Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
RianesS

Cześć Wam :)

Recommended Posts

Cześć wszystkim ;)

 

Na imię mam Adrian, niedługo skończę 20 lat, zarabianiem w internecie interesuję się już parę ładnych lat.

 

Zaczęło się od buxów, przez własnego autosurfa, stronę z refbackiem do buxów na autorskim skrypcie, potem zainteresowałem się PPA i CPA, na którym dorobiłem się większych pieniędzy (nie milionów, ale starczyło na nowego kompa, telefonik, lunetę - takie mam hobby, obserwowanie samolotów na wys. przelotowych  i ogólnie kieszonkowego od rodziców nie widziałem nigdy :) )

 

Od samego początku mojej przygody z zarabianiem interesowałem się tworzeniem stron www, najpierw były to gotowe kreatory z domeną, kiedy to zadawałem pytanie jak wrzucić własny plik php do gotowej strony z kreatora (już wiem, że się nie da), potem doszły strony na gotowych szablonach, potem zacząłem te szablony edytować, aż w końcu sam ogarnąłem html, css i w pewnym stopniu js, co pozwala mi na wykonywanie stron wizytówek, Landing Page itp. Mam swoje portfolio (nie wiem czy mogę podać link), w miesiącu wykonuję kilka stron, mniejszych, ale i większych jako podwykonawca dla jednej z lokalnych firm, głównie na WP.

 

Aktualnie moimi jedynymi dochodami są strony internetowe na zamówienie i jakieś drobne co miesiąc z PPA. Gdy widzę jakąś fajną niszę, lub sam na coś wpadłem to robię sobie na szybko LP i testuję, jeśli wypala to go ulepszam. No i teraz cały czas wpadają mi dolary z bardzo prostego lp, który zrobiłem w maju 2k16 i w żaden sposób nie promowałem.

 

Inwestycjami interesuję się od dawna. Teraz jestem w 4 klasie tech. inf., a w gimnazjum już działałem sobie na hyipach, konkretnie ponzi oferujące np 150% po dniu. Z początku fajnie mi szło, wchodziłem na początku i od razu wypłacałem, ale jak pewien serwis okazał się scamem i do deponowania środków podstawili fałszywą stronę Liberty Reserve, po czym straciłem ok 30$ (była to dla mnie gruba kasa) dałem sobie spokój :)

 

Inwestowałem też w MyPayingAds, ale akurat z tydzień po inwestycji wystąpił słynny problem z PayPalem i pieniędzy do tej pory nie zobaczyłem. Kontaotowałem się z Uday'em ale to nic nie dało.

Grałem też trochę w opcje binarne pod kierownictwem pewnego zaufanego użytkownika z innego forum, który gwarantował zysk, faktycznie tak było i myślę, że może jeszcze kiedyś wrócę do OB.

 

Teraz chciałbym poważniej zainteresować się hyipami długoterminowymi, aby mieć dodatkowe źródło dochodu. Wszedłem ostatnio za 0.015 btc w bitfinancial i planuję jeszcze dorzucić chociaż drugie tyle na start. Nie chcę startować z grubej rury, planuję na początku nauczyć się pokory, odrzucić chciwość i chęć zarobienia dużej kasy na samym początku, a za to pomału powiększać swój budżet i oczywiście wiedzę. Mam konta na innych forach o zarabianiu, ale moje największe jest pod innym nickiem, więc nie musicie mnie kojarzyć.

 

Przeczytałem chyba wszystkie poradniki z tego forum o hyipach, o ryzyku, o tym, kiedy można spodziewać się scamu, ale jeśli macie jeszcze jakieś wskazówki to chętnie je przyswoję ;)

 

Z góry dzięki za poświęcony czas jeśli wszystko przeczytałeś i mam nadzieję, że jakoś będzie nam się to układało ;)

Pozdrawiam,

Adrian :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry plan na początek, bo wiele osób na tym popełnia błąd, szczególnie gdy polegają na własnej wiedzy i kierują się tylko wirtualnymi cyferkami :)
Keep going :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, ciekawa historia :) Jednak długoterminowy hyip to brzmi troche jak piękny sen :) Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak długoterminowy hyip to brzmi troche jak piękny sen :)

Przeglądając to forum od dłuższego czasu, doszedłem do wniosku ze ludzie lepiej dorabiają sie w programach, które oferują np te 3% dziennie, ew. w revshare itp.

Wiem w 100%, ze nie jest to pewny biznes, ale czy nie jest on ciut pewniejszy od tych wszystkich programów dających 150% po paru godzinach? Czy sie mylę ? :)

Edited by RianesS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na "biznesy" hyipowe ni ma reguły, Lightbitcoin z 8,4% dziennie daje aż miło a yasacoin zawinął się po 5 dniach

Share this post


Link to post
Share on other sites

"doszedłem do wniosku ze ludzie lepiej dorabiają sie w programach, które oferują np te 3% dziennie, ew. w revshare itp.
Wiem w 100%, ze nie jest to pewny biznes, ale czy nie jest on ciut pewniejszy od tych wszystkich programów dających 150% po paru godzinach? Czy sie mylę ? :)"

Akurat te co dają 150% po paru godzinach to pewny SCAM, dublery, które podwajają kasę w tydzień są już MEGA ryzyko.

programy oferujące poniżej / lub 10% dziennie mają już jakąś rację bytu - mniejszą lub większą.

Programy dające 3-4% są to już takie bezpieczniejsze średnioterminowe.

A programy dające 0.5%-2% to już takie długoterminowe

Oczywiście podane przedziały to taki mój osobisty wyznacznik i każdy może inaczej oceniać program.

Niemniej jednak sam % to nie wszystko, liczy się też odpowiednie zabezpieczenie i wygląd strony oraz jego promocja przez admina jak i liderów oraz dużym + będzie jakaś unikalność programu spośród innych.

 

A tak poza tym to witamy na forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Adrian :)

 

Zaj..iste masz podejście i doświadczenie :)

 

Działanie w grupie daje szybsze rezultaty ;)

 

Pozdro600

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum i miło, że poświęciłeś trochę więcej czasu na przedstawienie się. Oby Twoje założenia okazały się dla Ciebie dochodowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam bardzo za miłe powitanie ;)

Nawet takie głupie rzeczy jak życzenie powodzenia i dobre słowo od doświadczonych użytkowników daje kopa do działania ;)

Na razie jestem na drobny plus (bitfinancial, potrzymałem 4 dni i zleciłem wypłatę depozytu, gdy zobaczyłem, że sporo z Was zrobiło to samo - coś w tym musi być :) ).

Teraz wszedłem w kolejny program, zobaczymy.

Edited by RianesS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.  • Posts

    • IMHO wypowiedź Korwina jest bardzo jasna i wynika z niej, że Jego zdaniem Braun mówił o tym, że dziłania ministra mogą dla niego skączyć się samosądem. Ergo, wcale niczym nie groził panu ministrowi... Mniejsza czy można się taką oceną wypowiedzi Srauna zgodzicz czy nie. Problem leży w tym, pani redaktor oczekuje by jej gość potępił Brauna w czambuł a inna od niej ocena słów Brauna jest niedopuszczalna i prowadzi so przerwania rozmowy. Bezsens. I znów kolejna manipulacja... Nie zauważyłem bowiem by Korwin w jakiejkolwiek wypowiedzi bronił pedofili.  Natomiast wypowiada swoje zdanie w kwestii tzw. wieku zgody i wskazuje dość racjonalną argumentację za swoim stanowiskiem. Nie musimy się z jego opinią w tej kwestii zgadzać ale nie można nie zauważać, że dokładnie takie - wynikające z natury - podejście obowiązywało w wielu kulturach przez stylecia a prawo zezwalające na małżeństwa osób w tym wieku było tego naturalną konsekwencją.  Tzw. Wiek zgody -ustalony na 12-13 lat jeszcze dziś gdzieniegdzie występuje (Meksyk, Japonia, Argentyna).
    • https://www.tvp.info/55906220/posel-korwin-mikke-zwolennikiem-obnizenia-wieku-zgody-na-seks-broni-pedofilii-jestem-zwolennikiem-natury
×