Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

RianesS

Cześć Wam :)

Recommended Posts

Cześć wszystkim ;)

Na imię mam Adrian, niedługo skończę 20 lat, zarabianiem w internecie interesuję się już parę ładnych lat.

Zaczęło się od buxów, przez własnego autosurfa, stronę z refbackiem do buxów na autorskim skrypcie, potem zainteresowałem się PPA i CPA, na którym dorobiłem się większych pieniędzy (nie milionów, ale starczyło na nowego kompa, telefonik, lunetę - takie mam hobby, obserwowanie samolotów na wys. przelotowych  i ogólnie kieszonkowego od rodziców nie widziałem nigdy :) )

Od samego początku mojej przygody z zarabianiem interesowałem się tworzeniem stron www, najpierw były to gotowe kreatory z domeną, kiedy to zadawałem pytanie jak wrzucić własny plik php do gotowej strony z kreatora (już wiem, że się nie da), potem doszły strony na gotowych szablonach, potem zacząłem te szablony edytować, aż w końcu sam ogarnąłem html, css i w pewnym stopniu js, co pozwala mi na wykonywanie stron wizytówek, Landing Page itp. Mam swoje portfolio (nie wiem czy mogę podać link), w miesiącu wykonuję kilka stron, mniejszych, ale i większych jako podwykonawca dla jednej z lokalnych firm, głównie na WP.

Aktualnie moimi jedynymi dochodami są strony internetowe na zamówienie i jakieś drobne co miesiąc z PPA. Gdy widzę jakąś fajną niszę, lub sam na coś wpadłem to robię sobie na szybko LP i testuję, jeśli wypala to go ulepszam. No i teraz cały czas wpadają mi dolary z bardzo prostego lp, który zrobiłem w maju 2k16 i w żaden sposób nie promowałem.

Inwestycjami interesuję się od dawna. Teraz jestem w 4 klasie tech. inf., a w gimnazjum już działałem sobie na hyipach, konkretnie ponzi oferujące np 150% po dniu. Z początku fajnie mi szło, wchodziłem na początku i od razu wypłacałem, ale jak pewien serwis okazał się scamem i do deponowania środków podstawili fałszywą stronę Liberty Reserve, po czym straciłem ok 30$ (była to dla mnie gruba kasa) dałem sobie spokój :)

Inwestowałem też w MyPayingAds, ale akurat z tydzień po inwestycji wystąpił słynny problem z PayPalem i pieniędzy do tej pory nie zobaczyłem. Kontaotowałem się z Uday'em ale to nic nie dało.

Grałem też trochę w opcje binarne pod kierownictwem pewnego zaufanego użytkownika z innego forum, który gwarantował zysk, faktycznie tak było i myślę, że może jeszcze kiedyś wrócę do OB.

Teraz chciałbym poważniej zainteresować się hyipami długoterminowymi, aby mieć dodatkowe źródło dochodu. Wszedłem ostatnio za 0.015 btc w bitfinancial i planuję jeszcze dorzucić chociaż drugie tyle na start. Nie chcę startować z grubej rury, planuję na początku nauczyć się pokory, odrzucić chciwość i chęć zarobienia dużej kasy na samym początku, a za to pomału powiększać swój budżet i oczywiście wiedzę. Mam konta na innych forach o zarabianiu, ale moje największe jest pod innym nickiem, więc nie musicie mnie kojarzyć.

Przeczytałem chyba wszystkie poradniki z tego forum o hyipach, o ryzyku, o tym, kiedy można spodziewać się scamu, ale jeśli macie jeszcze jakieś wskazówki to chętnie je przyswoję ;)

Z góry dzięki za poświęcony czas jeśli wszystko przeczytałeś i mam nadzieję, że jakoś będzie nam się to układało ;)

Pozdrawiam,

Adrian :)

• Like 2

Dobry plan na początek, bo wiele osób na tym popełnia błąd, szczególnie gdy polegają na własnej wiedzy i kierują się tylko wirtualnymi cyferkami :)
Keep going :)

Hej, ciekawa historia :) Jednak długoterminowy hyip to brzmi troche jak piękny sen :) Powodzenia!

Jednak długoterminowy hyip to brzmi troche jak piękny sen :)

Przeglądając to forum od dłuższego czasu, doszedłem do wniosku ze ludzie lepiej dorabiają sie w programach, które oferują np te 3% dziennie, ew. w revshare itp.

Wiem w 100%, ze nie jest to pewny biznes, ale czy nie jest on ciut pewniejszy od tych wszystkich programów dających 150% po paru godzinach? Czy sie mylę ? :)

Edited by RianesS

Na "biznesy" hyipowe ni ma reguły, Lightbitcoin z 8,4% dziennie daje aż miło a yasacoin zawinął się po 5 dniach

"doszedłem do wniosku ze ludzie lepiej dorabiają sie w programach, które oferują np te 3% dziennie, ew. w revshare itp.
Wiem w 100%, ze nie jest to pewny biznes, ale czy nie jest on ciut pewniejszy od tych wszystkich programów dających 150% po paru godzinach? Czy sie mylę ? :)"

Akurat te co dają 150% po paru godzinach to pewny SCAM, dublery, które podwajają kasę w tydzień są już MEGA ryzyko.

programy oferujące poniżej / lub 10% dziennie mają już jakąś rację bytu - mniejszą lub większą.

Programy dające 3-4% są to już takie bezpieczniejsze średnioterminowe.

A programy dające 0.5%-2% to już takie długoterminowe

Oczywiście podane przedziały to taki mój osobisty wyznacznik i każdy może inaczej oceniać program.

Niemniej jednak sam % to nie wszystko, liczy się też odpowiednie zabezpieczenie i wygląd strony oraz jego promocja przez admina jak i liderów oraz dużym + będzie jakaś unikalność programu spośród innych.

A tak poza tym to witamy na forum ;)

Cześć Adrian :)

Zaj..iste masz podejście i doświadczenie :)

Działanie w grupie daje szybsze rezultaty ;)

Pozdro600

Witaj na forum i miło, że poświęciłeś trochę więcej czasu na przedstawienie się. Oby Twoje założenia okazały się dla Ciebie dochodowe.

Dziękuję Wam bardzo za miłe powitanie ;)

Nawet takie głupie rzeczy jak życzenie powodzenia i dobre słowo od doświadczonych użytkowników daje kopa do działania ;)

Na razie jestem na drobny plus (bitfinancial, potrzymałem 4 dni i zleciłem wypłatę depozytu, gdy zobaczyłem, że sporo z Was zrobiło to samo - coś w tym musi być :) ).

Teraz wszedłem w kolejny program, zobaczymy.

Edited by RianesS