Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

znikad

[SCAM] DasCoin - www.coinleaders.com - później netleaders.com - obecnie GreenPower (GRN) www.grnpower.io

Recommended Posts

Czy za event można płacić w DasNicach ? Widziałem ze mozna płacić konkurencja - btc  :D  :D

Ja myślę, że nie ma żadnych problemów w płaceniu za event DasNicem.

Pod dwoma wszakże warunkami...

Musisz odkryć sposób w jaki sposób przelać DasNica.

Odkryć na jaki adres go przelać...

NicWielkiego...

Do zdolnych i ambitnych świat należy...

Musisz odkryć sposób w jaki sposób przelać DasNica.

Odkryć na jaki adres go przelać...

Może wystarczy sprzedać komuś hasło na wallet.

Ja mam teraz ponad 18tys dascoinów, sprzedam swoje konto za 15tys EUR !!, jest ktoś chętny?

W sumie zapoczątkowałem giełdę zewnętrzną !!!!!! haha

Okej... w takim razie ja składam ofertę kupna na giełdzie zewnętrznej 18 tyś dascoinów za 2 PLN :D

Pamiętajmy, że DasNic jest "kryptowalutą hybrydową" i działa nieszablonowo :D

• Like 1

DAM 2 FUNTY-duzo lepsza oferta jak kolegi wyzej,przemysl to

Jeszcze mało. Rozumiem, ża nasza giełda jest bardzo młoda i nie ma za dużo uczestników, ale jak na razie widzimy, że miedzy 11:57 a 19:00 kurs 18tys Dascoinów wzrósł z 2 zł do 2 GBP czyli około 9,6 zł czyli:

notowanie o 11:57: 18tys sztuk = 2 zł = 0,000111/szt

notowanie o 19:00: 18tys szt. = 9,60zł = 0,000533/szt

DZiś wszystkie kryptowaluty tracą na wartości, a cena Dascoina?  wzrosła tylko dziś o 500% !!

Dość duży wzrost, chyba należy spodziewać się nieznacznej korekty!

• Like 3

Wprowadzam na naszej wewnetrznej giełdzie korekte. Z racji tego że mam ochote na pizze wymienie 40zł na 500 000 DasCoinow bo za tyle wycenił swoją usługe pizza men ;)

Czyli 20:10. 500 000szt = 40zł = 0,00008zl

To jest tylko wrzucony order, takie zlecenie oczekujące Twojej ceny, ale ponieważ nie ma chętnego, żeby Ci sprzedać tyle Dascoinów ten order nie zmienia kursu.

Wiesz na Poloniexie też może wrzucić zlecenie, że chcesz kupić 5 Bitcoinów za 40 zł, ale jeśli nikt Ci w tej cenie nie sprzeda, to taki order nie ruszy kursem :)

Jeszcze mało. Rozumiem, ża nasza giełda jest bardzo młoda i nie ma za dużo uczestników, ale jak na razie widzimy, że miedzy 11:57 a 19:00 kurs 18tys Dascoinów wzrósł z 2 zł do 2 GBP czyli około 9,6 zł czyli:

notowanie o 11:57: 18tys sztuk = 2 zł = 0,000111/szt

notowanie o 19:00: 18tys szt. = 9,60zł = 0,000533/szt

DZiś wszystkie kryptowaluty tracą na wartości, a cena Dascoina?  wzrosła tylko dziś o 500% !!

Dość duży wzrost, chyba należy spodziewać się nieznacznej korekty!

W wyniku nieprzewidzianych trudnosci finansowych,zmniejszam oferte do 1.33 funta.

Taki wzrost dal mi do myslenia i bardzo prawdopodobne,ze kupie licencyje :)

Edited by hcpdyzio

To będzie wakacyjny hit 2017 :D

♫ .♪ "Wszedł na rynek tego roku w bardzo promocyjnej cenie...to jest Daskojn ooo, własnie Daskojn jeee..." â™« .♪

• Like 2

Ogłuchłem, nie wierzę ze ktoś zrobił o tym piosenkę.. O BitCoinie tez robili piosenki żeby zachęcić ludzi do kupowania BTC? :D

• Like 1

@Zgorzaly

Padlem :D :D :D

Ktos kto wpadl na pomysl tej piosenki powinien odsiedziec swoje w pokoju z miekkimi obiciami, gdzie klamki sa tylko od zewnatrz.

• Like 3

hahhah na bank pomysl zUkiewiCza:)

Edited by hcpdyzio

O tak korzystajmy z życia póki nas jeszcze HAARPie nie zabiły... A tak szczerze to nie dziwie się czemu piosenka jest w klimatach disco polo.  

A tak szczerze to nie dziwie się czemu piosenka jest w klimatach disco polo.  

Bo Disco Polo każdy może śpiewać a najwiecej jej wykonawców nie potrafi tego robić :D  Ciekawe czy też bedą piosenki płaczy jak cała ta pompa Dascoina skończy sie niczym i tylko twórcy zgarną piniądze i nikt nie dostanie Dascoinów...

takie coś gdzies w sieci znalazłem co o tym myślicie?

WebWallet (https://www.webwallet.com/) - to zdecentralizowana część hybrydowej kryptowaluty Dascoin.
To znaczy, że nikt inny nie może mieć dostępu do coinów niż osoba posiadająca klucz prywatny. Dlatego Twoje coiny są bezpieczne.

WebWallet służy do zarządzania DasCoin'ami. 
Dostęp do konta nadawany jest automatycznie w przeciągu 7 dni roboczych od zakupienia licencji na wydobycie Dascoina. Wystarczy w otrzymanym mailu kliknąć "Register New Account" aby założyć konto na portfelu.

Aktualnie aplikacja jest w początkowej fazie - pierwsza działająca wersja portfela. W niedalekiej przyszłości będą pojawiać się kolejne wersje wzbogacone o nowe funkcje.

31.03.2017 rozpoczął się MINTING (bicie) Dascoina. Sprzedaż licencji odbywał się jeszcze w okresie Pre-Mintingu, czyli przez ponad pół roku przed startem wydobycia. Coiny na portfelu pojawiają się wg chronologii wykupu licencji. Nie da się aktualnie ustalić ile czasu potrzeba na pojawienie się pierwszych monet. Być może w przyszłości pojawi się taka informacja w panelu. Dlatego jeśli jeszcze nie widzisz swoich coinów w portfelu - nie przejmuj się - pojawią się wkrótce - na każdą licencję przyjdzie pora.

W aktualnej wersji portfela w zakładce "VAULT" widzimy podczepione licencje. Widać kolejno: 
- nazwę podczepionego konta (VAULT ACCOUNT), 
- ilość cykli wynikających z zakupionej licencji (CYCLES), 
- przelicznik (podzielnik) cykli na dascoiny (FREQUENCY),
- promocję z czasu zakupu licencji wpływającą na ilość cykli (BONUS),
- oraz datę wrzucenia cykli z danej licencji do pooli wydobywczej Dascoina (dołączenie do kolejki).

Bardzo wygodną opcją jest możliwość podczepienia wielu licencji z różnych kont pod jeden WebWallet. (aby to zrobić wystarczy w mailu który przychodzi po kupnie kolejnej licencji na nowym koncie wybrać opcję "Combine Accounts" i podać dane do logowania do wcześniej założonego konta na WebWallet.)

W zakładce (QUEUE) widzimy naszą aktualną kolejkę cykli w drodze do mintingu, oraz wynikającą z danej pozycji ilość dascoinów jakie otrzymamy. Znajdują się tam zarówno pozycje wynikające z zakupu danej licencji jak i z części pochodzącej z tak zwanego RESERVE BALANCE (czyli 40% prowizji z systemu poleceniowego). Co ciekawe - Cykle z "Reserve" przeliczane są na Dascony po wskaźniku Frequency jaki mieliśmy w dniu zakupu naszej licencji na danym koncie. Ma to istotny wpływ w procesie wzrostu wartości nabywczej Dascoina w czasie.

Na koniec kilka istotnych faktów dotyczacych MINTINGU Dascoina:

Metoda Wydobycia to POR - "Proof of Resouces", nazywany też zamiennie POV - "Proof of Value". W dużym uproszeniu jest to nowa metoda polegająca na połączeniu dwóch wcześniejszych znanych metod POW i POS.
Jest to metoda wydobycia polegająca na dowodzie zasobów/wartości. W przypadku Dascoina zasobami są cykle wynikające z zakupu licencji, które są wcześniej obliczone metodą POW. Cykle wchodzą do kolejki wydobycia, dzięki czemu powstają już zdecentralizowane Dascoiny. W przypadku Dascoina nie mówimy więc o Miningu (kopaniu), tylko Mintingu (biciu) monet.

Blockchain DasCoin'a (http://dascoinexplorer.com) tworzy bloki z potwierdzeniami transakcji co 6 sekund co czyni go bardzo szybkim. Co 100 takich bloków zostają uwolnione kolejne Dascoiny - aktualnie jest to 6000 Dascoinów co 10 minut. Co roku zaplanowany jest podział bloku (halving). Wydobycie ma trwać 12 lat. Całkowita ilość Dascoinów wyraża się wzorem 2^33 co daje liczbę około 8,5 miliona sztuk. Choć ilość ta może wydawać się duża należy pamiętać, że DasCoin jako projekt dociera do zupełnie nowej, większej części społeczności niż większość kryptowalut. Dzięki podstawom prawnych hybrydowości, a przede wszystkim istnieniu normatywy KYC możliwe jest po raz pierwszy zespolenie świata zdecentralizowanego kryptowalut z aktualnie istniejącym globalnie, zcentralizowanym systemem finansowym. To przekłada się na społeczność w której znajduje się praktycznie każda osoba na świecie która aktualnie dokonuje płatności za pomocą kart płatniczych.

Witam, wychodzi na to że osoba nie posiadająca licencji nie może założyć WebWallet.

Czyli do póki nie wprowadzą tej usługi w formie samego portfela i nie wejdą na giełde ZEWNETRZNĄ Handel DasCoinami jest nie możliwy.

Wniosek jest prosty jeśli mam sklep a nie mam wykupionej licencji to nie mogę przyjąc płatności. A no i VISA też nie zautoryzuje takiej tranzakcji bo nominał lub właściwie środek płatniczy jest NIE WYMIENIALNY. Wciskanie że przyjmnie jest KŁ

takie coś gdzies w sieci znalazłem co o tym myślicie?

A co tu myśleć? Jakiś pomysł na biznes, któremu daleko do realizaji, a nawet jak do realizacji dojdzie, to wg  mnie małe szanse na powodzenie takiej hybrydy.

A to, że jakiś webwallet jest i są na nim cyferki to nie ma znaczenia. Też mogę za 15 minut zrobić jakąś stronkę superwebwallet.xx i wpisać, że masz saldo 1 000 000 SuperCoinów, i co z tego? NIc.

Edited by antek5599

Witam wszystkich,

większość postów świadczy oczywiście iż dascoin=scumcoin etc. Wielkim szacunkiem darzę pepperonissa ponieważ stara się odwlec
ludzi od kupna nic nie wartej rzeczy, gdyż ona nie istnieje,proste :). Tylko pepperoniss nie rozumiesz jednego, iż
lud lubi czasem decydować za siebie ,nawet gdy emocje biorą górę(co nie do końca jest wówczas świadomym działaniem) także tym
bardziej podziwiam ciebie za upartość(tę dobrą) w temacie :) . Sam emocjonalnie zakupiłem licencje za 5 tys euro,
i liczę się z faktem że mogę to stracić, życie. Lecz z pewnością jeżeli faktycznie dascoin okaże się atrapą, już nigdy nie wejdę
w podobny "biznes". Źukiewicze, inne palanty będą dla mnie niewidzialni. Chociaż i oni ciut racji mają ,bo część z ich rad jest po prostu
intratna. Podam przykład, gdy Pan Jacak(teoretyczny naganiacz) prowadził półtora roku temu spotkanie na temat bitocina, bitclubnetwork etc.
Poniosły mnie emocje ,ale w drugą stronę, brednie...Teraz żałuję ,bo zyskał bym w cholerę. Wówczas bitcoin był wart 1722 zł,teraz w stałych granicach
8500 zł, też żałuję ,że kupiłem na bitclub network pakiet wydobywczy za 500$(już mi się dawno zwróciło,kasa wypłacona i wydana, a bitcoin się kopie i kopie)
Stąd ja i On nabarałem zaufania do dascoina, owy naganiacz przyczynił się , że mam troszkę więcej "realnej" fizycznej gotówki(z bitbay). Ostatecznie,
trzymając kasę w skarpecie(a że nie jestem "milionerem") inflacja i tak by mi je zeżarła przed molami i za kilkanaście lat  bółki za przysłowiową złotówke z tego roku
bym już jej nie kupił...

Skąd macie info , że dascoin ma wejść na giełdę zewnętrzną w 2018? Jak w listopadzie 2016 było powiedziane, że na wewnętrzną ma wejść kwiecień-czerwiec,także mają
jeszcze miesiąc, a pod koniec lipca-września na zewnętrzną,to słysze od początku w zasadzie, i nic się nie zmienia. Idzie wszystko według planu.
Problemy z walletami, z nie ktywnymi licencjami,prowizjami(gwoli prowizji, wszystkie odebrałem i wypłaciłem na bitocina, łącznie 453 euro),załatwione od ręki
albo po 2-3 dniach.

Nie jestem zwolennikiem robienia w bambuko ludzi tym bardziej oczerniania kogokolwiek i czegokolwiek dopóki to nie upadło. Nie jestem również za tym , żeby ludzie kupowali
dascoina, sam mam w sowim magicznym drzewku dascoinowym z 4 osoby, i absolutnie nie naganiam do niego świeżych owoców, nie mam na to czasu,świat jest
zbyt piękny na wciskanie ludziom, coś czego nie chcą :)

Rozsądnie jest poczekać, dajmy na to do końca 2017 roku. Jeżeli wówczas wszystko wciąż będzie stało, nawet część "naganiaczy" zmądrzeje :)

Pozdrawiam. :)

Edited by vojtec

Wielkim szacunkiem darzę pepperonissa ponieważ stara się odwlec ludzi od kupna nic nie wartej rzeczy, gdyż ona nie istnieje,proste :).

Dzięki wielkie...

Tyle tylko, że tak nie jest :)

Ja nikogo od niczego nie próbuję odwieść...

Chyba setki, jeśli nie tysiące razy, razy mówiłem i pisałem, że każdy ze swoimi pieniędzmi - nawet pożyczonymi - może zrobić co chce.

Nawet największą głupotę. Może nawet po drodze do dawnego Pałacu imienia Jóżefa Stalina w Warszawie wejść do kilku banków. Wziąć w każdym z nich kredyty czy pożyczki na, dajmy na to, łączną wartość 500.000 zł...

Wjechać na najwyższe piętro d. Pałacu Stalina i wyrzucić owe 500.000 zł licząc na to, że gdy zjedzie na dół to spadnie na niego 500.000 ale dolarów...

I kompletnie nic mi do tego...

Jego kasa... Jego sprawa... Jego cyrk - jego małpy...

Oczywiście... Mogę ocenić i głośno powiedzieć, że to idiotyzm... I pewnie bym to w takiej sytuacji zrobił... Ale nic mnie do jego kasy i szukania takiego sposobu na zainwestowanie pożyczonych pieniędzy...

Natomiast jeśli Źulewicz, Misiewicz czy Pisiewicz będzie krzyczał, że wziąć kredyt, wejść na Stalina i czekać na prawie pewien deszcz zielonych papierków to świetny sposób na pomnożenie kapusty to nie będę pisał ani mówił, że to idiotyzm.

Będę pisał, że to zwykłe oszustwo jest i jeśli ktokolwiek na tym zrobi to tylko ci, którzy pod pałacem Stalina będą stali i nagabywali na to by jak najwięcej taki idiotyzm popełniło...

Wszak te rozrzucone złotówki spadną tam gdzie oni stoją nim ich ofiara zdąży stanąć z nimi pod pałacem...

Tylko pepperoniss nie rozumiesz jednego, iż

lud lubi czasem decydować za siebie ,nawet gdy emocje biorą górę(co nie do końca jest wówczas świadomym działaniem) także tym

bardziej podziwiam ciebie za upartość(tę dobrą) w temacie :) .

Jak więc widzisz to nie tylko, że doskonale to rozumiem to wręcz, jako stary konserwatysta, uważam, że nikomu nic do tego. Szczególnie Państwu.

Dlatego też u mnie znajdziesz komentarzy typu gdzie było Państwo gdy dział się Amber Gold albo gdzie jest teraz gdy pojawia się DasNic.

A już zupełnie nie będę dopatrywał się winy państwa w tym, że są oszuści i oszukują...

Ścigać, i owszem, powinno ich ale od prewencji są rodzice...

Sam emocjonalnie zakupiłem licencje za 5 tys euro,

i liczę się z faktem że mogę to stracić, życie. Lecz z pewnością jeżeli faktycznie dascoin okaże się atrapą, już nigdy nie wejdę

w podobny "biznes". Źukiewicze, inne palanty będą dla mnie niewidzialni. Chociaż i oni ciut racji mają ,bo część z ich rad jest po prostu

intratna. Podam przykład, gdy Pan Jacak(teoretyczny naganiacz) prowadził półtora roku temu spotkanie na temat bitocina, bitclubnetwork etc.

Poniosły mnie emocje ,ale w drugą stronę, brednie...Teraz żałuję ,bo zyskał bym w cholerę. Wówczas bitcoin był wart 1722 zł,teraz w stałych granicach

8500 zł, też żałuję ,że kupiłem na bitclub network pakiet wydobywczy za 500$(już mi się dawno zwróciło,kasa wypłacona i wydana, a bitcoin się kopie i kopie)

Stąd ja i On nabarałem zaufania do dascoina, owy naganiacz przyczynił się , że mam troszkę więcej "realnej" fizycznej gotówki(z bitbay). Ostatecznie,

trzymając kasę w skarpecie(a że nie jestem "milionerem") inflacja i tak by mi je zeżarła przed molami i za kilkanaście lat  bółki za przysłowiową złotówke z tego roku

bym już jej nie kupił...

Widzisz...

Sęk w tym, że na bitclub najpewniej wcale nie zarobiłeś... Jeśli nie polecałeś...

Policz... Ile mógłbyś bitków kupić za owe 500$ gdy ów pakieciek kupowałeś i ile owe bitki byłyby dziś warte i porównaj to z tym co uzyskałeś z bitclubnetwork...

Oczywiście... Na BCN hipotetycznie można było zarobić... Tyle, że nie na wydobyciu a na tym, że projekt jest piramidą, w której wejście w odpowiednim czasie, na starcie, daje mozliwość zarobienia z wpłat następnych "inwestorów".

I właśnie o to chodzi...

Nie twierdziłem i nie twierdzę, że na piramidach zarobić się nie da.

Bo da się...

Tylko należy mówić na czym się zarabia...

A zarabia się bądź na prowizji z polecania bądź z wpłat kolejnych wpłacających.

I o tę informację właśnie chodzi...

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, z tego, że otwarte mówienie o tym, że piramida jest piramidą powoduje zmniejszenie napływu userów i środków do programu.

Tyle tylko, że cel nie uświęca środków...

Bez jednak taka postawa powoduje, że ten, kto tę wiedzę ma wie w co wchodzi, wie jakie konkretnie ryzyka z tym się wiążą...

Wszakże czym innym jest ryzyko (a w zasadzie pewność) wyczerpania się chętnych do wejścia do piramidy a czym innym ryzyko kursowe...

Rozsądnie jest poczekać, dajmy na to do końca 2017 roku. Jeżeli wówczas wszystko wciąż będzie stało, nawet część "naganiaczy" zmądrzeje :)

Nie.

Nie zmądrzeje. Tylko się wyciszy i...

Zacznie promować kolejny rewolucyjny program...

I jeszcze raz chcę to podkreślić.

Nie jest moją intencją niesienie kaganka oświaty.

Natomiast zawsze będę nazywał po imieniu.

Tak jak w tym przypadku...

A tu nic się nie zgadza...

W walutach kryptograficznych pełną kontrolę nad walutą ma ten, kto kontrolę nad kluczem prywatnym odpowiadającemu kluczowi publicznemu adresu.

Jeśli kontrolę mam tylko ja to tylko ja będę mógł środkami zgromadzonymi na adresie zadysponować.

W dowolny chwili i w dowolny sposób.

I nikomu nic od tego...

Mogę np. przelać środki Tobie...

Ale mogę zrobić też coś innego.

Mogę podać Tobie klucz prywatny do danego adresu. Wtedy, każdy z nas będzie mógł zrobić ze środkami na adresie co chce i kiedy che.

Zwykle to dość głupie rozwiązanie ale nie zawsze...

Jeśli adres mam tylko ja i przyjdzie taki dzień, że nie będzie już mnie to...

Nie właśnie to co?

To nie ma nikogo, kto może zadysponować środkami zgromadzonymi na adresie...

One nie przestaną istnieć. Tylko nikt, nigdy, nie będzie w stanie ich użyć...

Jednak gdy klucz prywatny przekażę to...

KYC można między bajki włożyć...

I cała misterna bajeczka o hybrydowości nadaje się do kosza...

A tak na marginesie...

Czy ktokolwiek z posiadaczy licencji zna lub może poznać klucz prywatny swojego publicznego adresu?

Czy ktokolwiek z Was wie na jakich adresach zapisane są Wasze DasCoiny?

Czy ktokolwiek wie jak stworzyć transakcję przekazania części lub całości środków ze swojego adresu na inny adres i ogłosić tę transakcje światu, w sposób nieodwoływany, ostateczny?

Nie spodziewam się pozytywnych odpowiedzi...

Kolego Marcepan.

Pan Jacak to tak

# em goldex -- mega wtopa

# be wise trader. -- mega wtopa

# bit club - akurat on to też promował i można powiedziec że tj ok. Wiem można było za 3.5tys kupić btc i by wyszło sie lepiej ale BEZ POLECANIA ten program broni się sam i się zarabia mało ale jest.

# DasCoin --- w toku

Aa i melaluca czy coś takiego /// fajans

Koleś w mojej ocenie to typowy naganiacz wydzwaniał ( lub ładniej mlm'owiec ) do mnie informujac mnie ze trace szanse zycia emanujac zloscia na pytania nie potrafi odpowiedziec.

Edited by Outsider

Tak, jasne, czekać do końca 2017 roku a w tym czasie ludzie nadal będą kupować licencje a naganiacze trzepać kasę z prowizji. Pepperoniss dobrze robi że nie czeka na nie wiadomo co i pisze jak jest.

Dzięki wielkie...

Tyle tylko, że tak nie jest :)

Ja nikogo od niczego nie próbuję odwieść...

Chyba setki, jeśli nie tysiące razy, razy mówiłem i pisałem, że każdy ze swoimi pieniędzmi - nawet pożyczonymi - może zrobić co chce.

Nawet największą głupotę. Może nawet po drodze do dawnego Pałacu imienia Jóżefa Stalina w Warszawie wejść do kilku banków. Wziąć w każdym z nich kredyty czy pożyczki na, dajmy na to, łączną wartość 500.000 zł...

Wjechać na najwyższe piętro d. Pałacu Stalina i wyrzucić owe 500.000 zł licząc na to, że gdy zjedzie na dół to spadnie na niego 500.000 ale dolarów...

I kompletnie nic mi do tego...

Jego kasa... Jego sprawa... Jego cyrk - jego małpy...

Oczywiście... Mogę ocenić i głośno powiedzieć, że to idiotyzm... I pewnie bym to w takiej sytuacji zrobił... Ale nic mnie do jego kasy i szukania takiego sposobu na zainwestowanie pożyczonych pieniędzy...

Natomiast jeśli Źulewicz, Misiewicz czy Pisiewicz będzie krzyczał, że wziąć kredyt, wejść na Stalina i czekać na prawie pewien deszcz zielonych papierków to świetny sposób na pomnożenie kapusty to nie będę pisał ani mówił, że to idiotyzm.

Będę pisał, że to zwykłe oszustwo jest i jeśli ktokolwiek na tym zrobi to tylko ci, którzy pod pałacem Stalina będą stali i nagabywali na to by jak najwięcej taki idiotyzm popełniło...

Wszak te rozrzucone złotówki spadną tam gdzie oni stoją nim ich ofiara zdąży stanąć z nimi pod pałacem...

Jak więc widzisz to nie tylko, że doskonale to rozumiem to wręcz, jako stary konserwatysta, uważam, że nikomu nic do tego. Szczególnie Państwu.

Dlatego też u mnie znajdziesz komentarzy typu gdzie było Państwo gdy dział się Amber Gold albo gdzie jest teraz gdy pojawia się DasNic.

A już zupełnie nie będę dopatrywał się winy państwa w tym, że są oszuści i oszukują...

Ścigać, i owszem, powinno ich ale od prewencji są rodzice...

Widzisz...

Sęk w tym, że na bitclub najpewniej wcale nie zarobiłeś... Jeśli nie polecałeś...

Policz... Ile mógłbyś bitków kupić za owe 500$ gdy ów pakieciek kupowałeś i ile owe bitki byłyby dziś warte i porównaj to z tym co uzyskałeś z bitclubnetwork...

Oczywiście... Na BCN hipotetycznie można było zarobić... Tyle, że nie na wydobyciu a na tym, że projekt jest piramidą, w której wejście w odpowiednim czasie, na starcie, daje mozliwość zarobienia z wpłat następnych "inwestorów".

I właśnie o to chodzi...

Nie twierdziłem i nie twierdzę, że na piramidach zarobić się nie da.

Bo da się...

Tylko należy mówić na czym się zarabia...

A zarabia się bądź na prowizji z polecania bądź z wpłat kolejnych wpłacających.

I o tę informację właśnie chodzi...

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, z tego, że otwarte mówienie o tym, że piramida jest piramidą powoduje zmniejszenie napływu userów i środków do programu.

Tyle tylko, że cel nie uświęca środków...

Bez jednak taka postawa powoduje, że ten, kto tę wiedzę ma wie w co wchodzi, wie jakie konkretnie ryzyka z tym się wiążą...

Wszakże czym innym jest ryzyko (a w zasadzie pewność) wyczerpania się chętnych do wejścia do piramidy a czym innym ryzyko kursowe...

Nie.

Nie zmądrzeje. Tylko się wyciszy i...

Zacznie promować kolejny rewolucyjny program...

I jeszcze raz chcę to podkreślić.

Nie jest moją intencją niesienie kaganka oświaty.

Natomiast zawsze będę nazywał po imieniu.

Tak jak w tym przypadku...

A tu nic się nie zgadza...

W walutach kryptograficznych pełną kontrolę nad walutą ma ten, kto kontrolę nad kluczem prywatnym odpowiadającemu kluczowi publicznemu adresu.

Jeśli kontrolę mam tylko ja to tylko ja będę mógł środkami zgromadzonymi na adresie zadysponować.

W dowolny chwili i w dowolny sposób.

I nikomu nic od tego...

Mogę np. przelać środki Tobie...

Ale mogę zrobić też coś innego.

Mogę podać Tobie klucz prywatny do danego adresu. Wtedy, każdy z nas będzie mógł zrobić ze środkami na adresie co chce i kiedy che.

Zwykle to dość głupie rozwiązanie ale nie zawsze...

Jeśli adres mam tylko ja i przyjdzie taki dzień, że nie będzie już mnie to...

Nie właśnie to co?

To nie ma nikogo, kto może zadysponować środkami zgromadzonymi na adresie...

One nie przestaną istnieć. Tylko nikt, nigdy, nie będzie w stanie ich użyć...

Jednak gdy klucz prywatny przekażę to...

KYC można między bajki włożyć...

I cała misterna bajeczka o hybrydowości nadaje się do kosza...

A tak na marginesie...

Czy ktokolwiek z posiadaczy licencji zna lub może poznać klucz prywatny swojego publicznego adresu?

Czy ktokolwiek z Was wie na jakich adresach zapisane są Wasze DasCoiny?

Czy ktokolwiek wie jak stworzyć transakcję przekazania części lub całości środków ze swojego adresu na inny adres i ogłosić tę transakcje światu, w sposób nieodwoływany, ostateczny?

Nie spodziewam się pozytywnych odpowiedzi...

Fakt, po co być naganiaczem od odwlekania do prawdopodobnie marnej inwestycji... :)

hehehe, masz poczucie humoru ;) odnośnie Stalina

Zarobiłem i nie polecałem ,na te chwilę 801$(jeszcze 2 lata wydobycia). I byłem poinformowany i świadom, że kokosów z tego nie będzie. Masz rację, że więcje miałbym na kupnie Bitocina np. na bitbay(miałbym teraz koło 2550$) Chyba, że za licencje za 3500$, myślę , że spokojnie

można było zarobić na niej kilkadziesiąt % do przodu. Także jeśli dasnic ;) będzie prezentował się podobnie, beż tych ich achów i ochów

coś się zarobi ,wypłaci,przynajmniej tę zainwestowaną kwotę,albo np. 60% monet i będzie się spokojnie obserwowało dalszą wędrówkę fimry:)

Wybaczm, że nie odniosłęm się do poszczególnych akapitów ,ale nie wiem jak :P

ps. Będę was informował co się dzieje z dascoinem, z możłiwie dostępnymi źródłami skąd, jak i dlaczego :) Zobaczymy co

będzie na konferencji w Warszawie 24 czerwca, oby info o jak najszybszym wejściu na giełdę zewnętrzną...

Miłego dnia.

na zadna gielde zewnetrzna bym nie liczyl.. na pewno nie szybko.. to nie jest w interesie wlascicieli i naganiaczy.. im dluzej tak jest tym dluzej moga sciemniac ze wszystko kiedys bedzie itd.. kopiuj wklej z OneCoin.. najpierw to ten DasNic musialby w ogole powstac bo to co na razie jest mozna nazwac punktami na ekranie komputera.. monopoly money albo ponzi points.. to co moze i pewnie sie stanie za jakis czas to gielda wewnetrzna ze sztucznie ustalona cena a la xcoinx z Onecoina oczywiscie po to zeby zafascynowanie DasNicem moglo trwac. Kto bedzie w tym czasie uwazny i nie da sie manipulowac dalej przy odrobinie szczescia zdola wyplacic z piramidy kase i bedzie mogl wszem i wobec wszyskim oglosic ze na DasNicu zarobil.. oczywiscie nie zdajac sobie sprawy (albo perfidnie jak naganiacze) z tego ze po prostu wyplacil to co ktos inny wplacil i pewnie juz stracil..

• Like 1