Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

znikad

[SCAM] DasCoin - www.coinleaders.com - później netleaders.com - obecnie GreenPower (GRN) www.grnpower.io

Recommended Posts

Nawet jeśli znajdziesz maila to myślisz, że ktoś odpowie? Nie, że nie będzie chciał tylko prawdopodobnie nikt już go nie obsługuje. DasCoina już nie ma. Netleaders nie ma. Excelz nie ma. 

Teraz jest GreenPower.

1 godzinę temu, abecadloabc1 napisał:

Nawet jeśli znajdziesz maila to myślisz, że ktoś odpowie? Nie, że nie będzie chciał tylko prawdopodobnie nikt już go nie obsługuje. DasCoina już nie ma. Netleaders nie ma. Excelz nie ma. 

Teraz jest GreenPower.

Chyba nie do końca rozumiesz. Pismo należy kierować do tego podmiotu, który jest wspomniany. Nikogo nie obchodzi czy zmienili nazwę, 

Nie łudzę się, że mi ktoś odpowie. Ale może coś wróci z pieniędzy, które zatrzymali w PL.

No właśnie. Jakieś środki, zresztą niemałe, zostały w Polsce zabezpieczone. Oczywiście na pewno nie pozwolą na pełną refundację - z oczywistych względów - ale istnieje szansa by z tych kwot co nieco uszczknąć.

Niestety, wydaje mi się - a w zasadzie to nawet jestem tego pewien - decyzja Prezesa UOKiK nie może stanowić bezpośredniego tytułu egzekucyjnego. Już choćby z tego powodu, że nakłada ten obowiązek w sposób generalny a nie skonkretyzowany co do kwoty i osoby wierzyciela. Nie ma jak więc tego egzekwować na podstawie tej decyzji.

Być może jednak wykonanie procedury opisanej w decyzji może pomóc w dochodzeniu roszczeń na drodze cywilnej. I choć na pewno nie będzie stanowiło wymogu otwierającego taką drogę to przynajmniej pomoże skompletować dowody niezbędne do wykazania swojego roszczenia wobec zobowiązanego.

Problemy z cywilnym dochodzeniem rosczeń  widać jednak już na pierwszy rzut oka. Pierwszy to taki, że gdy spółka zakończy swój byt prawny w wyniku wykreślenia zrejestru to zniknie pozwany i w zasadzie sprawa będzie się kwalifikowała do umorzenia. Nie wiem czy można temu przeciwdziałać. Druga kwestia to to, że o ile dobrze pamiętam to zabezpieczono środki nie środki CL Singapore PTE Ltd lecz spółki CL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000701608), której singapurska spółka jest jedynym udziałowcem... Nota bene ciekaw jestem jak sąd rozstrzygnąłby kasus, w którym jedyny udziałowiec spółki.... przestaje istnieć...

IMHO, w zaistniałej konstrelacji indywidualne dochodzenie roszczeń zdaje się być jeśli nie niewykonalne to praktycznie nieopłacalne. Z drugiej zaś strony zabezpieczona kwota stanowi łakomy kąsek. Trochę więc mnie dziwi, że jeszcze żadna kancelaria mniej lub bardziej prawwna nie padła na pomysł skupienia za grosze, czyli kilka procent nominalnej wartości roszczeń o znacznej wartości albo  przyjęcie wierzytelności w powierniczo w zamian za olbrzymi procent w razie sukcesu i podjęcie próby uszczknięcia czegoś z zabezieczonych kwot.

21 godzin temu, Alianzer napisał:

Pismo należy kierować do tego podmiotu, który jest wspomniany.

No to wysyłaj. Dostaniesz z powrotem albo będzie siedzieć w skrzynce na listy.

Pewnie masz rację....

Ale...

Podpowiem Ci jedną najprawdziwszą prawdę...

Jeżeli nie spróbujesz. to na pewno się nie uda...

• Like 1

Posted (edited)
W dniu 10.02.2020 o 06:08, pogromcamitow napisał:

czyzby nowy projekt 

dla zainteresowanych ściema zaczyna się w 14nastej minucie i nazywa się "dolary rejsowe"

słowo klucz

"licencja roczna"

tymczasem w Tanzanii już mają szczepionkę na Covid-19

Edited by covciu

Hm. 

Rejsy wycieczkowcami kosztują od kilkuset euro do kilku tysięcy, na łeb. Dla takiego pożeracza chleba jak ja. W górę oczywiście no limit. 

Czyli po tymże roku oszczędzania w klubie wyjdzie mi pi razy drzwi dokładnie na to samo jakbym pieniądze ładował w skarpetę pod łóżkiem. 

W tym wyliczaniu za co mi firma zapłaci to się w sumie pogubiłem ale jakoś tak mi wyszło, że ogólnie dostanę więcej niż poleceni ludzie włożyli do biznesu. Cobym tylko polecał. 

Raz się dałem na takie gówno nabrać. Teraz widzę, że większość działa w dokładnie ten sam sposób. 

Ty nam daj pieniądze a my Ci damy ich wincyj i wincyj i jeszcze trochę wincyj. Ale nie teraz. Za rok może dwa (schodami na strych) jak już będziesz miał tyle kasy, że Izrael będzie cie prosił o pożyczkę.