Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

witeks78

[SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

Recommended Posts

Skyllex Pty Ltd

Firma na rynku Astralijskim, której aktywność zaznacza się na australijskiej giełdzie (ASX). Jak sama firma pisze o sobie, jej działalność jest całkowicie legalna i podporządkowana Australijskiej Komisji Papierów Wartościowych i Inwestycji.

Firma przeznacza fundusze na inwestowanie na giełdzie, inwestowanie w obligacje państwowe i korporacyjne, fundusze walutowe (ETF),euroobligacje, indeksy papierów wartościowych i inwestycji, akcje i fundusze inwestycyjne.

Pakiety inwestycyjne

Ascent - min. depozyt 50$, max 1.000$, czas 30 dni, Zysk 50%, depozyt wraca: tak

Glimpse - min. depozyt 100$, max 5.000$, czas 25 dni, Zysk 55%, zysk dzienny 2,2% depozyt wraca: tak

Inspiration - min. Depozyt 10.000$, max 100.000$, czas 60 dni, Zysk 150%, zysk dzienny 2,5% depozyt wraca: tak

Gold Flow - min. depozyt 250$, max 7.500$, czas 90 dni, Zysk 1100%, depozyt wraca: nie

Money Maker - min. depozyt 15.000$, max 60.000$, czas 45 dni, Zysk 600%, depozyt wraca: nie

Fast Coin - min. depozyt 2.000$, max 3.500$, czas 60 dni, Zysk 225%, depozyt wraca: nie

VIP Money Vertex - min.depozyt 100.000$

Procesory płatnicze:

Perfect Money, Bitcoin, Payeer, Advcash

Program partnerski

Prowizje z 4 poziomów w zależności od zainwestowanych środków:

Podaję prowizje dla rangi SILVER. Później mamy rangę GOLD, PLATINUM i DIAMOND

1 poziom - 7%

2 poziom - 4%

3 poziom - 2%

4 poziom - 1%

Dyrektor Skyllex - Tomas Jankauskas

Numer rejestracyjny firmy: 612 788 600

Exchange Centre, 20 Bridge St,Sydney NSW 2000,Australia

[email protected]

Support - 8:00 AM to 8:00 PM (GMT) Australia, England, USA. Moskow - 8:00 to 22:00 (GMT) Everyday

Mój komentarz:

Firma działa już chyba od roku, na zagranicznych forach sporo dowodów wypłat. Nie widziałem, nie znalazłem złych komentarzy na temat programu. Nie ma jeszcze na chwilę obecną dużo partnerów ok 14 tys. użytkowników .Jak sam właściciel się wypowiadał, jemu nie zależy jakoś szczególnie na ilości ludzi, dlatego program nie był nadmiernie promowany. Widzę tu duży potencjał programu i spore pole do popisu. Jednakże jak zawsze w programach inwestycyjnych, zalecam inwestować tyle, ile wiemy, że możemy stracić.

http://skyllex.com/?ref=9534

Zgoda na reflink ujemnyd2.

dowod wplaty: http://i65.tinypic.com/219cvx5.jpg

Edited by Egzekutor

To jest zwykły hyip i nie rozumiem dlaczego znalazł się w tym dziale.

Sam byłem w tym programie, wyciągnąłem 50% zysku i podziękowałem. Jak ktoś chce wchodzić do takiego hyipa teraz, to raczej zły pomysł.

• Like 1

To jest zwykły hyip i nie rozumiem dlaczego znalazł się w tym dziale.

Sam byłem w tym programie, wyciągnąłem 50% zysku i podziękowałem. Jak ktoś chce wchodzić do takiego hyipa teraz, to raczej zły pomysł.

Co do pierwszego sam miałem dylemat, ale ja nie jestem "zawodowym inwestorem" więc decyzję pozostawiam moderatorom forum. Jeśli moderatorzy forum, tak o tym zdecydują, to prosiłbym o przeniesienie do działu Hyip.

Co do drugiego, to czy mógłbyś powiedzieć, dlaczego wyciągnąłeś 50% i podziękowałeś. W jaki pakiet zainwestowałeś, kiedy i na jaki czas? Z tego co wiem, program ma się cały czas dobrze. Certyfikat jest odnawiany co roku, ostatnio firma otrzymała na kolejny rok z datą 3 czerwca 2016 roku.

Edited by witeks78

Moja odpowiedź nie będzie jakaś odkrywcza. Takie programy nie są wieczne i prawdopodobieństwo jego upadku zwiększa się z każdym dniem. Wrzuciłem na 1 cykl 30-dniowy i uznałem, że wystarczy. Fakt, że jeszcze ciągnie, ale jak to mówią "lepiej stracić okazję niż pieniądze", czy jakoś tak.

program działa 439 dni
zarejestrowanych jest 16.349 inwestorów

fa4nf6.jpg

Złożony wczoraj depozyt wypracował 1,67%, tj.0,83$. Zysk naliczany jest codziennie od złożonego depozytu. Czyli po 30 dniach mamy 25$ + wraca złożony depozyt 50$. Ł

Tez dzialam w tym skyllex od miesiaca. On wgl jest gdzies jest promowany? Ja sie napotkalem przypadkowo bo moj lider testowal i  przylaczylem sie w tym czasie. Odnosze wrazenie ze ktos kupil jakas stara domene. Moze byl to jakis sleeper? Fakt strona jest ponad 400 dni online. Nawet nie zkaldalem tematu na forum bo program od samego wejscia odstrasza wysokoprocentowymi planami, ale coz drugi cykl rozpoczalem sie jakos to wyplaca instant. 

Edited by Ksawus
  • Like 1

Program płaci ładnie, wypłaty idą instant na PM. Naliczenia jak w zegarku. Nikt nie narzeka. Dziwię się, że inwestorzy z tego forum, którzy wypisują  całe wypracowania na temat innych programów (które działają 2-3 dni), nic nie piszą w sprawie tego programu. To prawda, że program działa już kilka miesięcy, a może i dłużej (licznik pokazuje ponad 440 dni), ale ja inwestycje i dowody wypłaty widziałem od czerwca tego roku. Pewnie dlatego ludzie boją się wchodzić do programu, który działa już dość długo jak na tego typu programy. Pewnie odstrasza też jedna z opcji, która daje 1100% zysku po 90 dniach? Możliwe?

Myślę, że ryzyko w tym programie jest takie, jak w każdym innym. Dla mnie osobiście program podobny trochę do Merchant Shares, który działa już 2 lata. Program, który wcale nie jest mocno promowany a swoje robi.

Doinwestowałem kolejny pakiet. Naliczenia są co godzinę.

2hyig4o.jpg

Poniżej dowody wypłat, w odpowiednim temacie na forum:

Tu link do wypłat.

Dobra, dobra. 

To jak program daje zarabiać już od roku? No to jest ciekawe i daje do myślenia.

Jak chcecie to i ja napiszę obszerne wypracowanie na temat programu.

xIu4Up1.png

Edited by camelivan

A jest ktoś, kto wrzucił w ten cykl 90 dniowy i potwierdzi swoją wypłatę?  :lol:

*rafik21 i otrzymałeś już wypłatę czy jeszcze czekasz? :P

wpłaciłem dopiero w październiku , okaże się na poczatku stycznia. Jak to mówią kto nie ryzykuje nie pije szampana :D

Przewodzę grupie 182 osób z Polski, będącej w Skyllex i oni tam już wiedzą, że ich finanse - jako inwestorów - są w pewien sposób bezpieczne. Więcej nie zdradzę publicznie, nie będę napędzać nachalnie markietingu ze skyllexem :P

• Like 1

Nie ma sensu sie bawic w to czy jest wiarygodne czy nie. Trzeba po prostu zaryzykowac. :D

Dokładnie. To dotyczy wszystkich programów. Ryzyko jest już wpisane w takie programy. Osobiście, uważam, że brzmi bardzo wiarygodnie i profesjonalnie, ale zaznaczam, to jest moje zdanie. Zawsze inwestuję tyle ile wiem, że mogę stracić. Oczywiście dla jednych to będzie np. 100 a dla innych 1000$ i więcej. Dla mnie jest to kolejny program w którym dywersyfikuję, i który zaczyna przynosić kolejne zyski. Jak można zauważyć, na razie nie ma złych opinii. Naliczenia i wypłaty idą od początku idealnie. Wypłaty instant. Strona bardzo intuicyjna i prosta. Wiele nie trzeba robić, inwestujesz i tyle. Naliczenia co godzinę. Na youtube coraz więcej filmików w języku polskim, gdzie wszystko jest ładnie pokazane. Uważam, że arkusz kalkulacyjny jest tu zbędny  ;)

Ale oczywiście, jak ktoś będzie potrzebował, to chętnie pomogę i udzielę wszystkich informacji.

Tak "w pewien sposób bezpieczne"  skad taki wysoki procent prowizji. Ktos wyjasni?

Nie kojarzę, kto to jest Krystian B i nie wiem czy to dobrze czy źle :) Natomiast wiem, że program dotychczas nalicza bezbłędnie i wypłaca instatnt. Dla mnie osobiście najlepszymi pakietami, są 2 pierwsze, które dają nam 50% i 55% zysku odpowiednio w ciągu 30 lub 25 dni.

Co do pakietu Gold Flow, który tak wszystkich ciekawi, to już wyjaśniam, żeby nie było nieporozumień. Bo większość osób, które promuje ten program łapie poleconych, pisząc o magicznych 1100% po 3 miesiącach. Nie jest tak do końca.

Pakiet Gold Flow, czyli pakiet na 90 dni i 1100% wygląda tak, że wpłacamy np. minimum 250$, po 90 dniach na naszym koncie jest 2750$ z czego 10% możemy reinwestować ponownie na 3 miesiące lub sobie wypłacić. Natomiast 90% z tej kwoty jest odkładane na zakup nieruchomości (czyli jest zamrożone). Tej kwoty nie można wypłacić ani reinwestować. Po uzbieraniu na koncie do zakupu nieruchomości 100.000$ stajemy się posiadaczami nieruchomości. Wtedy najprawdopodobniej dostajemy umowę itd.

Wszystkie plany z ikonką domku oznaczają domyślnie inwestycję w nieruchomość i mają takie rozwiązanie jak wyżej.

@witeks78 potwierdzam, jest dokładnie tak jak piszesz, a mi udało się po rozmowie z właścicielem zamienić pakiet Gold Flow na pakiet Ascent ostatecznie :D

Pakiet Ascent płaci/nalicza w 3 fazach. 

- przez pierwsze 10 dni naliczenia pojawiają się co godzinę na naszym koncie, 

- następne 10 dni, naliczenia pojawiają się na naszym koncie co 12 godzin

- ostatnie 10 dni, to naliczenia raz dziennie

• Like 1

Skąd Wy bierzecie to 400+ dni online?

Pierwsza aktualność pochodzi z 20 czerwca tego roku, a w styczniu strona wyglądała jeszcze w sposób następujący:

1f79c2ceb3.png

edit - DD ciąg dalszy:

Podany numer rejestracyjny firmy nie istnieje, pod rzekomym adresem znajduje się firma Australia Standards, grupa na FB prowadzona jest tylko w języku rosyjskim (od 14.06.2016), a wisieńką na torcie jest filmik "generalnego dyrektora Skyllex":

https://www.youtube.com/watch?v=aVM5-7hnUKY

Edited by fil0

Na pierwszej stronie tego wątku, użytkownik Camelivan przedstawia wykres inwestycji jednego z użytkowników skyllex, gdzie widzimy 363 dni bycia w programie. Oczywiście, może to być podpucha.

Ja również już na początku tego wątku piszę, że pierwsze wzmianki i dowody wypłat na zagranicznych forach pojawiają się w czerwcu tego roku. Tak więc, program działa przynajmniej od ok. 4,5 miesiąca. I tak jak piszą niektórzy, dla jednych jest to już stanowczo za długo, dla innych, czas jeszcze na inwestycje. Choć ryzyko coraz większe.

Na FB pojawiają się inwestycje w wysokości 6 tys. $ na 30 lub 25 dni. Czas pokaże.

Jeśli to dla Ciebie podpucha to gratuluję. To od goscia ktory juz tutaj rok siedzi. I wiem, dlaczego wydaje Ci sie, ze program dziala jedynie od czerwca. Nie znasz faktów, dlatego to podpucha. Nie czujesz realności biznesu - nie będę argumentować. Nikt nie powiedzial, ze dzialanie programu jest dopiero od czerwca. Pomysl, ze byl zamkniety krąg który znam. Wiem swoje, że Skyllex działa ponad rok i w jaki sposób. I dlaczego oficjalnie od 4,5 miesiecy. Lecz nie bede na sile tego udowadniac i zdradzac, jak to dzialalo przez rok :D

Edited by camelivan

Ja nie twierdzę, że to podpucha, dlatego napisałem "może" to być podpucha, bo mojemu przedmówcy nie mogę nic zagwarantować. Po drugie, gdybym miał ogromne wątpliwości, to nie zakładałbym tego wątku dotyczącego tego programu i sam bym do niego nie wchodził. Cały czas zaznaczam, że na razie nie znalazłem negatywnych stron, cały czas nalicza i wypłaca. Na chacie odpowiadali mi natychmiastowo i szybko reagowali, jeśli nie naliczyło mi prowizji od poleconego.

Co do działalności, stwierdzam tylko fakty, że od czerwca są widoczni w internecie (depozyty, wypłaty), przynajmniej dla ogółu. Gratuluję, że Jesteś blisko zamkniętego kręgu i tej pewności. No, ale chyba inaczej nie przystoi, jak się jest tak blisko.

Ja, takiej 100% pewności nie mam do żadnego z programów w których działam. Jednak te, w których już jestem, wcześniej przeanalizowałem i "wydają mi się" w miarę ciekawymi programami, w które warto wejść i zaryzykować a przede wszystkim, może uda mi się w nich zarobić.