Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Alduviel

[SCAM] Take.Fund - 0.02 BTC 2x2

Recommended Posts

Kebab pokaż program w którym wszyscy zarabiają. Chętnie tam zainwestuje

Proszę Cię! Popatrz na swoją stopkę i co tam promujesz! Z tego co ja mam w stopce nie zapisał się NIKT, zero. Więc skończ z bezsensownymi porównaniami. Chcecie naganiać to naganiajcie. Krzyżyk na drogę. Ja ostrzegałem.

@Marcin2107 po co? Przecież już taki znalazłeś!

Edited by Kebab

No oczywiście że znalazłem i nie chodzi o cykler tylko o drugi program PromoTim . Przynajmniej admin się nie ukrywa i kazdy kto ma ochotę może z nim porozmawiać nt programu

Edited by Marcin2107

Nie pierwszy, nie ostatni. Powodzenia!

Proszę Cię! Popatrz na swoją stopkę i co tam promujesz! Z tego co ja mam w stopce nie zapisał się NIKT, zero. Więc skończ z bezsensownymi porównaniami. Chcecie naganiać to naganiajcie. Krzyżyk na drogę. Ja ostrzegałem.

Niekoniecznie na tym lecz jego oryginale :)

Z tym, że to akurat w żadnym razie nie jest wina skryptu.

Skrypt nic nie poradzi jeśli jeśli nie będzie napływu userów chcących wejść program. Najlepiej świadomie w co wchodzą.

W tym wątku widać w czym leży problem ale i opisywany przez Ciebie efekt.

Problemem tym jest zbytnie kładzenie nacisku na spady. Na tyle silne, że wytwarza się wrażenie obietnicy rzeszy spadochroniarzy.

Efekt da się zaobserwować...

Krocie pytań gdzie są ci spadochroniarze...

• Like 1

To nie jest NOWY problem tego typu programów... Dlatego też ostrzegam, bo bez dobrej promocji, powtarzam - DOBREJ, dającej efekty promocji - ten program może szybko upaść tak, jak te kilkanaście czy -dziesiąt programów przed nim.

Powtarzam i ostrzegam: nie ma co liczyć na spady. Promocja to podstawa! A, że jest to polski program to od razu mamy asa w rękawie!

Good night and good luck!

No to jak już wszystko sobie wyjaśniliśmy to...

... czas "naganiać" :)

Kebab pamiętaj o tym że tu za bardzo nie masz kogo uświadamiać ;) Forum nazywa się HYIPforum, naddział to w skrócie Inwestycje o WYSOKIM stopniu ryzyka... Tutaj jak ktoś wchodzi to prawie na pewno świadomie, z poczuciem że może zyskać ale i stracić. Rozumiałbym gdybyś na fejsie ostrzegał, czy w innych działach jakby ktoś śpiewał o cud metodach na mamonę ;) ale tutaj ciężko będzie Ci znaleźć kogoś kto mógłby powiedzieć z ręką na sercu że nie był świadom ryzyka.

Sam wszedłem, kwota dla mnie nie mała bo mało mam satoshi ale jak stracę trudno. Na własne życzenie. Liczyć na spady pewnie że liczę - a czemuż by nie? Na tym polega ten rodzaj matrycy że nie tylko z moich reklam ktoś może mi coś dać. Gdyby to polegały wyłącznie na polecaniu (bez spadochroniarzy) to mało kto by w to wszedł. Tego typu programy już się dawno "ograły". Nie będzie spadu to choć admin tego forum się ucieszył bo wybrałem go gdy wyświetliło mi nieznaną osobę by mieć pewność że ktoś z forum się "dorobi" ;)

Kto chce wchodzi. Tu ludzie wchodzą wiedząc o ryzyku bo całe to forum to jeden wielki hard core zarobkowy ;) Na innych forach widzę też zamieszczają ten i podobne w działach HYIP. Nie ma o co spinki robić. Jak ktoś kieruje się emocjami w sprawach inwestowania, nie sprawdzając strony/firmy przed wejściem z inwestycją w jej struktury albo chociaż nie sprawdzi co to znaczy hyip (od nazwy forum lub działu który przegląda) to już jest skazany na utratę wszystkiego i po prostu nie nadaje się do inwestowania. Czasami trzeba się spieszyć ale minimum informacji zawsze trzeba pozyskać przez "dawaniem" komuś kasy.

Nie rób więc tu takiej krucjaty ;) Mija się to z celem trochę. Zerknij w ogłoszenia lub na fejsa jeśli chcesz kogoś ostrzec - z pewnością tam znajdziesz ogłoszenia osób które w żaden sposób nie oznaczają takich programów mianem hyip czy podwyższonego ryzyka ;) Tam możesz zrobić coś dobrego bo tu to jakbyś mówił motocyklistom - nie wsiadajcie na dwókołowce bo się wywrócicie ;) Prędzej czy później każdy tego uświadczy - ale na własne ryzyko się wsiada na motorek ;)Twoje zamiary są warte poparcia ale akurat w tym dziale a może nawet forum są jakby zbyteczne (?) ;) To moje skromne zdanie bo rejestrując się na tym trochę innym forum niż reszta z samej ciekawości sprawdziłem co to jest HYIP. Jak ktoś nie ma wiedzy to powinien mieć choć wyobraźnię bo wiele jej nie trzeba by samemu się orientować że KAŹDA piramidalna struktura zawsze się kiedyś musi skończyć ;) Pozdrawiam

Edited by rachman
  • Like 1

Jak ktoś kieruje się emocjami w sprawach inwestowania, nie sprawdzając strony/firmy przed wejściem z inwestycją w jej struktury albo chociaż nie sprawdzi co to znaczy hyip (od nazwy forum lub działu który przegląda) to już jest skazany na utratę wszystkiego i po prostu nie nadaje się do inwestowania. 

A tam zaraz...

Zawsze przez przypadek można trafić na HIT Miesiąca, HIT Roku a nawet HIT dekady :)

;)Twoje zamiary są warte poparcia ale akurat w tym dziale a może nawet forum są jakby zbyteczne (?) ;) To moje skromne zdanie bo rejestrując się na tym trochę innym forum niż reszta z samej ciekawości sprawdziłem co to jest HYIP. Jak ktoś nie ma wiedzy to powinien mieć choć wyobraźnię bo wiele jej nie trzeba by samemu się orientować że KAŹDA piramidalna struktura zawsze się kiedyś musi skończyć ;)

A crowdfundingowa?

A tak poważnie... To zupełnie się z Kolegą nie zgadzam...

A skąd niby noworysz ma się dowiedzieć jak działają te czy inne matryce jeśli nigdzie, a szczególnie na HYIPForum,  nie uświadczyłby zdania na ten temat?

Koniecznie ma się uczyć na własnej skórze?

Wiedza, że piramidy padają oraz, że inwestowanie w hyipy, i nie tylko, wiąże się z ryzykiem to jeszcze nie wszystko :)

A co z corowdfundingiem? Takim jak w tym programie? :)

A crowdfundingowa?

Każda to każda ;) Nigdy nie ma gwarancji że się coś po prostu nie "przeje" itd. Właściwie każda firma/strona może upaść lub zostać po prostu zamknięta - nie musi to być struktura piramidalna ;) Wystarczy być tego świadomym i by nie brać kredytów na "inwestycje" jak się nie ma doświadczenia ;)

Jak ktoś kieruje się emocjami w sprawach inwestowania, nie sprawdzając strony/firmy przed wejściem z inwestycją w jej struktury albo chociaż nie sprawdzi co to znaczy hyip (od nazwy forum lub działu który przegląda) to już jest skazany na utratę wszystkiego i po prostu nie nadaje się do inwestowania.

---

A tam zaraz...

To było pół żartem pół serio ale dobrze że wiesz o co mi chodziło.

Noworysz owszem dobrze by się dowiedział wszystkiego... ale czy dla takich osób w każdym temacie potrzeba taką dyskusję/lekcję urządzać? Moim skromnym zdaniem nie. To oczywiście moje zdanie i nie będę do niego nikogo przekonywać :) Można napisać w danym temacie że jest ryzyko, wyjaśnić itd. ale przekomarzać się, porównywać od innych itp. eee... Ryzyko jest zawsze - właściciel uzna że mu się nie chce dłużej, wybuchnie wojna itd. ;)

Nie chodziło mi o uczenie się na własnej skórze - tego właśnie odradzam - jak ktoś jest początkującym to wypadałoby się zapoznać z tematem trochę? Nie uważasz? Dziecko wsiada na rowerek a nie od razu na motor ;)

Dział Zarabianie w internecie dla początkujących można odwiedzić będąc początkującym a wręcz by wypadało, poczytać dla swojego dobra i spokoju innych, popytać, pouczyć się zanim się zainwestuje a "nie na własnej skórze się uczyć" licząc że nas jakiś rycerz wybawi ode złego (uprzedzi przed) ;) Widzisz ja też uważam że "Koniecznie ma się uczyć na własnej skórze?" nie jest dobrym sposobem na zarabianie...

Nic, dyskusja zbacza z tematyki więc mam nadzieję ze rozumiesz moje podejście choć nie musisz się z tym zgadzać. Ciągłe przypominanie o ryzyku itp. dla początkujących jest "niewychowawcze" wg mnie - owszem powinno się zaznaczyć o ryzyku ale szkoda by w każdym temacie dyskutować o nim.. no dyskusji nie bronię oczywiście ale to zbyt częste czasami ostrzeganie... to zażartuję by wrzucić baner nad tematami o "wściekłym " ryzyku dla nowych i mniej będzie dyskusji ogólnej ;) Nowicjusze zechcą się dowiedzieć to dopytają sami w temacie albo w dziale dla nowicjuszy. Wręcz powinno się naciskać na to by wyrobili sobie nawyk dociekania co/jak/gdzie. Później na fejsie znajdą opis bez tekstu o ryzyku i nawet nie pomyślą że takowe może być ;)

p.s. Co do crowdfundingu to ten program jest raczej hybrydą czy modyfikacją - crowdfunding ( prawna definicja chyba nie istnieje) to raczej datki które dajemy komu chcemy na jakiś cel a nie - swoisty "wymóg" czy "wymiana datkami" bo inaczej sami nie dostaniemy nic... wg mnie to raczej hybryda: wymiana datkami w systemie piramidalnym - to mi najbardziej przypomina niż spotykane częściej inne formy crowdfundingu ;) Zresztą nie jest to regulowane jakoś specjalnie więc można tylko podyskutować skoro nie ma jednolitej definicji.

Edited by rachman

Tylko to jest forum dyskusyjne a nie zhierarchizowany bądź hotlinkowany podręcznik zarabiania dla początkujących, średnio-zaawansowanych czy też ekspertów.

Dyskusję prowadzi się o danym programie w wątku poświęconym danemu programowi.

Czytelnicy, niekoniecznie nawet forumowicze, trafiają tu najczęściej nie z wyszukiwania hyipów jako takich lecz programów o konkretnych nazwach i trafiają do konkretnych wątków.

To właśnie spłaszczanie tematu do formuły "ryzyko jest wszędzie" jest nieporozumieniem i stanowi zbytnie uproszczenie.

Ryzyka bowiem mogą i są różne i o różnym nasileniu i prawdopodobieństwie zaistnnienia.

Admini programów i ich promotorzy nie wydają memorandów informacyjnych, w których diagnozowaliby kilkanaście, czy kilkadziesiąt ryzyk związanych z ich przedsięwzięciem. Ba, często nie tyle nawet je bagatelizują co wręcz zaprzeczają ich istnienia!

Ot, choćby stwierdzeniem, że program nie jest piramidą tylko crowdfundingiem, crowdunding  jest legalny i opiera się na darowiznach, te tez są legalne - więc ryzyka nie ma...

Nie dość, że twierdzenia oderwane od rzeczywistości bądź nazbyt uproszczone to do tego analiza alogiczna.

Zresztą, @Kebab nie tyle mówił o ryzykach co przedstawiał opinię o tym a nie innym programie.

Można z nią się zgadzać lub nie ale bez takich wypowiedzi może powstać mylne wyobrażenie zarówno co do istoty działania programu, jak i co do jego potencjału.

Chyba po to jest dyskusja...

Co by zostało z wątku, czym by się on stał gdyby wszyscy, którzy inaczej go postrzegają od admina zmówili się i zamilkli?

Ja widziałem pewien potencjał w tym programie, który miał mi pozwolić zarobić w związku z wejściem w program na etapie, w którym weń wszedłem.

Po wejściu w program okazało się, że w moim przypadku istnieją pewne przeszkody w promowaniu programu i mogę go promować praktycznie wyłącznie na forum.

Tym samym dla mnie ale także moich up potencjał się zmniejszył.

Trzeba bowiem pamiętać, że siła programów matrycowych z wymuszoną matrycą nie bierze się tylko z mocnego sponsora lub sponsorów w strukturze nad sobą ale właśnie na tym, że matryca uzupełniana jest tak z góry przez mocnych sponsorów z dużymi listami, jak i z dołu przez chcących z matrycy zarobić.

Absurdalne bowiem jest oczekiwanie, że sponsorzy ze szczytu matrycy wykorzystają potencjał swoich list do budowania matrycy kilkudziesięciu osób, które weszły na samym starcie i czekają na desant. Ich listy też mają określoną pojemność a wraz z rozrostem struktury efekt jest coraz mniej widoczny.

Dlatego też, co może @Alduviel nie napisał wprost, ale jednak napisał często rezygnują z promowania swojego własnego linku, niejako psując hipotetyczne działanie programu i sponsorują swoimi listami linki tych osób w strukturze, które dla budowy struktury są najbardziej intratne bądź interesujące.

I o takim ryzyku warto mówić. O takim, to znaczy, że jeśli ktoś trafia do matrycy w oczekiwaniu na desant, nie daj Boże pod osobę, która też nie wykazała się żadną inicjatywą, i której strukturę zbudował wyłącznie sponsor swoim działaniem to desantu można się nie doczekać o ile nie ruszy się czterech liter...

U mnie wywołuje uśmiech pobłażania zawodzenie po dniu czy dwu, że struktura stoi bez zauważenia, że stoi, bo samemu nic się nie zrobiło dla jej rozwoju.

I dla jasności, nie mówię tu o naganianiu i wciskaniu kitu. Tylko o tym, że wchodząc w jakąkolwiek matrycę należy przede wszyskim mysleć o tworzeniu własnej struktury traktując spady jako swoistą nagrodę, premię a nie coś co się należy jak psu zupa...

Więc, kto może... Do roboty :)

Tylko bez bajek o crowdfundingu proszę :)

• Like 3

Jak ktoś kieruje się emocjami w sprawach inwestowania, nie sprawdzając strony/firmy przed wejściem z inwestycją w jej struktury albo chociaż nie sprawdzi co to znaczy hyip (od nazwy forum lub działu który przegląda) to już jest skazany na utratę wszystkiego i po prostu nie nadaje się do inwestowania. Czasami trzeba się spieszyć ale minimum informacji zawsze trzeba pozyskać przez "dawaniem" komuś kasy.

Hmm... Problem w tym, że nawet sprawdzając stronę programu przed wejściem do niego, jest się narażonym na zetknięcie z błędnymi informacjami. Dlatego tak ważne jest weryfikowanie informacji pochodzących ze strony, chociażby na forum. Takie błędne informacje na stronie TakeFund mogą wprowadzić ludzi w błąd.

Są to:

1. Zysk po pierwszym poziomie przedstawiany jako 200%, podczas gdy wynosi 100%

2. W zakładce Terms informacja o podobieństwie programu TakeFund do crowdfundingu, co jest kompletną bzdurą, cytuję:

TAKE FUND in a simple words is the WEBSITE  that allowing their members making a BTC direct donations to other members. Similar to regular crowdfunding service website but with the innovation of structural system called matrix.

Jest tu napisane, ze TakeFund jest podobny do serwisu crowdfundingowego, ale posiada innowacyjną strukturę systemu zwaną matrixem. 

Oczywiście stwierdzenie podobieństwa do crowdfundingu jest dużym nadużyciem, gdyż więcej rzeczy je różni niż łączy. Take Fund jest zwykłą piramidą i odnoszenie się w tej kwestii do crowdfundingu jest po prostu błędne.

A teraz, jeśli chodzi o aspekt matematyczny. 

Otóż, aby ktoś zarobił najwyższą możliwą kwotę w wysokości 228 BTC, potrzeba aby co najmniej 11400 kont w programie zostało ostatecznie ze stratą. Dlaczego co najmniej? Jeżeli obliczyć, że wszystkie te stratne konta będą na poziomie pierwszym, to wychodzi właśnie 228 / 0.02 = 11400. Ale należy pamiętać, że stratę można zanotować również na poziomie drugim, gdzie mając 0.02 BTC zysku z pierwszego poziomu, wpłaca się 0.03 BTC i jeśli na tym się zatrzyma, to strata wyniesie 0.01 BTC. A im mniejsza strata, tym więcej stratnych kont potrzeba, aby ktoś zarobił 228 BTC.

Weźmy chociażby taki przykład, że na główny zysk 228 BTC złożą się w 75% kona ze stratą 0.02 BTC oraz w 25% konta ze stratą 0.01 BTC. 

Potrzeba wówczas 8550 kont ze stratą 0.02 BTC oraz 5700 kont ze stratą 0.01 BTC, co daje w takim przypadku 14250 stratnych kont.

Analogicznie można obliczyć, ile kont w programie zostanie stratnych w momencie gdy ktoś zarobi na wcześniejszych poziomach.

- jeśli ktoś zarobi 0.12 BTC na poziomie drugim, oznacza to, że co najmniej 6 innych kont pozostanie ze stratą,

- jeśli ktoś zarobi 0.48 BTC na poziomie trzecim, oznacza to, że co najmniej 24 inne konta pozostaną stratne

- jeśli ktoś zarobi 3.84 BTC na poziomie czwartym, oznacza to, że co najmniej 192 inne konta pozostaną stratne

- jeśli ktoś zarobi 32 BTC na poziomie piątym, oznacza to, że co najmniej 1600 innych kont pozostanie stratnych

- jeśli ktoś zarobi 228 BTC na ostatnim poziomie, oznacza to, że co najmniej 11400 innych kont pozostanie stratnych.

Reasumując, potrzeby rejestracji i wpłat nowych uczestników będą zwiększały się z każdym kolejnym nowym opłaconym kontem i potrzeby te będą rosły wręcz lawinowo. 

U mnie wywołuje uśmiech pobłażania zawodzenie po dniu czy dwu, że struktura stoi bez zauważenia, że stoi, bo samemu nic się nie zrobiło dla jej rozwoju.

I dla jasności, nie mówię tu o naganianiu i wciskaniu kitu. Tylko o tym, że wchodząc w jakąkolwiek matrycę należy przede wszyskim mysleć o tworzeniu własnej struktury traktując spady jako swoistą nagrodę, premię a nie coś co się należy jak psu zupa...

Jeśli program jest promowany jako portal crowdfundingowy, i zaprzeczana jest oczywistość piramidalności, to ja jestem w stanie sobie wyobrazić, że ktoś uwierzywszy w te bajki przystąpił do programu myśląc że działa on inaczej niż w rzeczywistości i po wpłaceniu i nic nie robieniu, może być zdziwiony brakiem efektów. Kwestią jest tu to, w jaki sposób program jest pojmowany przez uczestnika. Nie da się bowiem wykluczyć że ktoś został celowo zmanipulowany. Oczywiście to nie zwalnia z własnego myślenia i wszelkie inwestowanie powinno być poprzedzone zaznajomieniem się z danym tematem.

A teraz, jeśli chodzi o aspekt matematyczny. 

Otóż, aby ktoś zarobił najwyższą możliwą kwotę w wysokości 228 BTC, potrzeba aby co najmniej 11400 kont w programie zostało ostatecznie ze stratą. 

Polon podaje kłamliwe (zaniżone) dane na temat liczby kont potrzebnych w programie żeby ktoś otrzymał największą darowiznę.  Nie wiem jaki ma w tym cel, ale takie drastyczne zaniżanie liczby kont jest jeszcze bardziej nieuczciwym promowaniem programu, niż jak ktoś nazwie go crowdfundingiem.

A tak na serio - proszę Polon nie zabieraj więcej głosu w aspekcie matematycznym bo widzę, że nie potrafisz elementarnego mnożenia. 

Do otrzymana 64 darowizn po 3 BTC potrzeba co jasne 64 kont zupgrade'owanych do 6 poziomu, ale KAŹDE z tych kont wymaga 32 zupgrade'owanych do 5 poziomu, z których KAŹDE... itd.

64 x 32 x 16 x 8 x 4 = 1 048 576 czyli ponad MILION kont na poziomie drugim z których każde jak na razie ma stratę 0.01 BTC. Biorąc pod uwagę, że na każde takie konto przypada dwa konta na poziomie 1 również ze stratą, łączna liczba stratnych kont jest 3 145 728 (trzy miliony z hakiem)

W przyrodzie nic nie ginie.

Taka sama suma jaka wychodzi z jednego konta trafia na kolejne, więc zawsze ktoś zyskuje :P

Grubasek odleciał i to porządnie :)

Tak czy siak obliczenia Polona są zbliżone najbliżej prawdy,

liczby kont duże, ale w końcu Polon analizował zysk 800 000 zł za jednorazową dotacje 60 zł, także nikt realnie o tym nie mysli :)

Polon podaje kłamliwe (zaniżone) dane na temat liczby kont potrzebnych w programie żeby ktoś otrzymał największą darowiznę.  Nie wiem jaki ma w tym cel, ale takie drastyczne zaniżanie liczby kont jest jeszcze bardziej nieuczciwym promowaniem programu, niż jak ktoś nazwie go crowdfundingiem.

Radzę czytać ze zrozumieniem, bo odnosisz się do zupełnie innej kwestii, której ja nie poruszałem.

Ja nie obliczałem ilości kont, które muszą zostać założone, aby ktoś wszedł na ostatni poziom i zgarnął główną kwotę.

Ja obliczałem ilość kont, które złożą się na główną kwotę 228 BTC. I jest to co najmniej 11400 kont, jak wykazałem.

Natomiast mnie nie interesowały konta, które "po drodze" będą musiały być założone i będą zgarniały mniejsze sumy. Prawdą jest, że jeśli ktoś znajdzie się na ostatnim poziomie, to w tym samym czasie masa innych osób będzie na niższych poziomach od piątego do pierwszego. I te osoby od piątego do trzeciego poziomu będą już miały jakiś zysk. I chyba @grubaskowi o to chodziło - zsumowanie wszystkich kont potrzebnych do otrzymania 228 BTC, które znajdują się przy okazji na wszystkich poziomach. 

Ale ja o tym nie pisałem. Ja wskazałem ile kont złoży się na konkretną składkę 228 BTC, a nie na wszystkich, którzy będą przy okazji na różnych etapach na drodze do finału.

Edited by Polon
  • Like 1

I chyba @grubaskowi o to chodziło - zsumowanie wszystkich kont potrzebnych do otrzymania 228 BTC, które znajdują się przy okazji na wszystkich poziomach. 

Ale on nie potrafi liczyć, a ty jeszcze zakładasz te karygodne błędy jako prawdziwe :)

co do ogólnej liczby kont - na łączną dotacje 228 BTC miesięcznie - to trzeba ich 16 tyś ~~

Dopóki sam nie policzę, lub ktoś inny nie policzy, to nie mam podstaw, aby sądzić że wyliczenia @grubaska są błędne. On liczył co innego niż ja, więc trudno aby nasze obliczenia się pokrywały. Obal jego obliczenia swoimi, i wtedy będzie jasne  :)

Konkretnie, jeśli ktoś zyskał 228 BTC, to ile w tym samym momencie jest osób na piątym, czwartym, trzecim, drugim, pierwszym poziomie? Jakie mają oni zyski / straty w tym momencie? Wtedy należy zsumować wszystkie zyski tych osób i zobaczyć co wyjdzie.

Edited by Polon

Wygląda na to ,że ~11% ludności Polski musi być  w programie żeby nr 1 zarobił 228 BTC

Tak, i wpłacić 62914.56 BTC...  według nowej metody liczenia autorstwa grubaska :D

Wszystko zależy od podejścia do programu i gałęzi w którą się trafi. Ja tutaj na razie spadów nie mam, promuję i spokojnie czekam, będzie co będzie ;) W innym prawie identycznym ale z dużo mniejsza stawką wejścia bez promowania bo dopiero co wszedłem i od razu ruszałem w podróż - włączam komp a tu już spad i wychodzę na zero bez promocji ;) Czynników tu jest więc kilka czy ktoś zarobi czy nie. Najważniejszy to chyba wejść w początkowej fazie startu - zwiększa to prawdopodobieństwo przynajmniej w teorii że ktoś od nas wpadnie :)

Jasne. Bo tak może zadziałać wymuszona matryca.

Tylko oczekiwanie, że tak właśnie zadziała, bez własnego zaangażowania, jest pójściem na łatwiznę ale mniejsza z tym... Każdy ma prawo być cwany i wykorzystać regulamin projektu, który do pełnego uczestnictwa w matrycy nie wymaga polecenia choćby jednego uczestnika.

Jednak oczekiwanie, a nawet "reklamowanie" niedziałania programu bo nie ma spadochroniarzy jest dla mnie śmieszne...

I bardziej o ten element mi chodzi.

Masz też racje, że wejście stosunkowo wcześnie daje niejako większą szanse na spadochroniarzy. Jednak promotorzy i liderzy mają skuteczne narzędzie pozostawienia roszczeniowych części struktur w stanie zawieszenia i nawet wiecznego wyczekiwania na spad. Wystarczy, że zaczną promować linki ze szczytu struktur, które wykazują się własnym zaangażowaniem.

Luke pokazywał mi koreańca, co zarobił kilkaset $ na matrycach w FN, wchodząc pod niego z pozycja 1650$ można było za nic nie robienie zgarnąć 80 tyś...

no ale to taka ciekawostka odnośnie możliwości spadochroniarzy/ matryc - czyli jak ważna jest mocna struktura,

a tutaj akurat mamy mocną strukturę :)

I fakt, to co mówi peppe " Wystarczy, że zaczną promować linki ze szczytu struktur, które wykazują się własnym zaangażowaniem. "

może się zdarzyć :)) i już poszczególne osoby były przeze mnie rozdzielane do aktywniejszych użytkowników,

co nie znaczy, że jeśli ktoś nikogo nie zaprosi nie jest mile widziany w strukturze - jest mile widziany jak najbardziej :)

a osoby, które potrafią zaprosić kogoś - jeszcze bardziej są mile widziane, bo ja sam promocji nie uciągnę.

Niedługo pojawią się landingi - łatwiej przekierować w ten sposób traffic, więc liczę na wykorzystanie reklam w revach itp przez ponad 50 osób pode mna :)
Niedługo również będzie widok binarny struktury, co da lepszą przejrzystość kto pod kim i co.