Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

mgrabit

Prawda o MLM - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

W mlm jak w życiu i tradycyjnym biznesie ....

Cóż dodać .... znam tą branżę i wielu ludzi tam działających  ..... i od dłuższego czasu obserwuję zjawiska:

- podbierania i podkupowania współpracowników oferując im "lepsze warunki", a potem zostawiając na pastwę losu

- prawdziwy "wyścig szczurów" wśród liderów lub pseudo liderów jak pojawi się jakakolwiek nowa firma w branży

Aczkolwiek podobna sytuacja ma też miejsce w programach partnerskich ... tam gdzie ludzie widzą zysk z pozyskania Ciebie, nie patrzą na Ciebie jak na człowieka a jedynie jak na "złotówki" lub "$$$" - kwestia programu ;-)

Może kiedyś napiszę o tym książkę ;-)

Z drugiej jednak strony, wiele osób zapisując się do mlm myśli, że jak się zapiszą, to "sponsor" zrobi wszystko za nich ... wydają pieniądze na startery lub wpisowe i na tym kończy się ich przygoda ...... nie mają siły, wiary i chęci ... pytanie tylko po co się zapisali?

Reasumując:

Najważniejsze, że powstają firmy, w których można zarabiać samemu bez poleconych ... i chwała im za to. Nie trzeba "na siłę" poszukiwać poleconych ... można samemu zarabiać, a jak się zarabia, to inni pójdą za Tobą ...

i tu też można podzielić czemu pójdą za Tobą?

- z zazdrości?

- z chciwości ?

- czy widząc  w Tobie lidera, przywódcę, dobrego stratega? itp.

Można by polemizować, rozmawiać godzinami, każdy swoje racje przedstawiać.

Ważne, aby samemu chcieć, postawić sobie cel i go realizować, nie oglądając się na innych .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

FM Group jest już w takiej fazie rynkowej że po prostu nie opłaca się do tego wchodzić. Poza tym ich podstawowe produkty, tj perfumy, są strasznej jakości. Ani nie pachną jak oryginały, ani się tyle nie utrzymują. Nie umiałbym wciskać ludziom tego badziewia.

Też myślałem o MLM, ale nadal nikt nie pokazał mi produktów które byłyby "chodliwe", dobrej jakości i które przyjemnie by się samemu używało i sprzedawało.

Może ktoś kto jest w dobrym MLM da tutaj jakieś

przykłady? Wszyscy na tym skorzystamy.

W FMie na dzien dzisiejszy jest 200.000 osob, a w Polsce 38 mln. A na swiecie 6,5 mld. Dalej mowisz ze nie oplaca sie wchodzic?

Ja wchodzac tez tak myslalem, a po pytaniach o fm nikt z moich znajomych tam nie byl, moze cos slyszal, ale nigdy do struktury nie wszedl. Wiec to nieprawda.

Co do perfum - zgodze sie, sa perfumy slabej jakosci, sa takie ktore trzymaja krotko, sa takie, ktore wcale nie pachna jak oryginal, a sa takie ze sa niemal identyczne i naprawde dlugo trzymaja. Inna kwestia, ze perfumowac sie trzeba umiec, to nie 3 razy psik psik i juz.

Inne produkty - jakie badziewie? Produkty FM z chemii domowej schodza jak swieze buleczki bo sa wydajne i bardzo dobre.

Kolejna sprawa - produkty do pielegnacji ciala sa znakomite, sam uzywam i pachne po nich caly dzien (mowie o zelu pod prysznic i kulce pod pachy, kobiety uzywac moga tez balsamow, w sumie dla facetow tez sa balsamy ale jakos nie widzi mi sie smarowanie balsamami).

I ostatnia, najwazniejsza rzecz - ze FM to glownie make-up, a FM jest jednym z liderow w tej branzy, a kobiety bardzo sobie chwala ich produkty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie zna ktos jakies ciekawe strony zeby sie oczytac jako poczatkujacy?

Sie znaczy nie mialem jeszcze nic wspolnego z MLM, ale chetnie przyswoje wiedze i postaram sie zrobic z nia cos konstruktywnego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co konkretnie chcialbys wiedziec?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem, jakis ebook z podstawami lub cos w tym rodzaju.

Oczywiscie mam raczki i nozki i moge sobie wygooglowac, ale moze ktos ma jakas sprawdzona pozycje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest kilka ciekawych pozycji, ale tak naprawdę musisz sam wypracować najskuteczniejszą metodę pracy w MLM. Co zadziała dla jednego nie koniecznie musi zadziałać Tobie.

Najważniejszą rzeczą jest duplikacja. Sam przekonałem się o tym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od niedawna przyłączyłem się do firmy, która w swojej ofercie ma m.in. środki czystości, artykuły ułatwiające codzienne czynności w domu oraz ostatnio wprowadzili nową kategorię - wellness, a konkretnie 100% naturalne kosmetyki z Morza Martwego. Wszystkie te produkty są bardzo dobrej jakości, oczywiście z gwarancją i co najważniejsze po przystępnych cenach. Sam używam owych produktów, więc mogę potwierdzić ich jakość, a co za tym idzie, łatwiej jest polecać mi te produkty i zarabiać na tym ciekawe pieniądze. Są to głównie produkty zużywalne, co jest niewątpliwym atutem. Plan wynagrodzeń jest tak skonstruowany, że wystarczy zamawiać co miesiąc produkty dla siebie, ktorych i tak używamy (no chyba, że nie sprzątamy i nie dbamy o swoje zdrowie i urodę ;-) i pokazać to samo znajomym, tym samym w łatwy sposób budując strukturę. Firma ma ponad 80 lat, co pozwoliło na stałe podnoszenie jakości oferowaych produktów, lecz na polskim rynku jest od 5 lat, więc nie jest zbyt rozpowszechniona, co również daje nam duże możliwości.

spam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warto, czy nie warto?? tak można zastanawiać się nad każdą dziedziną naszego życia ;)

spam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czytam wszystkie posty z tego wątku, i powiem tak jak ktoś w MLM nigdy nie brał udziału ma prawo mieć obiekcje zgodnie z zasadą, że wszystko czego nie znamy wprawia nas w taki stan, ale oczywiście nie oznacza to, że nie warto próbować nowych rzeczy i zdobywać nowe doświadczenia - na tym polega życie - na poznawaniu nowego. I jak już ktoś wspomniał należy obrać odpowiednią strategię i dążyć do wyznaczonego sobie celu.

SPAM wymoderowano.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj zobaczyłem pewien filmik, który zmusił mnie do znalezienia tematu o (internetowym) MLM, ale o nim na końcu :) Niekulturalnie będzie też nie zostawić swojego komentarza o doświadczeniach (o ile je tak będzie można nazwać) o proponowanych mi systemach MLM.

Historia MLM u mnie zaczyna się od wcześniej wspomnianego FMu. Proponowano mi go chyba z 5 razy (nie wszedłem :) ), wtedy mieli chyba tylko perfumy, ale teraz mają obszerne pole do popisu, sprzedając nie tylko perfumy, ale m.in. środki czystości, które są naprawde dobre (moja dziewczyna sprzedaje to znajomym swoim i jej mamy - bardzo sobie to ludzie chwalą).

Kolejny system to Layoness. Tłumaczył mi go dość chaotycznie mój kolega, poświęcił mi na to chyba ze 2h (ograniczony czas niestety), nie zrozumiałem wszystkiego, ale chyba jest jedną z lepszych opcji mlm. Odepchnęło mnie drogie "wejście" w ten system.

Ostatni system jaki mi proponowano to Amway. Coś na zasadzie FM ale bez perfum :) Kompletnie mnie to zniechęciło, mimo tego, że kolega zaprosił jakiegoś guru w garniaku z dalekiego innego miasta, żeby to opowiedział. Mało tego, spotykając tego kolegę i pytając: "jak tam Amway", on skwitował tylko, że "nie opłaca się -juz lepiej wejść w FM".

Osobiście sam chyba jestem za leniwy na chodzenie po mieście, umawianie się z nieznajomymi ludźmi, wciskanie i płaszczenie się przed nimi byle mieć 100zł zarobku w ciągu miesiąca. Nie wątpie, że są i tacy, którzy mercedesy dostają od FMu czy cokolwiek innego. Ale ja siebie w tym nie widzę (na ten czas).

Koniec tego pisania, oto filmik, który przedstawia internetowy MLM :)

https://www.youtube....h?v=nL8E10ipQ4E

Edytowane przez Blizniak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawda jest taka że MLM jest oparty na praniu mózgu i wmawianiu ludziom że cudowne 5 razy droższe rzeczy niż to samo w sklepie są lepsze. Akuny i 100 innych firm ze zdrowym żywieniem, a to samo można mieć w sklepie czy szukając niezależnie, często nawet taniej i lepiej.

Oczywiście, są MLM gdzie można normalne rzeczy kupić, jak np. AVON

Co do FM się nie wypowiem, nie testowałem tego.

Ale opowiadanie każdemu o cudach możliwościach zarobkach WOLNOŚCI FINANSOWEJ (tu też i tak nie Ty zgarniasz cały tort tylko inni, na dodatek zamiast siebie rozwijać w normalnych dziedzinach życia uczysz się jak ludziom wciskać ciemnotę). MLM daje Ci to że nie musisz pracować na etacie.

Poza tym macie zupełnie chore pojęcie o pracy na etacie. Znam kilku ludzi co pracują "na etacie" ale tak naprawdę za grube pieniądze kręcą czyjś biznes od rana do wieczora i się spełniają i są szczęśliwi. Czyli robią dokładnie to samo co wy wielcy MLMmowcy.

I żaden z nich nie czuje się źle z tego powodu. Widać nie macie zielonego pojęcia czego się można nauczyć w dużej firmie. A ja wam powiem - tego co tam,

to się mało gdzie nauczycie.

I tak, prawda jest niestety taka że jest paru ludzi, którzy mają swoje grupy i je ciągną tu i tam ciągle.

Kilku zarabia, a reszta to drobnica która się cieszy tym co skapnie.

Ja generalnie MLM uważam za pracę dla leniwych nieudaczników co im się nic innego w życiu nie udało zrobić ani nauczyć,

to stwierdzili że wciskają ludziom ciemnotę będą zarabiać.

Ktoś taki wypuszczony na wolny rynek normalnego biznesu w porównaniu ogarniętym pracownikiem korporacji będzie jak dziecko we mgle niestety.

Poza tym MLM jest w 50% etycznie wątpliwy, no ale wiadomo, że 90% ludzi to by dla 100zł własną matkę sprzedało,

więc co tu dalej mówić o nieznajomych.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Działam mlmie dwa lata. Z tego co zauważyłem, to negatywne wypowiedzi na ten temat najczęsciej wypowiadają ludzie, którzy nigdy w tym biznesie nie działali.

Tylko coś tam słyszeli. Jeśli ktoś nie działał, moim zdaniem nie powinien się wypowiadać. Bo tylko psuje opinie.

Współpracuje z Polską firmą, zmieniłem sie jako człowiek, ogromny rozwój osobisty, i finansowy. Same + . Polecam wszystkim, ponieważ uważam, że jest to najłatwiejszy sposób, na stanie się przedsiębiorcą, przy zerowym wkładzie niczym nie ryzukując. MLM pozwlił wielu osobom stanąć na nogi, a wiele osób, młodych których znam, a sam mam 22 lata, pozwolił odniesc sukces. Wszystkiego czego się nauczyłem, o finansach i przedsiebiorczości,nauczyłem sie mlmie, moi rodzice nie sa przedsiebiorcami, więc sam musiałem to nadrobić, i edukacja w mlmie mi na to pozwoliła. Bzdurą jest o praniu mozgach i innych pierdolach, nie kazda firma ma drogie produkty, wiadomo jak wszedzie sa lepsze i gorsze firmy. Nie i nie było czegoś najlepszego "NAJ". zawsze sie znajdzie ktos lub cos lepszego.

Duzo zalezy rowniez od tego na jakiego opiekuna sie trafi (do jakiej grupy). Ja miałem to szczescie, ze trafilem na swietnych ludzi , z ktorymi zbudowalismy zespol.

MLM jest biznesem dla kazdego, tylko nie kazdy bedzie chcial w tej branzy dzialac. Jak wszedzie, np. w sklepie, nie kazdy kto wchodzi do butiku kupuje od razu. Podobnie tutaj nie kazdy komu pokazemy prezentacje wspolpracy sie zdecyduje, tylko aby otworzyc butik potrzebujemy pieniedzy i doswiadczenia ,a nie kazdy je posiada. Natomiast w mlmie, mozemy zaczac od razu z minimalnym wkladem ewentualnie ( ok.100 zł, kwota ktora nie powoduje bankructwa) i zaczac sie uczyc, zdobywac doswiadczenie i dorastac do poziomu przedsiebiorcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@dartzeel - a RICI to co? Kolejny super niesamowity biznes w ktorym trzeba szukac innych by wyjsc na swoje. Mozna powiedziec, ze nie trzeba, bo dostaje sie karte i znizki, ale czy ktos zmusza cie do zapisywania ludzi pod siebie w MLM? Mozesz przeciez kupowac tylko dla siebie. Twoje argumenty sa totalnie bez sensu, bo chyba nie masz pojecia, kim jest len, a kim jest ktos kto robi pieniadze w MLM.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warto i nie warto - zależy od typu firmy do której chcemy przystąpić. Pierwsze są legalne, drugie nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, jestem zielony w temacie, a chciałbym dowiedzieć się więcej. Dlatego pytam obeznanych - jak zacząć przygodę z MLM?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wg mnie ..... kolejność ....

1. znaleźć firmę, w której będziesz się dobrze czuł .... będzie Tobie pasował i produkt i polityka firmy i plan wynagrodzeń

2. znaleźć dobrego opiekuna .... nie takiego, który obiecuje Tobie złote góry, jaką to grupę Tobie nie zbuduje, ile to nie zarobisz .... tylko takiego, który posłuży Tobie radą, poświeci czas dla Ciebie, podzieli się własnymi pomysłami, poprzez rozmowę z Tobą, wskaże Tobie najlepszą ścieżkę dla Ciebie

3. Przeszkolić się, poznać firmę, produkty, itp. itd.

4. ustalić własne cele i je realizować

5. Zderzenie się z brutalną rzeczywistością zweryfikuje Twoje plany (oby nie, ale często tak jest i tu ludzie poddają się)... ale tu właśnie potrzebna jest znów pomoc sponsora i poszukanie kolejnego pomysłu na przebicie się Twoje w gąszczu innych mlm-owców

Cóż, pozostaje mi życzyć Tobie powodzenia ... najważniejsza to wiara w siebie i nie oglądanie się na innych.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba być cierpliwym :)

Pierwsze kilka miesięcy jest ważne żeby działać mocno i systematycznie. To jak ty działasz, sprawia w jaki sposób inne osoby Cie postrzegają. Czasem Twoi znajomi wchodzą na początku i patrzą na Ciebie aż zarobisz większą gotówkę. Wtedy dopiero się przekonują.

10 spotkań tygodniowo to minimum żeby osiągnąć mocną pozycję w firmie. Ile czasu poświęcisz tyle korzyści dostaniesz,

Mój znajomy powiedział, że aby mieć dobre stanowisko w firmie mlm to trzeba zrobić 2000 prezentacji ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie tak jak kolega napisał. Bez sponsora, który jest w to zaangażowany ciężko jest cokolwiek osiągnąć.

MArketing sieciowy nie jest dla ludzi chciwych, można się tutaj wzbogacić w jeden sposób - pomagać innym też się wzbogacić.

Potrzeba dużo wytrwałości, samozaparcia i ciągle dążyć do wyznacoznego celu.

Mój znajomy powiedział, że aby mieć dobre stanowisko w firmie mlm to trzeba zrobić 2000 prezentacji ;)

Dokładnie!! lub 10tys godzin !!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wg mnie ..... kolejność ....

1. znaleźć firmę, w której będziesz się dobrze czuł .... będzie Tobie pasował i produkt i polityka firmy i plan wynagrodzeń

2. znaleźć dobrego opiekuna .... nie takiego, który obiecuje Tobie złote góry, jaką to grupę Tobie nie zbuduje, ile to nie zarobisz .... tylko takiego, który posłuży Tobie radą, poświeci czas dla Ciebie, podzieli się własnymi pomysłami, poprzez rozmowę z Tobą, wskaże Tobie najlepszą ścieżkę dla Ciebie

3. Przeszkolić się, poznać firmę, produkty, itp. itd.

4. ustalić własne cele i je realizować

5. Zderzenie się z brutalną rzeczywistością zweryfikuje Twoje plany (oby nie, ale często tak jest i tu ludzie poddają się)... ale tu właśnie potrzebna jest znów pomoc sponsora i poszukanie kolejnego pomysłu na przebicie się Twoje w gąszczu innych mlm-owców

Cóż, pozostaje mi życzyć Tobie powodzenia ... najważniejsza to wiara w siebie i nie oglądanie się na innych.

Dodalbym do tego, aby to byl jakis "swiezy" projekt, a nie obgryziona kosc. Oczywiscie, swiezy, ale sprawdzony:)

Zgadzam sie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeciętny człowiek, który jest w MLM'ie sam, albo posiada "niby" sponsora ma małą szansę choćby na wyjście na 0...

To nie przypadek, że są grupy w któych jest kilkanaście prężnie działających osób wywodzących się od jednego i tego

samego człowieka (tak było, gdy kilka lat temu działałem w FM)...

Jak powiesz, że nie mozesz przyjsc na jakas prezentacje to ma cie opier***** i zmobilizowac, jak trzeba to pocieszyc,

poza tym... wiedza, te małe rady... jak się zachować, co powiedzieć, jak zareagować...

to jest to czego zwykły człowiek, bez doświadczenia będzie się uczył latami.

W mojej opini, wyszukanie SPONSORA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA

powinno być pierwszą rzeczą od której zaczynamy... a jak sponsor jest dobry, to przekona nas, że o tych kosmetykach, perfumach, kuracjach itd. można rozmawiać godzinami :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racja sponsor to podstawa. Od niego się możesz nauczyć lub pisać na forach, że "mlm jest do d....". Jestem zarejestrowany w 3 mlm, w dwóch z nich dołączyłem przez neta, w żadnym z tych przypadków, sponsor (znał mój adres) nie napisał do mnie po rejestracji. Nawet zwykłe " Cześć!" Jestem przekonany, że od tego czasu nie pozyskali żadnej osoby. Jakby nie wcześniejsze doświadczenie, poszukiwanie wiedzy i kontaktów nie tylko do ludzi z branży mlm-owskiej, to mlm byłby dla mnie niemiłym doświadczeniem.

Pzdr!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ja odpowiem na to pytanie na podstawie swojego doświadczenia. Zastanawiałam się czy w ogóle to napisać ale ostatecznie zdecydowałam się. Wiem,że wiele osób mnie za taki post może chcieć spalić na stosie ale wiem też,że może on pomóc wielu ludziom uniknąć takiego błędu jak ja popełniłam - a więc błędu naiwności.Dlatego nie obędzie się w moim poście bez nicków.Otóż owszem Wasze powodzenie w MLM w bardzo dużej mierze zależy od tego jakich macie  liderów.A niektórzy z nich swoją pomoc oferują tylko zanim przystąpicie do programu - to ich sposób werbowania do ich biznesu.Przynajmniej wobec niektórych - raczej co bardziej naiwnych,takich jak ja.

Chodzi konkretnie o ladzi-a i Vit-a i biznes MonaVie. Otóż ja wcale się tam nie pchałam ale z inicjatywą wyszedł ladziu. Mimo,że miałam opory przed wejściem,bo nie idzie mi zbytnio łapanie poleconych,o czym uprzedzałam,ladziu zapewniał mnie,że nie ma problemu,on się wszystkim zajmie i nawet mi zapnie tzw. gwiazdę,czyli wprowadzi dwóch członków jako moich.Mówiłam mu również,że nie będzie mnie stać na comiesięczny zakup soków,który jest wymagany do aktywności.A on znowu na to,że nie ma problemu,że premia grupy to wszystko pokryje itp,itd.Oczywiście mam screeny z rozmowy. W każdym razie w końcu dałam się namówić.Po zakupie pakietu premiowego stało się tak,że przez parę dni nie byłam na Skype.Już wtedy stawało się dla mnie jasne,że coś jest nie tak - praktycznie wszystkie osoby z mojej linii były nieaktywne i obiecane premie grupowe jakoś się nie pojawiały. Tutaj uściślę - owe osoby nawet nie zamówiły pakietów startowych!No i wtedy podobno ladziu chciał wprowadzić członka na moje konto ale ponieważ nie byłam dostępna,"nie mógł" tego zrobić (tak argumentuje Vit).

Po pierwsze nie jest to prawdą,ponieważ już jedną osobę ladziu przekazał mi bez mojego udziału,a po drugie chyba nieobecność przy komputerze nie może być żadnym wytłumaczeniem,bo co by było gdybym była chora?Tak naprawdę więc mogę sądzić,że ladziu i Vit stosują wyrafinowane metody wprowadzania do biznesu posuwając się nawet do kłamstw, podczas gdy tak naprawdę nie zależy im wcale na pomaganiu innym tylko na własnych profitach.Jestem praktycznie pewna,że najaktywniejsze osoby rejestrują na siebie ewentualnie jeszcze na innych,z którymi mają układy a pozostałym,żeby nie wyglądało,że całkiem nie spełniają obietnic,dają najsłabszych.

Efektem tego obecnie jeden z tych pozostałych czyli ja zostałam z wydatkiem, sokami a w grupie mam tylko jedną osobę,która zamówiła pakiet startowy i i tak z tego nic nie miałam,dlatego,że właśnie nie miałam wspomnianej gwiazdy!Tak więc mimo obietnic ladzia nie mam tak naprawdę ani sieci ani środków na kolejny zakup,o obiecanych premiach nie mówiąc.Do tego jeszcze niedawno Vit mnie poinformował,że teraz się w MonaVie zmieniło,że jak ktoś nie robi przez miesiąc zakupów to wylatuje ze struktury.

Tutaj na forum są ci,którzy należą do grupy wzajemnej adoracji ladzia i Vit-a i to oni piszą takie posty pochwalne.Oczywiście nie twierdzę,że w tym biznesie nie da się zarobić - owszem ale albo trzeba już mieć spore zaplecze finansowe albo znajomych z takim zapleczem. Uważam,że macie prawo wiedzieć,że wszystko nie wygląda tak różowo jak opisują - akurat ladziu, Vit i pewnie inni z tej grupy mają właśnie to szczęście mieć sporo znajomych,dla których wydatek 900 złotych na starter czy 400 zł miesięcznie na soki to nic.I na tym zbudowali swoje profity a ludziom,którzy tak jak np. ja nie mają takich kontaktów pozostaje tylko liczenie na samego siebie i na np. promowanie tych produktów wśród obcych ludzi,co również wiąże się z kosztami (np.reklamą,pozycjonowaniem strony) a przede wszystkim czasem.Nie wierzcie w żadne bajki o pomocy. Pamiętajcie o tym - przeciętny Polak nie bedzie kupował co miesiąc soków za prawie pół tysia i nie ma znajomych,którzy takie soki będą kupowali. No chyba,że obracacie się wśród milionerów (tak jak Vit i ladziu się mi chwalili).
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

P.S. Nadal promuję MonaVie w sygnaturze,bo co mam zrobić?Niech może chociaż wkład się zwróci.

Edytowane przez paukot
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wielu sponsorów obiecuje złote góry, tyle tylko, że trzeba też samemu coś zastanawiać się nad tym, a nie iść ślepo za osobą która chce nas w coś wciągnąć. Sponsor jest bardzo ważny, to jednak bardziej pod kontem doradzenia, pomocy merytorycznej.. pracować trzeba samemu, nikt nic nie zrobi za Ciebie.. no sorry, taka jest prawda. Ale o tym już nie raz wiele osób przekonało się po czasie.. zaślepiła ich chęć łatwego zarobku bez jakiejkolwiek pracy.. w mlm raczej nie da się osiągnąć wiele nic nie robiąc samemu w tym kierunku...

P.S. Nadal promuję MonaVie w sygnaturze,bo co mam zrobić?Niech może chociaż wkład się zwróci.

Ciekawie to brzmi... a w sumie mało ciekawie, bo jeśli sama nie jesteś pewna tego biznesu, to ciężko będzie Ci kogoś na to namówić.. a jednocześnie będzie to wciąganie kogoś, komu nie będziesz w stanie pomóc jako sponsor..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do myślenia,że ktoś za mnie wykona pracę to może nie do końca było tak - wiedziałam,że w końcu muszę wprowadzić kogoś sama

ale przy takich obietnicach oczekiwałam rzetelnego wsparcia chociaż na początku.Zresztą nie tylko od nakładu pracy uzależnione są wyniki

w takim biznesie - nie oszukujmy się ale dużo osób ma struktury zbudowane ze znajomych,którzy bez trudu mogli sobie pozwolić na pewne koszty.

Ja takich znajomych nie posiadam (i o tym naprawdę uprzedzałam), jedyne co mi zostaje to promowanie wszystkiego wśród ludzi całkiem mi obcych.

A to zupełnie inna bajka,bo oni inaczej odbiorą to co mówisz,choćby to była najlepsza rzecz na świecie, niż ludzie,ktorzy Cię znają.

Ale z tym masz rację,że nie mogę promować czegoś do czego nie mam przekonania,co do tego muszę więc zmienić nastawienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta