Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

bartolomeo12

[SCAM] RichmondBerks - 1,4% codziennie + bonus 110$ zarabiaj bez wkładu - richmondberks.com

Recommended Posts

@up Wczoraj ok 21. Momentalne wyslana na btc.

Teraz blockchain jest troche przeciazony wiec niektore wyplaty moga dochodzic z opoznieniem. 

Jak jest jakis problem to sprawdz po adresie swojego portfela na blockchaine czy jest jakas oczekujaca transakcja.

Edited by kamper

poki co nic nie mam jeszcze a zlecalem kolo 10 dzisiaj rano

musze ogarnac to jak znalezc na blockchainie te dane wszystkie bo z poziomu Richa jest ze poszlo

Jakis czas nie robilem wyplat a kiedys szlo blyskawicznie i dlatego teraz sie zastanawiam gdzie to błądzi

PS. oj chyba ciut namieszalem, z racji faktu, że dawno nie wypłacałem to zapomniałem że to idzie na coinpayments a nie blockchain

Kasa przyszla - jak sie okazalo - dosc szybko :)

Miłego weekendu wszystkim

Edited by Fidel

Wypłata doszła po raz kolejny, nalicza z darmowego bonusu jak i z depozytu

Tylko ze maly procent - no ale darowanemu koniowi nie zagląda sie w zęby :D

UPDATE:

Nowa wersja aplikacji mobilnej - mozna teraz kupowac i sprzedawac RBD bezposrednio z aplikacji :)

Dodano także nową zakładkę - Osiągnięcia (Achievements) - gdzie mozemy dostac dodatkowe RBB czyli bonusy, np 2000 RBB jesli zorganizujesz konferencje w swoim miescie i zdasz z niej relacja :D

Edited by kamper

Od dzisiaj wypłaty na bitcoina manualne - czas realizacji do 7 godzin

mrkiniu, skad masz te wiesci o manualnych wyplatach?

Hmm, tez nie znalazłem żadnych informacji na ten temat..

Zleciłem właśnie wypłatę i pojawiła się w blockchain instant.

Edited by kamper

hej kamper, Ty tu chyba bardziej oblatany niz ja jestes :)

Co bys pomyslal jakby faktycznie cos takiego zrobili?

Z tego co znalezlem w regulaminie to mają 24h na dokonanie wypłaty.

Nawet jakby zmienili z instant na manualne to nie znaczy to ze cos sie zlego dzieje. Czytając wiele wątów na forum można spotać opinie że wypłaty manualne są "lepsze" dla kontroli finansów programu i dają adminowi małe pole manewru.

Osobiście cieszę się jak wypłaty idą instant ale i nie smucę się jak muszę poczekać regulaminową ilość czasu.

Supoort właśnie mi odpisał że wypłaty nadal są instant.

Edited by kamper

Odwoluje co wcześniej pisałem.

Przy wypłacie miałem jakiś komunikat z opisem 7 godzin, nie zdążyłem przeczytać a wypłata nie doszła wiec tak pomyślałem.

Wypłata została cofnięta a ponowna doszła od razu.

Sorki za zamieszanie.

• Like 1

Wchodzę w to :)

Jak to jest z tym Panowie ? Aby wypłacić z bonusu trzeba mieć całe 110% (wszystkie zadania) czy można mieć np. 80% ?

• Like 1

Bonus masz na oprocentowaniu 0.05% i nie można wypłacić tego bonusu. 

Jeśli masz 100 RBB (richmondberks dolars) to mozesz to zamienic na 15% bonusu przy skladaniu nowego depozytu.

Nawet 10RBB pracuje z oprocentowaniem 0.05% wiec nie musisz zrobic wszystkich zadan

Rozumiem ale może nie jasno się  wyraziłem. Chodzi mi o to czy np. mając bonus w wysokości 95 RBB i naliczeniach te 0.05% mogę wypłacić z tego profit ? Bo kolega '' zee99''wcześniej pisał cytuję "Mi niestety wyskakuje że muszę mieć wszystkie zadania żeby wypłacić naliczenie z bonusu"

Mi naliczalo z 85$ bonusa i teraz nalicza z 105$ i moge wyplacac.

Rozumiem ale może nie jasno się  wyraziłem. Chodzi mi o to czy np. mając bonus w wysokości 95 RBB i naliczeniach te 0.05% mogę wypłacić z tego profit ? Bo kolega '' zee99''wcześniej pisał cytuję "Mi niestety wyskakuje że muszę mieć wszystkie zadania żeby wypłacić naliczenie z bonusu"

U mnie też był komunikat żeby wykonać wszystkie zadania, po zrobieniu depozytu wypłaty idą normalnie, ostatnia zleciłem dzisiaj, dotarła instant na BTC

Witam wszystkich, i ja wszedłem w program, podziekowania dla kampera ;)

Coraz głośniej o richmondberks. Nieq iem jak mogl ktos pisac ze to zwykly ponziak. Poppatrzcie sobie w ekipe rb. Sa normalnie na fb i żyją;) program na lata wciaz to beee powtarzal. Mam 51 refow activ. Te nie aktywne sa usuwane jak by kto nie wiedzial. Razem z moja ekipa budujemy sobie dodatkowo rbb. Wysylamy dolarki. Mam 193rbb a sklepik niedługo zostanie otwarty ;)

Nieq iem jak mogl ktos pisac ze to zwykly ponziak.

Bo to zwykły ponziak jest.

Nie widzę w nim nic nadzwyczajnego :)

Poppatrzcie sobie w ekipe rb. Sa normalnie na fb i żyją ;)

A admini innych ponziaków to żywe trupy są? Nie żyją?

Od bycia na fb kasa nie pączkuje...

program na lata wciaz to beee powtarzal.

No, może do lata... :)

Te nie aktywne sa usuwane jak by kto nie wiedzial.

Nie tak zaraz... Za jakiś czas dopiero...

Tylko, że usunięcie z kont userów niekoniecznie oznacza wywalenie ze statystyk...

Zauważyłem że wyplaty instant zrobili na bitcoina, nie tak jak zawsze ze przelew trafia w oczekuajce. poprostu instant :P cyk pyk i jest juz kasa gotowa do wydawania.

Allin33, z tego co ja zauważyłem to wypłaty zawsze szły od razu, przynajmniej u mnie tak szly w BTC

JA zawsze miałem tak ze najpierw szlo w oczekujace przy portfeliku byla kwota a za kilkanascie minut dopiero moglem ja wydać i tak mam w innych programach teraz. A w rb i xb instant instantowy. Zlecam complete i moge wyplacac. Oto mi chodzi.