Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

bartolomeo12

[SCAM] RichmondBerks - 1,4% codziennie + bonus 110$ zarabiaj bez wkładu - richmondberks.com

Recommended Posts

Wiele programow pobiera 0.0001btc - chyba jest to prowizja coinpayments

Witajcie :) też jestem w tym programie od jakiegoś czasu więc postanowiłam śledzić wątek.

Program bardzo ciekawy, rozbudowany, dużo możliwości na zdobycie dodatkowych RBB ( 1RBB = 1$ ). Do tej pory dwie wypłaty robiłam na Advcash i doszły instant :)

Strasznie naciągany film. Akcent drętwy i głos nie zgrywa się z mimiką :D

Kanalnna yt maja subskrypcje dajcie z stronki rb. Ladne depo 4.150 heh. Dolarow. Skoro takie depo sa nie tylko u niego nie ma co sie obawiać;) jakis nowy bitcoin transfer chca dodac.

Zapowiada się obiecująco, bardzo zaufana mi grupa osób zaczęła to promować. Jutro wyciągam kasę ze Skyllexa i testuję :)

Nie ma sie co dziwować, warunki tutaj całkiem fajne. Procentem nie szaleją a jak ktoś chce się wycofać to i połowe wkladu wyciagnie. Po póltora miesiąca (okolo) wychodzi sie na zero - czyli porownywalnie jak w innych programach.

Moim zdaniem (od 2 miesiecy) warto sie zainteresować

Właśnie sobie zwiększyłam depozyt o skromne 25$ :) Będzie więcej dziennie naliczać.

Nie wiem czy dobrze zrozumialem. Będzie niwy program bitcoinowy od richmond berks? Jakas kopalnia czy cos? Ktos cos?

Wydaje mi sie ze zmienia depozyty w bitcoinach. Obecnie btc przeliczane jest na dolary po aktualnym kursie. Po zmianie depozyt ma byc trzymany i wyplacany w bitcoinach (wyplaty nei beda zalezne od kursu btc).

WG mnie - jak i 90% osob bioracych udzial w glosowaniu bedzie to zmiana na lepsze.

Zapewne w krotce pojawi sie wiecej informacji.

[---]

Moj upliner jeden z suportu. ;) ciekawy program strona zycie.

Edited by Polon

Na stronie pojawiła się już możliwość inwestycji bezpośredni bitcoinami, bez żadnych przeliczeń na RBD :)

Bardzo mi sie ten program podoba - doplacam 2k

[---]

Jak to się mówi?
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. :)

Edited by vojtec
Cyt. bezp. wyp.

Szacun dla kolegi buldoga. Ja tam tylko troche ponad 100 mam. Jak zbliżę się do zwrotu mojego wkładu to chyba zacznę wrzucać zarobek do balansu - bo programik wygląda obiecująco :)

Tylko teraz pytanie. Jak widać na stronce teraz przez BTC można skladac depozyty minimum 0,1

Czyli żeby robic mniejsze wkłady trzeba to przez PM robic?

Edited by Fidel

A można zarobki wrzucić do balansu ? jeśli tak to jak ? też bym to zrobił tym bardziej że powoli zbliżam się do wyciągnięcia mojego skromnego wkładu ;)

Bezpośrednio chyba nie. Nie widziałem takiej opcji. Miałem na myśli wypłacenie sobie a potem ponowne wrzucenie do programu. Teraz BTCkami chyba drobniaków wrzucić się nie da niestety. Chyba się muszę przeprosić z PM albo innym procesorem. :(

Btc naliczenia 1.6% minimum 0.1btc okolo 100$. Dolary bez zmian 1.5%. Od początku zachwalam ten program heh wiem co dobre ;)

Wszystkie programy na początku wyglądają fajnie.
Trzeba wziąć pod uwagę to, że program obiecuje płacić do końca (niestety swojego)

Nie da się inaczej, kiedyś po prostu przestanie płacić.

Kiedy to nastąpi?
Oby jak najpóźniej, taka jest prawda.

Kiedy skończą się nowe przychody dla firmy, po prostu przestanie płacić.

Jest to bolesne przeżycie...

Ostatnio padło kilka programów, które również były obiecujące.
Człowiek jednak uczy się na błędach.

OK dzięki już wszystko jasne. Szkoda, że ustawili taki wysoki próg wpłat przez BTC, mogło zostać 10$ ;)