Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

2011 Nagrody Money-Monitora dla najlepszych serwisów ze świata HYIP

Recommended Posts

Nowy rok 2012 już się rozpoczął, pora więc podsumować ten mijający. Który hyip był najlepszym programem roku 2011? A który był największym rozczarowaniem? Dziś Money-Monitor rozdaje nagrody dla najlepszych serwisów na rynku hyip!

 

Mijający rok oceniam ogólnie jako rozczarowujący, monitorowane programy są  niestabilne i coraz częściej i w coraz to krótszym czasie upadają. Trudno wskazać na jakiś liderów rynku, gdyż nawet te największe programy nie wytrzymują próby czasu. Miejmy nadzieje, że ten nowy rok będzie pod tym względem lepszy od poprzedniego i pojawi się wiele stabilnych, realnych i co najważniejsze dochodowych programów inwestycyjnych.

 

NASZE NAGRODY:

 

 

NAJLEPSZY PROGRAM INWESTYCYJNY ONLINE

 

W kategorii najlepszy hyip 2011 roku zwycięzcą zostaje …. Uinvest!

 

4f05b7e96f19b.gif

 

Jako jeden z nielicznych programów przetrwał trudny okres świąteczny. Pomimo różnych problemów czy to z wiarygodnością (sprawa nieprawidłowych zdjęć) czy to z systemami płatności (paypal, alertpay) czy w końcu z atakami hakerskimi Uinvest wychodził z nich obronną ręką. Monitorujemy ten program od ponad roku i nasze obecne ROI to 136%.

Dodać muszę, że zwycięzca praktycznie nie miał konkurencji, większość programów na naszej liście jest od niedawna, spora liczba programów sygnalizuje problemy.

Uinvest to program inwestycyjny oferujący zakup udziałów przedsiębiorstw. Udziały te generują comiesięczny stały zysk.

 

Alexa rank: 26,287

 

graph?&w=300&h=180&o=f&c=1&y=t&b=ffffff&n=666666&r=3m&u=uinvest.com.ua&

 

 

NAJWIĘKSZE ROZCZAROWANIE ROKU 2011

 

W tej niechlubnej kategorii wygrywa program Arbs Web LTD.

 

Program ten zarabiający na surebetach nie dawał żadnych negatywnych sygnałów a mimo to zniknął z dnia na dzień. Jeszcze kilka dni przed zniknięciem administrator programu Mathew Flemming wyrażał gotowość na 3 stopień (najwyższy) weryfikacji w naszym serwisie. Przedstawiał też dowody gier ze swoich kont bukmacherskich. Wszystko to jednak było atrapą, program dziś jest scamem.

 

 

NAJLEPSZY BLOG

 

W tej kategorii wygrywa serwis The Private Hyip Blog!

 

4f05b87f67e06.gif

 

Serwis ten jest prowadzony przez Frank Perret od marca 2010 roku. Co wyróżnia ten serwis od pozostałych? Właściciel serwisu jest sam hyip inwestorem i inwestuje własne pieniądze w programy, które opisuje na blogu. Trzeba przyznać, że w odróżnieniu od innych serwisów The Private Hyip Blog wykazuje dużą niezależność w swoich komentarzach i artykułach. Stara się opisywać prawdę i stać po stronie inwestorów a nie administratorów. Ma też również z nimi stały kontakt o przyjacielskim charakterze (np. poprzez czat). Działalność administratora nie jest więc nastawiona tylko na zysk, choć administrator nie ukrywa, że taki zysk strona generuje.

Obecnie blog ten ma zapisanych 1732 stałych czytelników newslettera.

 

Alexa rank: 41,173

 

graph?&w=400&h=220&o=f&c=1&y=r&b=ffffff&n=666666&r=3m&u=hyip-blog-investment-monitor.com&

 

 

NAJLEPSZE HYIP FORUM

 

W kategorii najlepsze hyip forum zwyciężcą zostaje Talkgold forum!

 

4f05b8d48b8e5.gif

 

Talkgold jest najstarszym forum o zarabianiu on-line i posiada obecnie około 200,000 członków. Forum to wciąż jest najbardziej popularne i są na nim aktywni najwięksi „guru†świata hyip. Jest ono czytelne i prosto zbudowane przez co szybko się wczytuje i nie sprawia problemów technicznych. Wciąż jednak jest sporo spamerów przez co watki dyskusyjne są mało czytelne. Kontakt z moderatorami forum nie należy również do przyjemności.

Niezaprzeczalnie jest jednak liderem rynku i posiada wiele ciekawych informacji i kategorii.

 

Alexa rank: 5,007

 

graph?&w=400&h=220&o=f&c=1&y=r&b=ffffff&n=666666&r=2y&u=talkgold.com&

 

 

NAJLEPSZY SYSTEM PŁ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×