Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Za ile juz sie nie chwalil. Jest szansa na zarobek, ale jest tez ryzyko. Mozna probowac kupic teraz, wystawic troche wyzej i liczyc, ze zalapiesz sie na skup ;) 

a cos ponoc z serwerem. Rysiu sie za to ma zabrac jak mu sie bedzie chcialo. Ale na szybka reakcje bym sie nie napalal ;)

No i tak... Rysiowi sie juz nie chce bawic w startupy. Doszedl do wniosku, ze handel kryptowalutami przynosi mu tyle zyskow, ze jak szczerze przyznal, nie chce mu sie zabierac za banana fund. Za to obiecal skupowac akcje w pozniejszej czesci roku systematycznie podnoszac cene skupu. 

Teraz pytanie za 100 punktow, czy napisal tak, bo faktycznie ma zamiar tak zrobic? Czy moze chce, zeby jeszcze troche kapitalu naplynelo od ludzi, ktorzy mysla teraz kupic a pozniej sprzedac Rysiowi z zyskiem.

Cos tam przebakiwal o sprzedaniu projektu jak znajdzie sie chetny, Mike Mazzone sie udzielal, ze jest zainteresowany prowadzeniem biznesu bez wzgledu na to czy Rysiu jest na pokladzie czy nie. Czyli powtorka z rozrywki tylko przebieg mniej dramatyczny ;) Wczesniej niby Rysia okradli z interesu zycia, a teraz po prostu sam przyznaje, ze mu sie nie chce i pewnie "odkupi" go Mike.

Narazie cena akcji 0.2 nie powala, ja czekam jeszcze pare miesiecy, moze sie cos ruszy jak ludzie sie zaczna niecierpliwic.  

Szkoda bo jest to mój ostatni HYIP w którego zainwestowałem, liczyłem na jakiś HIT a tu się okazał KIT... Cena 0.5 BTC z token mnie interesuje i wtedy mogę sprzedawać :)

No ja juz tez nie wchodze w zadne programy i myslalem, ze tu cos jeszcze podzialam. Ale jestem troche bardziej pazerny. Blizej 1BTC chcialbym sprzedac. Najwyzej dwa razy strace :)

Ja sprzedałem wszystko i wypłaciłem, wypłata dotarła po ok tygodniu. Co prawda nie udało mi się wyciągnąć całego wkładu, niewiele zabrakło, ale dzięki wzrostowi kursu BTC i tak jestem na plusie :)

Program został przeniesiony do działu SCAM.

1. Pierwszym zagrożeniem jest hipotetyczny, ale jednak możliwy, scenariusz, że Ryszard zbierze kasę i się zwinie...

Niestety, na obecnie projekt jest na etapie najbardziej zbliżonym do tego właśnie scenariusza.

Program przyjmuje wpłaty, nie realizuje wypłat a admin otwarcie pisze ze swoich wojaży, że nie che mu się tym projektem zajmować bo zafrapował go inny sposób zarabiania.

Szkoda, że na pieniądzach pozyskanych na zupełnie inny projekt.

Ciekawe czy to się tak beznadziejnie zakończy... ale te kilkanaście dni bez wypłat jest dość niepokojące.

Hm...

Ja też przypuszczam, że jednak wypłaci.

Jednak póki co nie płaci znacznie powyżej terminów bez żadnego racjonalnego uzasadnienia.

Hm...

Ja też przypuszczam, że jednak wypłaci.

Jednak póki co nie płaci znacznie powyżej terminów bez żadnego racjonalnego uzasadnienia.

Safari jest racjonalnym uzasadnieniem .... w jego mniemaniu

Po przeczytaniu tego najnowszego i "ciekawego" newsa na stronie, sprzedałem swoje tokeny i zleciłem wypłatę, która może zostać zrealizowana, UWAGA:

"Cashout times may vary a lot. It may take weeks, a month or more.  But they'll happen."

Mam nadzieje, że jednak to będą tygodnie a nie miesiące... lub dłużej...

Przy aktualnej cenie za BTC jestem w plecy jakieś 30% :) O ile wypłata zostanie zrealizowana.

Skoro program nie płaci to dlaczego dalej go promujesz?

Taka dola oszusta, potem już ciągła ucieczka :).

No niby tak, ale szczerze to liczylem na bardziej spektakularne zakonczenie tego "biznesu" ;)

Źe gość się nie boi że jednak nadejdzie ten dzień i spotka go ktoś na mieście i mu wpie#$%@, tak po polsku.

Tym bardziej że setki ludzi wie jak wygląda on i jego rodzina.

No wlasnie mialem o tym pisac. Jestem w ciezkim szoku. Myslalem, ze po gosciu sluch juz zaginal. Czyzby faktycznie mial zamiar cos tam oddac? Tylko po co... Troche to zastanawiajace. Oczywiscie nie zmartwilbym sie na full BTC refund ;) ale byl juz taki jeden kamil, co po zescamieniu sie obiecywal oddanie inwestycji i z czasem sluch po nim zaginal, poza wzmianka, ze cos nakradl na dniach mlodziezy ;)

? To znaczy, że jak wpłaciłem przykładowo 0.5 BTC w tamtych czasach to będę mógł otrzymać ~9250$ czy ~500$? :)

500$

Nie jednak przypuszczam byśmy dostali cokolwiek... Poza tym nie zamierzam raczej wysyłać ID. Śmieszy mnie też te żądanie dowodów inwestycji... Link do wpłaty wszakże dowodem nie a dostęp do rejestru strony ma tylko jej właściciel...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordzuk
      Dobry,
      Czy ja dobrze widziałem iż @pepperoniss świeci się na czerwono i ma status Bossa forum ? Co z @Egzekutor ? Pytam  ciekawości gdyż tych obydwóch Panów darze dużym szacunkiem   Umarł król, niech żyje król !! ? Halo jakieś wyjaśnionka dla zwykłych zjadaczy chleba ?  
    • By atom
      PaidVerts wypuścił nowy program - PTCshare.   PTCshare ruszył 14 czerwca 2019.     W PTCshare podobnie jak w PaidVerts im więcej punktów posiadamy tym w wyższej grupie jesteśmy, a im wyższa grupa tym większe naliczenia.   Zarabiać można bez inwestowania - bardzo powoli bądź inwestując minimum $1 z którego mamy 15% zysku.   Zarabianie bez inwestowania: - Codziennie otrzymasz 8 reklam punktowych. Za ich obejrzenie dostajesz 40 punktów BAP. - Jeśli masz szczęście hazardowe możesz powiększyć swoje punkty grając w gry, a tym samym w zamian za granie dostaniesz więcej punktów za logowanie. - Codziennie dostajesz punkty za logowanie, aby je odebrać wejdź w zakładkę Earn -> View Ads. - Reinwestuj zarobione pieniądze - po co zbierać na wypłatę, jak możesz pomnożyć uzbierane pieniądze. Wyznacz sobie cel i dąż do niego. - Zapraszaj ludzi do PTCshare. Otrzymasz 7% za kupione przez nich paczki oraz 3% od wyklikanych reklam.   Zarabianie z inwestowaniem: Jedna paczka kosztuje $1 W jej skład dostajemy: 25x wyświetleń bannera o wymiarach 728x90 px 100x wyświetleń bannera o wymiarach 125x125 px 50x wyświetleń strony przez 5 sekund 2360 punktów BAP   Czyli prócz zarabiania zyskujemy na reklamowaniu strony czy innego systemu.
      Nie masz strony do reklamowania? 
      Zarejestruj się z mojego refa - uzyskasz informację co reklamować by dodatkowo zarobić na wyświetleniu reklam.   Podział grupowy: Numer grupy - wymagana ilość punktów BAP 0 - 1,600 1,600 - 12,000 12,000 - 24,000 24,000 - 48,000 48,000 - 96,000 96,000 - 180,000 180,000 - 360,000 360,000 - 720,000 720,000 - 1,500,000 1,500,000 - 3,000,000 3,000,000 - 6,000,000 6,000,000 - 20,000,000 20,000,000 - 999,999,999     Prowizje przy wpłatach: Perfect Money - 1% Solid Trust Pay - 3.5% + $0.50 Payeer - 4% Litecoin - brak Bitcoin - 0.5% Dla posiadaczy kryptowalut polecam zakup LEDGER dla zwiększenia bezpieczeństwa. (poniżej link z  opisem jak kupić LEDGER bezpośrednio od producenta) https://zarabiaj-z-nami.pl/artykuly/kategorie/kryptowaluty/ledger-bezpieczny-portfel-kryptowalut   Gdy otrzymasz wypłatę i prześlesz screen do PTCshare otrzymasz w podziękowaniu 200 punktów BAP.   Na stronie: https://zarabiaj-z-nami.pl/artykuly/kategorie/zarabianie-przez-internet/dolacz-juz-teraz-start-czerwiec-2019 zamieściłem informacje które ułatwią Ci poruszanie się po PTCshare.   Link do rejestracji: https://www.ptcshare.com/ref/atom   Dodatkowo dla moich poleconych materiały promocyjne. Banner z Twoją nazwą i filmik z Twoim linkiem.  
    • By pepperoniss
      Tuż po północy na stronie Bitmarket pojawił się komunikat o zakończeniu działlaności przez tę polskojęzyczną giełdę. Podanym powodem jest utrata płynności.

Na razie nie udało mi się ustalić co się stało i czy utrata płynności ma związek z jakimś włamaniem czy też innymi zdarzeniami związnaymi z handlem z dźwignią.
      Nie wiadomo też czy i kiedy użytkownicy będą mogli odzyskać środki zdeponowane na giełdzie ani w jakiej części.

Znalałem taką informację giełdową (raport bieżący) IQ Parners S.A. http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/33651271,iq-partners-sa-17-2019-istotna-informacja opublikowany tuż przed północą.
    • By pepperoniss
      Tytuł może trochę dziwny ale temat dość istotny.
      Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że od wrzesnia br. na giełdzie krytowalutowej Binance Amerykanie z USA nie będa mogli handlować tokenami.
      W dużym skrócie jest to efekt uznawania przez amerykańskie władze tokenów jako podpadających pod przepisy dotyczące obrotu papierami wartościowymi. W konsekwencji by działać zgodnie z amerykańskim prawem by je oferować do handlu Amerykanom muszą być one dopuszczone do obrotu a giełdy posiadać odpowienie koncesje. 
      Dodam tylko, bez wnikania w szczegóły dlaczego, z handlu dla Amerykanów znikną też niektóre walory dość powszechnie uważane za kryptowaluty, np. DASH, ETC czy XRP.
      Tych tokenów jest całe mnóstwo a amerykański rynek jest dość znaczący. 
      Znalazłem w sieci takie zestawienie pokazujące potencjalne problemy związane z handlem tokenami.

Na biało zaznaczono tokeny, którymi obecnie handluje się wyłącznie na Binace. Na fioletowo, te które oprócz Binance handlowane są także na innych giełdach.
      Nie wiadomo jak się dalej potoczą losy tych tokenów. Możliwe są glówne dwa scenariusze. 
      Pierwszy to wyprzedaż tokenów i ich znaczny spadek cen w najlbliższym czasie. Drugi to przejęcie handlu przez inne giełdy.
      Jako, że większość tokenów nie jest zbyt płynna i często główną giełdą na której są handlowane jest Binance osobiście zamierzam pozbyć się w najbliższym czasie większości poza głównymi, bardziej płynnymi, czyli poza DASH, ETC (Etherium Classic), XLM (Stellar), XMR (Monero), XRP (Ripple), ZEC (Zcash) czy EOS.
      Na powyższym rysunku pokazano na jakich głównych giełdach handluje się obecnie tymi tokenami.
      Dla jasności. Nie oznacza to, że znikną one z Binance. Dostęp do handlu nimi stracą jednak amerykanie.
      Źrodło Binance,  Twitter

• By pepperoniss
      Niektóre programy prezentowane na forum - np. OMEGA.BEST - wyagają ukrycia polskiego adresu IP. W innych - jak. np. w Cloudtoken, VPN przydaje się gdy chcesz zaryzykować udział w programie z użyciem multikont.
      Aktualnie można uzyskać VPN za darmo na rok w firmie OkayFreedom. Normalna cena subskrypcji to wydatek ok. 30$ albo alternatywa mocno ograniczonych kont z niewielkim limitem.
      OkayFreedom oferuje szybkie serwery w Rosji, Europie, Azji i USA.
      Ciekawą funkcją OkayFreedom VPN jest to, że automatycznie rozpoznaje, czy zawartość jakiegoś zasobu internetowego bądź strony internetowej jest zablokowana w Twoim kraju i automatycznie przekieruje Cię do serwera, który umożliwia przeglądanie zawartości.
      Serwery Fast Premium w Europie, Azji i Ameryce są dostępne w następujących krajach: USA, Austria, Wielka Brytania, Kanada, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Japonia, Polska, Rumunia, Rosja, Hiszpania, Szwajcaria, Turcja.

Jak uszyskać darmowy kod?
      Aby otrzymać bezpłatny kod Premium, wykonaj następujące kroki:
      Przejdź do  strony promocji - niestety, tylko w języku niemieckim - https://www.okayfreedom.com/specials/chip0619/of i podaj w formularzu na tej stronie swój adres mailowy. Na podany przez Ciebie adres otrzymasz mail, w którym będziesz musiał kliknąć odpowiedni link potwierdzając subskrypcję. Zwrotnie otrzymamasz kod licencji premium na rok. Pobierz program https://file.steganos.com/software/wrappers/chip0619/okayfreedomwr.exe i zainstaluj go. Po instalacji przejdź do zasobnika systemowego (po prawej stronie przy zegarze) i kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę VPNa a nstępnie wybierz Menage licence...i po przekierowaniu na stronę  wprowadź otrzymany kod licencyjny  Ograniczenia oferty
      oferta tylko dla nowych użytkowników OkayFreedom VPN licencja obejmuje 1 urządzenie z system Windows do użytku osobistego brak bezpłatnej pomocy technicznej Subskrypcja obejmuje nieograniczony ruch bez ograniczenia prędkości!
      PS. Wg posiadanych przeze mnie informacji kody nie są terminowe i działają rok od ich wprowadzenia. Korzystając więc z kilku adresów mail można uzyskać kilka rocznych kodów i użyć je po zakończeniu aktualnej subskrypcji. Nie jest to informacja zweryfikowana i na pewno nie taki jest cel promocji.

Nie wiem jak długo oferta będzie ważna. Więc gdy okaże się nieaktualna proszę o informację w tym wątku.

• Zapraszam do zapoznania się z ww. ofertą. Korzyści wynikające przy zakupie innych ubezpieczeń tej samej marki, to zniżki do 20% na inne produkty. Szczegóły na: rabaty.generali.pl Zainteresowanych zapraszam do dyskusji/kontaktu.  
    • Cześć Wszystkim Chciałbym w tym wątku podzielić się z Wami informacjami, które wyszperałem w Internecie, które pozwolą nam cieszyć się posiadaniem kryptowaluty Doge Coin. W ostatnim roku za sprawą działań promocyjnych Elona Muska Doge Coin wystrzelił w górę. Chciałbym też Wam nieco opisać moją historię związaną z Doge. Mianowicie, w tamtym roku tak sobie pomyślałem, że Doge Coin ma bardzo duży potencjał wzrostowy i zacząłem szukać możliwości jego zdobycia. Nie podjąłem jednak decyzji o jego zakupie przez giełdy, gdyż powód był w istocie prozaiczny. Nie zagłębiałem się w temat dość mocno i poprzestawałem na szukaniu różnych kraników. Tak trafiłem na freedoge.co.in, który obecnie zakończył działalność a mi udało się z niego wypłacić całkiem niezły zarobek, jak na obecny kurs. Teraz też chciałbym Wam przedstawić kilka opcji jak możemy zdobyć Doge Coin. Jedne są pewne inne mniej. Jednakże warto zainteresować się tematem. Do dzieła ! Do tej pory wyszperałem taką oto listę stron, na których możemy zdobywać Doge Coin, podaję czyste linki wraz z moim krótkim opisem: 1. Doge Faucet - minimum do wypłaty 2 Doge. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny kranik Doge, gdyż jest on zasilany przez darczyńców. Mamy listę tych darczyńców i ilość Doge do podziału. Warto się spieszyć. Darmowe Doge dostajemy co 3 godziny. 2. Doge Buzz - wypłaty za jedno kliknięcie od 0.1 DOGE to 0.0001 DOGE. Możliwość bezpośredniej wypłaty na portfel Doge - minimum 5 Doge. Do portfela Faucet Pay - bez minimum. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na nasz portfel Doge w Faucet Pay. 3. FaucetPay - Korzystając z serwisu Faucet Pay, możemy wymienić inne kryptowaluty na Doge przy pomocy zakładki Coin Swap. Nie testowałem. 4. FreeFaucet.io - Tutaj także możemy zbierać różne kryptowaluty, także Doge. Dzienny limit wypłaty dla Doge to 800 Doge. Minimum do wypłaty 40 Doge. Giełdy 1. Nominex.io - na tej giełdzie jest obecnie dostępnych do zakupu 999 Doge. To by było na tyle z mojej strony. Jeżeli macie jakieś ciekawe projekty odnośnie możliwości zdobycia Doge Coin to zapraszam do linkowania i dyskusji.