Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Alduviel

[SCAM] Take.Fund - 0.02 BTC 2x2

Recommended Posts

@diabelek1983 jesteś chyba pode mną w innym bliźniaczym programie. Porównaj sobie różnice i zdecyduj sam. Wszystko właściwie jest podobne tylko kwota datku wyższa i krótszy czas ważności levelu.

Przemyśl wszystko. Tutaj trzeba polecać by się wyrobić w czasie - nie tak jak tam że wszedłeś i czekać chciałeś tylko na spady. Owszem możesz na nie liczyć ale jak nie będziesz polecać to zepsujesz gałąź troszkę, w nowym programie który dobrze popromować by było ;) Jak się zdecydujesz możesz wskoczyć pod kogoś z ekipy forum lub wołaj refa - tu prawie wszyscy w tej samej gałęzi ;)

edit: @diabelek1983 w tamtym programie dostałeś poleconego ode mnie Ci spadł. Zerknij czy wsio ok ;)

Edited by rachman

[---]

A ja znam Regulamin tego forum i Ciebie też proszę o jego uważną lekturę. Póki co nagroda za brak znajomości regulaminu przyznana.

Edited by pepperoniss

I jak idzie zbieranie milionów bitcoinów ? Trochę cisza w temacie, a było takie hurraoptymistyczne poruszenie niedawno 

Niestety ale kiepsko. Licznik użytkowników stoi w miejscu praktycznie. Zero reklamy na zewnątrz. Program raczej nie przetrwa próby czasu ;-)

Sytuacja jest podobna jak w poprzednich tego typu programach. Niestety...

Witajcie !

W odniesieniu do ostatnich postów, rzadko tu bywam ale postaram się odpowiedzieć jak najwięcej faktów na temat programu take fund.

Stan na dzień dzisiejszy i inne informacje specjalnie dla forumowiczów HF :

1. Liczba użytkowników 408 - upgrades 271

2. Program ruszył 13 Grudnia, a więc jeszcze nie minął miesiąc - jak we wcześniejszych informacjach było, dopiero po miesiącu działania możemy ruszyć z promocją z naszej strony.

Związane jest to z poprawkami, a niestety było ich trochę - z natury technicznej.

Dodatkowo Take Fund otrzymał mnóstwo email z sugestiami, od natury bezpieczeństwa, promocji do samego systemu matrycy. 

3.  Wraz z sugestiami użytkowników został wprowadzony:

- Statyczny SSL - nie można już więcej logować się przez HTTP - SSL szyfrowanie połączenie na lini użytkownik (przeglądarka) - server.

- Cloudflare + Ochrona DDOS  - system mirrorów dla szybszego i bezpiecznego dostępu do strony z całego Świata z minimalną, ale na tą chwilę wystarczającą ochrona przed atakami DDOS

- Random Satoshi  - system zabezpieczeń przed oszustami , kradnącymi hash Id od innych osób/ użytkowników, sieć bitcoin jest anonimowa co nie znaczy, że nie można wyśledzić transakcji, chociażby przez podanie adresu portfela BTC innej osoby jeśli taką znamy. Więc w tej chwili zostaje dodane losowo niewielka ilość satoshi aby każda transakcja była unikalna.  Proste ale skuteczne rozwiązanie. I jest jeszcze wiele do poprawienia, ale jestem pewny, że osoby zatrudnione w projekcie wiedzą co robią.

4.  Umowa z firmą dostarczającą SERVER została już podpisana i opłacona na ROK z góry, więc o ile nie staną się rzeczy, których nie można przewidzieć, jak chociażby zmiana prawa, ACTA , czy jakaś poważna awaria lub włamanie (mimo największych starań administratorów od bezpieczeństwa) praktycznie nie widzę powodów, dla których strona miała by nie działać. 

5. Promocja, jak pewnie widzieliście na stronie forum take fund użytkownicy dodają autorskie banery, każdy może z nich korzystać. Landing page i całą resztę możliwości do promocji ze strony Take Fund możemy się spodziewać, zgodnie ze wcześniejszymi obietnicami w drugiej połowie Stycznia. 

NAJWAŹNIEJSZE - UPGRADE NA ROK :

od 14 Styczna 00:00 - czas serwera. Take FUND , zmienia zasadę funkcjonowania programu jeśli chodzi o upgrades - do tej pory był to miesiąc - TERAZ BĘDZIE ROK - każdy będzie miał sporo czasu na zbudowanie struktury i powielenia tego w kolejnym roku funkcjonowania programu. Do tego było sporo emaili. 

WSPÓŁ

Edited by LukeOzimski

NAJWAŹNIEJSZE - UPGRADE NA ROK :

od 14 Styczna 00:00 - czas serwera. Take FUND , zmienia zasadę funkcjonowania programu jeśli chodzi o upgrades - do tej pory był to miesiąc - TERAZ BĘDZIE ROK - każdy będzie miał sporo czasu na zbudowanie struktury i powielenia tego w kolejnym roku funkcjonowania programu. Do tego było sporo emaili.

@LukeOzimski Odnosi się to noworejestrowanych kont czy także tych które "wygasają" powoli?

Niestety ale kiepsko. Licznik użytkowników stoi w miejscu praktycznie. Zero reklamy na zewnątrz. Program raczej nie przetrwa próby czasu ;-)

Taka już jest kolej rzeczy, że programy piramidalne po pewnym czasie się kończą. Widzę, że program powoli wygasa.

2. Program ruszył 13 Grudnia, a więc jeszcze nie minął miesiąc - jak we wcześniejszych informacjach było, dopiero po miesiącu działania możemy ruszyć z promocją z naszej strony.

Związane jest to z poprawkami, a niestety było ich trochę - z natury technicznej.

Niezbyt logiczne dla mnie jest, tak jak w tym przypadku, przewidywane rozpoczęcie promocji programu po miesiącu jego działania, kiedy okazuje się że program zwolnił. Zwłaszcza tego typu szybki program piramidalny, gdzie właściwie jedynym działaniem jest konieczność poszukiwania nowych dawców kasy i nic więcej. Oczywiste jest, że jeśli nie ma promocji, to nie ma nowych dawców, a wtedy użytkownicy nie otrzymują kasy, i ostatecznie mogą pojawiać się z tego powodu niekorzystne opinie o programie. Nie wiem zatem, na co twórcy czekali miesiąc czasu nie promując programu. Nawet jeśli były błędy na stronie, to  co z tego? Jakoś Polakom można było przedstawić ten program choćby na tym forum, gdzie nawet obecnością zaszczycił jeden z twórców - Luke Ozimski. Jakoś ludzie poumieszczali wątki o programie na innych forach, blogach. 

Przypomnę fragment tekstu z pierwszego postu w tym wątku:

Mam zapewnienie, że program jest pomyślany promocyjnie i będziemy ostro działać w kwestii promocji 

W mojej opinii,  program jednak nie był pomyślany promocyjnie. Jak widać skończyło się na zapewnieniach i braku promocji w pierwszym miesiącu działania. Efekty widać. A skoro tak, to mam poważne wątpliwości, czy program w ogóle będzie promowany od połowy stycznia.

Na koniec dodam, że niby tyle poprawek było, a na stronie nadal wisi błędna informacja o zysku 200% po pierwszym poziomie. Jak widać twórcom najpewniej nie zależy na rzetelnym informowaniu użytkowników o zasadach działania programu, skoro po moich wielokrotnych uwagach nic w tej materii nie zostało poprawione.

Edited by Polon

No to moja przygoda właśnie się zakończyła. Skończyły mi się subskrypcje i nie mam zamiaru znów ich wykupywać. Jestem do tyłu 2 kebaby. Popełniłem błąd wykupując drugą subskrypcję.

MI jak ktoś teraz proponuje takie łańcuszki bitcoinowe to pisze że jak zarobi te 16 btc to wejde w ciemno w kolejne jego biznesy i dziwne ale jakos żadne się pózniej nie odezwie  :D

Edited by rafik21

A ja wrecz przeciwnie. Ponownie zapłaciłem swoim sponsorom na kilku poziomach i otrzymuje opłaty od kolejnych osób. Jednak jest coś dobrego. Od teraz subskrypcja jest na rok, więc daję to większe możliwości.

no my próbowaliśmy opłacać tak w Zarfund ale ludziom nawet za darmo nie chce się tego dalej polecać, nie mówiąc już o tym że wielu zwlekało z opłaceniem płatnych poziomów, więc ja mam złe doświadczenia i juz tego nie tykam

• Like 1

Nie wiem czy mam takiego pecha ale nigdzie nie widzę tej potężnej reklamy co miała ruszyć w styczniu, co się Alduviel stało?

Tą potężną reklamą był ów wątek na tym forum ;)

Przed zapowiadanymi działaniami promocyjnymi i tuż przed wygaśnięciem pierwszych subskrypcji postanowiono dać info, że subskrypcje będą aktywne przez rok. Z pewnością przysporzyło to też trochę dawców.

A gdzie Indie, cala Azja, bliski wschód, gdzie był taki potężny rynek? Luke i Alduviel tak hurra optymistycznie podchodzili do tego tematu

A dlaczego SCAM? Program nigdy nie będzie scamem, ponieważ jeżeli będzie przypływ nowych użytkowników to będzie działał - to proste. Ktoś daje donację i ma za zadanie pozyskać ludzi do swojej struktury, jeżeli to zrobi to zarabie, jeżeli nie to nie. Nie ma tutaj nic co mogłoby go wrzucić do wora SCAM :)

Dokładnie, program matrycowy nie może być scamem i nic mi o tym nie wiadomo,

na minus oceniam zmienienie subów na rok,

ogólnie to moja pierwsza matryca i ostatnia ale nadal będę wspierać,

matryce tego typu to za małe zarobki, wole revshary

Panowie chyba nie do końca wiecie czym jest scam, skoro jedynym kryterium na którym bazujecie to "trwanie programu" i od tego uzależniacie nazwanie tego tworu scamem. Scam to nie tylko kwestia tego, czy program jeszcze istnieje, czy już się zawinął, ale brać pod uwagę należy jego bieżące działanie. 

U mnie w prywatnym notatniku Takefund znalazł się w scamie już dawno. A główną przyczyną tego były delikatnie mówiąc, nieetyczne działania co najmniej jednego z adminów programu, który uparcie próbował przekonać i wciskać kit, że program jest platformą crowdfundingową. Dodać do tego należy jeszcze umieszczone na stronie celowo zmanipulowane treści dotyczące zysków, oraz udawanie, że program będzie ostro promowany.

Oczywiście miało to na celu nagonienie ludzi do programu, i narzędziem w tym posłużyło kłamstwo i manipulacje. I chociażby już samo to w mojej ocenie kwalifikuje ten program do scamu. Zresztą na forum już niejeden program o podobnej budowie trafiał do scamu, mimo że strona programu istniała. To że strona programu istnieje, i że może jest jeszcze jakiś szczątkowy ruch przesyłowy pieniędzy, to nie jest jedyne kryterium oceny jako scam, przynajmniej mojej oceny, bo nie będę wnikał bezpośrednich powodów umieszczenia programu w scamie.

Ja podzielam zdanie polona. To że program dalej płaci nie znaczy to że opłaca się w niego inwestować. Nikt tym programem się nie interesuje. O słynnych spadochroniarzach można zapomnieć. Są obecnie na rynku rev które mają naliczenia setne części procenta i tez są scamem bo są kompletnie nie oplacalne. Także lepiej by nowe osoby od razu widzialy ze coś jest nie tak z danym programem.