Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

marcelhociul

MultibuyWorld - 120% - www.multibuyworld.eu

Rekomendowane odpowiedzi

MultibuyWorld

Program startuje na przełomie stycznia/lutego
(podobno wcześniejsza rejestracja pozwala zająć pozycję w programie ale to niepotwierdzone info)
Plany inwestycyjne:
Naliczenia co 30 minut 48 razy dziennie, 1 paczka generuje dziennie około 0.35 euro, pracuje do osiągnięcia 120%(60euro)

Minimum inwestycyjne: 50 euro

Cena za paczkę: 50 euro (maksymalnie 1000 paczek na konto)

Akceptowane systemy płatności: przelew, karta kredytowa
Wypłaty (manualne/aut.): manual

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Revshare stworzony przez firmę zakupową istniejącą od długiego czasu na rynku, bonusy zakupowe(50% wartości kupionych paczek na platformę zakupową) od firmy.

W linku  polska prezentacja programu w powerpoincie:
http://www54.zippyshare.com/v/l0pBfqio/file.html

Przy rejestracji w polu Tax Number wpiszcie dowoloną kombinacje 10 cyfr ( wtedy będzie możliwy zakup paczek bez vatu)

Link do programu: https://multibuyworld.com/?sponsor=733.882.825
                                                               zgoda na reflink Ermin

packages.jpg

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odkąd zarejestrowałem się tam 2 miesiące temu do teraz była cisza jeśli chodzi o materiały promocyjne itp. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma zajmowania pozycji przez wcześniejszą rejestrację, jest za to inne rozwiązanie, ale publicznie na razie nikt tej informacji nie podaje, więc i ja się wstrzymam. Z tego co mogę napisać to będą abonamenty i najdroższy roczny abonament będzie wynosił 175 euro. Stronka ma być dostępna za jakiś czas w języku polskim.

Tu macie kilka linków związanych z firmą: http://www.multibuy.it/  http://www.multibuytravel.it/  http://www.wonderlandclub.it/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tez sporo wiem ale nie powiem

:D  :D  :D

właśnie z tego powodu do Ciebie nie dołącze ;)

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pozytywne czy negatywne wiesci?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem w tym projekcie i póki co czekałem na czyny, co do wcześniejszych informacji od założyciela.
Wszystko się zgadza, także jedziemy z tematem na grubo :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mała aktualizacja do pierwszego wpisu, który jest na samej górze

• obecnie jest 0,7%, natomiast wkrótce ma być 0,9% (nieoficjalne info)
  • druga kwestia to fakt, iż firma jest na rynku 22 lata, także nikt raczej nie chciałby wpłynąć na płynność finansową swojej działalności,
    tak by ją położyć, dlatego stabilność to będzie drugie imię tego projektu :)
  • firma posiada realne produkty tj. sklep internetowy (obecnie przenoszony) oraz zajmują się przede wszystkim podróżami na rynku Włoskim, Hiszpańskim i Portugalskim
  • mają bazę ponad 150.000 własnych klientów, co będzie stanowiło dodatkową siłę napędową dla całego programu, jak tylko oficjalnie program ruszy w lutym
  • do 15 lutego jest promocja na Eurocredits (eurokredyty). Eurokredyty to nic innego jak dodatek do wykorzystania w systemie na zakupy, rozliczany 1 euro = 0,5 eurokredytów,
  • czyli za 100 Euro otrzymamy 50 Eurokredytów do wydania na wycieczki/produkty etc. Do 15 lutego (data startu programu) jest promocja na EK, czyli przy zakupie 10szt.x50 Euro,
    tak jak ja to uczyniłem (screen na górze, przelew jeszcze nie zaksięgowany, bo puszczony w piątek) otrzymuje wartość 1 do 1, czyli 1Euro = 1 Eurokredyt :)
  • ma być orgnizowane spotkanie w Polsce, także będzie możliwość poznania adminów osobiście :)
  • jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę :) Ogólnie program będzie mega tematem na 2017 i pewnie 2018 rok ze względu na jego naliczenia.
    (FutureNET ma 1% i działa już prawie rok, TAT ma 2% a też będzie spokojnie ponad rok na rynku, także tutaj możemy się spodziewać stabilnego biznesu).
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najlepiej komunikować się z support? Chyba, że tu ktoś jest w stanie mi już odp?
Mianowicie czy dwie osoby mogą założyć konto o tym samym IP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecnie to nie jest jeszcze nawet Prelaunch, a wszystko powinno być jasne po 11-tym lutego,

ponieważ wtedy jest spotkanie z administratorami, na ktorym postaram się być.

Jak z supportem - telefonicznie.

Czy mogą być dwie osoby - wątpię, w większości programów jest to zabronione, także obstawiam, że tutaj jest podobnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, podczas rejestracji nie wpisałem tego "tax number" bo zapomniałem. Po zalogowaniu w edycji profilu wpisałem dowolne 10cyfr jak radził kolega wyżej i zapisałem zmiany, lecz gdy chce kupić paka to nadal nalicza VAT ;( jakies sugestie ??

@edt

strona musiał się zawiesić, już wszystko ok :)

ps.

uważacie że bedzie to w miare pewny rev ? w końcu 22lata na rynku ?

Edytowane przez MAQQ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odśwież i się przeloguj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Troche cicho w wątku jak na tak zapowiadajacy się dobrze revshare nie uważacie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzie się jarają dużymi zyskami tj. 2%-4% dziennie, nie patrząc na długoterminowość projektów.
Poza tym sam projekt nie ruszył jeszcze, a przez brak problemów z rejestracją, czy stroną nie ma też narzekaczy, którzy zawsze budują wątki ;)
Większość czeka w blokach startowych, aż machina ruszy i wtedy będzie się działo w samym programie, a czy w wątku? :)
Dobre programy od zawsze cechowała cisza w wątkach, także dobrze to wróży :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co sądzicie o pozbawieniu tego reva procesorów płatniczych ? I 2 pytanie, jak najkorzystniej przelać swoje środki ? Prowadzę obecnie konto w PLN w mbanku, jak mam dokonać przelewu w euro tak by zapłacić jak najmniejsza prowizję za przewalutowanie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otwórz sobie rachunek w EUR (za darmo) i aktywuj wymianę walut w mBanku - lepsze kursy.

Edytowane przez Kebab

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ew. wymiana poprzez kantor zewnętrzny np. walutomat lub cinkciarz na ww. konto :)

Co do braku procesorów to jest to na +, ponieważ większość użytkowników raczej nie miała do czynienia do tej pory z revami,

także większy napływ nowych osób, przez standardowe formy płatności,

a dla osób, które już miały styczność, raczej nie będzie to problem :)

Edytowane przez Ermin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też korzystałem z cinkciarza jednak okazało się, że mBank ma taką samą usługę zintegrowaną z kontem (kursy są porównywalne). Trzeba ją tylko aktywować...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wiadomo na ogół takie biznesy nie trwają wieczność więc po co firma która jest ''22lata na rynku'' i ma parę swoich biznesów się w to pcha ? Nie zastanawiało was to ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wiadomo na ogół takie biznesy nie trwają wieczność więc po co firma która jest ''22lata na rynku'' i ma parę swoich biznesów się w to pcha ? Nie zastanawiało was to ?

A jakie biznesy trwaja wiecznosc?

Ja mysle ze zarzad Multibuy zwariowal i chce pociagnac piramide finansowa z pseudoproduktem aby potem szybko trafic za kratki.

A na powaznie .Bedzie spotkanie w Warszawie.Wpadnij i zapytaj ludzi odpowiedzialnych za to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admini coraz więcej czerpią z doświadczeń poprzednich programów. Tutaj mamy małe naliczenia, a co za tym idzie, automatycznie zwiększoną szansę na żywotność programu :)
Jeśli programy dające 2,5% mogą ciągnąć ponad rok, to tutaj możemy być świadkami naprawdę dobrego i prężnie działającego reva :)
Zresztą więcej szczegółów będzie znane wkrótce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O co dokładnie chodzi z abonamentem 175 euro?

Jeżeli będą miał w programie swoich poleconych i poleconych z drugiej linii, to go nie płacę? Po przejściu na 3 linię będę zatem musiał już płacić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko za 1 i za 2 linie dostaniesz pieniądze, jeśli bedizesz chciał dostać za nastepne prowizje to bedziesz musial wykupic abonament ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, wielkie dzięki za pomoc :) Czyli nie jest to obowiązkowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta