Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Plemnik

Wypłacalność Recyclix

Recommended Posts

dlaczego nie jest w scamie ten temat?kazdy ma nadzieje jeszcze czy jak?

ja czakam za wypłatą od 11.03 - a powiedzcie mi jak to jest z tą weryfikacją każdy ją przechodzi? ode mnie jeszcze niczego nie wołali... 

Ja w ubiegłą środę skończyłem weryfikację polegającą na selfie z dowodem. Prośba o taką weryfikację wyskoczyła mi podczas zlecania wypłaty. Po zakończeniu weryfikacji zleciłem kolejną wypłatę i w czwartek rano pojawiła się w portfelu BTC. Była to kwota rzędu 30 euro. Za 3 dni będę mógł zlecić kolejną wypłatę. Dam znać jaki będzie efekt.

@Bydle po jakim czasie kasa wróciła Ci na konto? Moja wypłata jest "w kolejce" od 26 lutego.

Właśnie udało mi się dodzwonić do Recyclix -pani twierdzi że nadal wypłacają ale są opóźnienia parę dni

Na konto bankowe tez problem z wyplatami?

Na konto bankowe tez problem z wyplatami?

Tak.

ja dziś otrzymałem maila z treścią:

"Tak, zlecona wyplata jest w kolejce.

Prosimy o cierpliwość i czas na zrealizowanie tej wypłaty."

Wypłata zrobiona przelewem bankowym 26.02. więc już mija trzeci tydzień.

Nie informują ile to jeszcze potrwa, bo sami nie wiedza... konta firmy pewnie świecą pustkami.

Myślę, że spokojnie można przenieść cały wątek do działu SCAM, gdyż nie realizują swych zobowiązań.

Ja akurat się pytałem o BTC

Jeżeli chodzi o BTC to dzisiaj w nocy otrzymałem taką odpowiedź:

Witam,

Wypłata jest w procesie przetwarzania.

Kindest regards,

Valentina

A zapytałem kiedy mogę spodziewać się przelewu zleconego 5 marca...

Niestety wyplata na btc z 4 marca do dzis wisi. Standrowde hyipowe "pending". Widze wyzej ze to juz norma.

Czyli co panowie myślicie że to już tyle? Po programie? Szlag by trafił ile kasy tu utopilem...

Edited by OsTheBulletRider

[---]

Nie ty jeden... ale cóż... nie ma ryzyka nie ma zabawy :)

Edited by Polon

Rafal77  nie wypłacili,kasa wrociła spowrotem do nich:-),teraz mi wisi tzn nie placą nikomu ,ram pam pam 5 tysi w plecy

Rafal77  nie wypłacili,kasa wrociła spowrotem do nich:-),teraz mi wisi tzn nie placą nikomu ,ram pam pam 5 tysi w plecy

...z czystej ciekawości - złotych czy euro? :P

A dostał może ktoś kasę zwykłym przelewem ostatnio? Ja czekam na weryfikacje adresu 1,5 tygodnia...

Ja wysłałem dokument do weryfikacji adresu ostatniego dnia lutego z samego rana.Kółeczo dokument jest sprawdzany kręci się do tej pory.

Zresztą program już wylądował w dziale SCAM...będzie ta sama bajka co z setkami innych...szkoda tylko że ja jakoś nie mam szczęścia...no ale trudno GET RICH OR DYE TRYIN'...minutę przed edycją postu dostałem maila że weryfikacja dokumentów jest zatwierdzana ręczenie...mail po kilkunastu dniach wysłany z adresu info@recyclix.com...prosimy o cierpliwość...Nie będę się rozkręcał ale kto "inwestował" w też ze 2 lata temu firmę wie że to przekomarzanie się takie jest...i zgubna intuicja wielu ludzi...zresztą moja też...

Edited by Schlobo

Dziś zleciłem wypłatę 224 Euro na konto BTC i w kilka minut dostałem pieniądze. Na weryfikację zdjęcia z dowodem też czekałem ok. 2 tygodni, ale odpowiadali na maile i raczej problemu nie było, widać że z wypłatami też nie ma. Ekspertem nie jestem, ale może jeszcze za wcześnie by mówić o stracie na tej firmie.

Pozdrawiam.

Wojtku1975 ale oni Cię poprosili o weryfikację za pomocą dowodu osobistego czy sam im to przesłałeś. bo ja czekam na wyplate btc 3 tygodnie i może dlatego, żę im nie wyslalem skanu dowodu. Tylko ze oni mnie o nic takeigo nie prosili. Dlatego weź napisz jak to u Ciebie było.

u mnie wyplata ok,trwało tydzien ale poszła na bitbaya

Wczoraj wypłacone 40e od razu w portfelu.

Niestety, zagapiłem się i automatycznie poszedł kolejny cykl.

Może jeszcze coś z tego będzie.

A czy przy wypłacie BTC, po potwierdzeniu transakcji Google Authenticatorem powinien przyjść jeszcze e-mail potwierdzający transakcje? Wypłacałam wczoraj i nic takiego nie dostałam (pieniędzy tez nie :D)

A czy przy wypłacie BTC, po potwierdzeniu transakcji Google Authenticatorem powinien przyjść jeszcze e-mail potwierdzający transakcje?(...)

Nie, recyclix juz nie wysyla takich potwierdzen.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.