Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

znikad

[SCAM] DasCoin - www.coinleaders.com - później netleaders.com - obecnie GreenPower (GRN) www.grnpower.io

Recommended Posts

To chyba była ostatnia próba podbicia ceny i volumenu. Obiecywali, że dacoina wartego 0,01$ cudownie wymienią za 0,1$. Może naganiacze z góry piramidy tacy jak Tomasz Pawlak mają jeszcze sporo dascoinów czy tam teraz greenpowerów na zbyciu, ale nikt tego dziadostwa nie chce kupować, dlatego próbowali jeszcze zanęcić frajerów-jeleni do wywalenia pieniędzy w błoto.

Aż sam zdecydowałem się obejrzeć i wcale nie żałuję... Niezła rozrywka :) 

Kilka wyrywków z Pawlaka :) 

Pawlak: Więcej coinów nie będzie. To już wszyskie. To świetna wiadomość. Dzięki temu będziemy w pierszej 100  na CoinMarketPlace. A wtedy Boom bo ludzie inwestują w te kryptwaluty... NIe ma licencji, nie ma cykli, nie ma frequency lock ale to dobrze. Jak ktoś ma w Netliders lub w walecie euro to nie może ich wypłacić. Ale to świetnie. Bo może za nie kupić sobie dascoiny. W ogóle jest też świetna wiadomosć. Będą fizyczne karty AllincePay. Warto nimi płacić. Tylko nie opłaca się płacić dascoinami, które mamy. Kup nowe na goiełdzie i nimi płać! Płacenie tymi kartami wychodzi taniej niż innymi!

Ceny zaszalały...

TXBHag0.png

I...

TrdikXe.png

Krótka historia kursu dascoina

W 2016 r. nigdy już nie miało być tak tanio, bo dascoinów będzie coraz więcej ale częstotliwość będzie coraz większa i dascoiny będą coraz droższe. Teraz, cena będzie większa bo dascoinów będzie mniej. W międzyczasie cena miała rosnąć bo ludzie mieli kupować licencję dla cykli niezbędnych do DAS33 a nieco później miała rosnąć bo jednak do DAS33 potrzebne były dascoiny i będą musieli kupować. Początkowo by cena dascoina była wysoko były limity. Później cena miała rosnąć bo limity zlikwidowano. Na początku dascoiny nie mogły wejść na giełdę zewnętrzną by dascoiny były w cenie. Później ekslozja ceny miała nastąpić przez wyjście na giełdę zewnętrzną. 

Teraz. Nie ma cykli i nie ma dascoinów. Jedno się nie zmieniło... Cena ma dalej rosnąć.

No właśnie... Karty... Świetnie... Kupiłeś dascoina po 0,20 euro a dziś przeliczą Ci go po 0,015 euro za sztukę. Za bilet do kina za 10 euro zapłacisz tylko 666,666 dascoina! Nic to, że zapłaciłeś za niego ponad 133 euro! Przecież możesz kupić taniej na giełdzie! To takie proste i innowacyjne. Inaczej niż z innymi krypto! Tu wpłacasz euro na giełdę, kupujesz dascoiny, przelewasz je do portfela, z protfela ogólnego przesówasz do portfela alliance pay i już możesz płacić! Trzeba być głupcem coby płacić czym innym. Przecież tylko idiota sprzedaje krypto za fiat by płacić we fiatach fiatami!

A i zapomniałem dodać, że karta AlliancePay jest najlepsza najbezpieczniejsza na świecie! Nie opłaca się jej karaść bo limit dzienny wydatków to tylko 50 euro. To sprzyja oszczędzaniu! Więcej nie wydasz! Choćbyś chaicła!

• Like 2

Nikt nie miał co do pewnych kwestii żadnych wątpliwości... powiedział z uśmiechem na ustach. 

• Like 1

18 godzin temu, GregLondon napisał:

Nikt nie miał co do pewnych kwestii żadnych wątpliwości

raptem kilka komentarzy w temacie Dascoin

jednak jakże celnych

@GregLondon  łapka w górę

Posted (edited)

niski pokłon Panie Jacku

Edited by covciu
  • Haha 1

Czy dobrze poznaję?

vzbvefr.png

Czy Grzegorz Furman nie kupuje juz wespół z przyjacielem pościeli za dascoiny lecz za cloudtokeny?

Chyba tak...

Elita dascoina już w CloudTokenie :)

0CqQ1Fe.png

• Like 2
  • Haha 2

Posted (edited)

Jak to mówił Boguś Linda w Psach "Czasy się zmieniają  a pan nadal w komisjach"

Tutaj chłopaki się tego trzymają mocno "Scamy się zmieniają a naganiające gęby nadal te same".

Co najbardziej śmieszy? Że np. taki Dratwa z trudem składa poprawnie zdania, od 2012 rok skacze ze scamu na scam (Sebastian Czajkowski się wygadał, że wtedy już go poznał w jakimś wałku) a ludzie nadal wchodzą w biznesy z nim. Bo przecież wielki Jakub "El magazyniero" Dratwa ma Ferrari to musi się znać na biznesie. :cheesy:

W rankingu pojawiła się w sumie nowa twarz. Pupilek Żukiewiczów czyli Majerski. Gość jednak gra solo. Nie jest takim "trepem" jak pozostały b3team i nie "sparzył" za mocno gęby na scamach to daje radę. W końcu pojawił się tylko na końcu FutureNetu. Potem liznął Nasdacoin i trochę poświrował z MinersLegend. :cheesy:

Co do Dascoina to aż taka cisza, że szkoda gadać. Ciekawe czy już wszyscy dostali te swoje karty prepaidowe. W końcu to już rok minął o wielkiego eventu w Barcelonie. :cheesy:

Das33 też jakoś cisza ale pamiętajcie słowa Łysego. Za mniej niż 100 euro on nie sprzedaje! :cheesy:

Mathias nadal się bawi w te nawozy ze skośnookimi typkami? Mieli mieć w końcu wielki program lojalnościowy za sprzedawanie gówna. (tylko nie wiem czy mówił o nawozach czy o DasCoinie). :lol:

Edited by Paolinski
  • Like 1
  • Haha 1

Posted (edited)

@Paolinski no i po co ten sarkazm i ironia ?? Zaraz rakieta wystartuje to wszystkim pospadają walidatory z biurek.

65274693-687561061698870-496763445674036

Edited by zombine
  • Like 1

A propos dascoina, to jaki kurs na giełdzie teraz, bo nie śledzę ? Jest to 5,5 Euro ze słynnego wykresu, czy jeszcze czekamy? Jest możliwość płacenia w 60 mln punktów na świecie, czy już za chwileczkę, już za momencik? Hejterzy projektu dostali już ostatecznego szach-mata, czy dopiero dostaną? Gdzie jest dudi (z przeprosinami), money maker, analizator i inni, bo ostatnio jakby mniej się udzielają? Grześ z Jakubem nagrywają coś jeszcze, czy chwilowa przerwa w produkcji? Dlaczego o projekcie, który miał zrewolucjonizować rynek kryptowalut jest tak cicho? Chyba nie chcecie mi powiedzieć, że dascoin to była piramida do wyciągnięcia kasy od jeleni a naganiacze świecą już gębami w innych projektach?

• Haha 1

Posted (edited)
W dniu 2.07.2019 o 11:53, Hukers napisał:

A propos dascoina, to jaki kurs na giełdzie teraz, bo nie śledzę ? Jest to 5,5 Euro ze słynnego wykresu, czy jeszcze czekamy? Jest możliwość płacenia w 60 mln punktów na świecie, czy już za chwileczkę, już za momencik? Hejterzy projektu dostali już ostatecznego szach-mata, czy dopiero dostaną? Gdzie jest dudi (z przeprosinami), money maker, analizator i inni, bo ostatnio jakby mniej się udzielają? Grześ z Jakubem nagrywają coś jeszcze, czy chwilowa przerwa w produkcji? Dlaczego o projekcie, który miał zrewolucjonizować rynek kryptowalut jest tak cicho? Chyba nie chcecie mi powiedzieć, że dascoin to była piramida do wyciągnięcia kasy od jeleni a naganiacze świecą już gębami w innych projektach?

wiele pytań,żadnej odpowiedzi. Gadałem dzisiaj z kumplem który wdepnął w dasa czy tam w greena, i mówi,że nie sprzedaje bo czeka na lepszą cenę. zapytałem czy wierzy ,że stanie się cud i cena ruszy "to the moon" , odpowiedział iż wierzy. nie mam więcej pytań.

jak już wspomnałem dość dawno Jakub d pojawia się regularnie w mojej okolicy i świeci swoim ferrari czy co tam kupił czy wynajął. Wiatr we włosach tego człeka sukcesu i szyderczy uśmiech na twarzy jasno pokazują iż nie martwią go nabici w dasa/greena. Powiem nawet więcej, ludzie mający tu w mojej okolicy prężne firmy np. budowlane - wożą się skromniejszymi autami niż nasze złote dziecko. Widać ma to być i pewnie jest wabik na jelonków.

Edited by spikeeltorro

17 minut temu, spikeeltorro napisał:

zapytałem czy wierzy ,że stanie się cud i cena ruszy "to the moon" , odpowiedział iż wierzy. nie mam więcej pytań.

Hm... A co mu innego zostaje niż wiara?

Wszedł np. za 25000 euro a dziś może odzyskać 1730 euro (niecałe 7%), a wchodząc za 500 euro - 19,50 euro (niecałe 4%).

Nie bardzo wiadomo co robić z tym majątkiem. Szczególnie, że ten pierwszy planował na dziś wydatki idące w miliony złotych (przy zapowidamym kursie 5.5) a ten drugi liczył na remont gruntowny chałupki...

38 minut temu, spikeeltorro napisał:

Wiatr we włosach tego człeka sukcesu i szyderczy uśmiech na twarzy jasno pokazują iż nie martwią go nabici w dasa/greena.

Wcześniej też specjalnie go nie martwili :) Teraz nie martwią go naobici w kolejnego coina czy tokena :) To akurat wśród zaganiaczy normalne i wcale mnie nie dziwi. 

DasCoin "był" i Dascoina nie ma. Nikt nic nie wie i już się nie dowie. Plan idealny. Od startu, przez promocję, aż po wygaszenie. W dodatku cała akcja przeprowadzona wzorowo. Można książkę napisać :)

Może trochę gorąco było przy przesłuchaniach, ale to na klatę wzięli promotorzy. Natomiast błogosławiony Michael i reszta dworu teraz urządzają pałace postawione na prywatnych wyspach gdzieś w ciepłych krajach.