Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

witeks78

[SCAM] Skyllex Pty Ltd – skyllex.com

Recommended Posts

29 minut temu, theedge070 napisał:

po 11 wypłatach 1x Glimbsy 2000$ i 1x Ascent 50$ anulowano mi wczorajszą wypłatę. Dziś przestał wchodzić PIN " Provided PIN is invalid. ". Pisałem do supportu ale po wysłaniu screenów potwierdzających ten fakt przestał mi odpisywać. Pin wpisuje dobry, ponieważ 3 tyg temu pisałem do supportu o przypomnienie PINu, zrobiłem sobie zdjęcie tej rozmowy żeby nie zapomnieć.

theedge070.jpgczy środki wpłynęły spowrotem na Twoj portfel? Kumpel wczoraj do mnie pisał, że zlecił wypłatę, oni ja cancel, ale pieniądze nie wróciły na jego konto :) pozdrawiam

Godzinę temu, ladydnb napisał:
1 godzinę temu, theedge070 napisał:

po 11 wypłatach 1x Glimbsy 2000$ i 1x Ascent 50$ anulowano mi wczorajszą wypłatę. Dziś przestał wchodzić PIN " Provided PIN is invalid. ". Pisałem do supportu ale po wysłaniu screenów potwierdzających ten fakt przestał mi odpisywać. Pin wpisuje dobry, ponieważ 3 tyg temu pisałem do supportu o przypomnienie PINu, zrobiłem sobie zdjęcie tej rozmowy żeby nie zapomnieć.

theedge070.jpgczy środki wpłynęły spowrotem na Twoj portfel? Kumpel wczoraj do mnie pisał, że zlecił wypłatę, oni ja cancel, ale pieniądze nie wróciły na jego konto :) pozdrawiam

Wróciły..... otrzymałem ciekawą informację od konsultanta: " dear partners! We received the first tranche to restore old deposits to partners. If you have any changes in the cabinet, do nothing, expect. This means that in your account, the old deposit is restored and charged to the balance. The first stage of the restoration of deposits will take 10 days. After the restoration and crediting of old deposits have ended, we will notify all partners. " . Oczywiście nie wnosiłem o przywrócenie starego salda. Myślę, że zaczęło się mydlenie oczów i granie na czas ;)

Skasowano mi konto, pieniądze ukradziono.

@astro konto może Ci i skasowano ale pieniądze dałeś im sam z własnej i nieprzymuszonej woli. Na Twoim koncie nie było żadnych pieniędzy tylko obietnice od adminów piramidy. Nie zapominaj, że to jest ponziak a nie bank.

• Thanks 1

[---]

Tylko informuję. To nie ładne zachowanie nawet jak na tego typu instytucję. Po co kasowali? To jest niezgodne z ich regulaminem. Mają bardzo swobodny i nie musieli go łamać żeby zgarnąć kasę.

Edited by Polon

OK... Gdybyś nie powiązał skasowania konta z kradzieżą słówkiem bym nie pisnął :) A tak odniosłem wrażenie, że łączysz te fakty. Stąd moja reakcja.

[---]

Jeżeli sprawa się nie wyjaśni wtedy będzie to równoznaczne. Póki co poczekam te 10 dni o których dziś piszą.

Edited by Polon
Cytowanie bezpośrednie

Hm... Czyli mój post jednak był zasadny.

Nie. Nie będzie równoznaczne. Zamknięcie Twojego konta nijak się ma do kradzieży. Tam i tak nie było żadnych pieniędzy. Zamykając Twoje konto niczego Ci nie zabrali.

[---]

Nie nie był zasadny.OK, nie pieniądze ale  zobowiązanie. To jest też wartość. Nie kradzież. Ale jeżeli nie odzyskam konta to oszustwo i wierzę że zgodnie z prawem australijskim na pewno powiniennem odzyskać to co im "podarowałem"...

Konto przywrócili jak grzecznie poprosiłem. Ale to nie zmienia faktu że są niewypłacalni póki co

Edited by Polon
Cytowanie bezpośrednie

Jaką wartość miało ich zobowiązanie bez pokrycia? A przecież pokrycia mieć nie mogło, bo w każdej piramidzie od samego jej startu zobowiązania przekraczają możliwości ich realizacji. Z każdym dniem i każdą wpłatą coraz bardziej. To wynika z istoty piramidy.

Powiem Ci. Wartość tego zobowiązania równa była "0".

Oszustwo nie wynika z tego, że Ci konto zamknęli tylko, że wprowadzali w błąd co do pochodzenia środków na wypłaty swoich zobowiązań. A tak było od samego początku.

Nie wiedziałeś w co wchodzisz? Uwierzyłeś w te źródła?

Zamknięcie konta niczego nie zmienia. Podobnie jak jego przywrócenie. OK. To, że Tobie je zamknęli bez podania przyczyny może wpłynąć na decyzję innych czy wejść znów do tej samej wody. I tylko tyle.

Myslicie ze skyllex bedzie jeszcze plkacil czy to juz kolejny jego koniec? Myslalam ze tym razem tez pociagnie troche dluzej niz 2 miesiace i skusilam sie zainwestowac (pewnie blad ale jednak). Od 27.07 wyplaty wisza-_-

[---]

Ja szczerze wątpię, żałuję że dałam im druga szanse

Edited by Polon
Cytowanie bezpośrednie

Ludzie dajcie sobie spokoj ze skylexem az dziw bierze ze ciagle dajecie się nabrac 

Moja znajoma +150 osób został oszukanych  na konkretną sumę 8/Byliśmy na policji włącznie z prokuratura I ciszaaa....Mamy dokumenty potwierdzające wyłudzenia z szantażem!!!Dopiero w naszym imieniu wystąpił Detektyw Husarski z Krakowa  jeśli jest was więcej pokrzywdzonych Nie czekajcie zgłaszajcie sprawę.

Hm...

Jakieś szczegóły?

Kto? Kogo? Gdzie? Jak szantażował?

Przyznam bowiem szczerze, że trudno mi sobie wyobrazić skuteczne szantażowanie zakończone inwestycją w Skyllex. Brzmi to co nieco niedorzecznie.

Dobre, to tak jak pójść na policję i zgłosić, że mi narkotyki ukradli ;)

Dlaczego?

@monikaaaa w swoim poście pisze o wyłudzeniu z szantażem do tego potwierdzonym rzekomo dokumentami. I choć trudno mi sobie to wyobrazić nie twierdzę, że taka sytuacja nie mogła mieć miejsca. Dlatego pytam.

Poza tym samo uczestnictwo w piramidzie nie wyklucza ani wyłudzenia ani oszustwa na osobie pokrzywdzonego nawet bez szantażu.

Dzwonią goście od skyllex żeby się dowiedzieć od ofiar ile pamiętają i czy wciąż mają chętkę zgłaszać kradzież.

Numer telefonu to +3310355329152 z Paryża po polsku z mocnym akcentem jako firma "Odzysk" :)

Nie mówcie im nic bo to mafia.