Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

plamster

Pomoc z kantorem i procesorem płatniczym

Recommended Posts

Witam! 

Mam taki problem: Posiadam teraz Payze która za przelew z konta bankowego pobiera dość wysoką prowizje ( 20 zł gdy wpłacam na Payze i 11 gdy wypłacam ) i chciałem zmienić to aby koszty takich przelewów ograniczyć jak najbardziej do minimum.

I teraz pytanie: Może ktoś wyjaśnić jak zrobić i skonfigurować tak aby z banku przesłać pieniądze na jakiś kantor internetowy a potem na jakiś procesor płatniczy ? Oczywiście aby prowizje były jak najmniejsze :) Lub może istnieje jakiś inny sposób aby osiągnąc ten cel ?

Edited by plamster

Witaj, polecam Ci poszukać jakiegoś forumowego obsługiwacza Payzy. Z takim człowiekiem najlepiej się dogadać, tj wysyłasz mu Payze a on Tobie już co tam tylko chcesz. :) 

Witam! 

Mam taki problem: Posiadam teraz Payze która za przelew z konta bankowego pobiera dość wysoką prowizje ( 20 zł gdy wpłacam na Payze i 11 gdy wypłacam ) i chciałem zmienić to aby koszty takich przelewów ograniczyć jak najbardziej do minimum.

I teraz pytanie: Może ktoś wyjaśnić jak zrobić i skonfigurować tak aby z banku przesłać pieniądze na jakiś kantor internetowy a potem na jakiś procesor płatniczy ? Oczywiście aby prowizje były jak najmniejsze :) Lub może istnieje jakiś inny sposób aby osiągnąc ten cel ?

do tego typu operacji uzywam paysera,portfel z litwy,przelewam na paysera ,tam korzystam z kantora i przelew na payza....przelewam funty wiec zlotowki musisz sprawdzic,ogolny koszt jest duzo nizszy niz bezposredni przelew i przewalutowanie na payza.

do tego typu operacji uzywam paysera,portfel z litwy,przelewam na paysera ,tam korzystam z kantora i przelew na payza....przelewam funty wiec zlotowki musisz sprawdzic,ogolny koszt jest duzo nizszy niz bezposredni przelew i przewalutowanie na payza.

ale najlepsze rozwiazanie jest takie jak kolega wyzej napisal

sorry troche sie post pomieszal :) 

Edited by hcpdyzio

A wie ktoś może jak to wszytsko ustawić razem z PerfectMoney ?

Można przesyałć pieniądze z PayPal do Payza aby uniknąc tych duzych opłat z Payzy ?

Hej, ja mogę Wam pomóc rozwiązać problem.

Podstawowa kwestia, to konieczność posiadania konta walutowego w walucie, w której wymieniasz pieniądze.

1. Rejestrujesz w dowolnym kantorze online np. www.kantoronline.pl podając wszystkie niezbędne dane

2. Po zalogowaniu logujesz się do serwisu i dodajesz konto walutowe w interesującej Ciebie walucie np. EUR w Alior Banku

3. Dodajesz konto w PLN w banku, w którym masz konto.

4. Realizujesz przelew na konto walutowe bądź w PLN pieniądze.

5. Dokonujesz wymiany waluty

6. Wypłacasz pieniądze (przelew na wskazane konto)

Daj znać, czy pomogłem. :)

Edited by KrystianHa

Witam mam taki problem w theadsteam, gdy kupiłem paczki z procesora coinpayments, moje naliczenia z paczek laduja w 4 procesorach płatniczych: Payeer :Perfect Money :Payza :coinpayments...  wpłacałem z jednego a laduje na 4 co robic?