Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Alduviel

[SCAM] RapidAds - 120% zwrotu za AdPack - rapidads.net

Recommended Posts

Ale nadal nie widzę sensu postowania tego tutaj.

A ja widzę!

W końcu to treści ze strony naszego forumowicza, który przedstawiał się tutaj jako lepiej poinformowany.

Do tego oferowana przez Twórcę wątku :)

Jest to strona na temat TEGO programu i niewątpliwie wprowadza w błąd.

Ponoć program jest transparentny a watek jest wątkiem dyskusyjnym.

Nie widzę więc powodu by potencjalnym czytelnikom forum i potencjalnym uczestnikom programu wyjaśnić, że program nie działa tak jak przedstawia to na swojej stronie promotor z osobistymi koneksjami u admina.

Ba, wręcz Wam, świadomym uczestnikom programu winno zależeć na przedstawieniu rzeczywistego stanu rzeczy i sprostowaniu informacji błędnych

Zachowujesz się trochę jakbyś urodził się wczoraj. "Ojejku, reklamy kłamią, naciągają rzeczywistość. Niebywałe!" 

Tyle tylko, że reklama wprowadzająca w błąd to co najmniej wykroczenie, Czym innym jest przerysowanie w reklamie jakiejś informacji a czym innym podanie informacji nieprawdziwej.

Nie każdy wokół takiej reklamu musi przejść obojętnie, bo ponoć wszyscy wiedzą, że reklama kłamie...

Reklama nie ma kłamać lecz reklamować, zachęcać ale nie zafałszowywać.

Jak już jesteś taki skrupulatny to każda osoba która zdecyduje się na wejście w program, nawet przed odnośnik na tym nieszczęsnym landingu powinna się zapoznać z regulaminem oraz treścią całej strony. 

Tylko, że wszyscy tak ładnie mówią o naliczeniach, zyskach, transparentności, wizji rozwoju, zewnętrznych źródłach ale gdy zderzy się to z Regulaminem to okazuje się, że to jeden wielki pic na wodę. Dziś jest jutro nie ma... Bo admin może wszystko. Wg Regulaminu właśnie... Nie ma tam słowa o sposobie podziału i wysokości naliczeń...

Zresztą, jak pewnie wiesz Regulamin ten narusza europejskie prawo konsumenckie. I to w wielu punktach. Ot choćby w tym, że od umowy odstąpić nie można a raz dokonany zakup jest już na amen. Albo w tym, że admin może go zmienić.

Nie przesadzajmy z Regulaminami w ponziakach... Jest bo jest ale tak jakby go nie było. Zawsze dziwię się, że adminom chce się tworzyć takie długie regulaminu skoro i tak wszystko da się zamknąć w jednym punkcie: Ja, Admin zrobię z programem co chcę, jak chcę i kiedy chcę z dopiskiem, już poza Regulaminem, że jak zechcę to powiadomię a jak nie zechcę to nie...

Tak wiec drogi @Polonie mam wrażenie że się czepiasz ;)

No bo się czepia!

Ale nie bez racji...

Ja doskonale rozumiem, że przywołane przez @Polona teksty to raczej błędna i nieprecyzyjna terminologia a nie chęć autora strony do wciśnięcia kitu, że z 10$ zrobi się 22$... Niemniej jednak tak ten tekst ludzie nie mający dotąd do czynienia z hyipami mogą zrozumieć. I zapewniam Cię, że po lekturze Regulaminu z błędu wyprowadzeni nie będą. Co najwyżej dowiedzą się z niego, że być może zarobią...

Przecież temat mógłby być zamknięty jednym postem pod postem @Polona. Np. Twoim lub Aldu:

"@Polon. Masz rację! Paczka za 10$ wypracuje 12$, z czego 8,40$ możesz wypłacić, 2,4$ możesz reinwestować a za 1,20$ możesz się  reklamować! Z każdej paczki co sekundę nalicza się aż 0,00000056524547$ gotowych do wypłaty gdy uzbierasz minimum 1$ (?) ale jak dobrze pójdzie co sekundę będzie się naliczało jeszcze więcej

A tak w ogóle @Polon - to się czepiasz :)"

I prawdziwie, i zachęcająco :)

I tym  optymistycznym akcentem mam nadzieję, że skończymy temat nieszczęsnej strony naszego nieszczęsnego kolegi forumowego. No chyba, że ktoś chce przekonywać, że informacje na tej stronie odpowiadają prawdzie :)

Ale nadal nie widzę sensu postowania tego tutaj. Jakbyśmy mieli się zagłębiać nad każdą bzdurą którą ktoś napisze na temat dowolnego programu to nic innego byśmy nie robili. 

Jak Cie to tak boli to pisz do autora, a nie wylewaj żale w wątku dotyczącym programu RAPIDADS.NET, a nie jego promotorów czy landingów. 

Nie, to ja widzę że Ciebie boli, że przedstawione zostały informacje obnażające takie metody promocji programu. Nie wiem czy to wynika z niewiedzy autora strony, czy z innych powodów. Faktem jest, że na Hyipforum oferowana jest forumowiczom strona, która zawiera bardzo proste błędy. W mojej ocenie oferowanie takiej strony forumowiczom może narazić ich na konsekwencje wynikające z przytoczonego wcześniej fragmentu regulaminu forum. Nie wspominając już o potencjalnej możliwości ośmieszenia się przed osobami odwiedzającymi stronę, wśród których mogą być np. znajomi osoby posiadającej taką stronę, zwłaszcza że na stronie można umieścić swoje zdjęcie, nazwisko, itp. 

Z tego względu, mój team promujący RA udostępnia kilka ciekawych narzędzi a jedną z nich jest własny landing page na polskiej domenie rapidads. 

Dlatego też zwracam się z prośbą do Alduviela jako osoby oferującej tę stronę na naszym forum i związanej z teamem udostępniającym ją, aby wpłynął na poprawienie tychże błędów mając na uwadze wspólne dobro jakim jest etyczne promowanie programu.

Zawsze dziwię się, że adminom chce się tworzyć takie długie regulaminu skoro i tak wszystko da się zamknąć w jednym punkcie: Ja, Admin zrobię z programem co chcę, jak chcę i kiedy chcę z dopiskiem, już poza Regulaminem, że jak zechcę to powiadomię a jak nie zechcę to nie...

Akurat w przypadku RapidAds admin nie musiał się wysilać z tworzeniem regulaminu. Regulamin tego programu to wypisz wymaluj kopia regulaminu Adbrooka i Trafficmonsoon, tylko w treści nazwa programu się zmienia... i to wszystko.

Edited by Polon

Najlepiej pomyślany i realizowany program, z najbardziej transparentnym zarządem rozwija się prężnie :)

Kolejne wypłaty na koncie - tak dzisiaj dwa razy więcej! >> dowód wypłaty KLIK << 

Rapidads czasowo trafiło idealnie i buduje swoją pozycję na tle upadających programów, dziękuję wszystkim za wsparcie i zaufanie! 
Jeszcze nigdy do żadnego projektu nie miałem takiego przekonania oraz zaufania!

Jutro wieczorem umieszczę, bo jestem troszkę zapracowany  :)

W skrócie powiem, że odkąd prowadzę statystyki, to w ostatniej dobie zanotowałem najwyższe przyrosty zarówno użytkowników jak i adpaków.

Umieszczam zaktualizowane statystyki, które wczoraj obiecałem  :)

Jak widać na poniższym obrazku, w poprzedniej dobie powstało więcej nowych kont niż zwykle, a także zakupiono o wiele więcej paczek niż we wcześniejszych dniach. Natomiast w ostatniej dobie przyrost nowych kont spadł mniej więcej do poziomu sprzed wzrostu. A jeśli chodzi o nowe paczki to ich liczba w ostatniej dobie była niestety najmniejsza od czasu, kiedy prowadzę te statystyki.

3jpg_anhhnhn.jpg

Jak widać projekt się rozrasta, dzień za dniem dołącza po kilkadziesiąt osób i to jest naprawdę ekstra, wszystko przebiega naturalnie i jak powinno.

Osoby, które działają w Rapidzie mówią i piszą otwarcie " jestem szczęśliwy/a, że mogę uczestniczyć w takim projekcie od samego startu, kiedy to wszystko się rozkręca"

rl3OJso.png

Dowód wypłaty jakby co, w odpowiednim dziale - dzień za dniem $$ spływają do portfela z RapidAds 

Liczę i liczę i w żaden sposób nie wychodzi mi aby dzień za dniem dołączało po kilkadziesiąt osób. Z przedstawionych przeze mnie statystyk jasno wynika, że nie przybywa codziennie po kilkadziesiąt osób. W większości przypadków przybywa zaledwie po kilkanaście osób na dobę. I nawet gdyby obliczyć średnie z różnych odcinków czasowych z ostatnich 10 dni, to te średnie były różne i wynosiły zarówno powyżej 20, jaki i poniżej. Reasumując, nie przybywa dzień w dzień kilkadziesiąt osób do programu.

Osoby, które działają w Rapidzie mówią i piszą otwarcie " jestem szczęśliwy/a, że mogę uczestniczyć w takim projekcie od samego startu, kiedy to wszystko się rozkręca"

Ja natomiast podchodzę z dużą rezerwą na różne opinie umieszczane gdzieś w sieci, zwłaszcza te o charakterze hurraoptymistycznym. Nie jest bowiem niczym nowym w tego typu programach, że w różnych miejscach internetu wrzucane są ochy i achy często bez przytoczonej argumentacji, lub uargumentowane jedynie wątpliwymi wizjami przyszłości, a jak wiadomo, w tego typu programach przyszłość nie jest pewna i nie jest z góry ustalona, że na pewno będzie tak jak to kreują twórcy. 

Edited by Polon

Użytkownicy RapidAds otrzymali wczoraj maila :

Hello folks, 

on start as always I want to thank you for great support and as you noticed on main website, we are halfway to the first goal - browser plugin.
We sold together 5078 active AdPacks and system calculating for that 0,7% daily return of $10 AdPack price. After reaching the 6000 active sold AdPack's, percentage going be 0,8%. 
Another happy news is that RapidAds reached more than 1000 users!

I have uploaded new update video on our facebook group and main website. Also, made few changes and corrections of text on main webpage. 
Soon, we will finish browser plugin so there won't be delay after reaching 1%.

Wish you health and luck! 

tłumacząc po krótce:

dziękuję za świetne wsparcie projektu, jesteśmy w połowie drogi do browser plugina ze sprzedażą ponad 5000 aktywnych adpacków. Po osiągnięciu 6000 aktywnych AdPacków, osiągniemy 0,8% - aktualnie mamy 0,7%. 
mamy również już ponad 1000 userów! 

nagrałem film video z krótkim podsumowaniem, umieściłem na stronę główną.

zmieniłem również tekst na stronie głównej.

Wyżej wspomniany filmik : 

https://www.youtube.com/watch?v=Z8IrfXzSr7o

Co do zmian tekstu to zostały poprawione rzeczy m.in o tym o czym pepperonnis pisał a ja obiecałem zainterweniować w tej sprawie :)

czyli teraz jest : 

Daily return of AdPack price is guaranteed on 0.5% level and goes up to 3% and it's strictly connected with amount of sold active AdPack's and external sources of financing.

Świetny program, rozwijamy się każdego dnia i to dla mnie ogromna przyjemność, że mogę budować swoje konto, strukture i polecać ludziom ten program od samego początku :)

Kolejny dowód wypłaty, na coraz większe kwoty - w odpowiednim dziale - yuhuuu :)) >> KLIK << 

yuhuuu :) Lecimy dalej, kolejny wieczór z RapidAds oznacza kolejne naliczenia a kolejne naliczenia, prowizje oznaczają kolejną wypłatę

mmm :)  >> KLIK po dowód << 

to dopiero początek, będzie więcej! 

Co do wypłat, zwłaszcza wypłat na coraz większe kwoty... 

Z ciekawości dokonałem analizy jak wyglądają wypłaty w programie. I cóż, w jednej kwestii jestem lekko zaskoczony, ale o tym nieco później. Na razie przedstawię wykres wypłat, który sporządziłem z danych zawartych w zakładce Payouts: 

3jpg_anhaxeq.jpg

Jak widać, ostatnio wypłaty poszły ostro w górę na tle wcześniejszych wypłat.

Ponadto analizując zawartość zakładki Payouts, okazuje się, że do tej pory wypłat dokonało 11 użytkowników. Czyli konkretnie 11 na 1053 zarejestrowanych userów już coś wypłaciło. 

A teraz to, co mnie trochę zaskoczyło. 

Suma wszystkich wypłat do wczorajszego dnia wyniosła $1998,33. 

Okazuje się, że z tej sumy zaledwie trzech userów wypłaciło aż $1836. 

Oznacza to tyle, że trzech userów wypłaciło aż 91,88% z sumy wszystkich wypłat. W tym jeden user wypłacił aż 60,3% z sumy wszystkich wypłat. 

Co oczywiste, pozostałych ośmiu userów w sumie wypłaciło niewiele ponad 9% z sumy wszystkich wypłat.

Dlaczego mnie to trochę zaskoczyło? Ponieważ trochę się nie spodziewałem aż tak szybkiego kształtowania się pewnego powszechnie znanego trendu który to trend można spotkać w programach piramidalnych. Generalnie wiadome jest, ze w programach opartych o schemat ponzi, o wiele więcej ludzi straci niż zyska, a wspomniany trend z grubsza określa, że na szczycie piramidy jest niewielka liczba osób, którzy mogą zarobić większe pieniądze, a im niżej tym coraz więcej osób, które notują coraz mniejsze zarobki, i w końcu straty.  Dla mnie jest to doprawdy ciekawe, móc obserwować kształtowanie się takiego trendu na "żywym organizmie". Zobaczymy jak to się będzie kształtować w dalszym czasie. 

Aha, i jeszcze jedno. W ostatniej dobie przyrosty zarówno użytkowników, jak i adpaków były na najniższych poziomach odkąd prowadzę statystyki. Przybyły 4 konta i 15 adpaków. Za kilka dni umieszczę zaktualizowane wykresy.

Edited by Polon

Chyba masz problemy z cookies, jeśli ja dzisiaj rano sam dorzuciłem do pieca w BTC i kupiłem 20 paczek a Tobie wyszło 10...

oraz według moich obliczeń doszło około 30 userów....

oj Polon Polon,

odśwież stronę w trybie prywatnym/incognito i czekam na poprawienie tych wielce wątpliwych statystyk

Rzeczywiście, zwracam honor. Działałem dzisiaj na innej przeglądarce i pewnie to jest powodem  :)

• Like 1

Chciałem zapytać w jaki sposób wysyłacie mu kasę, żeby on umiał ją znaleźć?

Bo ja, pełen entuzjazmu, wysłałem mu 0.04 (30$) z payeer'a i oczywiście mój depozyt nie został zaksięgowany na moim koncie.

Napisałem do Petara Zdravkova i nawet odpisał, ale że nie dostał przelewu i żeby pisać do Peyeer'a.

Payeer pisze, że dostał - co widać w z resztą blockchain'ie.

A Zdravkov w zaparte, że nic nie dostał.

Więc zwyczajnie ukradł mi moje $30...

Wpłacał mu ktoś prawdziwe pieniądze na prawdę i zaksięgował je należy? 

Jeśli tak, to jaki procesor na prawdę działa w tym jego programie?

Czy dałem się wkręcić w scam jak zwykle?

A wysłałeś na właściwy adres?

Mnie jednak bardziej zastanawia jaki jest sens wchodzić za 30$ w program o ROI na kółku -16% (zwrot 84% wkładu) i czasie zamknięcia jednego kółka ok 100 - 160 dni...

Wypłacając wszystko po jednym kółku na repurchase zostanie Ci 7,2$, które możesz sobie w kieszeń wsadzić...

Ups... No właśnie, że nie możesz... Nic z nimi nie możesz zrobić...

IMHO, Minimalny, racjonalny wkład w ten projekt to 160$, bo daje nam możliwość reinwestycji i zakupu jednego nowego adpacka co 10 dni (na początku) i naliczenie prowizji z tego zakupu naszym sponsorom.

payeer i widać to na blockchain ? wtf

Możliwe, że płacił nie na adres BTC lecz na konto Payeer w BTC.

Richiee, ja pomagam każdemu w takich kwestiach bo są one ważne - ale nie pisz, że ktoś Cie okradł, oszukał i scam bo to nie na miejscu. Po pierwsze, nikt nikogo na śmieszne 30$ nie będzie okradał w programie co dopiero się rozkręca.

Po drugie, napisz więcej szczegołów korespodencji z Petarem, payeerem, szczegóły płatności i tak dalej...

nie ma w ogóle żadnego obrazu sytuacji, w której mógłbym pomóc - nawet twojego username w systemie.

Pepperonnis masz racje, nie warto wchodzić z 30$ tym bardziej np. z Payzy - ale to działa na zasadzie get your feet wet i niech spróbuje, jak mu się spodoba to wpłaci więcej. Mój polecony miał 100$, wczoraj dopłacił 900$ bo mu mało naliczało :))

Tymczasem dzisiaj na piękny poranek bo i na koncie 1000 PLN więcej - dowodzik wypłaty w odpowiednim dziale :))

>> Dowód wypłaty na 1000 PLN - INSTANT << 

Pepperonnis masz racje, nie warto wchodzić z 30$ tym bardziej np. z Payzy - ale to działa na zasadzie get your feet wet i niech spróbuje, jak mu się spodoba to wpłaci więcej. Mój polecony miał 100$, wczoraj dopłacił 900$ bo mu mało naliczało :))

No, faktycznie. O tym nie pomyślałem, że to sposób na poznanie tej wiedzy tajemnej o której my tu swobodnie piszemy, co i jak działa w programie. rezczywiście łatwiej poznać od środka za niewielką kasę... Wychodzi na to, że to moje zbocczenie przeliczyć na wszystkie strony zanim wejdę... :)

Pękło 6k adpacków w programie. Aktualne naliczenia dzienne - 0,8%

... cisza przed burzą...

... burzą dobrych wiadomości, nie to co w biznesach tego typu w tym dziale :)

Upadek MX'a,

kradzież pieniędzy w my24, zfshare 

pozytywnie wróży RapidAds, bo według osób które już tu są a w to można również zaliczyć moją osobę, program z tymi założeniami nauczył się na błędach innych i nie zamierza ich powielać.

Program się rozwija, poziom 0,8% został osiągnięty i jest już grubo ponad 6000 paczek, czyli zmierzamy do 0,9% !

Aldu porównaj RapidAds to revów, które działają długo i stale płacą bez problemu. A są takie w tym dziale. Nie zrobisz tego, bo Cię w nich nie ma, więc nie masz w tym interesu. Lepiej umniejszać wszystkim revom i tylko Rapid jest "objawieniem".

• Like 2

Ale co się dziwić...  To jest jedna z metod promowania programu. Powiedzieć, że inne programy są be, i w zamian pokazać jedno doskonałe objawienie w postaci Rapidads. Do tego przy okazji wykorzystać problemy innych programów wieszcząc na tej bazie pozytywne wizje dla Rapida. 

A skąd się biorą problemy innych programów, które to problemy wiodą program do upadku? Ano stąd, że te programy działają na zasadzie piramidy finansowej. Czyli co? Rapidads nauczył się od innych jak nie być piramidką i pomnażać pieniążki? 

Poniżej wklejam statystyki i wykresy. Jak widać, liczba nowych rejestrowanych kont w ostatnich dniach wynosiła poniżej 10 na dobę. Generalnie więc widać ostrą tendencję spadkową. Jeśli zaś chodzi o kupowane adpaki, to jest mizernie. Nie widać tendencji wzrostowej. Od czasu do czasu wyskoczy jakaś nieco większa liczba adpaków i to wszystko. Szału nie ma. W mojej ocenie program na chwilę obecną prawie stoi w miejscu, zwłaszcza jeśli chodzi o przyrost nowych kont.

5jpg_aneswhw.jpg

• Like 2

Także nie polecam tej piramidy finansowej
W upadajacym mx jest kilkakrotnie wiecej rejestracji niz tu, SMIECH NA SALI ze mozna tak koloryzowac rzeczywistosc aby zwerbowac nowych ludzi , zgarnac za nich prowizje i publikowac screeny z wyplatami nie swojej gotowki, aby zachecilo to kolejnych do rejestracji.

Nowy uczestniku pamietaj ze przy obecnych naliczeniach 0.8% zanim wyjdziesz na zero  minie 125 dni
Nowy uczestniku pamietaj ze  poprzedna piramida finansowa, Ads Division, ktorą promował alduviel, padła bardzo szybko i i wielu ludzi straciło wszystkie pieniadze

Edited by pepperoniss
  • Like 3