Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

GaucheCaviar

Ryzyko inwestycji w pro-zysk

Rekomendowane odpowiedzi

Spłacone 3 raty częściowo? To wydaje się być bez sensu.

@keeper jeśli faktycznie masz takie spłaty to serio nie mam pytań. @renovatio też masz konkretnie. Niebywałe wszystko co dotykam zamieniam w piach....:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie udało się przez ten rok odzyskać prawie 50% z 300k, a na żony koncie powiedzmy 1/3 z 155k tyle że u żony było z początku dużo tych po 10k. Nic nie sprzedawałem na giełdzie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znajomy tez mial taka sytuacje ze wystawil pozyczki na gielde to na nastepny dzien 3 pozyczki zostaly splacone w calosci ..  Dziwna sprawa prawda ...  Mam nadzieje ze nie przetrzymuja naszej kasy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spłacone ? Czy ktoś kupił na giełdzie .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za ile % wartości można realnie sprzedać ( nie wystawić) pożyczki w statusie sądowym? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie da się po podpisaniu cesji .

Przynajmniej na platformie Prozysk .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki... zapomniałem o tym.. amnezja.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Splacone 3 sztuki zostaly po po wystawieniu na gielde nikt ich nie kupil dla jasnosci.moze szczescie mial kolega.

Edytowane przez Kociol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wygląda na to ze będzie reaktywacja, ponoć od kwietnia?

feniko.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pewnie te internetowe co były zapowiadane na niskie kwoty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A na chwilę obecną można jeszcze kupować od pro-zysku jakieś nowe pożyczki czy już nie? Mam alokację ustawioną nisko, że więc nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, jestem świeżo po rozmowie z konsulatantką w PZ z której nie dowiedziałem się kompletnie nic w temacie możliwosci odzyskania moich pieniędzy. Chciałem się dowiedzieć jaki komornik prowadzi w moim imieniu windykację, jaka kancelaria prowadzi sprawę - nic. Wszędzie odpowiedź że to oni prowadzą sprawę i nie udzielą mi informacji. Może się mylę ale TO MOJE PIENIĄDZE! Ipowinieniem mieć możliwość konsultacji z komornikiem jakie są szanse na ich odzyskanie. W porównaniu do niektórych z Was może nie utopiłem tam zbyt wielu pieniędzy - około 30 k. Jednak z 8 pożyczek spłacają się tylko 3, nie odzyskałem w wyniku jakichkolwiek działań PZ właczając komorników ani złotówki przez ponad rok. Moje pytanie jest więc jasne czy ktoś założył jakiś pozew zbiorowy? Jeżeli tak to jak można się do niego dopisać? Przestałem liczyć na jakąkolwiek możliwość odzyskania pieniędzy więc teraz zrobię wszystko żeby im zaszkodzić...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć to na pewno nie infolinia bo od Pań na infolinii na pewno nie uzyskasz takich danych. Najlepiej z prezesem Zawiszą się umówić bezpośrednio, w poniedziałki wtorki godzina 13 były możliwości spotkań.  Jedynie tam większa szansa że się czegoś więcej dowiesz. Umawiasz się przez infolinie na te spotkanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, werepan napisał:

Przestałem liczyć na jakąkolwiek możliwość odzyskania pieniędzy więc teraz zrobię wszystko żeby im zaszkodzić...

To najgłupsze z możliwych, emocjonalne a nie merytoryczne podejście. Szczególnie jeśli pisząc, że zrobisz wszystko by im zaszkodzić masz na myśli nie dochodzenie swoich wierzytelności a rzeczywiście działanie na szkodę PZ. Ale cóż... Twój wybór :) 

Moje pytanie jest więc jasne czy ktoś założył jakiś pozew zbiorowy?

Wiesz, to wolny kraj więc może ktoś taki pozew złożył. Niemniej chyba nie bardzo te sprawy kwalifikują się pod pozew zbiorowy. Raczej pod pozwy indywidualne.

Może się mylę ale TO MOJE PIENIĄDZE! Ip

Nie mylisz się ale...

powinieniem mieć możliwość konsultacji z komornikiem jakie są szanse na ich odzyskanie.

Tu się mylisz. Jeśli bowiem scedowałeś wierzytelność w ramach umowy powierniczego przelewu wierzytelności to dla Komornika nie Ty jesteś wierzycielem i nie powinien on z Tobą na ten temat w ogóle rozmawiać.

Możesz jednak wypowiedzieć umowę powierniczą i wejść w buty PZ samodzielnie dalej prowadząc egzekucję.

Witam, jestem świeżo po rozmowie z konsulatantką w PZ z której nie dowiedziałem się kompletnie nic w temacie możliwosci odzyskania moich pieniędzy. Chciałem się dowiedzieć jaki komornik prowadzi w moim imieniu windykację, jaka kancelaria prowadzi sprawę - nic

Komornik nie prowadzi sprawy w Twoim imieniu lecz w imieniu PZ. To raczej PZ działa w Twoim imieniu i generalnie powinno zdać Tobie na Twoje żądanie sprawę z tego co i jak robi.

Niemniej jednak sugerowałbym by nie szukać takich informacji na infolinii a spotkać się z bossami albo wystąpić z pytaniem na piśmie lub choćby mailowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Złożyłem zapytanie w formie pisemnej jaka kancelaria komornicze prowadzi sprawy to otrzymałem odp że to tajemnica firmy i nie udzielają takiej informacji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

IMHO umowa powiernicza to swoistego rodzaju umowa zlecenia. Więc powiernik ma obowiązek zdać powierzającemu sprawę z tego co robi. Podstawą prawną żądania jest art. 740 kodeksu cywilnego. Tajemnicą firmy może być stosowane know-how ale na pewno nie czynności prawne zdziałane w interesie powierzającego-zleceniodawcy. Ja bym się upierał o udzielnie tej informacji. 

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Upierac się możesz, nie chcą podać o co im zrobisz. Też uważam że to nie jest zadna tajemnica. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dowiedziałem się iż wobec jednego z dłużników otrzymali nakaz w lipcu, uprawomocnil się w sierpniu. Do dnia dzisiejszego nie złożyli wniosku o nadanie klauzuli wykonalności. Wysłałem zapytanie z podaniem dokładnych dat odbioru pism i zapytaniem o przyczynę nie złożenia wniosku o nadanie klauzuli wykonalności i wszczęcie postępowania egzekucyjnego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ciekawe co Ci odpowiedzą. Daj znać.. burdel maja i tyle. Podobnie było jak wszyscy zaczęli wysyłać podpisane umowy.. mijały miesiące a sprawy stały w miejscu. Zacząłem tam pisać co jest grane.. to się dowiedziałem ze cześć umów wysłałem niekompletne (jak to możliwe - nie wiem) cześć jest nieczytelna, gdzieś tam niby brakowało podpisu i tego typu bzdury.. za opóźnienia w przygotowaniach pozwów tez jest odpowiedzialna poczta:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle że czas w takich przypadkach zawsze jest niekorzystny dla wierzyciela. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tym rzecz. Ostatnio pytałem o kilka pożyczek, co się dzieje w temacie, to na odpowiedz czekałem ponad miesiąc. Tempo zabujcze.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ktoś ma blisko i podjechać do Zawiszy i zapytać o przyczynę? Ja mam znajomego komornika co by szybko zrobił co potrzeba. Tyle że pewnie teraz mają układ z zaprzyjaźnionym komornikiem i wszystko mu dają a ten znowu się nie wyrabia bo ma tych spraw bardzo dużo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

od paru dni egzekucje komornicze wskakują mi bez zmiany koloru "wagi" na niebieską, też tak macie? Co do egzekucji komorniczej to u mnie nadal nic, kompletnie nic od 4 miesięcy :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No wiesz jak dawali kasę komu popadnie bez weryfikacji to tak jest niestety. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta