Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Alduviel

[SCAM] RapidAds - 120% zwrotu za AdPack - rapidads.net

Recommended Posts

Pre-lunch : Październik 22, 2016
Start : Listopad 4, 2016 poranek naszego czasu
Data dodania na forum: Październik 22, 2016

zestaw banerów :

banner5.gif

banner6.gif

banner7.gif

Zacznijmy od tego kim jest administrator. Ma na imie Petar Zdravkov i informował o przebiegu prac nad projektem w zamkniętej grupie FB miesiąc przed startem. 
Mieszka i pracuje w Bułgarii, a dokładniej w stolicy tego kraju.

Film opisujący kim jest i kilka słów o RA : 

https://www.youtube.com/watch?v=cFVDpBA_1nc

>> link do grupy FB <<
>> link do Linkenid << 
>> link do FB admina <<

Główny produkt/ plan inwestycyjny : 

adpack.png

Koszt : 10 $
Wypracowuje 12$ 
10% idzie do AdBalance ( mogą zostać kupione z tego tylko reklamy ) 
20% idzie do Repurchase Balance ( można tą kwotę reinwestować )
+ 200 kredytów reklamowych na witrynę internetową
+150 kredytów wymiany ruchu
+3000 kredytów reklamowych na banery

Przejdźmy do aspektów technicznych 

Prezentacja graficzna witryny : wyższa półka jeśli chodzi o revshare, miła przyjemna w odbiorze kolorystyka i treść.
 Host i zabezpieczenia : Dobry, wydajny skrypt, EV SSL GREEN BAR, dobry hosting z ochroną przeciwko DDOS
Wypłaty : są INSTANT, czyli nie czekamy na akceptacje, pojawiają się na procesorze płatniczym po zleceniu!
Naliczenia :  naliczenia pojawiają się na koncie co sekundę!
System referencyjny :  trzystopniowy 7%-2%-1% co w sumie daje 10%. Dość popularny model.

Wersje językowe: EN
Akceptowane procesory płatnicze : 

Payza, STP
Perfect Money, Payeer, BTC

Planowane dodatkowe źródła finansowania:

Po osiągnieciu sprzedaży aktywnych AdPacków na poziomie 100k $ administrator odda do użytku na oddzielnej domenie Browser Plugin, dzięki któremu można będzie dodawać screenshoty, video w bardzo prosty sposób.
Po osiągnieciu 400k $ dostaniemy skrzynkę pocztową zintegrowaną z RA
Po osiągnięciu 800k $ RA wypuści kantor e-walut
Po osiągnięciu 1600k $ skracacz linkó
Po osiągnięciu 3600k $ własny procesor płatniczy

Zwrot dzienny :
w zależności od sprzedanych aktywnych AdPacków, według paska progresu na stronie głównej:
Gwarantowane jest 0,5% a może być nawet 3%

nElqbk9.png

Tymczasem deklaruje się, że wejdę ze sporym kapitałem po fazie Prelunch - w zależności od przyjęcia się programu ale minimum 1000$  :)

Wpłata:

ZnwmsPF.png

Link do programu : https://rapidads.net/?ref=Alduviel

Edited by Polon

To tak ogólnie ROI wynosi 108%, jeśli z tych 12$ odjąć 10% które pójdzie na zakup reklam 12-1,20=10,80. Popraw mnie jeśli się mylę.

Tak, ROI wygląda dobrze. W RevSharach długoterminowych najważniejszy jest procent składany czyli reinwestowanie każdego dnia, z tego tysiące zarabiają promotorzy a osoby z 1000$ robią 10000$.

Biorąc pod uwagę strukturę programu, administratora to program może podziałać bardzo długo... :) 

Chamstwo na tym forum nie było i nie będzie tolerowane. 

Proponuję odpocząć od forum i przzemyśleć swój stosunek do innych do forumowiczów.

Edited by pepperoniss

@omnix zamknij przeglądarkę i idź się uczyć pszyrki a nie HyipForum Ci w głowie. Tutaj nam nie potrzeba chamskich ameb umysłowych.

"XD"

Sam program fajnie wygląda, ale video zrobione przez Admina śmiesznie wygląda jakby było robione na siłę. Tak niewyraźnie trochę mówi, mało emocji, brak życia :D

Troll

Edited by Egzekutor

Omnix nowy forumowy troll?

@MrRabbit, patrząc na poprzednie filmiki w grupie FB to admin ma po prostu taki temperament :)

Zobaczycie, jeszcze wam podbiję oglądalność. Pierwsze profilowe skojarzyło mi się z balonem to postanowiłem je przekłuć, okazało się że to gadająca głowa jest, potem pojawiła się kolorowanka... Jak dla mnie bomba. :rolleyes: Porzucając osobiste wycieczki dajcie mi gwarancję albo inaczej dodatkowe informacje, że admin się nie zwinie no powiedzmy po miesiącu? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że coś kombinuje, ma skurcze twarzy, mówi nie wyraźnie. Generalnie, może mieć bagaż problemów, które nie pozwolą mu doprowadzić projektu do upragnionego przez co po niektórych końca, czyli wypłacenia wkładu. Prowadził już coś podobnego, albo wcześniej ostro promował, żeby mieć odpowiednie zaplecze ludzkie? Jeżeli nie to już lepiej zainwestować w lokatę. W ogóle to dodawanie jakichś usług, może ktoś wyjaśnić mi fenomen tego procesu? Jak dla mnie wygląda to tak, że raczej będzie to duszeniem się we własnym sosie. Będę obserwował temat. 

[offtopic]

Edited by pepperoniss

@Alduviel, jeśli on nic nie napisze jak nie zmienisz profilowego, to błagam - nie zmieniaj go!
@omnix Nie wiem, czy komuś będzie szkoda jak już nic nie napiszesz. Druga sprawa - usługi... Już dzieci w podstawówce lub w Twoim wieku mogłyby zrozumieć nie tyle ten fenomen co urozmaicenie. Chociażby po to, aby program miał coś własnego, unikalnego.

Chcesz gwarancje? Pomyliłeś fora ;) Jeśli chcesz rozpoznawać zamiary osób po skurczach mięśni lub sposobie mówienia, to może pomyliłeś biznesy? Nie tutaj, a jako psycholog powinieneś pracować. Ew. psychiatra - swój przy swoich ;)

• Like 1

Projekt wysokiej jakości. Będę mieć oko na jego rozwój.smile-23c.gif

Fajny program,  wejde jak wytrzyma i sie bedzie rozwijal po swietach.

Admin spoko, moze sie stresuje i tyle, nie kazdy sie czuje jak ryba w wodzie przed obiektywem.

Projekt wysokiej jakości. 

Hm... Nie przesadzałbym z tą wysoką jakością, bo wcale jej dostrzec nie można.

No, chyba, że coś się przed moimi oczami ukrywa specjalnie :)

Do euforystycznych  i emocjonalnych postów postów @Alduviela już przywykłem. Do tego stopnia, że ten wydaje mi się w Jego wykonaniu dość oziębły :)

Plan marketingowy dość typowy aczkolwiek niewątpliwie urwanie 30% ze 120% (10% "bezpowrotnie" a 20 na wymuszoną "reinwestycje") powinno skutecznie zachęcić do wejścia kwotami większymi niż na 1 - 2 paczki i na czas dłuższy niż jedno kółeczko...

Póki co, jednak informacje o wielkim potencjale projektu zdają się być lekko przesadzone jednak na tyle zostałem programem zainteresowany, że wpisuję go na moją krótką listę wstrzymując się jednak na razie z przystąpieniem doń...

• Like 1

Projekt wysokiej jakości. Będę mieć oko na jego rozwój.smile-23c.gif

To jakiś ukraiński bot, więc nie ma co się przywiązywać do tej opinii.

• Like 1

Konstrukcja programu wygląda raczej na długoterminową, naliczenia 0,5% dziennie + opłaty za procesory, trzeba by trochę w nim posiedzieć żeby zarobić

Btw. srebrna koszula admina - tragiczna :D

Program prezentuje się naprawdę ciekawie. Po kilku rozczarowaniach z I połowy 2016 roku zrobiłem sobie małą przerwę i nie wchodziłem w żaden nowy projekt, jednakże ten plan na tyle mnie zainteresował, że myślę by wrzucić na starcie jakieś 200$. Jeżeli admin nie będzie zbyt pazerny i z tych urwanych 10% na reklamę nie zagarnie za dużo dla siebie to program faktycznie ma szansę trochę podziałać. :) Będę obserwował działania admina do samego startu, zobaczymy jak to wszystko się rozwinie. :)

• Like 1

Witajcie o poranku :)

@pepperoniss, trochę ozięble bo czuję, że zdziadziałem - od programów after one day teraz przywiązuję wagę do programów z potencjałem na kilka lat :)

Według informacji na FB, strona nie jest jeszcze w pełni dokończona i kilka mankamentów będzie poprawionych.

Co do progress bara, to jest dla mnie pierwszy revshare z tak transparentnym i jasną określoną polityką zwrotu.
Od 100 tyś $ wpłaconych na AdPacki zwrot dzienny będzie wynosić 1%, daje nam to kilka rzeczy

1) zbiorową prace
2) poczucie odpowiedzialności za cały program i promowanie go na różne sposoby, w revsharach, wsród znajomych, itp 
3) stabilność!!

Czemu stabilność? To jasne jak słońce, nie ma nowych AdPacków - zaproście ludzi, żeby kupili inaczej będzie mniejszy procent, a jak jest mniejszy procent jest więcej czasu na zaproszenie nowych ludzi. Chyba jedna z najidealniejszych form zwrotu dla programu i praktycznie to powinna być w każdym programie taka polityka... bo zwykle jest tak, że procent ma się wahać od 1 do 5% a admin rzuca procent od swojego widzimisi.

Osiągając poprzez sprzedaż 10k AdPacków, zwrot 1% dziennie dostajemy coś nowego, coś fajnego czyli browser plugin który ma działać jak http://prnt.sc/

Mają być tam wyświetlane banery z RapidAds ( konwersja reklam na nowy traffic ), adsense ( dodatkowe źródło dochodu ).
Browser Plugin ma być pod osobną domeną rapidsnap.net ( sprawdzałem i wczoraj była zarejestrowana ).

Tutaj video o browser pluginie na grupie FB z 20 października : 

https://www.facebook.com/petar.zdravkov/videos/10207555606663930/

Co do koszuli, akcentu i temperamentu admina; nie chcąc się podśmiechiwać z nowego chlebodawcy ale słowo Bułgaria wszystko wyjaśnia :)) Kto był na wczasach ten wie!

Z jednego filmiku na FB zauważyłem, że nosi zegarek Heuer, który prawdopodobnie kosztuje kilkadziesiąt minimalnych pensji w tym kraju ( a minimalna płaca tam wynosi chyba 200 eu ? ).
Także widać, że admin jest dobrze sytuowany, przede wszystkim transparentny i wykształcony w zakresie ekonomii jako magister ( pewnie stąd pomysł progress bara i dodatkowych źródeł dochodu ) co jest ważne i z takim programem można długo podziałać oraz wskazuję na dużą chęć długiego działania.

Na koniec fotka admina chyba, ze złotych piasków 

14502730_10207433100121343_9089977223577

Trzymam kciuki ! 

Edited by Alduviel

juz nie potencjal na HIT? ,a HIT czy MEGA HIT....

z checia zobacze co z tego wyjdzie a wchodzacym zycze powodzenia I solidnych profitow...

Edited by hcpdyzio

Hehehe rozbawilo mnie zdanie ,zalozyciela tematu , programy na lata heheheh, chyba szanowny kolega naogladal sie za duzo pana Źukowskiego na yt lub innego guru.

@up, programy na lata, to te co działają z dwa lata i dają bardzo dużo zarobić dlatego ten biznes jest tak popularny

przykłady takich programów to:

MAPS, PV, TM, MXREVSHARE,

wytrzymał krócej ale dał zarobić również bardzo dużo :

Adbrook, HQrevShare, AHP

Nie polecam się w to bawić, sami złodzieje, którzy czyhają na mniej stabilne jednostki. IMHO Powinni siedzieć w więzieniu. Lepiej zainwestować w dobrą koparkę do kopania dołów. Program ma jawne znamiona schematu ponziego i warto aby ludzie mogli o tym przeczytać w bezpośredniej wypowiedzi. W przypadku obecnego programu jest tak samo. Secundo, Nie ważne czy działa tydzień, dwa czy 5 lat. Już lepiej jak admin zwija temat po tygodniu. Mniej roboty z logowaniem się i każdy dostaje po dupie równo. Lepiej już włączyć jakiś programik i niech sobie coś tam nalicza za friko. Czy ten pan założył organizację non-profit a  działalność hazardowa, wraz z dodatkowymi usługami dla użytkowników tego sosu idzie tylko i wyłącznie na cele statutowe i utrzymanie serwera, tak abym mógł spać spokojnie, że gdyby nie daj Boże coś stało się z tym programem rozrywkowym (nagły spadek oglądalności) to moja kasa nie pójdzie na dziwki, alkohol i narkotyki tylko raczej dla poratowania biednych wdów i sierot oraz inne tego typu sprawy? Swoje zdanie wyraziłem - kontynuujcie. ;)
Appendix : A gdyby tak stworzyć lobby piramidowe i wprowadzić w ustawodawstwie zmiany określające tego typu działalność jako hazardową. Oczywiście nie każdy mógł by sobie pozwolić na wykup koncesji, ale zapewne zmniejszyło by to rozmiar tej szarej strefy, w której obecnie ta branża funkcjonuje. Wtedy nikt nie mówił by o złodziejach, ale o w pełni legalnym biznesie. Wejdę jak już posmarujecie tam gdzie trzeba, żeby to zalegalizować. Poproszę o suby. Dziękuję.

kolejne cudo na lata, jednych krytykujecie - swoje chwalicie...

Litosci

• Like 1

Oczywiście że tak!!! Bo przecież nie ma możliwości żeby jedno nam się podobało, a drugie nie. 

Trzeba albo wszystko chwalić, albo wszystko krytykować.

• Like 1