Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
andrzej

Dlaczego niektórzy ludzie prawie zawsze zarabiają pieniądze w internecie?

Recommended Posts

Większość ofert zarabiania w Internecie to iluzja wysokich zarobków, jeżeli zaprosisz dodatkowe osoby lub zrobisz to czy tamto. Z reguły, kończy się to tym, że nie udaje ci się spełnić warunków. Tracisz czas i nic nie zarabiasz.

Proponuję szybkie zarabianie bez poświęcania na to własnego czasu i to żeby zarabiać dolary a nie centy w programach, które dzielą się przychodami ze swoimi użytkownikami a pierwsze zarobione pieniądze możesz zobaczyć już na drugi dzień.

SPAM wymoderowano

Edited by Egzekutor

Share this post


Link to post
Share on other sites

I spieszcie sie Wszyscy bo dorobic sie mozna naprawde szybko :D

 

 

Jeżeli skorzystasz z propozycji, które polecam możesz zminimalizować ryzyko i czerpać korzyści z tego biznesu przez kilka, kilkanaście miesięcy i jest to wystarczający okres aby zarobić i dorobić się.


 

Są również programy, które działają całe lata i regularnie płacą.

 

naprawde? sa takie? ktore to programy bo az zzera mnie ciekawosc . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

dorabianie w internecie niekoniecznie jest iluzja, trzeba sie tylko dobrze ustawic a nie napalac na urojone rekalmy z FB :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet to tylko takie narzędzie w naszych rękach, taki jakby pośrednik w docieraniu do ludzi. 

Niektórzy szukają tutaj worka pieniędzy, cudownych metod, itd., a tak to nie działa. On tylko ma pomóc. Tym czynnikiem decydującym jesteśmy my sami. Dróg jest wiele, ale wiele z nich prowadzi niestety donikąd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Należy kierować się logiką. Programy partnerskie zawsze będą wypłacane jeśli obie strony zarabiają, zyskują. Złudne aluzje niektórych fake programów oferujących nielogiczne stawki - kończą się scamem i brakiem zarobków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, kiedy ukończyłem szkołę wyższą i poszedłem do pracy w mojej specjalności, zadałem sobie to samo pytanie. Dziś w przestrzeni internetowej obserwuje się ogromny wzrost widowni. Nie wiedzą o internacie w Internecie, może z wyjątkiem dziadków mieszkających w odległej wiosce, gdzie telefonia komórkowa jeszcze nie dotarła   Swoją historię zacząłem od pokera. Potem zacząłem szukać kasyna. Jak dotąd to jest najgorsze.:) Co ludzie robią w Internecie? Komunikują się, uczą języków obcych, uczą się nowych zawodów, oglądają filmy, słuchają muzyki, wymieniają się zdjęciami, zarabiają pieniądze... Ale co najważniejsze, kupują już produkty i usługi konkurencji. Mogą to być sprzedaż bezpośrednia i płatności za towary lub usługi w Internecie, telefony lub prośby od klientów. Statystyki pokazują, że większość klientów korzysta z internetu przed zakupem i wybiera produkt lub usługę. Przeglądają opinie klientów, porównują oferty, czytają szczegółowe opisy i tak dalej. Swoją historię zacząłem od pokera. Potem zacząłem szukać kasyna. Jak dotąd to jest najgorsze https://laskasyna.com/neosurf-kasyno/   . I tak zaczęła się moja historia zarabiania. Teraz zarabiam na tym pieniądze

Edited by TOMLOVE4IK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Update #69 Wynik drugiego tygodnia sierpnia taki sam jak pierwszego: 1,4%.
  • Witam Bardzo bym prosił o pomoc w możliwości wypłaty krok po kroku moich zarobionych środków na koncie na stronie ww-mmc.com. Jakby nie ten dział to przepraszam Pozdrawiam
  • Testuje od miesiąca fajne i póki co dobrze radzące sobie narzędzie do tradingu na SPOT Dziś widać Ja zwiększyłem sobie kapitał z 600$ na 1000/1200. Stwierdziłem, że jeśli już zapłaciłem, a koszt zwrócił się w miesiąc to niech trochę szybciej pozarabia. Kapitał na transakcje z 21$ wzrósł analogicznie do przydzielonego depozytu i teraz jest to 42$ na 1 zakup. Zobaczymy jak się zachowa to teraz po tych lekkich wzrostach. Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie. Czy warto handlować na niższych depozytach oraz jak to uruchomić ? Wydaj mi się, że tak, ja testuje jak ten algorytm radzi sobie z depozytem 100$ i 11$ na transakcję co jest 11% od kapitału i jest całkiem spoko. Kapitał, który wpisujemy w BALANCE jest tylko informacją dla algorytmu ile posiada środków na zakupy co dostosowuje już automatycznie. Czy można wystartować na niższym depozycie? Tak. Można np. obniżyć wartość każdej transakcji o połowę. Przy standardowym ustawieniu i 600$ wielkość transakcji to ~20$. Czyli algorytm angażuje do tradingu tylko 3-4% kapitału. Można też ustawić na 11$ co jest minimalną kwotą zakupu na giełdach. Wtedy też można zmniejszyć depozyt o połowę i handlować kwotą 300$ i praktycznie osiągamy ten sam wynik. Bo 11$ od kwoty 300$ jest kwotą 3-4% Czy można zacząć z bardzo niskiej kwoty np. od 100$? Teoretycznie można, jednak kwota pojedynczej transakcji to ciągle 11$ i to jest 11$ od kapitału, gdzie 11$ od kapitału 300$ to już tylko ~ 3.7% Jak wystartować z niższą kwotą? Wszystko, co wystarczy zrobić to podczas tworzenia nowej pary do tradingu, należy zmienić kilka rzeczy. Trading z EazyBot można zacząć nawet od 100$ na jedną parę, wszystko, co należy zrobić to podczas uruchamiania pary walutowej odznaczyć „use deafult Configurations” a następnie ustawić „initial order” min. 11$ co jest 11% od kapitału.  
  • Update #68 Wynik pierwszego tygodnia sierpnia: 1,4%. Wypłata punktualnie na koncie, jak zawsze ósmego dnia miesiąca - dowód tutaj. Najnowszy newsletter:  
  • Bux na skrypcie BitScript.

   dane dla konta Standard
   ilość reklam : 8
   wartość: 3 - 1 satoshi
   klik poleconego: 10%
   max. DR: No limit
   max. RR: //////
   minimum do wypłaty: 200 satoshi
   metody wypłat: FaucetPay
   czas oczekiwania: Instant
   odstęp między wypłatami: 0
   dzienny zarobek: 20+ satoshi

   link polecający: ADSATOSH  
×