Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Alduviel

[SCAM] RapidAds - 120% zwrotu za AdPack - rapidads.net

Recommended Posts

Jest jakiś sposób na przeniesienie kasy z Main Balance do Rep Balance? Mam na myśli zwrot z paczek, ponieważ sumując oba portfele będę miał na kolejną paczkę, a niestety system czyta je osobno i nie mogę dokonać zakupu ;/

Zostało raptem 10 adpacków do 8000. Zatem zdaje się, że jeszcze w 2016 będziemy mieli 0,9% :)

Może ktoś łopatologicznie wytłumaczyć o co w tym chodzi? Co to te paczki i po co to? Czym to się różni od wszystkich hyipów?

Jak o co w tym chodzi? Kupujesz paczki reklamowe, które przynoszą Ci określony procent zwrotu. Tutaj akurat masz 108% po jednym cyklu.

Cześć ;)

prosze bardzo tutaj jest artykuł czym jest revshare : http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/17060-czym-jest-revshare/

w RapidAds AdPack zwraca 12$ z 10$, z czego 1,2$ idzie tylko na reklamy w systemie oraz na przyszłych zewnętrznych źródłach finansowania 

Czy RevShare to HYIP? 

Tak, HYIP to skrót od High Yield Investment Program czyli program o wysokim zwrocie inwestycyjnym czyli o wysokim stopniu ryzyka. Wszystkie inwestycje płacące więcej niż podstawowa lokata bankowa może zostać uznana za HYIPA.

RevShare reklamowe oferują produkt - konkretnie wyświetlenia reklamy na swojej strony, nazywają to dochodem firmy a kupno/sprzedaż AdPacków za swój zysk, którym dzielą się z innymi aktywnymi userami. 

Ale to wszystko czysta piramida finansowa, program RevShare musi mieć coś więcej żeby przetrwać, zapewnić wszystkim użytkownikom planowany zwrot - a tym są

zewnętrzne źródła finansowania. 
Bez nich ani rusz i przekonały się o tym wszystkie dotychczasowe programy RevShare, które zatrzymały się na jedynie sprzedaży adpacków w systemie, a wymeniać je tutaj przywołałoby za dużo złych wspomnień u czytelników  :( 

• Like 1

A co do ROI 108% po jednym obrocie zgodzę się, ale nie do końca po 1 obrocie. Trzeba pamiętać, że 20% z wspomnianych 108% (10.8$) jest niezależnie od nas odkładane na zakup kolejnych paczek. Oznacza to, że dopóki nie reinwestujemy z Rep Balance to otrzymujemy 88%. Wiec w sytuacji, gdyby chciało się wyjść z programu i zabrać swój wkłada to jeszcze i tak trzeba czekać, aż paczki zakupione z Rep miną. Kończąc wypowiedz, przy ewentualnym wyjściu z programu zawsze zostawisz coś w systemie. Taka sytuacja powoduje, że system sam siebie broni i to w dosyć dobry sposób zniechęcając do szybkiego odejścia ludzi.

[---]

Zgadza się. Kolega jednak zdaje się pytał o sam sposób działania programu, dlatego nie pisałem już tak precyzyjnie. Po pierwszym kółku otrzymamy konkretnie 86,4% kasy do wypłaty bowiem 1,08*0,8=0,864=86,4%. Co do przymusu reinwestycji też nie jest tak tragicznie bowiem jest 20% gdzie zazwyczaj 50% spotykałem. Zresztą w każdym programie zawsze zostają jakieś środki zanim nastąpi SCAM a tutaj po 2 cyklu zostanie 0,2*1,08*1,08*0,2=0,04666 czyli około jakieś 4,67% początkowo zainwestowanej kwoty. To raczej nie jest dużo.

Edited by Polon

Zwrot otrzymujemy co sekundę, dlatego ważna jest reinwestycja - masz 10$ kupujesz kolejną paczkę. Kto czeka na "koniec" ten obiera złą strategie przy tym zwrocie, zasadach 

Tak to inwestując np. 1000$ 

po półtora dnia ma kolejną paczke a zwrot kalkulowany jest z 1010$ a kolejne 10$ wyrabia 10,8$ 

to jest klucz do zarobienia jak już jesteśmy w programie 

Dokupiłem na koniec dobrego roku 5 paczek na 0,9% dziennie - szczęśliwego nowego roku :)  !

znikam 

Alduviel 

Chyba jestem juz pozno ale czasu nie mialem od pazdziernika. Wszedlem przez Ciebie do AdBrook i zarobilem 4000$ wiec teraz tez zaryzykuje w te sekundowe zarobki jak wejde za 1000$ i strace 1000$ to i tak bede do przodu. Szkoda ze wczesniej tego nie spostrzeglem. 

Hej Mahatma - nie jest za późno - jest idealnie :) Wyślę Ci przy okazji PW z podsumowaniem i dodatkowymi informacjami :)

pozdrawiam i witam spowrotem w biznesie 

Ahh Adbrook to był program :)) Dałeś mi powód do uśmiechu miłymi wspomnieniami na koniec dnia...

Dla tych co nie wiedzą, nie pamiętają - był taki program, jedyny promowany przeze mnie, tak samo jak RA w tym momencie

podobieństwa takie są że...

>>działam tu z tą samą ekipą, którą poznałem przy okazji AB :)

>>oba programy były oparte na 2gosoft, RA jest mocno zmodyfikowane przez programistę oraz posiada PTC,

>>w obu przypadkach była próba odradzania inwestycji do programu przez forumowiczów... w tym wypadku o duuużo mniejsza, wtedy to Kamil od LL ściągnął swoją krytyką, ekipe "swietnie" prosperującego LL. Swoją drogą zarzekał się o "stabilności" i przetrwaniu dłużej niż AB a AB zwracało ludziom ROI po kilkatyś % z inwestycji kilkutysięcznych kiedy to LL padło wcześniej i przy osiągnięciu ledwo BEP.

>>sekundowe naliczenia

>>instant wyplaty

>> przyjemny pomaranczowy kolor templatki ;))

>> brak musu klikania reklam do naliczeń

różnice :

tam zarobiliśmy - tu zarobimy :))

Edited by Alduviel
  • Like 1

Ja bym dodał jeszcze jedną cechę wspólną obydwu programów - przeobrażenie się w scam. Pierwszy program już to zaliczył, a RapidAds dopiero to czeka.

Ale generalnie porównywanie programów w kontekście potencjalnych zarobków i to z takim pewnym nastawieniem, jest dosyć karkołomne chociażby z tego względu że program nie gwarantuje żadnych zysków. Co więcej, nawet w regulaminie  RapidAds jest wyraźnie napisane, że wyniki przeszłe nie gwarantują takich samych wyników w przyszłości. Tym bardziej jestem zdumiony porównywaniem przyszłych wyników RapidAds do przeszłych wyników innego już zescamionego programu z taką pewnoscią, co właściwie w tym kontekście nie ma ze sobą nic wspólnego.  

Poniżej prezentuję zaktualizowane statystyki.

Jeśli chodzi o przyrost kont, to widać tendencję wzrostową w ostatnich kilkunastu dniach, chociaż nadal jest to na niskim poziomie średnio kilkunastu kont/dobę. Na dodatek wzrost ten zupełnie nie przełożył się na wzrost ilości adpaków, gdzie w większości ostatnich kilkunastu dni ich przyrost był słaby i gorszy niż w listopadzie.

1jpg_aerxwrh.jpg

Jak masz jakieś pytania to pisz tutaj. Po co Ci kontakt na priv?

Alduviel

Chyba jestem juz pozno ale czasu nie mialem od pazdziernika. Wszedlem przez Ciebie do AdBrook i zarobilem 4000$ wiec teraz tez zaryzykuje w te sekundowe zarobki jak wejde za 1000$ i strace 1000$ to i tak bede do przodu. Szkoda ze wczesniej tego nie spostrzeglem.

Jak to mawiają jedna jaskolka wiosny nie czyni, nawet slepej kurze trafi sie ziarno. :)

Na tyle polecanych programow przez kolege jako super mega hity jedynie adbrook byl dobrym strzalem, reszta to byly szybkie scamy, to tak gwoli przypomnienia

• Like 2

Mam problemy z zalogowaniem dziś.

Wskazuje ciągle na captchę.

Kilka prób o róznych godzinach i ciągle to samo.

Ktoś ma podobnie?

Ja również, problem zgłoszony - pewnie dzisiaj się rozwiąże 

Raczej problem z samą captchą bo do supportu też nie można zgłosić bo jest ten sam błąd

Z tego co widzę Captcha została wyłączona i można się normalnie logować.

Właśnie miałem pisać, że nasza ukochana perełka działa :) 

Byłem out kilka dni, teraz wróciłem i będę nadrabiać zaległości