Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Alduviel

[SCAM] Take.Fund - 0.02 BTC 2x2

Recommended Posts

Ech u mnie nadal cisza. Zamieszczone reklamy mało skuteczne. Nie zawsze spadochroniarze tak szybko lądują ;-)

Akurat spadało teraz pod kogoś innego, następnym w kolejce jesteś Ty - przy rejestracji z mojego linku wskazuje Ciebie ;) 

• Like 1

A mi jeden refek z drugiego poziomu zniknął. Miałem 4, a teraz mam 3. Nie wiem o co b.

Dokładnie tak jak Roulette mówi :)

Mam już dwie osoby na PW co pytają mnie o spadochroniarzy a nie są w naszej strukturze, jeśli chcecie od nas spadochroniarzy to upewniajcie się pod kim następuje rejestracja !

• Like 1

Rośniemy :)

gHrzNsI.png

na 4 linii jest juz 10 aktywnych osób, limit 16 :) Potem pomagamy kolejnym osobom!

Szkoda, że pokazuje tylko do 6 linii, bo np. na niej są dwie osoby u mnie z stage: 2 czyli tam na dole jeszcze jest więcej osób ! 

U mnie na 6 lvlu już 8 osób:

b4c6f71762f11.jpg

oczywiście wszyscy aktywni

Mnie również ciekawi co się dzieje niżej, proponowałbym wprowadzenie widoku np do 12 poziomu, już bez możliwości zarabiania na tak dużej ilości poziomów, ale żeby widzieć co się dzieje.

A ogólnie to tak u mnie cała struktura wygląda:

7be3e567d765e.jpg

• Like 1

Trzeba szefie podpompować góre a tak to pięknie 

Tam masz chyba illanpepsi - to jest gość z Nigerii co może ze 100 osób w strukturze mieć jak nie więcej! 

Dopiero co dołączyłeś w linii 4, która jest jeszcze niedomknięta,

jeśli chcesz to przyśpieszyć to pogadaj ze swoim bezpośrednim sponsorem - Rafiki,

lub

kristoferem

Up. Bannery i promocja ma ruszyć pełną parą w styczniu. A jak chcesz aby się coś ruszyło szybciej, to zawsze możesz samemu pozapraszać :P

Ja postanowiłem jeszcze trochę poczekać z promocją, aby jak najwięcej osób zarejestrowało się z hyipforum na wysokich pozycjach w między czasie,

Nade mną Monika Lopez bedzie ruszać od stycznia mocno z promocją, Aleksandra Chodnicka też cosik powinna podziałać z Nastałkiem i tak dalej i tak dalej :)

Rozwijamy się każdego dnia, a Luke i ekipa o to dbają

PS:  

odnoga Kristofer -> Sebo -> mgrMichał -> Tomix 

->>> 

15675919_1200657750018391_36835714422546

:)) ładnie się rozwija

Afrykański rynek łyka takie programy jak Reksio szynke :) Tak więc byle do Nowego Roku a potem już samo poleci

Został dodany chat na stronie. Można sobie poklikać z supportem

Sebo chciałem Ci rozrysować kto jest pod kim ale zadziałała ustawa o ochronie danych osobowych:)

Edited by Marcin2107

Chciałbym przypomnieć, że jest to -nasty jak nie więcej program oparty na tym skrypcie... Przy każdym była ta sama gadka-szmatka - że będą spady, że każdy zarobi niewiadomoile... A tak na prawdę zarabiają admini i ich kolesie. Ostrzegam!

A co nie ma spadów? Są

Czy na innych programach nie dało się zarobić? Dało

Zatem przed czym ostrzegasz? Przed stratą w programie? Możesz w takim razie ostrzegać przed dokładnie każdym jednym programem na tym forum!

Program jak każdy matrix. Umiesz polecać, znajdziesz xxx osób to na pewno zarobisz, jak nie znajdziesz to nie zarobisz albo zarobisz będąc w dobrej strukturze w miarę wysoko.

A program rozwija się w miarę stabilnie, nie ma gwałtownego skoku i cały czas ktoś dołącza.

Tak, dokadnie

Program jak każdy matrix. Umiesz polecać, znajdziesz xxx osób to na pewno zarobisz, jak nie znajdziesz to nie zarobisz albo zarobisz będąc w dobrej strukturze w miarę wysoko.

chodzi o te XXX osób o których piszesz!

Czytając temat bez trudu można znaleźć osoby które weszły licząc na spady. Wiele ludzi wchodziło w takie programy jak ZarFund, ViralCrypto, BitDonix licząc właśnie na te legendarne spady. Miesiąc się kończył, spady może i były ale nie na tyle żeby móc iść dalej i przychodziło pytanie: opłacać jeszcze raz czy sobie darować?

Może z tym programem będzie inaczej czego mu życzę ale wchodzić w niego nie będę i ostrzegać będę nadal.

Większość matrixów było na skrypcie Zarfunda. Tu wygląda to nieco inaczej , poleceni są na swoim miejscu a to ,że strace kilka zł na koszt kogoś z forum to najmniejszy problem:)

Oczywiście każdy ma prawo do opinii ale była by ona miarodajna gdybyś był w programie i zobaczył czy rzeczywiście wszystkie tego typu programy należy spakować do jednej szuflady

Edited by Marcin2107
  • Like 2

Dokładnie, tutaj nie karmimy adminów jak w innych hyipach tylko przekazujemy dotacje sobie na wzajem.

Tutaj nie musisz tracić więcej niż 0.02BTC, to jest śmieszna suma.

Ostrzegaj może lepiej w innych tematach, gdzie ludzie wrzucają sumy rzędu kilkuset $

Jak ktoś nie liczy na spady, a chociażby udostępnia posty na fb co jest darmowe lub wykorzysta kredyty reklamowe z innych revsharów to prędzej czy później kogoś znajdzie, a może znajdzie nawet osobę co zbuduje całą siatkę poleconych :P

A poniżej zamieszczam maila w oryginalnej treści jaki przyszedł dosłownie kilka min temu:

"GET UP TO 228BTC WITH JUST 0.02BTC ON START !

Hi !

Thank you for your support and promotion ! 

Short update to the all members and guests :

Many of you are asking how to have more referrals.
Therefore, our next steps will be directed to help it to you.

@CHAT - test serivce

To make it even faster and help answers the user as well as visitors, we launched a chat. This is to help user to user operations and service,HOWEVER any questions about accounts, locks, passwords should be directed to the support. Chat is located on our website - the right bottom place of the browser.

@FACEBOOK PAGE

Please Like, share and follow our Facebook page:

https://www.facebook.com/takefund/

We added 2 new videos that will help you in the promotion, just add your ref link and share. I hope you will like it.

Very soon we are starting our official channel on youtube - this also helps you to promote your link.

@PROMO TOOLS

Landing pages, banners and explainers videos are almost ready, we need about 2-3 weeks due to holiday season to make it useful. Currently you can use this one available on our facebook page.

Hope You Enjoy The Service - Take.Fund

@SUPPORT FOR TAKE.FUND

Huge thanks to users and promoters of Nigeria, as well as from Korea, for their commitment and support to Take Fund. Thank you also to all persons providing testimonial on our Facebook Page - such actions will always be rewarded. We do exepect huge traffic from those coutries coming soon, so if you are not yet upgraded, you have still time to do it.

All the best, You are more then welcome to contact us via support or fb fanpage. Take Fund is build for users and with users.

Regards,

Bob Foster

GET UP TO 228BTC WITH JUST 0.02BTC ON START !

The Take Fund - BTC Team"

• Like 1

Zdania nie zmienię... A słodzenie tutaj "rodzinnie" jest zwyczajnie nie na miejscu. Każda strata to jednak strata a z tego co wszyscy "święci" się tu produkują na tym programie nie można, przecież, stracić.

poleceni są na swoim miejscu

Paru naganiaczy z matryc MX twierdziło podobnie...

Edited by Kebab

I jeszcze jedno Kebab

Wytłumacz w czym take.fund jest gorszy od programów które promujesz w sygnaturce?

Tutaj moim zdaniej ew. strata wyniesie tylko 0.02BTC, a w programach które promujesz można popłynąć znacznie więcej i to właśnie tam napychasz kieszenie adminom, gdzie to pieniądze są przechowywane w programie a nie na walletach użytkowników.

Nie wiem Kebeb  czy rozumiesz o co kaman. Pisząc o poleconych na miejscu chodziło mi o to że jeśli na poziomie może być 8 aktywnych to jest 8 a nie jak w pseudokopiach Zarfunda gdzie liczba poleconych była wyssana z palca. 

Jeśli ktoś liczy na spady w programie który ma kilka tyś userów to powodzenia życzę :) Tu jest ponad 100 więc to początek drogi

btw Afrykański zaciąg wkracza do akcji

Edited by Marcin2107

@Kebab, raczej dupe truć a nie ostrzegać bo to co nazywasz jaśnie oświeconym ostrzeganiem, jest tu wałkowane w kółko :)

Każdy kto dołącza do struktury budowanej na HyipForum - może liczyć na spady i te spady są :) Jesteśmy w dogodnej pozycji czyli bezpośrednio pod założycielami programu, druga sprawa jest taka że jesteśmy sami obeznani, doświadczeni, z różnymi kontaktami i potrafimy zapraszać ludzi.

Ja mam 3 pełne linie, podkreślam - 3 pełne linie, i nadal zapraszam ludzi, spadają oni pod osoby które nie są poleconymi, poleconych moich poleconych a jeszcze dalej ;)

"Inwestycja" wynosi zaledwie 0.02 BTC czyli malutko, wręcz nie powinniśmy tego nazywać inwestycją a zabawą, jeśli ktoś uważa tą zabawe/ forme nauki budowania relacji/ struktury/ oraz potencjalnego zarobku za wartego krucjaty to jest to warte pożałowania :))

Kolejną sprawą jest taka, jaką Marcin opisał - wysyłamy dotacje w większości do osób z tego forum a nie do admina :) 

A jeśli ktoś dołącza już, to jak najbardziej zachęcam - spróbować, zobaczyć jak to działa a jeśli ktoś poleca, wykorzystuje reklamy w revsharach, na swoich blogach itp to przyczynia się do budowania struktury i za to mu chwała :)

Luke i ekipa działa, pracuje nad Landing Pagami, nowymi video/ explainerami, itp itp :) Pojawił się czat na stronie głównej, ludzie widzą w ten sposób że strona żyje

Patrzcie jak działają w mniej zamożniejszych częściach globu... oni się bawią, zarabiają i wspierają :)

przyjdzie polak i zacznie marudzić, że w X programie, z Y strukturą nie zrobił 200 BTC z 0,0X BTC, poprzez swoje "zerowe dzialanie" ....brak słów :))

Bla bla bla ciągle to samo. Nie pisz mi tu o polakach bo sam nim jesteś (JESTEŚ?) napisz lepiej ile ludzie stracili kasy dzięki Twojemu 5 letniemu doświadczeniu?

Piszę o tym czego się nauczyłem na tego typu programach i tyle. Dlaczego nikt z Was, wielkich "promotorów", nie napisze jakie są wzory matematyczne na ten program? Piszecie i wklejacie tylko tabelki, że niby trzeba mieć "tylko" 126 osób pod sobą i już będzie się s..ć kasą. Ale nikt z Was nie napisze ile taka osoba (jedna) musi mieć pod sobą żeby dostawać te, niewyobrażalne, ilości Bitcoinów. Spoko, róbcie promocje, róbcie landingpage. To wszystko już było. Kto zarobił ten zarobił. Większość straciła.

Wytłumacz w czym take.fund jest gorszy od programów które promujesz w sygnaturce?

Dlatego, że startuje jako enty program oparty na tym skrypcie.

Dlaczego jeszcze? Czas pokaże. Dlatego właśnie ostrzegam - choć oczywiście jak każdy człowiek, mogę się mylić. Czego Wam życzę...

A co do wzorów matematycznych to myślę, że każdy doskonale wie na czym to polega, a programy które sam promujesz opierają się dokładnie o takie same wzory.

Tylko w tych "Twoich" programach ryzyko jest znacznie większe, bo tam admin zamyka projekt i nic już nikt nie wypłaci, a tutaj jak admin zamknie projekt to wszystkie przekazy są już na właściwych portfelach.

Moim zdaniem lepszy jest sprawdzony skrypt niż ten niesprawdzony.

np. GoldCoders sprzedaje swój skrypt od wielu wielu lat i ludzie cały czas go chwalą.

Edited by HYIPRoulette