Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Plemnik

Wypłacalność Recyclix

Recommended Posts

Witam,

To ja wrzuciłem to potwierdzenie i mogę potwierdzić, iż to nie jest wypłata wszystkich środków, ale zwrot z cyklu (z opcji sprzedaj, a nie z procentów). W przyszłym tygodniu wrzucę kolejne potwierdzenie na 4-ro cyfrową kwotę.

Ale jest to moja inwestycja i moje ryzyko. Na razie jestem zadowolony, bo od lutego br nie miałem ani jednego problemu z płatnościami (początkowo na mniejsze kwoty, większe od 4 miesięcy).

Podejrzewam, że użytkownik @Ptaszek potrzebuje tego potwierdzenia aby pokazywać je innym zachęcając ich do inwestycji, gdyż sam takimi kwotami nie obraca, dlatego nie będę takich potwierdzeń wrzucał publicznie. Ale faktem jest, że takie kwoty przechodzą bez problemów.

Fakt to będzie wtedy jak pokażesz potwierdzenie a narazie to ty swoimi pustymi słowami chcesz zachęcić innych.Oczywiscie ze nie zainwestowałem jeszcze większych pieniędzy ponieważ jeśli chciałbym wyrzucić pieniądze to niepotrzebnie do tego neta

Tylko czy ja muszę Tobie coś udowadniać? Czy ja muszę Cie do czegoś przekonać? Czy ja Cię do czegokolwiek namawiam? Twoje pieniądze, rób z nimi co chcesz. Jeżeli moja informacja Cię nie przekonuje nic na to nie poradzę, szukaj sobie dalej.

@marsik a czemu sprzedajesz odpady? zaduzo ich masz...

Ja tylko chciałem żebyś pomógł mi podjąć decyzje,a bez żadnego potwierdzenia ze komuś udało się wyciągnąć większe pieniądze raczej nie zainwestuje dluzo

To jest temat o wyplacalnosci, a nie o inwestycjach...

Witam potrzebny dobry portfel BitCoin żeby mógł przelać euro z recyclix i zamienić na BitCoin którym mógłbym pózniej inwestować z tego portfela

:offtopic: 

Edited by Egzekutor

Wszyscy piszą, że wypłaty na BTC dostają prawie od razu a ja na pierwszą czekałem 6 godzin. Dzisiaj zleciłem kolejną i po 3 godzinach wciąż nie ma kasy.

Jesli w histori wyplaty masz ze wyplata poszla to reszta juz zalezy od blockchain bo oplata jest bardzo niska i to jak jest zapchane to trwa i kilkanascie godzin

dokładnie a warto nadmienić że od jakiegoś  dość sporawego czasu blockchain bardzo często ma jakieś problemy i potwierdzenia wolno wchodzą więc nie ma się co spinać. Ważne że narazie na BTC idą szybko jak na program po tak długim czasie od startu. 

Blockchain nie ma tu nic do rzeczy. W uproszczeniu blockchain to tylko przeglądarka transakcji. Natomiast znaczenie ma tutaj architektura i wydajność sieci bitcoin. 

A wypłaty z Recyclix są widoczne w tej przeglądarce po dosłownie chwili od zatwierdzenia. Cóż, na potwierdzenia trzeba czasem czekać rzeczywiście godzinami, ale to nie wina blockchain.info.

Edited by r00ts

a ja nie mówiłem o blockchain.info tylko ogólnie o blockchain to nie chodzi o nazwę strony ale o strukturę łańcucha więc w sumie o to samo o czym mówiłeś :) a nawiasem mówiąc też czekam własnie już 13 minut na wypłatę na BTC dam znać jak dojdzie 32€ 

Edit: Wypłata dotarła po około 1h 40min 

Edited by qbazz1

U mnie wypłaty na konto bankowe też bez problemu. Dowody oczywiście w stosownym dziale.

Zleciłem wpłatę 14-stego o 19:08. Jeszcze się przetwarza. 

Moje dwie ostatnie wypłaty na konto bankowe nie dotarły i kasa wróciła na saldo konta w recyclix. Pisałem do supportu i Valentiny i pytała się o mój numer ID w zeszłym tygodniu a potem już nie odpisała..Wysłałem 4 emaile..W tym tygodniu są niby na targach więc nie ma z nimi kontaktu (telefon wyłączony)..Jutro spróbuje przelać kasę na BTC i dam znać czy doszła..

Dziś przelew od nich poszedł. Jeszcze nie doszedł, ale już wygenerowali mi potwierdzenie PDF.

U mnie bez problemu, wypłata na konto bankowe zlecona 9.11 o godz. 18, w poniedziałek 14.11 na koncie.

U mnie pomimo zlecenia 14.11 i wygenerowania na stronie Recyclix przetworzenia przelewu w PDF 16.11 do tej pory kasy nie ma na koncie.

Przedtem przlewy dochodziły po wygenerowaniu PDF tego samego dnia lub następnego. Napisałem do nich w tej sprawie przed chwilą. Czekam na odpowiedź.

W poniedziałek będziesz miał. Albo może jeszcze dziś. Przelewy sepa idą do 3 dni. Nie ma co się gorączkować. Jakby po ponad tygodniu od wygenerowania pdf nie było to bym się zaniepokoił.

U mnie pomimo zlecenia 14.11 i wygenerowania na stronie Recyclix przetworzenia przelewu w PDF 16.11 do tej pory kasy nie ma na koncie.

Przedtem przlewy dochodziły po wygenerowaniu PDF tego samego dnia lub następnego. Napisałem do nich w tej sprawie przed chwilą. Czekam na odpowiedź.

U mnie to samo. Wypłata zlecona w niedzielę 13.11

PDF wygenerowany jak u kolegi 16.11 a kasy nie ma, choć zawsze była dnia następnego po wygenerowaniu PDFa

A najgorsze, że na maile potrafią odpisywać nawet 2 tyg :/

W poniedziałek będziesz miał. Albo może jeszcze dziś. Przelewy sepa idą do 3 dni. Nie ma co się gorączkować. Jakby po ponad tygodniu od wygenerowania pdf nie było to bym się zaniepokoił.

Przelewy sepa idą szybciej. Mi się nigdy nie zdarzyło, żebym czekał na taki przelew 3 dni. Zazwyczaj był tego zamego dnia, ewentualnie dzień później.

Zauważcie, że robicie aferę nie wiadomo z czego - zgodnie z regulaminem wypłaty dokonywane są do 7 dni i to, że nie czekają do końca, ale wykonują przelewy wcześniej to tylko dobrze o nich świadczy. A tu co niektórzy podnoszą larum po 2-3 dniach. Pewnie najlepiej by było, aby kurier przyniósł to bezpośrednio do inwestora najlepiej w ciągu godziny...

Ja jestem w recyclix od lutego (moja żona również) i miałem do tej pory kilkadziesiąt wypłat. W jednym (!) przypadku musiałem zwrócić się o sprawdzenie płatności po 7 dniach, co zostało wykonane praktycznie od ręki. W pozostałych przypadkach większość miałem po 2-4 dniach, ani razu nie przekroczyło to tygodnia.

Źadnej afery nie robimy, tylko jeśli poprzednie 2 wypłaty po wygenerowaniu PDF (czyli zleceniu przelewu przez Recyclix) dochodziły do mnie tego samego dnia, lub max dnia następnego, to teraz już czekam 3 dzień.Przelewy są robione na inne konto w € w Polsce, więc mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz i 3 wypłata w końcu dojdzie na moje konto.

Te Twoje kilkadziesiąt wypłat, które dotarły w 2-4 dni - to liczysz od momentu wygenerowania PDF, czy zlecenia wypłaty?

Edited by Nauril

1. od momentu zlecenia wypłaty

2. dalej nie rozumiem po co robić zamieszanie na forum jeśli terminy nie zostały przekroczone - to, że dostałeś wcześniej nie zmienia faktu, że następną możesz dostać później (do 7 dni) i z faktu, że czekasz już (?!) 3 dni kompletnie nic nie wynika; w każdej inwestycji cierpliwość jest cnotą...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.