Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Alduviel

[SCAM] Take.Fund - 0.02 BTC 2x2

Recommended Posts

Cześć,

to mój pierwszy program matrycowy ale wchodzę ze względu na świetne wykonanie od strony technicznej oraz polskich administratorów - doświadczonych promotorów znanych prawie każdemu w branży marketingu online.

Główno dowodzący : https://www.facebook.com/lukeozi?fref=ts

osoba, co zarabia z ref commission po 20 tyś $ w każdym programie, którym jest oraz ma świetną strukturę matrycową w FN - praktycznie z tego żyje :)

Ja jestem pod nim w strukturze, ale osiągnął "maksymalna liczbe poleconych" i wysłałem dotacje 0.02 na konto Aleksandry Chodnickiej ( https://www.facebook.com/aleksandra.chodnicka?fref=ts

Kobieta, Piotra Nastałka.

Czyli jednym słowem, ja jestem jednym z pierwszych - wy też możecie być.

Działa to na zasadzie takim, że możemy mieć maksymalnie dwie osoby pod sobą, potem reszta spływa w dół. Czyli jeśli ja zaproszę 3 osoby po 0,02 to ta trzecia wędruję do kogoś innego.

Mam zapewnienie, że program jest pomyślany promocyjnie i będziemy ostro działać w kwestii promocji także na jednorazową płatność 15$ czyli 0,02 się skusiłem bo przy takiej naszej strukturze może to nawet zamienić się w kilkadziesiąt BTC.

ZbrfMSv.png

To było kilka słów ode mnie, poniżej znajdziecie rozszerzony opis od mojego kolegi oraz link do naszej/mojej struktury.

----------------------------------------------------

prezentacja video :

https://www.youtube.com/watch?v=Ehtni1loAXE

START

Po otwarciu konta przekazujesz donację 0.02 BTC do wskazanej osoby - dostajesz w zamian możliwość otrzymania takiej samej donacji od 2 osób ! W efekcie końcowym otrzymujesz 0.04 BTC i zarabiasz 200% !

To tylko pierwszy poziom a Twój wkład został pomnożony dwukrotnie! Zarobisz jeszcze więcej wykupując sobie miejsce na kolejnym poziomie. Pamiętaj że najistotniejszy jest poziom numer 1 ponieważ tak wygląda cały model biznesowy. Jednym słowem każdy powinien zaprosić do programu tylko 2 znajomych !

Po rejestracji z linku, który otrzymasz od osoby zapraszającej Cię do programu zostaniesz przypisany/a pod jej konto i to właśnie tą osobę system wskaże Ci podczas wysyłania Twojej pierwszej donacji. Jeżeli donacja zostanie potwierdzona przez blockchain - będziesz już mógł/a zarabiać na tej właśnie zasadzie. Zaproś znajomych i wyślij im Twój link ! Pamiętaj że 0.02 BTC to Twój jedyny wkład, który daje Ci ogromny potencjał zarobkowy z którego możesz kupić uprawnienia do wyższych poziomów na których zarobisz o wiele więcej ! Każdy poziom jest ważny równy miesiąc ! Dzięki temu budując swoją grupę, będziesz dostawał/a regularne wpływy co miesiąc !

LVL 2 ZA 0.03 BTC POTENCJAŁ

Rozumiem ,że jak nie zaprosze nikogo to mogę tylko liczyć na ewentualne spady

Tak, w ten sposób pani Aleksandra Chodnicka dostała ode mnie 0,02 BTC mimo, że zarejestrowałem się pod Lukiem 

Zaryzykuje. W najgorszym przypadku będziesz bogatszy o 60zł :)

Naprawdę dopiero 20 uczestników?

Edited by Marcin2107

Witaj na pokładzie :)

Tak, naprawdę dopiero 20 użytkowników, program wystartował dzisiaj.

bardzo mocna ekipa ;)

Sam jeden admin ma kilka tyś osób w matrycy FN a teraz to jego "wlasne dziecko"

Także jesteśmy na górze :) Taki przywilej i szansa, że jak podziałamy wszyscy to będzie naprawdę fajnie!

Edited by Alduviel

Ten system poleconych naprwdę działa. Klikam na Twoj link a tam Your Upline or Sponsor is Marcin

Można miec nadzieje, że program dobije wielkością do Zarfund:P

Edited by Marcin2107

Link nie działa czy co? Bo nie wchodzi😞

Witam, i ja wbilem zobaczymy co z tego bedzie :)

pozdrawiam :)

• Like 1

Tak naprawdę to nie wiadomo ile osób już jest. Bo staty pokazują cały czas 20 userów, a już dołączyło z samego tego forum kilku.

Ale jeszcze nikt nie zrobił upgrade bo wpłaty z 1330 wiszą bez potwierdzeń

Witam wszystkich i zapewniam o wzajemnej pomocy, współpracy!

Co do statsów, to rzeczywiście są jakieś "lewe" bo się nie ruszają, Luke to musi zintegrować/ naprawić // edit - już 21 czyli liczy tylko aktywnych

Edited by Alduviel

Chyba, że to są staty aktywnych userów. Bo faktycznie wskoczyło teraz na 21.

Widzę natomiast problem. Co jeśli poleceni mojego sponsora nie opłacą? Nie będę miał wtedy możliwości spadnięcia niżej do nowego sponsora. I jestem wtedy zablokowany.

Plemnik - to wtedy sponsor sponsora i tak dalej i tak dalej :)

Ja zamknąłem już pierwszy poziom, wchodzę na 0,03 :) !! 

IUcBaIa.png

Ale na upgrade jest miesiąc czyli możemy tak tkwić miesiąc bez ruchu ?

Ja mam takie info:

Your sponsor has maximum referrals and is waiting for payments to be approved. You will need to wait until at least one of those payments is approved so you can spill down to a new sponsor.

The oldest payment was submitted 1h, 25m, 3s ago and has 0 confirmations.

Czyli konkretnie na co czekam i jak długo to potrwa?

Czyli widzę że program działa tak jak powinien działać. Kto był w dollarsharing ten wie że przykładowo na poziomie można było mieć 8 refferali a było ich 20

Plemnik to pewnie o mnie chodzi bo wpłata czeka już 90 min

Edited by Marcin2107

Tak, ja mam jedną dotacje otrzymaną, drugą pending.

Po dwóch już mam komplet, reszta spływa z poziomu 0,02 do innych :)

START

Po otwarciu konta przekazujesz donację 0.02 BTC do wskazanej osoby - dostajesz w zamian możliwość otrzymania takiej samej donacji od 2 osób ! W efekcie końcowym otrzymujesz 0.04 BTC i zarabiasz 200% !

A jakim cudem zarabiam 200% na pierwszym poziomie...

Wkład wynosi 0.02 BTC. Następnie otrzymuję 2 x 0.02 BTC. 

A więc jest: -0.02 + 0.02 + 0.02 = 0.02

Zarobek wynosi 0.02 BTC, a więc 100%, a nie 200%.

Nie chce mi się liczyć dalszych poziomów, ale w takim razie podchodziłbym z dystansem do prezentowanych informacji o zarobkach gdzie chodzi o to aby pokazać ludziom ładne cyfry w postaci %, które to procenty nie przełożą się na zarobek w rzeczywistości.

TAKE FUND otwiera Ci drogę do całkowitej wolności finansowej dzięki bardzo prostemu, a co najważniejsze legalnemu systemowi opartemu o płatności Bitcoin ! 

Gwoli ścisłości, program nie otwiera żadnej drogi do całkowitej wolności finansowej, bo toć zwykła piramida jest, gdzie profity zależą od kolejnych wpłacających i należy to jasno powiedzieć, zanim ktoś się nabierze na kolejną bajkę o wolności finansowej.

Aby prawidłowo rozwijać ten biznes musisz działać na bardzo prostych i przejrzystych zasadach. Najważniejsze jest to aby zachować zasadę drzewa binarnego z pierwszego poziomu ponieważ wszystkie większe stawki są oparte o mniejsze donacje, które to finansują i dla tego daje nam to możliwość startu z tak niskim wkładem ! Donacje muszą być przekazywane raz w miesiącu - w zależności od poziomu na którym jesteśmy. Warto zamykać wszystkie poziomy po kolei do końca aby później wejść na poziom wyższy i uzyskiwać stały miesięczny pasywny przychód !

Do tych przejrzystych zasad dołączyłbym jeszcze przejrzyste promowanie programu, bo nie sztuką jest nałapać ludzi opowiadając bajki. Sztuką jest przedstawiać prawdziwe informacje o programie i tym zainteresować potencjalnych uczestników. Natomiast widzę że Luke po raz kolejny tym się nie przejmuje i popełnia podstawowe byki w obliczeniach.

Edited by Polon
  • Like 1

BTC się ściał i troche nam to tamuje :(

20221 Niezatwierdzonych Transakcji

Ruszyło. Teraz mam 3 potwierdzenia naraz. Kto jest podemną?

Edited by Marcin2107

jeśli początek twego maila to mico to ja wbiłem pod ciebie :)