Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Plemnik

Wypłacalność Recyclix

Recommended Posts

....jasne. Już czwarty dzień wisi wypłata przez przelew. Czyżby z przelewem bankowym tez był problem?

...owszem, znam jeden. Brak kasy na koncie.

Co to jest 4 dni... Zlecam przelewy i zawsze czas oczekiwania około tydzień. Czasem wcześniej.

Na PP wypłata drobna (35€) doszła po 10 godzinach, czyli jak zwykle , ale fakt zatrzymali połowę towaru 2500kg, druga część ruszyła dalej do przeróbki.

Co to jest 4 dni... Zlecam przelewy i zawsze czas oczekiwania około tydzień. Czasem wcześniej.

Zgadza się, Ze dwa razy też czekałem około tygodnia.

Ale teraz obok płatności jest zegarek i adnotacją "in queue" i to już piąty dzień. A tak nigdy nie było i oznacza to tyle, że na razie przelewu nie wysłali i nie wiadomo kiedy wyślą. O ile w ogóle wyślą.

Dzisiaj około 15 zlecona wypłata na BTC, jak na razie na niebiesko i kółeczko się kręci - wypłaty nie widać. Zobaczymy czy to wina niedzieli, czy zaczyna byc nieciekawie.

pozdrawiam serdecznie ;)

Ja planowałem nic nie robić przez kilka miesięcy, ale jak tak się sprawy mają, to słabo to widzę...

Procedura uruchomienia przycisku "sprzedaj" jest taka, że trzeba do nich napisać i potem wysłać selfie z dowodem?

Ja w środę wysłałem selfie z dowodem i dziś mam wreszcie potwierdzoną tożsamość. Zleciłem przed chwilą wypłatę w BTC. Dam znać czy i kiedy dojdzie.

wyslalem do nich email w tej sprawie kilka dni temu i sms na ich numer. Dalej bez odpowiedzi. A dzisiaj natknalem sie na taki o to artykul Takie info znalazłem http://forsal.pl/artykuly/1024718,cuchnacy-parabiznes-pod-lupa-nadzoru.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium

"Recyclix. Tak nazywa się spółka, która postanowiła wzniecić ekologiczną rewolucję. Pomysł na biznes - przedstawiany potencjalnym inwestorom - jest prosty. Człowiek wpłaca Recycliksowi pieniądze, w zamian za to otrzymuje wirtualne... śmieci. Firma skupuje odpady, po czym je przetwarza i sprzedaje. Zyskiem dzieli się zaś z inwestorami. Ile można na tym zarobić? 14 proc. miesięcznie. Co daje dokładnie 481 proc. w skali roku. Według szacunków samej firmy zaufało jej ok. 100 tys. Polaków. Według naszych wyliczeń ta liczba może być nawet trzykrotnie mniejsza, choć nadal imponująca."

Ot i takich mamy dziennikarzy :).

• Like 1

Ja w środę wysłałem selfie z dowodem i dziś mam wreszcie potwierdzoną tożsamość. Zleciłem przed chwilą wypłatę w BTC. Dam znać czy i kiedy dojdzie

Ile % z Twojego depo do Ciebie wraca?

Jeszcze płacą. Wczoraj wieczorem zlecona wypłata w BTC, dziś rano w portfelu.

Ja w niedzielę wieczorem zleciłem wypłatę na konto, dzisiaj dotarła. Oprócz tego, że zabrali nam połowę środków, wszystko działa po staremu.

Niestety w takim razie płacą wybiórczo, gdyż wypłata na BTC zlecona w dniu 02.03.2017 nadal ma status kręcącego się kółeczka :)

U mnie po 1 dniu wypłata na BTC dotarła.

pozdrawiam serdecznie

A jakie kwoty wypłacacie ? Do 100euro ?

ta ja lekko ponad 70 euro i czekam od poprzedniego poniedzialku. odpisali mi ze naprawiaja system z btc i przelewami bankowymi. ale widze ze ludziom dochodza wyplaty w btc wiec nie wiem o co u mnie chodzi

Ja też czekam ponad tydzień na wypłatę przelewem.

Wczoraj dzwoniłem i dowiedziałem się, że wypłaty są zatwierdzane ręcznie i są kolejki około tygodnia więc lada dzień powinna pójść.

Ale dziś nie poszła więc napisałem maila w tej sprawie.

...zanim coś odpiszą, to pewnie znowu ze dwa dni mina :/

Również czekam na przelew na konto ponad tydzień. Szkoda, że nie można tego anulować i wypłacić gdzie indziej.

Ja dzisiaj wypłaciłem tylko małe naliczenie, a jutro kończy mi się duży cykl i próbuję sprzedać to śmietnisko, zobaczymy, czy też tak sprawnie pójdzie, bo zawsze czekałem prawie tydzień na konto, a tu zaskoczenie w 2 dniu roboczym już przelew zaksięgowany na koncie. Dodam tylko, że znowu będę przelewał na konto, bo z btc to różnie bywa.

Czy ktoś spotkał się z sytuacją w której musiał ponownie wysłać zdjęcie ze swoim dowodem? Przesyłałem go parę miesięcy temu i normalnie wypłacałem pieniądze a dzisiaj znowu chcą zdjęcia z dowodem? czy może spłonął on w pożarze? Warto jeszcze raz przesłać? środki dochodzą?

Ja wczoraj chciałem wypłacić przelewem i tym razem chcieli drugą stronę dowodu w celu potwierdzenia adresu. Wysłałem im z zakrytym nr dowodu, ale mi go odrzucili... Front wysyłałem 3 tygodnie temu, też zakrytymi niektórymi danymi i przeszło.

Też chciałem tak zrobić i wysłałem drugą stronę dowodu, ale nie przeszło. Potem wysłałem zdjęcie faktury elektronicznej i weryfikacja przeszła błyskawicznie.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• @Mustafa ty nie Porównuj banku do „biznesiku” w necie  to nie ma nic do tego. Tak to juz jest ze każdy sygnał typu przesuwanie terminów, brak wypłat, problemy techniczne sa oznakami ze cos jest na rzeczy. O dziwo na samym początku nigdy nie ma problemów, a z czasem z malej błachostki potrafi sie zrobić problem nie do przeskoczenia przez tygodnie   
    •   BNC10. Aplikcja działa na tej samej zasadzie jak RevolUt I Monese.  Promocja jest ograniczona i trwa do 30.11.2019 (o zmianach będę informował)   Jest to hiszpański odpowiednik. Za założenie konta rozdają Bonusy - darmowe 5 €, aby otrzymać bonus należy użyć odpowiedniego linku z promokodem.  https://bnc10.page.link/4hs4qxA3WdsNZAhk7 Nie trzeba zamawiać karty fizycznej, aby otrzymać od nich bonus startowy. Konto jest też w pełni darmowe. Konto w BNC 10 Należy zatrzymać aktywne na okres 6 miesięcy. ( po 6 miesiącach można zamknąć rachunek)  — Bonus należy wykorzystać na zakupy, wirtualną kartą mastercard, którą mamy widoczną w sekcji karty w aplikacji BNC10 - wystarczy doładować nią swoje saldo Revolut jak to zrobić? W Revolucie lub Monese wybieramy dodaj środki na konto, wybieramy za pomocą karty i dodajemy wirtualną kartę BNC10.  —- Po założeniu konta i weryfikacji swoich danych osobowych należy przelać na konto BNC10 -  25€. Dane rachunku znajdziemy w aplikacji.  Szybki i darmowy sposób na przelew to wykorzystanie do tego konta Revolut.    W sekcji przelewy dodać odbiorcę samego siebie Wybrać konto w Hiszpanii „Spain” (IBAN +BIC)   Przelewamy 25€, które otrzymamy maxymalnie do 3 dni roboczych ( z reguły po 2 godzinacb jest już na BNC10) Po otrzymaniu naszego przelewu - 25 € dostajemy także w tym samym momencie 5€ jako bonus, które możemy od razu wypłacić razem z naszymi wpłaconymi pieniędzmi. Za każdą zaproszoną osobę też otrzymasz 5€, dodatkowo za każde 5 zaproszonych osób dostaniesz 25 € extra! Oferta BNC10 jest ograniczona liczbowo, można zaprosić tylko 40 osób i tylko tyle można zarobić, czyli 400 euro Reflink znajdziesz klikając w znaczek portfela na dole po lewej i na samej górze jest puchar - wybierasz „for inviting a friend”  
    • Może nie zrozumiałem żartu, ale to nie jest tata i syn. Gdyby tak było, to Tim Roth zostałby ojcem w wieku 13 lat
    • @pepperoniss Piszesz do mnie o udowadnianiu ale tak naprawdę oprócz pustych jak każdego słów nie dajesz również żadnych dowodów na własne teorie, to że  jestes taki "wyedukowany" i wyjątkowo wykształcony nic dla mnie nie znaczy dopóki nie pokażesz mi chodź jednej screena czy dokładnych dowodów, ty mi wierzyć też nie musisz bo moja teoria jest nawet mniej realna (tak, logicznie patrząc bo przesuwanie terminów nie jest na miejscu ) zasłanianie się bankami ? haha ciekawe. powiedz w którym miejscu omega jest podobna do banku ? a i przypomne ci że bank twoich pieniędzy też niema. jeżeli będziesz chciał wypłacić np. 200tys. prawdopodobnie będziesz musiał czekać parę dni aż ściągną te pieniędze od innych ludzi  oo? czy to piramida,(oczywiście że nie, ale ty stwierdzasz że to już znak piramidy) chyba musisz bardziej przemyśleć to co piszesz  A i ciekawe, dostałem ostrzeżenie za cytowanie całej wypowiedzi , niesamowite że na takim "rzetelnym" forum nie można odnieść się do całości tylko nawet trzeba wyrywać z kontekstu i naginać wypowiedzi. @pepperoniss Jako (chyba)dorosły facet zakładam że powinieneś wiedzieć że jeśli do jakiegokolwiek banku przyjdą wszyscy z chęcią wypłaty swojego kapitału to większość z ludzi nie otrzyma swojej gotówki ooo czyli bank jest niewypłacalny. a jednak mu ufasz hah, to dlaczego omega miałaby być wstanie NAGLE wyplacic tak duże pieniędze ?
    • Czy aby na pewno? Czy plotką jest, że wspomniany Cloudtoken jeszcze niedawno przez bohatera filmu został nazwany #Gównotokenem? Jakoś w nowym filmiku nie słychać negatywnych emocji, czyżby syn upomniał się od taty o wyjaśnienie, gdyż sam musi się tłumaczyć z jego zachowań? Kasowanie filmów nie jest nową praktyką na kanale Żukiewicza. A jeśli się mylę, to może warto podać statystykę? Zresztą, wystarczy prześledzić ten temat, większość filmików nie jest aktywna. Wymówka, że chodzi o dz. gosp. jest więc mało wiarygodna. Dostrzegam raczej chwiejność emocjonalną, której skutkiem są działania psujące aktualną kampanię promocyjną syna.  Osobiście nie chciałbym być "popularny" jak autor filmiku a już na pewno nie chciałbym kopiować metod, które on stosuje oby osiągnąć swoją popularność. Autor filmiku nie ma wiarygodności, dziś mówi jedno, jutro drugie,  nazywa siebie super przedsiębiorcą i człowiekiem sukcesu, ale jaką drogą do tego sukcesu doszedł? Ilu poleconych straciło swoje depozyty aby autor filmiku mógł machać banknotami przed kamerą? I co najważniejsze, ile by autor filmiku zarobił bez polecania?  Trudno jest więc oceniać autora filmiku jako pozytywną postać online biznesu. Z powyższych powodów akcje charytatywne traktuję raczej jako formę marketingu a nie realnej chęci pomocy komukolwiek. Efektywność metody nie zawsze usprawiedliwia samą metodę. To że np złodziej kradnie nie powoduje, że pytam się złodzieja jak doszedł do swojego sukcesu? Co do filmów młodego Żuka ok, wprowadza tutaj nową jakość, ale jeśli popatrzymy na filmy starego Żuka, to już nie wygląda to tak różowo. Bo młody Żuku, czy o takie posty Ci chodziło? Jak myślisz, kto jest ich autorem? Obiektywności nie ma więc po obu stronach. Skrytykowałeś bowiem kiedyś publicznie metody marketingowe taty? Namawianie na kredyty pod zakup dascoin? A zakładam, że się z nimi nie zgadzasz, skoro na swoich filmach stosujesz już nową jakość. Jedno słowo, które się nasuwa oceniając stosunek Ż. do osób na których zarabia to jest pogarda. I sztuczne uśmiechy nie są dziś wystarczającym makijażem aby ukryć swój stosunek do ludzi. To przypudrowanie może działać np. na osoby, które oglądają te filmiki po raz pierwszy. Trudno jednak zapomnieć o tym co się wydarzyło w przeszłości. A jakoś słowa przepraszam skierowanego do osób, które słusznie mogą mieć pretensje o wciągnięcie do "gwarantowanego" i "bezpiecznego" biznesu nigdy nie słyszałem.