitClub, ze piramida scam, i jutro upadnie. Dwa lata minęły, dalej działa , może jutro ich nie będzie. Ale dzisiaj są. Może nie mają takich naliczeń jak VERTEX do 22% miesięcznie ,ale wciąż płaci. Źyczę Wam sobie, by BitClub i inne wasze programy dalej działały, i płaciły jak najdłużej.

trzymajcie się

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@znikad nie wiem co ma wnosić do tematu Twój powyższy post, poza tym, że jest ewidentnym offtopem. Nie zauważyłem, aby ktokolwiek miał pretensje do samego hyipa o nazwie DasCoin o to, że jest piramidą finansową. Wszelkie "ale" odnoszą się wyłącznie do sposobu promowania tego biznesu bez ryzyka i prezentowania tego w takim świetle jakby to jakiś cud techniki miał być.

Co my tutaj promujemy nie ma naprawdę znaczenia - grunt, żeby to było etyczne i nie miało na celu naciągania jelenia za wszelką cenę.

PS. VERTEX nie jest w dziale SCAM :P  (jeszcze)

Edytowane przez antyhyip
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś w tym temacie nie wiedział co aktualnie promuje Kujawa, Klepczarek , Zukiewicz. Aktualnie mam na myśli parę miesięcy wstecz , bo co promowali rok , dwa temu , to nie mam pojęcia, bo o nich nie wiedziałem że istnieją.

Ale aktualnie są to:

MxRevShare

recyclix

FutureAdPro

My24

BitClubNetwork

od paru dni DasCoin  

[---]

czy DasCoin upadnie jutro , za rok , za 10 ? Nie wiem , nie uważam że jest jakiś program który da nam 100 bezpieczeństwa, będzie działał zawsze ,liftime, dożywotnio. Ja o DasCoinie tak nie napisałem, a wy wielce oburzeni tak swoje programy polecaliście czy też "pokazywaliście". Powtórzę jeszcze raz , nie wiem jak będzie, ale tak jak w waszych powyższych programach, liczy się dobry czas wejścia i wyjścia. Kiedy ten czas wyjścia, sprzedaży, będzie nie wiem. Może się tego czasu nie doczekam, zapewne ku radoiści wielu z was. Ale płakać nie będę bo jest w dziale HYIP i po prostu z tym się liczę ! Paru z was wieszało psy na BitClub, ze piramida scam, i jutro upadnie. Dwa lata minęły, dalej działa , może jutro ich nie będzie. Ale dzisiaj są. Może nie mają takich naliczeń jak VERTEX do 22% miesięcznie ,ale wciąż płaci. Źyczę Wam sobie, by BitClub i inne wasze programy dalej działały, i płaciły jak najdłużej.

trzymajcie się

Znikad szkoda twojego czasu ! Panowie ,których tu wymieniłeś zawsze mają rację i krytykują wszystko i wszystkich! a sami siedzą w programach i wszystkich od naganiaczy nazywają. Ja biorę z tego forum co mi potrzebne i tyle.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie ,których tu wymieniłeś zawsze mają rację i krytykują wszystko i wszystkich! a sami siedzą w programach i wszystkich od naganiaczy nazywają. 

Nie wszystkich nazywają, tylko naganiaczy. Nie wprowadzaj czytelników w błąd. DasCoin jest teraz nachalnie promowany przez naganiaczy, którzy takie bajki piszą, że głowa mała. To jest typowe kłamliwe naciągactwo. Jeśli nie odróżniasz uczciwego przedstawiania programu od naciągactwa, to już Twoja sprawa. Ja nie wnikam.

@znikad, nie chodzi o to kto co promuje, czy też przedstawia informację, lecz to w jaki sposób to robi. Sposób promowania DasCoin przez naganiaczy jest niemal identyczny do tego w jaki sposób naganiali do historycznych już programów. Skoro oni w nieetyczny sposób naganiają, to nie widzę powodu, aby o tym w tym wątku nie wspomnieć i ewentualnie przedstawić kontrargumenty. Oni mają swój wyimaginowany świat Pewnego Zysku Bez Ryzyka, a tu na forum można z kolei przedstawiać różne punkty widzenia na dany temat, co może być szczególnie korzystne dla osób zainteresowanych tym programem oraz dla osób, których ktoś próbuje naciągnąć wizją milionowych zysków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@antyhyip Czy i co moja odpowiedz wnosi do tematu, to juz każdy sobie musi odpowiedzieć sam, po edycji Polona i usunięciu większej części rzeczywiście już nie wiele. To że VERTEX nie jest w dziale SCAM, to nie ma czym się chwalić, jak  pisałeś nie płaci i strona nie wchodzi. Dostałem od Polona 10 punktów kary za oftopic że to nie temat o sygnaturach ludzi. Został usunięty tekst pokazujący kto jakie programy promował , promuje, pokazuje  Zgadza się , to nie ten temat. Ale większym oftopem jest Twoja odpowiedz ze zdjęciem z facebooka pokazująca chłopa obiecującego miliony. Usuwasz spis na którym pokazałem co kto promuje, pokazuje  często programy długoterminowe (jak piszą 2-3 miesiące) , programy liftime, często już w dziale SCAM, To oni najwięcej się udzielają w tym temacie, pisząc nie raz offtopowe teksty "jadące" po programie. Źukiewicz pokazujący "roladę" dolarów i ktoś kto "pokazuje" mi dożywotni program to prawie to samo tylko forma sprzedażny inna. Zapewne Źukiewicza skuteczniejsza. Chodzi mi o to że w Programie który na dobra sprawę nie wystartował jeszcze, wypowiada się masa ekspertów wieszcząc jego koniec. A ci sami eksperci promują dziadostwa co już są w SCAMie albo pewnie będą szybciej niż DasCoin. To że DasCoin kiedys się skończy to nie jest żadna tajemnicza , odkrywcza wiedza, upadnie Lara, Mx , i zapewne kazdy jeden temat na tym forum. Źukiewicze i reszta bedą obiecywać na zawsze.Chodzi o to żeby wyjść na tym najlepiej. Czy ja na tym wyjdę na plus, nie wiem. Ale podniecacie się się tematem za który zabrali się polscy naganiacze, cieszycie się że macie tajemną wiedze ze program upadnie, a oni naiwnie wierzą że na zawsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akurat jeśli chodzi o wpis Źukiewicza na jego blogu dotyczący DasCoin to jedyne czego mógłbym się przyczepić, to brak wyraźnego wskazania, że program jest w istocie piramidą finansowa.

Wpis jest okraszony jednak istotnymi zastrzeżeniami i zwraca uwagę na istotne ryzyka związane z wejściem w ten program.

Nawet jeśli to novum - to jest to krok w dobrym kierunku. Wpis nie sugeruje bowiem braku ryzyka czy też minimalnego ryzyka. Wręcz przeciwnie.

I uważam, że na to należy zwrócić uwagę!

Chodzi mi o to że w Programie który na dobra sprawę nie wystartował jeszcze, wypowiada się masa ekspertów wieszcząc jego koniec. 

Oj, to kolega pojechał....

Ta piramida już wystartowała! Już zbiera swoje żniwo! Już można kupować DasNIC!

Nie widzę też powodu by nie móc wieszczyć końca tego programu a pozwolić na wieszczenie jego wiecznej chwały i przyszłych sukcesów...

Tym bardziej, że nie jest żadną tajemnicą, że każda piramida MUSI upaść. Ponzi to model, który matematycznie się nie zapina...

Chodzi o to żeby wyjść na tym najlepiej. Czy ja na tym wyjdę na plus, nie wiem. Ale podniecacie się się tematem za który zabrali się polscy naganiacze, cieszycie się że macie tajemną wiedze ze program upadnie, a oni naiwnie wierzą że na zawsze.

Widzisz...

Nie w tym rzecz...

Rzecz w tym co w tym programie jest sprzedawane a o czym się tak naprawdę nie mówi...

I tu trzeba postawić 5 istotne pytań:

1. Czy już stworzono walutę zwaną DasCoin?

2. Co otrzymuje DZIŚ kupujący pakiet, licencją zwany, za 100 euro lub 25000 euro?

3. Jak DZIŚ można zarabiać na tym projekcie?

4. Jaki wpływ na ewentualny przyszły kurs przyszłego coina mają pieniądze wpłacone TERAZ do tego projektu?

5. Czy wpłacane TERAZ środki mają zapewnić wymienialność na euro/dolary/złoto DasCoina?

Znajdzie się chętny do odpowiedzi na te pytania czy też nadal będziecie udowadniać, że inne projekty na HYIPforum to piramidy (co zresztą jest prawdą i nikt tego  nie kryje) jednocześnie zapominając wspomnieć o tym fakcie lub go bagatelizować w przypadku akurat tego projektu.

A co do coina...

No cóż...

Temat wywołali sami twórcy projektu i przyszli stwórcy waluty.

Skoro podpierają się Bitcoinem, a wręcz promują swój przyszły Twór jako coś lepszego, nowocześniejszego od Bitcoina to nie dziw, że pojawiają się związane z tym aspektem pytania...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale większym oftopem jest Twoja odpowiedz ze zdjęciem z facebooka pokazująca chłopa obiecującego miliony. 

Chyba troszeczkę przesadzasz. Opinia kogoś, kto twierdzi że poniosę stratę w wysokości 1 miliona PLN jeśli nie zainteresuję się programem, jak najbardziej jest zgodna z tym tematem, nawet jeśli jest to oczywista bajka. To są opinie z kategorii "ile można tu zarobić" więc niezależnie, kto jakie ma opinie (nawet z kosmosu), ta kwestia zawiera się w temacie bo dotyczy tego ile można zarobić. A to, że ktoś wyczarował skądś kwotę 1 mln PLN świadczy tylko o zupełnym odrealnieniu.

Ale chwilka, cóż to jest? Toż to niemożliwe... DasKumulacja...

Już nie 1 milion PLN, ale aż 3.000.000 PLN dostępne w DasKumulacji do zyskania w programie. Niesamowite. Zaledwie kilka dni temu był skromny 1 mln, a teraz aż 3 mln. Aż strach się bać co będzie za tydzień albo za miesiąc...

DasKumulacja potwierdzona przez czołowych "lyderów":

05jpg_arsnpns.jpg

Uwaga: Informacji o milionowych zyskach nie należy traktować poważnie.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sęk w tym, że zarobienie 3.000.000 zł w tym programie jest banalnie proste...

Wystarczy, jak najszybciej, namówić 230 osób na zakup pakietu za 25000 euro...

Na milion wystarczy na to samo namówić tylko 77 osób...

Nawet DasCoin może nie zaistnieć. To tylko dodatkowy element i być może dodatkowy zarobek...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta