Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

WskoczPodKoc

Sprzedam stabilnie zarabiające EA [Forex]

Recommended Posts

Witam wszystkich !
Mam do zaoferowania  specjalną Ofertę.
Oferta dotyczy robotów Expert Adviser.
Termin Forex EA oznacza Forex Expert Adviser (lub Expert Advisor) i odnosi się do automatu (robota) który w rzeczywistości jest zbiorem reguł działających na podstawie wskaźników analizy technicznej. Taki robot jest zaprogramowany w języku MQL4, który został utworzony, aby rozbudowywać funkcjonalności najbardziej popularnej platformy do tradingu o nazwie Meta Trader 4. Kod napisany w języku MQL4, można interpretować tylko na platformie Meta Trader 4.
Język MQL4 jest darmowy i każdy może napisać własnego robota na podstawie dowolnego zbioru reguł. Wymaga to jednak umiejętności programistycznych, które nie dla każdego są łatwe do nauczenia się.

Expert Adviser może działać na dwa różne sposoby. Może informować użytkownika o pojawieniu się dobrych warunków do otwarcia lub zamknięcia pozycji na rynku poprzez wyświetlanie komunikatów tekstowych i dźwiękowych, lub może wykonywać takie transakcje automatycznie, bez ingerencji użytkownika.
Do pracy takiego oprogramowania niezbędna jest uruchomiona i połączona z brokerem platforma Meta Trader 4. Oznacza to, że aby korzystać z niego przez cały czas musimy mieć uruchomiony komputer 24h na dobę z połączeniem Internetowym. Aby rozwiązać ten problem powstało wiele firm oferujących specjalne serwery VPS (Virtual Privete Server) typowo pod platformę MT4. Dzięki temu za relatywnie nie wielką opłatę miesięczną lub roczną możemy mieć naszego robota ciągle aktywnego.
Największą zaletą posiadania własnego EA, który został przygotowany pod własny, indywidualny system, przygotowany na podstawie umiejętności, strategii i doświadczenia danego tradera jest to, że nie musi on bez przerwy obserwować wykresów i wykonywać transakcji ręcznych, przez co niweluje się zmęczenie, przeoczenia oraz oszczędza się wiele czasu.

Drugą ogromną zaletą jest to, że zastosowanie EA na podstawie własnego systemu eliminuje aspekt emocjonalny. Oznacza to, że system jest realizowany z zimną precyzją. Strach i chciwość nie oddziałują już na decyzje tradera i możemy wtedy obiektywnie stwierdzić czy nasz system działa prawidłowo.
Twórcą oferowanych EA jest trader z prawie 10 letnim doświadczeniem, prawdziwy maniak forex i analizy technicznej. Obecnie powstało kilka wersji EA, od stabilnych i przynoszących niskie profity do ryzykownych z większymi profitami. Oferta dotyczy obecnie najbardziej sprawdzonego, stabilnego i bezpiecznego EA które posiadamy.

EA posiada nazwę roboczą TROG_V7_MUTANT_FOREVER_MANUAL_over.
Specyfikacja :
Minimum depozyt do wymaganej gry : 20$.
Zysk [w przeciągu 30dni] : Kwestia leży w kwocie złożonego depo. Maksymalny wynik to 2% profitu.
Stawka za która gra : na każde 20$ przypada 0.01 lota. Czyli np przy 60$ gra za 0.02 lota.
Para waluta : EUR/USD
Dzwignia : 1:100
Statystyki z testów : https://www.myfxbook.com/members/narzuta/trog-v7-mutant-forever-manual/1778373
Depozyt 60$, okres testowania od 12.09.2016 do 23.09.2016
Zysk : 0.70%

Drugie statystyki z testów :
https://www.myfxbook.com/members/narzuta/pawel-ea/1825439
Depozyt 1500$, okres testowania od 18.10.2016 do 07.11.2016 i robot nadal pracuje, możecie na bieżąco obserwować wynik.
Zysk w trakcie pisania postu : 0.73%

EA zawiera testy wsteczne które wypadły pozytywnie.
Statystyki są aktualizowane co 5 minut więc przed zakupem może każdy z Was obserwować jak się zachowuje.
Pięć dni temu rynek na EUR/USD nieprzewidywalnie zaszalał gdy FBI zajęło się ponownie sprawą Clinton i jej maili. To było można powiedzieć nie do  przewidzenia przez analityków Forex ale EA uważam poradził sobie świetnie, trzymał przez te 5 dni pozycje i właśnie dziś zamknął je z malutka strata. Zdecydowałem się też zostawić włączone na czas wyborów, lecz tylko za depo 20$, chce zobaczyć jak sobie poradzi i czy przetrwa to :) Śmiało możecie obserwować.

Wymagania by korzystać z EA :
Serwer VPS
Konto zweryfikowane u brokera RoboForex
Konto Fix-Cent
Trzy wskażniki - otrzymujesz je ode mnie za darmo.

Zalety używania EA
Własny, kontrolowany generator zysku. EA wystarczy uruchomić przed startem rynku [do 23 godziny w niedziele] i pracuje przez nieokreślony czas. Potrzebny jest jedynie serwer VPS, który [ten co polecam] kosztuje 10 euro miesięcznie. Jeżeli chcesz mieć serwer wyłącznie do swojego użytku to cena będzie wynosić właśnie te 10 euro, lecz jeśli chcesz trochę zaoszczędzić to mogę zaoferować o połowę taniej. Będzie to tak wyglądać że odpale na jednym VPS kilka terminali z EA. Źadnych zastrzeżen co do tego nie ma, wszystko będzie prawidłowo działać.  Broker też oferuje za darmo swojego VPS, jedyny warunek to złożony depozyt na co najmniej 300$. Jeśli EA wyrobi na nim w ciągu miesiąca zysk 3 lotów to zostaje przedłużony za darmo na następny miesiąc i tak co 30 dni. Więc można powiedzieć że nie musimy płacić co miesiąc 10 euro za VPS.
2. W każdej chwili możesz przerwać jego działanie jeśli będzie przynosił straty [czego nie bierzemy pod uwagę bo na to są małe szanse]
lub będziesz uważał że nie opłacalne. Wystarczy kliknąć tzw STOP. Środki nadal zostają u brokera i możesz je wypłacić w każdej chwili, nikt ich nie ukradnie jak to może być w przypadku HYIPów.
3. Kontrola nad EA nie jest wymagana, wystarczy je odpalić, Co oznacza że nie marnujesz czasu na zarabianie, można nazwać to dochodem pasywnym.
4. Tak trochę żartobliwie, po co polecać swoje środki jakimś adminom HYIPów jeśli możesz mieć swojego małego HYIPa ? :) Masz nad tym kontrolę, kiedy chcesz wypłacić i przestać zarabiać, w HYIP wszystko zależy od woli admina. Zdecyduj sam.

Wady używania EA
EA może w najmniej spodziewanym momencie złapać StopLoss które jest zabezpieczone na max 36% kwoty depozytu. W tych EA które oferuje jest to prawie niemożliwe, W Overze maksymalny DrawDown wynosił do tej chwili  prawie 1% depozytu.. Twórca EA stawia przede wszystkim na ich stabilność i bezpieczeństwo, wielkość zysku to drugi aspekt który jest mniej ważny. Jest przekonania że lepiej mniej zarobić a bezpieczniej niż dużo i w każdej chwili złapać SL.
Potrzebny jest do wymagania uruchomiony VPS lub komputer osobisty 24/5. [W weekendy giełda jest zamknięta].

Co oferuje dodatkowo ?
Wsparcie dla każdego klienta indywidualnie
Pomoc w doborze VPS, strategii jak i uruchomieniu, konfiguracji EA
Otrzymasz dostęp do grupy na FB która liczy ponad 30 osób, dzięki temu każde następne EA, wskazówki, sygnały, wskażniki i strategie otrzymasz za darmo.
Pomoc przy podpięciu statystyk

Inne ważne aspekty o których warto wspomnieć :
Broker RoboForex jest w pełni regulowany przez CySec i bezpieczny. Każdy z Naszej grupy na FB go używa i nigdy nie było problem z wypłatami itd. Wypłata dociera w max 24/7.

Broker oferuje również bonusy depozytowe do 115%.
Złożysz np depozyt za 300$ z bonusem 50% po czym będziesz miał 450$ + dodatkowo bonus weryfikacyjny konta 50$ i razem 500$.. Dodatkowo otrzymasz za darmo VPS bo złożyłeś depozyt za 300$.

3. Depozyty u brokera są obsługiwane przez systemy płatności takie jak :
Bitcoin, Przelewy bankowe, karty VISA/ Mastercard, China UnionPay, Skrill, Neteller, PaySafeCard, FasaPay, WebMoney

4. Wypłata środków dostępna jest na :
Przelew na konto, Skrill, Neteller, WebMoney, FasaPay, karty VISA/Mastercard, China UnionPay

5. Wpłata depozytu to 0% fee a wypłaty są bez prowizji w pierwszy i trzeci wtorek każdego miesiąca.

CENY I METODY PŁ

Edited by Egzekutor
  • Like 1

Max 2% miesiecznie za $150+ opłaty za VPN?? To chyba jakis żart.

Wiecej mam trzymajac na pozyczkach w poloniex BEZ ŹADNEGO RYZYKA.

@bufi może 2% miesięcznie nie jest jakimś wielkim wynikiem ale zwróć uwagę że nie jest też łatwo zrobić takie EA które będzie stabilne i miało małe ryzyko SL.

Cena nie jest według mnie wysoka, za co co dostajesz dożywotnio i działa. W internecie znajdziesz pewnie pełno EA za wyższe ceny a które nie będą działać do końca tak jak piszą ich twórcy. Twórca Overa zwraca przede wszystkim na ich bezpieczeństwo a nie jakiś ogromny zysk. Owszem stworzył nawet takie które potrafi osiągnąć 30% w tydzień ale ryzyko SL jest wysokie. Ja przedstawiłem tylko najbezpieczniejsze. Trwają prace nad nowym EA, które będzie grać na parze walutowej USD/JPY i według testów wstecznych potrafi wyrobić 10-30% w miesiąc i wygląda na w miarę stabilne. Lecz przed wydaniem trzeba jeszcze wszystko usprawnić by jak najlepiej 'grało'.

Kwestia VPS - Jeśli ktoś ma dojście do taniego VPS na Windowsie to nie będzie musiał wiele płacić i myślę że to się opłaci. Ja tylko zaproponowałem sprawdzone usługi z których korzystam. Druga sprawa to jak pisałem w pierwszym poście, nie musisz kupować na wyłączność dla siebie. Zawsze można się z kimś lub kilkoma osobami złożyć i to będą grosze. Albo jak masz darmowy prąd lub jakiś mały PC, laptop który dużo prądu nie zżera to zostawić włączonego 24/5 przez określony czas i też będziesz miał to samo.

Mogę Wam zaproponować ZA DARMO EA do testów na określony czas.

Załóżmy tydzien, lub dwa, kwestia dogadania się. Otrzyma każdy z Was je za darmo i będzie dla Was zarabiać. Może wtedy podejmiecie decyzje czy się opłaca kupić czy nie. Mogę też zaproponować postawienie na moim VPS, więc nie ponosicie kosztów, zostaje kwestia złożenia depozytu do brokera bo za coś musi EA grać :)

Takie EA to sie testuje co najmniej rok, żeby cokolwiek o nim stwierdzić.

To co proponujesz niczym sie nie rozni od tysiecy darmowych EA dostepnych w necie.

Ciągle je testujemy a dodatkowo zawiera testy wsteczne, jeśli byłoby zbyt niebezpieczne nie powstało by.

Ok, pobierz te darmowe i włącz na miesiąc i równoległe przez ten czas moje EA, zobaczymy wynik. Dam Ci je za darmo na ten miesiąc i przekonamy się.

Zapamiętaj moje słowa. Nigdy nie było, nie ma i nie będzie 'stabilnie zarabiającego EA na forex'. Koniec, kropka.

• Like 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment

AvonFX
      Plan inwestycyjny :
      1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

Minimalna wpłata:
      0.001 BTC

Minimalna wypłata:
      0.0005 BTC

Procesory:

Program partnerski:

Opis:
      Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
      Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
      Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
      Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
      Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
      Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.

Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

Statystyki:

Mój link:
      https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

Moja wpłata:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b

• By cfiszan
      Chciałam wrzucić grafikę pokazującą plan w excelu, ale po kompresji i tak nic nie byłoby widać. Plan jest prosty, za każdym razem zaczynam od 1$ z celem 108$, czyli 21 razy 25% zysku. Wolumen 0,1 na 1$, czyli 25 pips na jeden poziom. Trzeba zrobić 21 razy 25 pips na plus, żeby przejść do końca przez wszystkie poziomy. Na początek sprawdzam, w której próbie uda mi się zrealizować plan. Wolumen zwiększam cały czas proporcjonalnie do kapitału i każdego dnia staram się zrobić minimum jeden poziom. Aktualne saldo to 196,92 USC, więc wolumen jaki będę używać to 0,20. Zaczęłam 28 lutego 2020 roku. Wejścia są całkowicie intuicyjne, pod to co mi się wydaje. Pogrubione miejsce poniżej to punkt, w którym się znajduje aktualnie.
          25%     start $1,00 $1,25                  0,10    1 $1,25 $1,56                  0,13    2 $1,56 $1,95                  0,16    3 $1,95 $2,44                  0,20    4 $2,44 $3,05                  0,24    5 $3,05 $3,81                  0,31    6 $3,81 $4,77                  0,38    7 $4,77 $5,96                  0,48    8 $5,96 $7,45                  0,60    9 $7,45 $9,31                  0,75    10 $9,31 $11,64                  0,93    11 $11,64 $14,55                  1,16    12 $14,55 $18,19                  1,46    13 $18,19 $22,74                  1,82    14 $22,74 $28,42                  2,27    15 $28,42 $35,53                  2,84    16 $35,53 $44,41                  3,55    17 $44,41 $55,51                  4,44    18 $55,51 $69,39                  5,55    19 $69,39 $86,74                  6,94    20 $86,74 $108,42                  8,67    21 $108,42                    link do komentarzy 

• By cfiszan
      Komentarze do mojego dziennika 

• By marek505
      IC Markets jest licencjonowanym i regulowanym (przez komisję nadzoru finansowego) brokerem Forex.

Jest jednym z najlepszych brokerów Forex na rynku. Polecany do handlu manualnego oraz automatycznego.

Aby działać na rynku walutowym Forex potrzebne jest konto u brokera, jest to miejsce przechowywania naszych środków do obrotu na tym rynku.
      Najważniejsze cechy:
      – Broker True ECN
      – Dźwignia do 1:500 (również dla klientów z Europy)
      – Niskie spread-y na głównych parach walutowych
      – Mikroloty, już od 0.01
      – Możliwość handlu na koncie demo
      Czy interesujesz się tradingiem, czy nie posiadasz fachowej wiedzy i chcesz skorzystać z automatu, który traduje za Ciebie, potrzebujesz brokera Forex-owego, załóż darmowe konto.
      Zachęcam aby założyć konto u brokera IC Markets z mojego Linku IB, czyli brokera wprowadzającego kliknij link: https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172
      Czysty link tutaj: https://www.icmarkets.com
      Rachunek Live instrukcja:
      Klienci indywidualni
      Przejdź na stronę IC Markets i kliknij w zakładkę Open Account – REJESTRACJA https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172 Warunkiem koniecznym, aby uzyskać dodatkowe korzyści (m.in. rabat prowizji) jest przejście do formularza poprzez powyższy link. Wypełnij formularz rejestracyjny – składa się on z czterech etapów. Nie używaj polskich znaków! Po wypełnieniu formularza otrzymasz na e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć. Zaloguj się do Strefy Klienta używając swojego adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła. Przygotuj dwa dokumenty – 1) skan dowodu osobistego z dwóch stron, paszportu lub prawa jazdy oraz 2) rachunek lub wyciąg bankowy nie starszy niż 3 miesiące, który potwierdzi podany przez Ciebie w formularzu adres zamieszkania. Załącz w Strefy Klienta skany dokumentów (po zalogowaniu -> “Upload Documents” -> “Upload”) lub wyślij je e-mailem na adres accounts@icmarkets.com. Po zweryfikowaniu dokumentów w Strefie Klienta możesz założyć wybrany rachunek inwestycyjny. Następnym krokiem jest dokonanie wpłaty. Po zakończeniu rejestracji  skontaktuj się ze mną w celu weryfikacji czy cała procedura przebiegła poprawnie. Depozyt na nasze konto u brokera wpłacamy: przelewem bankowym, kartą płatniczą, PayPal, Neteller, Skrill, Bitcoin.
      Jak ja tutaj zarabiam z doświadczonymi traderami?
      Na start wystarczy 300 $
      Można tu zarabiać, tradując samemu, ale jak już wiecie, ja szukam automatycznych rozwiązań, które pozwalają mi zaoszczędzić czas.
      Jednym z prostych i wygodnych sposobów na zarabianie z wykorzystaniem tego brokera jest opcja cTrader, która jest dostępna na powyższej platformie.
      Jedyne co należy zrobić to otworzyć odpowiedni rachunek LIVE (cTrader), który tworzymy już po zalogowaniu się na naszym koncie. Wystarczy przejść do zakładki „ACCOUNTS” kliknąć
       OPEN A NEW LIVE ACCOUNTS, po czym wybrać rachunek LIVE o nazwie cTrader i odpowiednich parametrach, które opisałem poniżej:
      Odpowiednim rachunkiem pod narzędzia, które wam tutaj opiszę będzie:
      cTrader Rachunek USD RAW Spread Leverage 1:500 Następnie przenosimy pieniądze z innego wewnętrznego rachunku na ten nowo otwarty cTrader lub po prostu składamy na niego nowy depozyt. (Przygotuj 300$)
      Jeśli wykonaliśmy wszystko poprawnie, to na rachunku zobaczymy nasze 300$.
      Następnym bardzo istotnym krokiem jest zalogowanie się tymi samymi danymi na platformie https://ct.icmarkets.com
      (Jeśli nie będzie się chciało nam zalogować, wystarczy, aby przypomnieć sobie hasło na e-mail)
      Po poprawnym zalogowaniu mamy dostęp do platformy gdzie możemy korzystać z kopiowania tego, co robią doświadczeni już traderzy. Na platformie powinniśmy zobaczyć nasz rachunek cTrader, który wcześniej utworzyliśmy.
      Wszystko dzieje się to całkowicie bez naszej ingerencji, osoby trzecie nie mają dostępu do naszych środków! A my możemy rozpocząć automatyczne kopiowanie, dokładać, jak i wypłacać z rachunku, który jest do tego podłączony. Możemy wypłacać każdy profit który jest ponad nasze saldo, jak i w każdej chwili wyłączyć i zrezygnować z usług.
      Platforma jest prosta i przejrzysta, gdzie widzimy wszystkie warunki, jakie powinniśmy znać przed przystąpieniem do korzystania z auto tradingu.
      Ja sam korzystam i obserwuje to, jak sobie radzą traderzy, bo wszystko jest tutaj widoczne.
      Krzywa kapitału, depozyt, jakim zarządzają, otwarte, jak i zamknięte transakcje, ilość osób, która korzysta z kopiowania tych traderów, wielkość kapitału, jaką użytkownicy podpięli do danego tradera.  
      Ja wybrałem 2 strategie, pod które podpiąłem moje rachunki:
      Pierwszym jest Fast Scalp, gdzie można rozpocząć już od 300$, zyski z niej są dość wysokie, otwierane jest więcej transakcji. Znajduje się ona pod tym linkiem:https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3565
      Druga to Mixed Trades ta znowu jest wolniejsza i rekomendowana dla osób, którzy chcą mieć mniejszy i spokojny zysk w dłuższym terminie czasu. Rozpocząć można od 1000$
      https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3140
      Pamiętajcie, że sprawdzalność tych traderów może się zmieniać, dlatego należy sobie obserwować co się dzieje!
      Jak poprawnie rozpocząć trading na automacie?
      Wybieramy tradera, którego chcemy naśladować, czyli z linków powyżej.
      Po prawej u góry klikamy START COPYING

Wybieramy rachunek

Wybieramy kwotę w tym wypadku 300$ lub 1000$
      Klikamy zielony przycisk START
      Czekamy na wyniki tradingu.
      Jeśli widzimy, że nasze saldo się zwiększyło powyżej naszego depozytu zalecam wypłatę środków, aby ich tam nie kisić.
      Przechodzimy na prawo, gdzie widać nasze rachunki i klikamy w 3 kropki obok rachunku. Klikamy Remove Funds i przenosimy zysk na rachunek, gdzie środki nie są wykorzystywane już do tradingu.

Musisz pamiętać, że rynki finansowe są obarczone ryzykiem, więc podejmuj decyzje świadomie!

• By Smiechu
      Witajcie Forumowicze!

Dziś mam do zaprezentowania bardzo ciekawy projekt, który analizuje od tygodnia i wydaję się być on bardzo interesujący
      MIRROR TRADING INTERNATIONAL
      bo o nim mowa, polega na tym że wrzucamy min 100$ w BTC do tzw TRADING POOL'a (nie ma żadnych pakietów na określony czas),
      i od pierwszego dnia mamy naliczenia (od pon do pt) rzędu 0.4% - 0.8% dziennie, które są automatycznie reinwestowane.
      Ponieważ nasze środki pracują u brokera, wypłaty można realizować od pon do pt. Czas oczekiwania to zazwyczaj do 24h, max do 48h.
      W KAŻDYM MOMENCIE MOŻEMY WYCIĄGNĄĆ CAŁY WKŁAD
      Wpłaty i wypłaty są w BTC więc dodatkowo możemy zyskać na potencjalnych wzrostach tej kryptowaluty
      Nie płacimy żadnych prowizji od wypłaty ani żadnych kar za wycofanie.
      CODZIENNIE od wtorku do soboty OTRZYMUJEMY STATEMENT'y na maila z wyszczególnieniem transakcji z dnia poprzedniego

Niestety z uwagi na umowy z brokerem, nie możemy udostępniać ich publicznie
      Firma zarejestrowana zostala w kwietniu 2019r na terenie południowej Afryki pod nazwą
      Mirror Trading International (PTY) LTD
      Registration Number: 2019/205570/07
      Jednak dopiero od ok 2 tygodni zaczyna zyskiwać popularność pośród zagranicznych Youtuberów. 
      CEO & Founder - Johann Steynberg - doświadczony inwestor który zaczął przygodę z kryptowalutami w 2015r
      i miał do czynienia z wieloma różnymi projektami inwestycyjnymi. Dzięki czemu zbudował sobie w wyobraźni obraz firmy,
      która jest w stanie generować długoterminowo zyski w realny sposób.
      Dlatego też często na zoomach zaznacza że kiedy w danym dniu firma nie generuje zysku, my nie otrzymujemy naliczeń i bonusów.

Jeżeli jesteśmy przy temacie zysków, to są one rozdzielane pomiędzy Brokerem, użytkownikami, binarką oraz firmą na poniższych zasadach:
      Użytkownicy - 40%
      Binarka - 20%
      Trading - 30%
      Firma - 10%
      Przykład dnia w którym firma wygenerowała zysk dzienny na poziomie 1,4219% : 

Dashboard jest dość rozbudowany i wygląda tak : 

Jeżeli chodzi o system poleceń to mamy prowizje bezpośrednią za polecenie - 10% od depozytu poleconego
      Jedyny warunek w tym aspekcie jest taki że polecony musi mieć środki w trading poolu aktywne przez min 5 dni. 
      Po upływie tych 5 dni dopiero przyznawana jest prowizja. 

Drugim rodzajem wynagrodzenia jest binarka, na którą przeznaczono 20% zysków z danego tygodnia.
      Standardowo mamy płacone ze słabszej nogi (binarka 2jkowa). Przy aktywnym upline'ie możemy liczyć na spady

Oby dwa bonusy rozliczane są co sobotę.

Aby zakwalifikować się do binarki należy mieć aktywny depozyt 200$ w btc oraz po min jedną osobę aktywną na prawej i lewej nodze

Im wyższa nasza inwestycja, tym głębiej sięga binarka:

Max dzienny zarobek z binarki to 15.000$ i 75.000 tygodniowo

Statement'y były analizowane przez osoby które działają tylko na forexie i otrzymałem potwierdzenie że wyniki są realne oraz wszystko się procentowo spina

Instrukcja REJESTRACJI : 

LINK
      Po rejestracji klikamy "wallet section", wybieramy add funds, należy podać id transkacji oraz wycinek z historii przelewów. W moim przypadku środki księgowały się 20min
      Następnie wchodzimy w "Pool Account" a następnie "Add funds to pool". Tam potwierdzamy kwotę jaką chcemy uruchomić i tyle.

Ja wbiłem na początek za 0.15 BTC ale będę dorzucał

UWAGA! Jest to program podwyższonego ryzyka! Pamiętaj aby inwestować tylko tyle ile jesteś w stanie stracić!