Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

djeerg

GoldSmugglers - gra twórców GoldenTowns i Anno1777 i Pipstycoon - www.goldsmugglers.com

Recommended Posts

Hej,

zarejestrowałem się pod założyciela wątku, dzięki za wyczerpujący opis chociaż mam kilka pytań;

1/ jak wzrost programu i ile kosztowało złoto na początku?

jakiś link do poradnika czym jest firma :)?

Kolejne zmiany w grze, wprowadzono dodatkowo tryb multiplayer, ale indywidualnie tez można grac na tej mapie z zombiakami, która jednak trochę się zmieniła.

@ Aldu co to złota to kosztowało już i 8$ i 4$, aktualnie idzie w górę od jakiegoś czasu.

na początku cena golda była bardzo niewielka (najprawdopodobniej cena początkowa wynosiła kilka centów, kupno każdego golda podnosi cenę o 0.01$, więc według obliczeń(6.40$/0.01=640) w obrocie jest około 640 sztuk golda) w pierwszym tygodniu przez kilka dni cena była około 1.5$, ale to były pierwsze dni istnienia gry i szybko kurs poszybował do około 8.5$. Moim zdaniem kurs będzie oscylował w okolicach 6$

Co do poradnika dot. firm to nie miałem okazji napisać własnego, ale polecam ten w wersji angielskiej : www.goldsmugglers.com/pages/home/press/article.php?mode=show&artID=5  . W razie jakichkolwiek wątpliwości pytajcie - niełatwo o zwrot golda za nieprzemyślane zakupy. Ja niedawno założyłem firmę produkującą kamienie, ale po kupnie okazało się, że nie mogę kupić ani fabryki ani narzędzi, bo twórcy jeszcze tego nie ogarnęli, support na pytanie czy oddają mi 6 goldów (koszt otwarcia firmy) milczy...

Edited by djeerg

sluchajcie czy zeby grac w tym trybie multiplayer to trzeba cos pobrac?

Tak trzeba pobrać całość od nowa.

Za to ja mam taki problem może ktoś będzie miał rozwiązanie. Grałem sobie już po aktualizacji na lapku ale stwierdziłem ze sprawdzę czy lepiej będzie chodzić na stacjonarce, wiec zalogowałem się na stacjonarce, wszystko śmiga ładnie ale bez różnicy wiec powracam na lapka a tu nie mogę się za nic zalogować, wpisuje login hasło i i nic, gra mnie nie puszcza dalej, co najlepsze na stacjonarce działa. Ktoś coś ? 

Ciężko nie miałem tak mimo, iż grałem na dwóch kompach swego czasu, przed banikiem ;)

Proponuję po prostu pobrać na nowo gierkę i powinno być dobrze.

Wcześniej usuń porządnie poprzednie pobranie.

Ale ja mam pobrane pliki w zipie wiec już próbowałem usunąć wszystko nawet programem czyszczącym i wypakowałem na nowo i nic. Pisałem do supportu ale tez cisza 

gdzieś takie jak do CS:GO na średnioniskich detalach 

Ale tam nawet jak będziesz miał słabego kompa to spokojnie pograsz, bo sobie możesz w okienku odpalić małym i będziesz miał po 50FPSów ;p

sluchajcie pobralem wersje zainstalowalem ale jak uruchamiam gra to mi caly czas pisze procesing co robic?

Tak trzeba pobrać całość od nowa.

Za to ja mam taki problem może ktoś będzie miał rozwiązanie. Grałem sobie już po aktualizacji na lapku ale stwierdziłem ze sprawdzę czy lepiej będzie chodzić na stacjonarce, wiec zalogowałem się na stacjonarce, wszystko śmiga ładnie ale bez różnicy wiec powracam na lapka a tu nie mogę się za nic zalogować, wpisuje login hasło i i nic, gra mnie nie puszcza dalej, co najlepsze na stacjonarce działa. Ktoś coś ? 

miałem to samo jak masz starą wersje to uruchom zaloguj sie wbij do mapy czekaj az cie wywali na update i odpal najnowszą wersje i sie zaloguj mi działa pozdro

Edited by Mistrzunio1982

Testował ktoś multi? Opłaca się w nie grać? Jak z zyskownością tego trybu gry?

Jak będziesz dobrze strzelał, to opłaca się ;)

Ogólnie się opłaca, tylko tak max 3-4 naboje na zombiaka musisz strzelić, bo powyżej to możesz być na minusie.

Wpadłem dzisiaj na taki pomysł : na pewno jest tutaj dużo ludzi którzy przestali grać z jakiegoś tam powodu, a ich gold zalega  i nie da się wypłacić, bo nie przekracza minimum do wypłaty. Ja mogę w tej wypłacie pomóc. Problem może rozwiązać sieć playwallet.org. Kto nie chce mieć już z tą grą do czynienia albo po prostu nie chce czekać aż dojdzie do minimum do wypłaty, prześle na mój adres z playwallet.org (chętni piszcie PW to tam podam adres i odpowiem na wszystkie pytania jak wysłać itp) swoją część golda, ja prześlę zebrane "datki" na swoje konto goldsmugglers i wypłacę. Jak dostanę wypłatę to podzielę otrzymanego golda między wszystkich (w zależności kto ile dał rzecz jasna) i wszyscy będą zadowoleni. Ze swojej strony potrąciłbym 10% z wypłaconej kwoty (wydaje mi się to uczciwie, w końcu każdy kantor pobiera prowizję), za wyjątkiem moich refów - oni będą mieli usługę za darmo :D. Fajnie by było jakby kwoty wysyłane do mnie były wielokrotnością 0.10, bo o wiele łatwiej byłoby liczyć proporcje do wypłaty. A dlaczego miałby ktoś mi zaufać? Zastanawiałem się chwilę i nie mam pojęcia. Prawdę mówiąc to mało osób z tego forum mnie w jakikolwiek sposób kojarzy, nie mam tutaj zbyt dużej reputacji, ale tak naprawdę osoby które zakończyły przygodę z tą grą nie maja nic do stracenia. Oczywiście dołożyłbym wszelkich starań by uwiarygodnić moje obliczenia co do podziału wypłaty, robiłbym print-screen'y ważnych dla "przedsięwzięcia" operacji. Coż mogę powiedzieć - czekam na chętnych.

PS: Aby się uwiarygodnić pierwsza wypłata bez prowizji dla wszytkich

PS2: Zdaję sobie sprawę, że to tak jakby oferta i mój post <chyba> powinien być w dziale ofert, ale istnieje małe prawdopodobieństwo przeczytania mojej oferty przez kogokolwiek z potencjalnych zainteresowanych, dlatego proszę administrację o zrobienie wyjątku w tym przypadku ;) (oczywiście jeśli się da, jeśli nie to trudno)

PS3 : jeśli ktoś chce przeznaczyć swoją dolę na cele charytatywne także nie pobiorę prowizji (a może coś jeszcze dołożę ;) )

Edited by djeerg

Mistrzunio1982  dzięki za pomoc, ale zdenerwowałem się i przeinstalowałem windowsa :D Ale fajny ten multi. wczoraj w nocy parę godzin przesiedziałem zbierałem skrzynki, a jak przyszedł jakiś cwaniak to dostawał strzała z shot guna i do widzenia ;) Co prawda wczoraj nie było zbyt dużo golda ale za to mam pełno amunicji i 50 wytrychów :D A dziś przed chwilą na single player otwierałem skrzynki to sypało ładnie golda. Wiec teraz po update zarabia się znacznie więcej niż na samych skrzynkach :D 

Panowie, widzę że sporo osób z PL jest aktywnych na mapie multiplayer.

Jako że to forum ma z założenia pomaganie, może zacznijmy sobie pomagać też w grze np przez trzymanie kolejki otwierania zrzutów itp.

Można pomyśleć też o jakiejś komunikacji.

Komunikacji mi brakuje strasznie w tej gierce. Ale ja na przykład jak jesteśmy w dwójkę to otwiera raz jeden raz drugi i wszyscy szczęśliwi ;)

Chociaż są  **** którzy chcą wszystkie ... Jak własnie w tej chwili,

LOL A tego to się nie spodziewałem, gość na cheatach, właśnie gram i widzę a tu gość biega przynajmniej 20x szybciej i nie idzie go trafić + do tego skrzynka tylko się pojawi na niebie i już jej nie ma, nawet nie leci. :/ I jak tu z takim rywalizować ? 

Edited by obcy116

LOL A tego to się nie spodziewałem, gość na cheatach, właśnie gram i widzę a tu gość biega przynajmniej 20x szybciej i nie idzie go trafić + do tego skrzynka tylko się pojawi na niebie i już jej nie ma, nawet nie leci. :/ I jak tu z takim rywalizować ? 

Napisz do adminа nazwa gracza, jest zabronione cheaty.

Mistrzunio1982  dzięki za pomoc, ale zdenerwowałem się i przeinstalowałem windowsa :D Ale fajny ten multi. wczoraj w nocy parę godzin przesiedziałem zbierałem skrzynki, a jak przyszedł jakiś cwaniak to dostawał strzała z shot guna i do widzenia ;) Co prawda wczoraj nie było zbyt dużo golda ale za to mam pełno amunicji i 50 wytrychów :D A dziś przed chwilą na single player otwierałem skrzynki to sypało ładnie golda. Wiec teraz po update zarabia się znacznie więcej niż na samych skrzynkach :D 

spoko nie ma problema po to jest to forum :)

Napisz do adminа nazwa gracza, jest zabronione cheaty.

ja naprzykład nie widze nickau tylko flagę do rodaków nie wale chyba że zaczną strzelać do mnie pozdrawiam

ja naprzykład nie widze nickau tylko flagę do rodaków nie wale chyba że zaczną strzelać do mnie pozdrawiam

W Gold Fund jest log, kiedy gracz otrzymuje Gold, możliwe zobaczyć "nickname" won 0.0229 gold by opening a ressuply box

Mistrzunio1982 A po co kupujesz cygara za 0.026 za 1 energia? Na playwallet.org jest po 0.0065.

Jak również obcy116 kupil napoje alkoholowe w nocy  :)

Edited by Pasha9898

[---]

Ja też nie :D A kupiłem żeby gościa dojechać ale sie nie udało   :D

A to jest legalne według adminów gry? Nie chciał bym bana dostać za coś takiego bo ostatnio dobra kaska leci. I jak się z tego korzysta bo nie mogę dojść do tego

Edited by obcy116

Сo nielegalnie? Admin sam poproszony o napisanie bugy, cheaty. Kiedy chetery ukradnie 50$ na godzinę, my nic nie zarobić  :)

obsy116 ale ne strzelać w mene 7 razy w nocy mnie streliaw z shotguna.

Jestem zi Lwova, mam UA flaga, gram jeden z UA w multi.

Edited by Pasha9898