Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

witeks78

[SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

Recommended Posts

LOL, 4 mc temu się zawinęli a Wy dalej liczycie na coś? haha 

ja już nie :P nawet tam nie zaglądam żeby się nie denerwować. 

115539_zrzut_ekranu_2017-07-25_o_11.55.1

Denerwować? Byłem sporo na +. 100% wypłaciłem kilka dni przed. Przeglądając tu newsy od 2 tygodni przed padem zalecałem każdemu wypłatę, że jest to już trup na dniach:)

Michał, no można było to przewidzieć bo z tego co pamiętam przed totalnym padem niektórzy pisali już, że mają problemy z wypłatami co niby było związane z awariami systemu... niestety ja tu trafiłam właśnie kiedy ten hyip padł, szukając informacji co się dzieje - czyli o 2 tyg za późno.

Skyllex to była dla mnie lekcja życia której nigdy nie zapomnę nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka :)

Jako ciekawostkę napiszę, że pod adresem skyllex.com można teraz pooglądać filmy online 😠to się admin przebranżawia.

• Like 1

aż nie mogę sie doczekać zobaczyć znowu morde Tomasa i tą jego maskę ciekawe czy teraz będzie miał lepszą charakteryzację :D

• Haha 2

No czekam czekam jakieś tam saldo miałem te paredziesiat tysiecy zielonych by sie przydalo. Jakoś jednak nie wstrzymuje oddechu ze je jeszcze zobacze. 

Na Facebook w grupie hiszpanskiej wyczytalem,ze jest wiadomosc,ze saldo otrzymaja tylko ci ,ktorzy dokonaja inwestycji przed uruchomieniem strony a wiec do 22 czerwca,a ci ktorzy tego nie zrobia,swojego poprzedniego salda nie zobacza,..to jest totalna kpina ,..w stylu najgorszego rosyjskiego scamu,,-nie wiem ilu glupkow sie znajdzie ,ktorzy na to pojda,.?

AFFE.jpg

• Like 1

Szanowni Koledzy raczą pomyśleć...

JAKI JEST CEL TYCH DZIAŁAŃ?

Ano to, by kasa znów popłynęła szerokim strumieniem do adminów programu.

Może się to skończyć wyłącznie na pobraniu opłaty za "odzyskanie" środków - tak jak to było z rzekoma kartą. Może też być przyczynkiem do uruchomienia kolejnej odsłony ponziaka. Wówczas opłata służy do wysądowania potencjalnego zainteresowania nową odsłona.

Jeśli ktokolwiek liczy na "odzyskanie" salda do swobodnej dyspozycji bądź zainwestowania w nową wersję piramidy może się srogo zawieść. Najpewniej będzie tak, jak to funkcjonuje w JBP/PC/ACX, tzn. saldo ze starego programu zostanie przesunięte do "Salda Premium" a przy zakupie nowych pakietów w nowym ponziaku będzie można będzie 10%, 20% bądź 30% "zapłacić"  z tego salda. W efekcie dla "starych" userów zwiększy się w istocie ROI z inwestycji nowych środków. Nic więcej. Ani centa nie wyciągnie się bez nowej inwestycji.

49 minut temu, leost napisał:

to jest totalna kpina

Nie. Nie jest o ile nie wierzysz w realność biznesu skyllexa i jego bankowe zapędy. To wręcz normalka :)

50 minut temu, leost napisał:

nie wiem ilu glupkow sie znajdzie ,ktorzy na to pojda

Dlaczego głupków?

Jeśli ktoś z inwestujących w ponziaki założy, że nowa odsłona odniesie choćby 10% tego co pierwotna odsłona to może to być dość racjonalna decyzja. Zawsze większe ROI to większe ROI a jeśli admin zwinie się z kasą... No cóż...  Chyba każdy inwestujący w ponziaki z takim ryzykiem się liczy

• Like 1

Ja myślę, że to ktoś wykupił domenę skyllex.com  która była dostępna, ponieważ nie została odnowiona i ktoś się podszywa pod nich i chce zarobić ;)

• Thanks 1

ano dlatego "glupkow",-nie wchodzi sie dwa razy do tej samej wody,tym bardziej jak wiadomo,ze jest ona brudna lub pelna krokodyli,a po drugie jest masa innych ,nowych systemow ktore  nie sa jeszcze spalone i nie trzeba ponawiac eksperymentu zwanego "skyllex" /w nawiasie ,czy ktos ma opinie na temat Taurise ? chce tam zainwestowac,ale czy ktos ma doswiadczenie z tym programem?/

Edited by leost

15 godzin temu, dyzio95 napisał:

Ja myślę, że to ktoś wykupił domenę skyllex.com  która była dostępna, ponieważ nie została odnowiona i ktoś się podszywa pod nich i chce zarobić ;)

Nie nikt nie wykupił ich domeny, bo jest zarejestrowana do 2023 od 2015. Temat z tym szmbem już naprawdę jest żałosny.

Dlaczego?

Przecież piszemu tu o programach takich jakim i są w rzeczywistości.

Co w tym dziwnego, że admini piramidy zwinęli interes wraz z kasą? To nie jest nic nadzwyczajnego a wręcz nie znam żadnego, którzy zrobiliby inaczej jeśli nie pomogły im w zamknięciu organy rządowe.

W sumie to zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Wszak nawet uczciwa piramida, w której admini nie uciekają z kasą a dzielą ją wg zasad do samego końca - musi upaść. Tyle, że takich piramid nie ma bo przecież admin filantropem nie jest.

Czasami zdarza się, że Admin odkurza program. Czasami otwiera całkiem nowy. Czasami można w tym nowym znów zarobić a czasami admin zmyka z kasą zaraz po przyjęciu nowych depozytów.

W sumie normalka...

Ja ze swej strony opisałem ze swojego doświadczenia znane mi metody "wskrzeszania" starych programów i ewentualne korzyści dla starych userów w stosunku do nowo wchodzących w nową odsłonę projektu.

Decyzja czy w projekt wejść czy też nie należy jednak do każdego z osobna. Podobnie jak było z decyzją o wejściu w pierwotną odsłonę projektu.

Problemem skyllexa nie było to, że się zescamił tylko to, że znaczne grono bezkrytycznie i irracjonalnie uwierzyło adminom, że skyllex prowadzi jakąś rzeczywistą działalność i nie chcieli słuchać, że to zwykłe ponzi jest.

Ewentualne więc wejście w program obecnie ma tę zaletę, że już raczej nikt z nich złudzeń miał nie będzie. A wówczas sprawa jest dość jasna. największą szansę na zarobek mają Ci, którzy wejdą najwcześniej - pomijam tu prowizję za polecenie - a przy okazji jeśli mają środki z wcześniejszej wersji możliwę, że będą mogli zarabiać więcej od nowych userów...

Nie ma co się obrażać na rzeczywistość...

18 godzin temu, leost napisał:

ano dlatego "glupkow",-nie wchodzi sie dwa razy do tej samej wody,

To bardziej przesąd niż jakaś logiczna zasada. Ja ją zasadniczo stosuję wyłącznie w tym kontekście, że jeśli już uznam, że czas z programu się wycofać to później już do niego nie wracam.

Inna sytuacja jest w przypadku "restartu". Wówczas nie jest to wejście do tej samej wody tylko co najwyżej do nowego koryta rzeki. DO tego z tą zaletą ułatwiającą podjęcie decyzji, że jej źródła są znane...

18 godzin temu, leost napisał:

tym bardziej jak wiadomo,ze jest ona brudna lub pelna krokodyli

Tak jakby przy pierwszym podejściu było inaczej a skyllex piramidą wówczas nie był tylko świetnie rozwijający się biznes okradli źli admini.

Otóż nie.  I wówczas i obecnie projekty był piramidą. Poprzednia sesja musiała się skończyć jak skończyła i tak się kończyła. Naiwnym był ten kto myślał, że będzie inaczej. Miał pecha ten kto wiedział, w co wchodzi ale wszedł za późno bądź zbyt długo nie realizował naliczonych zysków...

19 godzin temu, leost napisał:

,nowych systemow ktore  nie sa jeszcze spalone

Ale o których też z góry wiadomo, że się zescamią. I co do których z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, że są uruchamiane nie przez piramidowych nuworyszy lecz stanowią kolejny, nieraz 10 a nieraz 50 program tych samych anonimowych zwykle adminów.

19 godzin temu, leost napisał:

i nie trzeba ponawiac eksperymentu zwanego "skyllex"

Nie trzeba ale można. I niczym istotnym to się nie różni od wejście w inny "nowy" program...

• Like 1

HMUU, jeżeli ktoś wpłaci niech da info , zobaczymy co dalej, a tak swoją drogą jak można pamiętać                                       ,,Uwaga! W opisie płatności podaj:
Twój e-mail, wybrany plan inwestycyjny, numer konta partnera, który Cię zaprosił. Otrzymasz 10% premii za każdego gościa
,, --ja tych planów miałem otwartych z 14 , nawet nie wiem jakie , chociaż nie narzekam na tej piramidzie zarobiłem

Ja dziś wpłaciłem kase. Napisali mi na Skype że ja i tak nie będę mógł wypłacić tych środków póki nie założę nowego planu. Więc dupa z nimi. Znów naciagaja ludzi. Ściema to jest! Nie wplacajcie kasy im! 

@Ironpiter, sorki ale akurat w tym, że myślałeś, że oni obiecują wypłatę choćby centa po wpłacie 10$ nie jest żadną ściemą tylko Twoim niezrozumieniem ich "nowej" oferty i - wybacz - pewnej dozy naiwności, skoro w ogóle o wypłacie starych środków myślałeś...

Jeśli nie miałeś zamiaru ponownie inwestować bez sensu było wpłacać owe 10$.

Obadamy co z tego wyjdzie :) Zapowiada się ciekawie.Jak pojawi się platforma będzie jeszcze ciekawiej :)

Dziś napisałem na Skype do dzialu finanse Skyllex i Pani mi odpisała że aby odzyskać zamrożone środki z portfela to do 22.06 trzeba otworzyć nowy depozyt Glimpse i wpłacić $1000. 

• Haha 1

[---]

Trzeba być skończonym kretynem, żeby wpłacić. Zwiną się jeszcze szybciej niż otworzą nową piramidę. Temat powinien zostać w spamie nawet jeśli otworzą nową stronę, bo to już jest szczyt bezczelności. Nie mam pojęcia jakim cudem jeszcze jakaś grupa dot. cyber przestępstwa nie przejeła domeny i nie połapała tych drani.

Edited by Polon

Tak, najpierw wpłać 10$, żeby odzyskać stare dane, potem 1000$ na glimpse, a odzyskane środki na 3 miesiące na te mieszkania czy tam oleje haha :) wtedy może będziesz mógł cokolwiek wypłacić. Jeśli jakimś cudem będzie ten hyipik funkcjonował. 

Oto dowód że skyllex znów wyplaca z nowych depozytów. Skyllex come back! 

[---]

Założyłem też nowy depozyt Glimpse wczoraj za $1000 i narazie codziennie mi wyplaca kase. 

Edited by Polon
Umieszczenie dowodu wypłaty w błędnym dziale
  • Haha 1

@Ironpiter Ja Ciebie nie potrafię zrozumieć... Może pomożesz mi...

Wpadasz na nasze forum w marcu 2017 roku, w czasie gdy już nie tylko wiadomo, że skyllex to piramida ale, że to piramida w fazie upadku. Wpadasz by w imię Twojej wiary w hackerów i nowe serwery poobrażać forumowiczów i życzyć im wszystkiego najgorszego...

W dniu 30.03.2017 o 13:24, Ironpiter napisał:

Wy wszyscy na tym forum jesteście nienormalni! Takie bzdury ciągle piszecie na Skyllex że przez to wam konta poblokuja i nic nie wypłacicie!!! Skyllex ruszy tylko walczy z hakerami i błędami oraz nowymi serwerami durnie! Oby wam kasy nie wyplacili którzy narzekają na Skyllex wtedy ja się będę cieszył. Strona działa i nalicza kase więc to nie koniec programu! Puknijcie się ostro w łeb najlepiej młotkiem! Zobaczycie WASZE KONTA NA SKYLLEX BĘDĄ ZABLOKOWANE A wtedy będzie płacz i maile do Skyllex proszę o odblokowanie konta bo mam na nim kase i chce wypłacić. Jesteście pajace i tyle w temacie.

Po roku z kawałkiem, po kolejnej reinkarnacji skyllexa znów się na forum pojawiasz. Tym razem zdaje się, że wyciągnąwszy bardziej rozważne wnioski...

W dniu 5.06.2018 o 14:35, Ironpiter napisał:

Ja dziś wpłaciłem kase. Napisali mi na Skype że ja i tak nie będę mógł wypłacić tych środków póki nie założę nowego planu. Więc dupa z nimi. Znów naciagaja ludzi. Ściema to jest! Nie wplacajcie kasy im! 

W poniedziałek, po sześciu dniach od poprzedniego postu raczysz nas nowiną, że chcą od Ciebie min. 1000$...

W dniu 11.06.2018 o 14:05, Ironpiter napisał:

Dziś napisałem na Skype do dzialu finanse Skyllex i Pani mi odpisała że aby odzyskać zamrożone środki z portfela to do 22.06 trzeba otworzyć nowy depozyt Glimpse i wpłacić $1000. 

Po kolejnych 2 dniach z radością oznajmiasz, że jednak wpłaciłeś 1000$ a program płaci...

To ja się Ciebie pytam:

Skoro dojrzałeś do tego by ofertę skyllexa uznać za ściemę co cię skłoniło do włożenia kolejnych 1000$ w tę ściemę?

Albo co spowodowało, że zmieniłeś zdanie i uznałeś, że to jednak nie jest ściema?

I co oznacza codziennie skoro depozyt złożyłeś dopiero wczoraj lub przedwczoraj?

Bo zabrzmiało o jakby już Ci od dłuższego czasu płacili...

A...

I czy nadal są aktualne Twoje życzenia dla forumowiczów z pierwszego cytowanego maila :)?

• Like 1