Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Plemnik

Wypłacalność Recyclix

Recommended Posts

Wątek stworzony na potrzeby informacji odnośnie płatności od Recyclix. Wszelkie info odnośnie nieotrzymanych wypłat, otrzymanych, czasie wypłaty, metody, problemów z wypłatami, cofnięć itp. Wszelkie tego typu info wrzucajcie tu.

Z tego co poczytałem to niektórzy mieli problem z wypłatami.

Ja zlecam wypłatę zawsze na konto bankowe. Ostatnie zlecenie wypłaty zostało zrealizowane u mnie w ciągu 7 dni. Dowód w odpowiednim dziale.

Edited by Plemnik

Ostatnią wypłatę zleciłem 27.09. Otrzymałem 30.09. Przelew bankowy.

Dzisiaj wypłacałem na BTC i środki dotarły po ok 1min :)

5. kwietnia zleciłem wypłatę 104 EUR przelewem bankowym i pieniądze na koncie były następnego dnia :)

@easymoney

5 kwietnia ? to trochę dawno... taka informacja jest raczej mało wartościowa :)

W sumie dość dawno, za to we wrześniu zdecydowałem się na wpłatę 300 EUR, i w październiku 115 EUR :)

Zlecilem 29 wrzesnia, doszla 7 pazdziernika. Przed tym mialem jedna cofnieta wyplate (jak spora czesc z nas w sumie).

Jak na razie jest ok, ale wczesniej wyplaty dochodzily wczesniej.

pozdrawiam

zlecilem wyplate 30 wrzesnia na konto bankowe - 21 Euro, na koncie nie ma pieniędzy,  a jest 10.10.2016

ja osobiście polecam wypłaty na BTC są instant :) ostatnią dostałem w 3 minuty 28€  

Ile mniej więcej trwają u nich przelewy na konto walutowe w Polsce? Przed chwilą złożyłem wniosek o przelanie pierwszych pieniędzy.

Przed chwilą tj 10.10.2016 o godzinie 19:30 (poniedziałek) zleciłem pierwszą wypłatę w kwocie około 60€ na konto walutowe w Polsce.

Zobaczymy kiedy pieniążki dojdą. Dam znać.

Może mi ktoś dać linka na tym forum, gdzie użytkownicy wklejają swoje wypłaty? Za cholerę znaleźć nie mogę.

Edited by Nauril

U mnie ostatnie takie zlecenie wędrowało 4 dni robocze (29.09 - 4.10).

Dostałem informację od przedstawiciela Recyclix, że mają problemy techniczne z wyplatami na konta bankowe.

Nie brzmi to zbyt fajnie. Jedyne problemy techniczne jakie można mieć w XXI wieku z przelewami bankowymi to PUSTE KONTA.

• Like 1

kolejne 24.08€ w BTC instant po 2 minutach na portfelu. 

Przelew

zlecono 07-12-2016

zaksięgowano kantorAlior 12-10-2016

2 moich znajomych zleciło wypłatę w poniedziałek późną godziną dziś już na koncie przelew bankowy do WBK, przelew z konta zagranicznego Recyclix to dla mnie trochę pytanie ale dobrze, że wypłata jest

U mnie też już ok. Euro dziś juz na polskim koncie walutowym, a zlecałem w poniedziałek o 19:30.

Wczoraj doszła do mnie wypłata na kantor walutowy zlecona 02.10, trochę się naczekałem.

Ja zleciłem wypłatę 7.10(piątek), a wczoraj 12.10(środa) kasa była na koncie, przelew na konto bankowe. Zatem nie jest tak źle z wypłatami póki co.

Edited by publo102

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.