Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

GaucheCaviar

Ryzyko inwestycji w pro-zysk

Recommended Posts

Hej Pepik ciesze sie ze komentujesz. A teraz krótko i na temat. Sprawa jest inna. Wymierzona w pro-zysk nie pozyczkoposiadacz czy KCH. Pytania są inne. Ja kiedyś też już byłem wzywany na Policje w poprzedniej sprawie więc wiem co pytali wtedy i co pytają teraz. Frustracja ? Niekoniecznie jestem realista i potrafię wyciągać wnioski. W systemie byłem od samych początków nawet przed pozyczkoposiadaczem kiedy tylko pracownicy mogli inwestować. 

Edited by gleam

W dniu 11.02.2020 o 10:04, userxp21 napisał:

Prezes na spotkaniu powie no "taki mamy klimat" i wszyscy wrócą szczęśliwi do domów.

A co ma innego powiedzieć ?

Z punktu biznesowego dobrze zrobili. Skoro Wy kupując pożyczki z rabatami jesteście na minusie, to jak oni mieliby zarobić odkupując od Was całą nominalną kwotę pożyczki z odsetkami ?

Biznes się nie spinał. Koszty są duże comiesięczne, a dochód rozciągnięty na lata.

Od pierwszego dnia współpracy byłem jedynym inwestorem który na bieżąco gromadził dokumentację cesji w oryginale. Od samego początku byłem przygotowany na scenariusz który trwa 2 lata. Taka rola przedsiębiorcy - wybiegać myślami długofalowo.

Swoją droga na policji byłem ws. Nobiles2 już 2 razy., i mam nadzieję, że więcej nie będę musiał tam bywać.

@gleam  jesteś w błędzie to jest pokłosie tej starej sprawy. Nikt nikogo nie pozwał, zbierane są informacje zapobiegawczo, ze względu na wiele podobnych spraw.  Domyślam się, ze zmieniła się nazwa na PZ i pytania zostały inaczej sformułowane ale to nic jak spuścizna starej sprawy.

Ja jestem zdania ze nie ma sie co domyslac i spekulowac. Pepik czy Ty byles juz wzywany drugi raz na zeznania na policje czy tylko mowisz to co slyszales na spotkaniu od prezesa?

No wlasnie i moze ktos zamiast mnie tutaj przegadywac wrzuci jakies info z tego spotkania co mialo wczoraj byc bo to moze bardziej ludzi interesuje.

Myślę, że nie będzie żadnego info, to być może bardziej zmobilizuje ludzi do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach, które organizuje co pół roku.  Z twojego tonu wypowiedzi wnioskuję, że sam lepiej wszystko wiesz. Wydaje mi się, że masz wyjątkowo pechowy portfel, że masz tyle zgonów i być może na podstawie tego wnioskujesz, że tak ma każdy.  Przecież istnieje możliwość odzyskania pieniędzy od spadkobierców, więc chyba, cała sprawa nie legła totalnie w gruzach.

Jeszcze jedno  napisałeś " W systemie byłem od samych początków nawet przed pozyczkoposiadaczem kiedy tylko pracownicy mogli inwestować." Z tego co wiem  to wcześniej był system Partner  oraz inne systemy i nie trzeba było być pracownikiem, żeby w to zainwestować.

Pepik bylem przed systemem partner. Jak ludzie malo wiedza. Czyli ze info zadnego nie dasz tak? 

13 godzin temu, Pepik78 napisał:

Myślę, że nie będzie żadnego info, to być może bardziej zmobilizuje ludzi do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach, które organizuje co pół roku.  Z twojego tonu wypowiedzi wnioskuję, że sam lepiej wszystko wiesz. Wydaje mi się, że masz wyjątkowo pechowy portfel, że masz tyle zgonów i być może na podstawie tego wnioskujesz, że tak ma każdy.  Przecież istnieje możliwość odzyskania pieniędzy od spadkobierców, więc chyba, cała sprawa nie legła totalnie w gruzach.

Jeszcze jedno  napisałeś " W systemie byłem od samych początków nawet przed pozyczkoposiadaczem kiedy tylko pracownicy mogli inwestować." Z tego co wiem  to wcześniej był system Partner  oraz inne systemy i nie trzeba było być pracownikiem, żeby w to zainwestować.

Czy nie ma szans na zadne info? Ja niestety ze względu na pracę i obowiązki nie mam jak wywrać się w takich godzinach, chcoiaż zawsze staram sie, ale bardzo doceniam to, ze dzieliliście sie  z nami ifnormacji. Dlatego bardzo, ale to bardzo, bylabym zowbowiązana za jakis feedback :) jak nie tu to moze chociaż na priv?

13 godzin temu, Pepik78 napisał:

Ja byłam w pozyczkoposiadaczu i partnerze, z tego co mowili, byłam jednym z pierwszych inwestorów z grubszym portfelem. Jakieś 7-8 lat temu byłam też zeznawać na policji, ale od tego czasu cisza

@Meggy spotkanie wypadło pozytywnie, ciężar działania przeszedł na komorników, ściągają coraz większe środki.  Natomiast PZ wciąż zajmuje się windykacją.  Jeżeli chodzi o  % odzyskanych środków, to jest on średnio podobny u inwestorów, z którymi rozmawiałem. Z tego co zauważyłem, mogą być pewne odchylenia od średniej ale potraktowałbym to jako zdarzenie pechowe.  Pozostaje kwestia  wzrostu płacy minimalnej, co może przełożyć się na spłaty.

Edited by Pepik78

Być może jest jeszcze jeden problem. Rozmawiałem wczoraj nieformalnie z kilkoma zaprzyjaźnionymi komornikami. Twierdzą, że egzekucja z ruchomości kompletnie leży i omijają ją szerokim łukiem po tym jak oczekuje się od nich weryfikacji własności ruchomości a nie zajęcie i wyczekiwanie na ewentualny wniosek o wyłączenie spod egzekucji. Ponadto są wkurzeni na rządowych, bo twierdzą, że niemały odsetek egezkucji zszedłby im gdyby rządowi dając hojną ręką 13 i 14 emerytom nie wyłączyliby ich spod egzekucji. I coś w tym jest, bo często 6te emeryckie wierzytelności nie są jakiejś super, hiper wysokości ale standardowe ograniczenia ze świadczeń emerytalnych przeciągają je w nieskończoność...

W dniu 12.02.2020 o 19:08, gleam napisał:

Ja jestem zdania ze nie ma sie co domyslac i spekulowac. Pepik czy Ty byles juz wzywany drugi raz na zeznania na policje czy tylko mowisz to co slyszales na spotkaniu od prezesa?

No wlasnie i moze ktos zamiast mnie tutaj przegadywac wrzuci jakies info z tego spotkania co mialo wczoraj byc bo to moze bardziej ludzi interesuje.

Byłem  wezwany. Tak jak pisałem to stara sprawa dotycząca wpisania przez KNF. Jest to pokłosie tego co było. Nie jest tajemnicą, że inwestorzy byli wzywani w sprawie złożenia wyjaśnień dużo wcześniej np @Meggy, jak i będą  wzywani kolejni, (w celu złożenia wyjaśnień).  Niestety nie ma żadnej sprawy wymierzonej w PZ jak mówiłeś. Nikt nikomu nie postawił zarzutów, także  wygląda, że jesteś w błędzie. Na ostatnim spotkaniu nie była poruszana  ta sprawa, gdyż ważniejsze dla nas jest ściągnięcie pieniędzy od  dłużników. W tej kwestii głównie staramy się działać.

@gleam powiedz mi jedno, bo swego czasu mówiłeś, że nie masz pożyczek, gdyż sprzedałeś/pozbyłeś się. Teraz nagle się pojawiasz  się po ponad  roku i piszesz, że masz  jakieś pożyczki  na zgonach. Jak jest faktycznie? Gdzieś jest fałsz/przekłamanie czy starasz się zrobić zamieszanie?

Witam.

Miałem wezwanie na przesłuchanie w grudniu, sprawa przesłuchań kompletnie do niczego nie prowadzi i do niczego nie doprowadzi, ponieważ:

1. Jak ktoś czytał umowę którą podpisywał to jest świadomy tego czego dotyczyła i jakie mogły być skutki (odkup nie spłaconych wierzytelności)

2. przesłuchania odbywają się zamiejscowo, każdy oficer przesłuchujący dostaje listę pytań nie jest wtajemniczany w cał system działania programu ma zrobić po prostu notatki z przesłanych pytań.

3.lista pytań jest kompletnie bez sensu ktoś kto ją tworzył chyba nie zapoznał się w ogóle z profilem systemu PZ. np. pytanie w stylu ilu dokonałeś lub ile otrzymałeś przelewów z PZ? idiotyzm. wiadomo tych przelewów było mnóstwo im większy kapitał tym wpłat i spłat więcej.

4.sprawa jak każda inna żeby potem nikt nie zarzucił że nic nie robili.

Kto czytał umowę z zrozumieniem ten powinien być świadomy ryzyka, 

Biznes jest Biznes. musi się spinać.

A co do spotkania. wrażenia pozytywne, ja osobiści całą moją windykację powierzyłem nobilesowi i tak planuję to zachować.

Podziękowania do Ludzi obecnych na spotkaniu i merytoryczną rozmowę.

• Thanks 1

Na wezwaniu na komendzie też zwróciłem uwagę, że pytania były tworzone, przez kogoś, kto nie ma zielonego pojęcia  o co pyta, ale pomimo bezsensowności są odczytywane. Odniosłem wrażenie, ze osoba, która to czytała i zadawała pytanie, dostała robotę z góry.

Ciekaw jestem co odpisze @gleam,ile masz pozyczek sprzedanych? Ile w portfelu, co wisi na zgonach jaki to procent?

Edited by Pepik78

Tak generalnie wyglądają przesłuchania jeśli nie przesłuchują prokuratorzy/p[olicjanci, którzy bezpośrednio prowadzą sprawę ale także wówczas gdy sądu przesłuchują w ramach pomocy prawnej.

Pamiętać jednak należy, że świadek ma prawo do swobodnej wypowiedzi i może poza odpowiedzią na pytania zeznać co ma w sprawie do powiedzenia. Niestety, najczęściej przesłuchujący zbywa to krótkim pytaniem czy masz coś jeszcze do dodatnia i szybo kończy przesłuchanie. Do tego dochodzi te nieszczęśliwe polowanie przez funkcjonariuszy na litery klawiatury, przez co często zapisanie kilku krótkich zdań zajmuje masę casu, że o płynnym zeznaniu w ogóle można zapomnieć.

W dniu 13.02.2020 o 21:11, Pepik78 napisał:

@Meggy spotkanie wypadło pozytywnie, ciężar działania przeszedł na komorników, ściągają coraz większe środki.  Natomiast PZ wciąż zajmuje się windykacją.  Jeżeli chodzi o  % odzyskanych środków, to jest on średnio podobny u inwestorów, z którymi rozmawiałem. Z tego co zauważyłem, mogą być pewne odchylenia od średniej ale potraktowałbym to jako zdarzenie pechowe.  Pozostaje kwestia  wzrostu płacy minimalnej, co może przełożyć się na spłaty.

Dziękuje za informację!!

Podali jakieś liczby, procenty?

U mnie wisi już tylko komornik i jedna upadłość, łącznie ok 1/3 kapitału, trochę mniej, jeśli liczyć odsetki na poczet kapitału. Ogólnie spłaty marne, po 70-100 zł, czasem 20. Jak jest 200 to już sukces... u znajomego wpadło ostatnio prawie 10 tys, ale to chya odosobnione przypadki.

Rozumiem, ze oprócz czekania niewiele możemy?

Czy sprawy komornicze ulegają przedawnieniu? Czy po jakimś czasie nie będzie ich egzekucji?

Czytanie umowy to jedno a wypełnianie obowiązków przez kontrahenta to inna sprawa. Ja mam pożyczki kupione na samym końcu uczciwego traktowania przez Pro Zysk. Tak wiem, nie doczytałem ale nigdzie też nie pisało, że oni w ogóle nie prowadzą weryfikacji pożyczkobiorcy. Wszystko co na końcu kupione to się nie spłaca, komornik ściąga po 10-15 złotych. Ci entuzjaści spotkań w siedzibie PZ chcą mi powiedzieć że zwyczajnie Nas nie oszukali ? Oczywiście że tak, dawali wszystkim wiedząc że i tak kupimy a zbierali koszty prowizji.  Te pieniądze które tam są uważam za stracone i nie wiem jaki jest sens spotykać się z oszustami. Myślicie że mówią Wam prawdę ? Pewnie tak samo jak z pożyczkami dawanymi na sam koniec istnienia z firmy - bez pokrycia.

@jusik2002 tak jak pisałem wcześniej, moje pożyczki zakupione  na końcu działania PZ, wszystkie się spłaciły, także to obala twoją teorię "toksycznych pożyczek". U mnie także spłaty nie są duże ale powoli idzie do przodu. Ciekawe, że oszuści wydają swoją kasę na twoją windykację a przecież mogli zakończyć współpracę inaczej. 

ps Zapraszam na następne spotkanie w czerwcu.

@Meggy dokładnych statystyk nie mam ale z tego co sprawdzaliśmy na spotkaniu, to ilość ściąganych pieniędzy przez komorników była dwukrotnie wyższa, niż jeszcze pół roku temu. Ogólnie statystyki na naszą korzyść.

Jeżeli dojdzie do umorzenia przez komornika, to mamy 3 lata na  wznowienie sprawy. Informacja o umorzeniach pojawi się z czasem w systemie i PZ będzie pilnował aby nie doszło do przedawnienia. 

9 godzin temu, jusik2002 napisał:

Tak wiem, nie doczytałem ale nigdzie też nie pisało, że oni w ogóle nie prowadzą weryfikacji pożyczkobiorcy.

A niby gdzie Waćpan chciałby doczytać taką informację skoro takie działanie jest prawnie niemożliwe i niedopuszczalne?

Jeśli jednak Waćpan twierdzi, to co Waćpan napisał to albo Waćpan konfabuluje albo posiada konkretne dowody lub wiarygodne informacje, że weryfikacja nie była w ogóle prowadzona.

Ale widać, że Waćpan wie, skoro raczył był napisać...

10 godzin temu, jusik2002 napisał:

Oczywiście że tak, dawali wszystkim wiedząc że i tak kupimy a zbierali koszty prowizji.  Te pieniądze które tam są uważam za stracone i nie wiem jaki jest sens spotykać się z oszustami. Myślicie że mówią Wam prawdę ? Pewnie tak samo jak z pożyczkami dawanymi na sam koniec istnienia z firmy - bez pokrycia.

Do tego Waćpan wie nie tylko, że wtedy oszukiwali ale i teraz oszukują...

A skora tak to ciekawi mnie dlaczego Waćpan nie był raczył się podzielić tą wiedzą z organami nadzoru bądź organami ścigania. A jeszcze bardziej ciekawi mnie dlaczego Waćpan nie uznał za stosowne wynajęcie prawnika i dochodzenie bezpośrednio od rzekomych oszustów swoich rzekomo słusznych roszczeń? Zresztą jak wielu, którzy w tym watku krzyczeli o oszystwie... Nie słyszałem by ktokolwiek się na to zdecydował...

Może jednak problem leży w czym innym...

10 godzin temu, jusik2002 napisał:

Czytanie umowy to jedno a wypełnianie obowiązków przez kontrahenta to inna sprawa.

Właśnie... Może po uważnym przeczytaniu, acz poniewczasie, zawartej umowy - samodzielnie lub z prawnikiem - doszedł Waćpan do prostego wniosku, że Waćpana kontrahent wywiązał się z wynikających z umowy obowiązków a Waćpan, najzwyczajniej w świecie, albo niedoszacował ryzyk wynikających z tej inwestycji albo pozostawał ze swej wyłącznej winy w mylnym rozuminieniu łączącej was umowy albo...

... został Waćpan wprowadzony w błąd przez mitycznego agenta, o którym Waćpan kiedyś wspominał...

Tyle, że w tym ostatnim przypadku dziwi, że to nie jego Waćpan ściga za swoje krzywdy...

7 godzin temu, Pepik78 napisał:

Ciekawe, że oszuści wydają swoją kasę na twoją windykację a przecież mogli zakończyć współpracę inaczej. 

To akurat nie jest zbyt ciekawe i niespotykane... To się zwie maskowanie oszukańczej działalności :) Robieniem dobrego wrażenia  :) Taka część oszukańczego planu :) 

12 godzin temu, Meggy napisał:

Czy sprawy komornicze ulegają przedawnieniu? Czy po jakimś czasie nie będzie ich egzekucji?

7 godzin temu, Pepik78 napisał:

Jeżeli dojdzie do umorzenia przez komornika, to mamy 3 lata na  wznowienie sprawy.

Przedawnienie wynosi nie 3 a 6 lat od umorzenia postępowania egzekucyjnego. Mówi o tym art. 125 zdanie pierwsze w zw. z art. 123 § 1 pkt 1 i w zw. z art. 124 § 2 kodeksu cywilnego.

Dodam jeszcze, że zobowiązanie to przedawni się z końcem roku, w którym upłynie owe 6 lat a nie po 6 latach od umorzenia postepowania. Takie takie 6+. Sześcioletni okres przedawnienia dotyczy należności głównej i zasądzonych wyrokiem (nakazem) odsetek od należności głównej do dnia wydania wyroku.

Natomiast do odsetek przypadających po dniu wydania wyroku (i tylko tych odsetek) zastosowanie będzie miał 3 letni okres przedawnienia, o czym mówi art. 125 zdanie drugie kodeksu cywilnego.

Owszem, by zupełnie niczego nie stracić należy rzeczywiście ponawiać egekucję co 3 lata. Jednak przeoczenie tego terminu nie pozbawia nas możliwości dochodzenia przeważającej części naszego roszczenia. Tę możliwośc stracimy dopiero po 6 latach.

22 godziny temu, jusik2002 napisał:

.......Tak wiem, nie doczytałem ale nigdzie też nie pisało, że oni w ogóle nie prowadzą weryfikacji pożyczkobiorcy. .....

Zastanów się nad tym co napisałeś. Znaczy się: firma nie prowadziła weryfikacji  i  później ta sama firma skupowała, (przez lata)  owe "niespłacalne" pożyczki, które były na windykacji aby topić swoją kasę? 

58 minut temu, Pepik78 napisał:

Zastanów się nad tym co napisałeś. Znaczy się: firma nie prowadziła weryfikacji  i  później ta sama firma skupowała, (przez lata)  owe "niespłacalne" pożyczki, które były na windykacji aby topić swoją kasę? 

Jak wiedzieli, że zaraz nie będą już skupować bo całkowicie płyną to mogli dawać wszystkim aby zarobić jeszcze na prowizjach. 10 pożyczek zakupionych tuż przed ogłoszeniem końca skupu w ogóle się nie spłacało - komornik ściąga po 10-15 złotych. Przypadek ? 

3 godziny temu, jusik2002 napisał:

Jak wiedzieli, że zaraz nie będą już skupować bo całkowicie płyną to mogli dawać wszystkim aby zarobić jeszcze na prowizjach. 10 pożyczek zakupionych tuż przed ogłoszeniem końca skupu w ogóle się nie spłacało - komornik ściąga po 10-15 złotych. Przypadek ? 

Jusik2002 popieram Cie w 100% oni juz o tym dawno wiedzieli dlatego duzo  wczesniej przeksztalcali wszystkie firmy na spolki z.o.o itp i to nie bylo z dnia na dzień plus zmiany starych zapisow z umow na nowe o konkretnych tresciach na korzysc firmy i wiele innych rzeczy.Prawda jest ze windykacji telefonicznej juz nie ma bo takie byly plany,(mowione na spotkaniach)  nie ma pozyczek, ktore trzeba windykowac wiec windykacja telefoniczna tez odchodzi. Wszystko w sadach lub czasami u komornika. Pro-zysk gra na czas i to sie rozwleka przez sprawe w komendzie w Katowicach i opieszalosci polskiego sadownicywa . Jedno jest pewne jak ta w komendzie kiedys sie skonczy to wtedy skonczy sie "pomoc" pro-zysku w odzyskiwaniu dlugow i wtedy inwestorzy zrobia duze oczy ale ze jak to?? I jak to sam prezes mowil na spotkaniach za darmo tego dla nas nie robia bo oni tez maja koszty procesowe zasadzane dla siebie itp za kazda sprawe, ktora nam prowadza wiec nie robia tego za darmo. Ale w pewnym momencie im tego juz sie nie bedzie chcialo ani oplacilo ciagnac wiec Skawina pojdzie w odstawke do konca no i inwestorzy dostana wypowiedzenie umow o przedstawicielstwo. I koniec bajki.

Moje pożyczki z końca spłacały się regularnie i nie zauważyłem, żeby były znacząco gorsze od wcześniejszych.

Natomiast patrząc z perspektywy czasu, należy zastanowić się ile z twojego portfela PZ skupował wcześniej, (na przestrzeni roku) i porównać to do aktualnej sytuacji.  Przecież wcześniej np w 2015/16/ czy 2017 też były pożyczki, gdzie nie spłacały się od początku ale inwestorzy nie zwracali na to uwagi, gdyż PZ skupował. Trafiały się na windzie? Oczywiście, że były i  PZ także skupował. 

Pożyczki z drugiego końca roku PZ nie zdążył skupić i dlatego można odnieść, że te z końca są gorsze.  Teraz zastanów się, gdyby PZ nie skupił pożyczki np w 2015 czy 2016 roku, która nie spłacała się od początku, to myślisz, że wtedy wpłaty z windykacji mielibyśmy bezproblemowo? Nie sądzę. Myślisz, że wtedy komornik sypałby jak z rękawa setkami, czy też mógłbyś trafić na wpłaty rzędu 10-15 zł?

Ja mam dwie pożyczki z 2016 roku, które wskoczyły w postępowanie komornicze a przecież teoretycznie nie powinno już ich być.  Co więcej dłużnik tak to umiejętnie przedłużał ze spłatami, że PZ nie zdążył skupić.

@gleam cieszę się, że przypomniałeś sobie ksywkę z forum :)  jeszcze kilka dni temu nie pamiętałeś ;)

Słuchaj powiedz mi kto ci naopowiadał, że windykacji telefonicznej nie ma? Tym bardziej, że są nadal pożyczki na windykacji a co więcej, są nawet takie, które mają status trwa. Nie przypominam sobie, żeby na ostatnim spotkaniu padły słowa o zakończeniu windykacji telefonicznej.   Chyba, że czegoś nie dosłyszałem?  Oprócz naszych pożyczek PZ windykuje także swoje pożyczki, także mają co robić.

Jakie to spółki zostały przemianowane na sp. z.o.o? Nobiles 2 jest nadal spółką cywilną.

Witam wszystkich. Najfajniejsze jest w tym wszystkim to, iż firma Feniko Finanse należąca również do Państwa Prezesostwa została reaktywowana, kiedyś działała i równocześnie udzielała pożyczek klientom Kredytów-Chwilówek, została zawieszona a teraz znów działa oferując tylko pożyczki online. Wiadomo nic nikt nikomu nie zabrania lecz proszę zwrócić uwagę na kapitał zakładowy tej spółki oraz na kapitał m.in spółek Nobiles 2 czy 2AG czy Gredan 2 s.c, natomiast kapitał zakładowy Kredytów-Chwilówek, które upadły to nędzne 600.000 przy czym cały ciężar operacyjny spółki czyli pracownicy, leasingi, placówki itd spoczywał właśnie na tej spółce. Zarząd Kredytów-Chwilówek "wynajmował" od tego samego Zarządu firmy 2AG potem Gredan 2 sc biura w nowo wybudowanej centrali w Tychach na Towarowej 23. Budowa nowej centrali a także duże kapitały zakładowe pozostałych spółek Zarządu to nic innego tylko i wyłącznie wyprowadzenie kapitału z Kredytów-Chwilówek sp.z.o.o z kapitałem zakładowym tylko 600.000, gdzie przy upadku same zobowiązania dla pracowników wynosiły dobrych parę milionów zł. Moim zdaniem była to bańka, która musiała kiedyś pęknąć, wszystko było skrupulatnie zaplanowane przynajmniej od dobrych kilku lat przed upadkiem K-CH. Nie ma na to żadnych dowodów, przynajmniej nic o tym nie wiem, żeby takowe istniały, może śledczy zadają nie właściwe pytania nie właściwym osobom?  W moim przekonaniu to wałek, dobrze zaplanowany i wykonany a do swoich wniosków dochodzę dopiero z czasem układając sobie w całość elementy układanki. Aspekty moralne tylko one przemawiają na niekorzyść Zarządu i Zarząd o tym doskonale wie. Zobaczymy może jeszcze trochę czasu potrzeba aby sprawa dojrzała. Natomiast jak widzę zaangażowanie pewnej jednostki państwowej w całe przedsięwzięcie to ręce opadają. Działania Zarządu Pro-Zysk jeżeli chodzi o windykację należności Inwestorów w mojej ocenie to tylko zasłona dymna i dobra maska do złej gry popieram teorię użytkownika gleam. Warto zapytać czy zeznawała już śmietanka towarzyska Pro-Zysk, KCH, Gredan i pozostałych firm zależnych lub współpracujących z KCH, księgowość, kadry,prawnicy itd czy jak do tej pory zeznają jedynie szaraki bo przecież Zarząd sam takich dużych lodów nie ukręcił!! K-CH i pozostałe firmy działały za zasadzie symbiozy i naczyń połączonych a sp.z.o.o o kapitale 600.000 stanowiła jedynie przykrywkę,która z czasem pójdzie w piach. No tak ale dowodów wciąż brak i możemy tak bez końca sobie spekulować jak za chwilę pewnie zauważy to nasz Pan Moderator, jednak ja wyciągam wnioski na podstawie swoich obserwacji, które to poczyniłem będąc małym trybikiem w tej ogromnej machinie do robienia pieniędzy. 

PS. Sytuacja - autentyk: Dwa tygodnie przed ogłoszeniem pracownikom,iż firma będzie zamykana  wydawałem nowy samochód z nowym leasingiem swojemu pracownikowi, który nie tak dawno przyjechał na lawecie! Pytanie tylko po co?Po to żeby nie siać paniki i mydlić oczy ludziom do końca? 

Edited by Agent

Sytuacja autentyk jak dla mnie wiarygodna. Tak jak wzięcie ponad 100stu samochodów przed samym końcem.. a teraz się dowiesz ze jesteś „wacpanem” i każde Twoje słowo nie ma sensu 

Szefostwo tj wielką trójca wiedziała już od min roku czasu że ogłoszą upadłość i perfidnie to zaplanowali aby jak najwięcej kasy wyciągnąć z tego biznesu dla siebie.....kosztem kolejnych baranów czyt. Inwestorów których jeszcze można ogolić z kasy.