Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

mgrabit

Prawda o MLM - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, że potrzeba jest sporo samozaparcia. 

Mój znajomy nie zarabiał sensownych pieniędzy przez 7 pierwszych lat, to doprowadziło do tego, że żona ostatecznie wyrzuciła go z domu, a on sam spał przez tydzień w aucie, czekając na swoją wypłatę. Dziś, minęło trochę czasu od tamtej sytuacji, a on zarobił kilkanaście milionów, a ostatnio pokazywał mi swój nowy jacht-katamaran, który został specjalnie na jego zamówienie złożony w Gdańsku. Zawsze się zastanawiam, co myśli jego była żona, czy nie warto było w niego wierzyć, i go wspierać...

Ale w sumie, każdy biznes wymaga pracy, a biznes tradycyjny, wymaga jeszcze więcej.

Tylko że albo pracujemy na lajcie, na cudze marzenia w pracy na etacie, albo pracujemy na swoje marzenia :-)

Edytowane przez AniaSikora

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Prawda o MLMie jest taka ze 95% ludzi, ktorzy wchdza w strukture to mieso armatnie. 95% to ludzie, ktorzy tylko kupuja produkty i probuja cos dzialac. 5% tylko zarabia na MLMie!!!! To jest cala prawda. I tego wam nikt nie powie, bo na prezentacjach jest zawsze pieknie i bajkowo, ze to latwy pieniadz. W MLMie sa efekty dopiero jak sie zapiernicza konkretnie to wtedy mozna trafic do 5% ludzi, ktorzy naprawde zarabiaja kase na MLMie. 

święte słowa. Ludzie często myślą ze mlm to jest tak o pstryk i juz kasa sie sypie.
otóż to jest najtrudniejsza dziadzina wszelkich e-biznesów.
a dodatkowo zawsze jesteś sekta złodziej piramida kretach oszust złodziej itd  itd.
to jest przykre jak tak ludzie uważają człowieka,wielu ugina sie pod ta presją niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W MLM nawet zbudowanie struktury nie gwarantuje sukcesu,  żebyśmy zarabiali musi być ona ciągle aktywna. Jest to bardzo trudne. Jednakże jak się uda, to zyski są bardzo duże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uważam, że nie można wszystkich MLM wrzucać do jednego worka. Zwyczajnie są lepsze i gorsze programy, tak jak ze wszystkim... Może autorowi tego kwejka ktoś za dużo obiecał, albo trafił nie do tego MLM co trzeba.

Jednego jestem pewny. W większości MLM liderzy za dużo obiecują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uważam, że nie można wszystkich MLM wrzucać do jednego worka. Zwyczajnie są lepsze i gorsze programy, tak jak ze wszystkim... Może autorowi tego kwejka ktoś za dużo obiecał, albo trafił nie do tego MLM co trzeba.

Jednego jestem pewny. W większości MLM liderzy za dużo obiecują.

Zgadzam się!

Niektórzy  nie chcą nawet słyszeć o MLM bo to " oszuści i złodzieje",

Część ludzi wchodzi w marketing bo serducho im przyspieszyło na widok zarobków jednak nie zdają sobie sprawy ile trzeba pracować by tak zarabiać!

Ja sama zarabiam w MLM ponieważ chcę osiągnąć niezalezność finansową.

i to nie dlatego zaineresowałam się MLM bo zajarałam się na pięknymi słowami o tym ile mogę zarabiać i co osiągnąć tylko dlatego

że moja rodzina pracuje tak od paru lat ( hmm pracuje... jeżeli można tak to nazwać, bo teraz tylko szkolą innych) i wiem że można zarabiać 10 000 zł mies albo 100 000zł.

Miom zdaniem to nie chodzi o to czy warto w coś wejść czy nie tylko jak my się w tym widzimy,

Ja nie rozumie tylko jednej rzeczy, może ktoś mi odpowie,

Czy wchodzicie w MLM ( jeżeli w nim jeteście) lub zastanawiacie się czy wejść bo lubicie sprzedawać czy żeby zarobić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do kwejka to troche w tym racji, bo 3/4 MLM to naprawde "sekty".... I to jest fakt zawsze beda Cie liderzy "zachecac" do jeszcze wiekszej pracy, tylko teraz albo jest produkt naprawde fajny i idzie "to" sprzedac albo sprzedajesz lipe ktora nikt nie kupi i robi sie problem. Zeby dzialac i zarabiac w MLM trzeba miec to cos, nie jest to praca dla kazdego tak jak to sobie ludzie mysla a kupie produkt komuś polece i bede zarabial.... Zeby dobrze dzialac i zarabiac w MLM trzeba to czuc, trzeba umiec rozmawiac z ludzmi, trzeba byc na tyle madrym i miec wlasne zdanie by ocenic produkt i system ktory dziala w danej firmie, a nie przykleic sie do pierwszej lepszej firmy. Takze reasumujac wg mnie sam system jako system MLM jest swietny bo wynagrodzenie jest adekwatne do naszej pracy (a raczej jej efektow , bo duzo pracy nie zawsze jest owocne, jeden poswieci 10h tyg i lepiej  wychodzi niz ktos 20h), tylko ludzie zbyt sie nakrecaja mysla ze to jest takie łatwe a wiekszosc liderow tak mowi by tylko zachecic rzesze ludzi do swojej struktury a pozniej jest zdziwko....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swięta prawda inwestor - nie każdy się do tego nadaje :huh:

Edytowane przez akit123

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie każdy się do MLM nadaje, ale każdy się czegos nauczy w MLM bo to tak naprawdę dobry początek i szkoła biznesu na kolejne poważniejsze biznesy.... Chodzi mi o 90% osób z mlm którzy są tylko statystami

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem jak nie ogarniesz kilkaset osób szybko to nie warto:) Nowym jest bardzo trudno cokolwiek tam osiągnąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

[usunięto]
Bez odpowiedniej edukacji nawet nie ma mowy o starcie :)

Edytowane przez Kris
Nie cytujemy poprzedzających postów w całości

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

najlepszą edukacją jest samo zycie. Wiem to bo skończyłem studia, setki przeczytanych książek , egzaminów itd. Poszedłem do pracy i uświadomiłem sobie, że nic nie umiem. I wtedy zaczęła się nauka - praktyka :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale w MLM jeżeli osoba pierwszy raz ma do czynienia z tym biznesem to w pierwszej kolejności są emocje i człowiek jest na fali z myślą że świat jest jego i ze będzie królem MLM i będzie zarabiał miliony. Gdy bańka pęknie i u danej osoby brakuje świadomości i wiedzy o pracy w MLM to następuje koniec biznesowej kariery. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W każdej metodzie zarabiania na początku ludzie myślą, że będą od razu zbijać majątek i że w kilka dni dorobią się mercedesa i wakacji na Bora Bora, a czas i życie weryfikują sytuację i tylko pewien odsetek osiąga sukces czy jego namiastkę. Psychika i podejście do tematu to podstawa nie tylko w MLM. Jak ktoś jest słaby psychicznie i nastawia się na Bóg wie co to wtedy wiadomo, że jak nie wyjdzie to wszyscy będą winni tylko nie on.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedys widzialem bardzo fajny wykres, jak ktos liczyl oplacalnosc MLM(jak znajde to wkleje).

Jezeli produkt nie jest przecietny, i potrafi zainteresowac to mysle ze moze sie udac, jednak wiele pracy trzeba wlozyc w budowanie sieci.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

potwierdzam wcześniejsze wpisy dla początkujących to na prawdę ciężki orzech do zrobienia,

trzeba poświęcić od 2-3 latach żeby zdobyć doświadczenie w tej branży,

kolejne 2 lata żeby coś zbudować większego z ludźmi, których poznaliśmy przez ten czas,

co ważne żeby zarabiać trzeba mieć pod sobą z 100 osób a to przekłada się na 10 000 osób z którymi musimy rozpocząć rozmowę, masz takie zacięcie?

jeżeli tak to zaczynaj :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Biznes MLM jest piękny dla tych którzy rozumieją istotę jego działania.

Buduj strukturę, ucz tego samego swoich partnerów, nie patrz na pieniądze one się pojawią.

MLM to ludzie, utrzymuj dobre relacje ze swoimi partnerami, nie zostawiaj ich samym sobie.

Jeśli będziesz w ten sposób działał, nie będziesz musiał nigdy niczego sprzedawać.

Oczywiście aby były z tego pieniądze produkt musi być cały czas w ruchu więc korzystaj z niego i ucz tego wszystkich swoich partnerów!

To takie proste a zarazem dla większości takie trudne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przystępując do MLM trzeba mieć świadomość, że to jest ciężka praca. Oczywiście może zdarzyć się tak, że szybciej niż inni zbudujesz dochodową strukturę, ale nie liczyłbym na to. Tak naprawdę zależy to od wielu czynników, plany marketingowe zawsze ładnie wyglądają, ale ich realizacja nie jest łatwa. Przede wszystkim też polecam być otwartym na nowe sposoby pozyskiwania kontaktów. Kiedyś zaproponowałem swojemu koledze, który działa w MLM aby nie ograniczał się tylko do spotkań 1 na 1 i wykorzystał do pozyskiwania osób internet. Powiedziałem mu, żeby budował sobie listę kontaktów i organizował webinary. Stwierdził, że oni mają sprawdzone sposoby.. No cóż, nadal jednak ciężko tyra od rana do wieczora bo kilka ma spotkań, zamiast zrobić jedno spotkanie online z którego są podobne efekty. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM + offtop

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem MLM dla osoby która nigdy nie miała do czynienia ze sprzedażą bezpośrednią, czy rozwojem osobistym to bardzo trudna sprawa (oczywiście na początku).

Jest tu tak wiele do nauki, że nie można się spodziewać natychmiastowych rezultatów, jeśli dopiero zaczynamy w tej branży. Pierwsze kilka miesięcy sie uczymy jak to wszystko wygląda, zdobywamy umiejętności, a dopiero potem możemy mówić o efektach. Jednemu przyjdzie to łatwiej, drugiemu ciężej - to zależy od wielu czynników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam,

wraz z Jeunesse Global i wydawcą portalu dlastudenta.pl stworzyliśmy projekt biznesowy dla studentów. Z uwagi na zasięg ogólnopolski projektu i tworzone kampanie promocyjne, szukamy do współpracy doświadczonych Partnerów w marketingu wielopoziomowym, którzy byliby w stanie koordynować i zarządzać zespołem studentów w swoim mieście. Dotyczy to studentów, którzy będą chętni zapisać się do projektu i przystąpić do współpracy z Jeunesse Global, a następnie rozwijać struktury w swoim regionie.

W przypadku zainteresowania współpracą i informacjami o projekcie, proszę o kontakt na marekk@biznesdlastudenta.pl 

Pozdrawiam, Marek Kijaczko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mlm to jeden z najprostszych biznesów jaki był do tej pory. Ale wielcy 'guru' wypaczyli jego zasady i obecnie zrobiła się z tego 'orka na ugorze'. Wielu przez to odeszło, druga sprawa to 'danina' co miesięczna, bo ileż można mieć produktów dla domu ? Szafy pełne, znajomi obdarowani a tu przybywa. Ale i ten biznes się zmienia. Odcina się strefę klienta od biznesu, wprowadzane są produkty darmowe i to konkretne. Nie mniej jest to non-stop praca z człowiekiem - partnerem. Odwrucisz się na chwilę, zrobisz sobie urlop i już widzisz jak z grupy 300 osób robi się 30. Ile czasu można ciągnąć taki biznes  ? Tą energię wykorzystując w innych formach zarabiania uzyskuje się efekty lepsze i o wiele łatwiej. Pieniądz to struktury świadomych osób, i jeśli za tym idzie konkretna kasa [ czysto pasywnie ] wtedy budowa biznesu ma sens, widzi to partner i działa. Tak że świat się zmienia, wchodzą nowe trendy i możliwości. Obecnie duża kasa to już nie tylko mlm produktowy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta