Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

24 styczeń 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam!

Zycie hyip-investora nie jest łatwe, oj nie jest. Stabilność, bezpieczeństwo czy zaufanie to słowa kompletnie nie pasujące do świata hyip. A mimo to ciągle cieszy się on zainteresowaniem. Faktem jest bowiem, że pomimo swojej dynamiki wciąż można na hyipach zarobić, ale chyba jeszcze więcej stracić.

Jak inwestować aby nie stracić? Wkrótce opublikuje serię poradników na ten temat. Dzisiaj jednak skupiam się na nowych informacjach.

 

Zacznijmy od nowych programów.

 

My Diamond Share to nieźle prezentujący się program typu long-term. Jeżeli rzucimy okiem na zakres działalności (mission statement) nie znajdujemy jednak diamentów jak mogłaby sugerować nazwa programu. Mamy za to takie jak produkcja żywności, budowa domów czy perspektywiczne firmy ale również w rynek towarowy czy walutowy, a więc zakres bardzo szeroki.

Opis działalności oraz perspektyw na stronie internetowej jest równie szeroki , ale z doświadczenia  wiem, że taka papka informacyjna nudzi internautów, dlatego przejdźmy do planów inwestycyjnych.

Są 4 plany inwestycyjne, Bronze Share, Silver Share, Gold Share I Diamond Share. Różnią się one głównie oferowanym zyskiem I minimum inwestycyjnym.

 

W plan Bronze możemy inwestować od $50. To dosyć wysokie minimum jak na hyip ale generalnie nie powinno być barierą. Ten plan oferuje zysk 1.4% dziennie ale tylko w dni biznesowe (pon-pia). Po zakończeniu planu (150 dni) otrzymujemy depozyt z powrotem.

W Plan Silver trzeba już zainwestować min. $5,000. Zysk jest trochę większy, bo  1.6% dziennie. 

Plan Gold daje już większy zysk bo 2% ale minimum w tym planie to $20,000. Trwa on 180 dni biznesowych.  Dla najbogatszych inwestorów jest plan Diamond, gdzie zysk wynosi 2.6% dziennie przez 180 dni biznesowych. Tam jednak minimum inwestycyjne to już $50,000.

Dla każdego planu można wygenerować papierowy konktrakt, co ma za zadanie jeszcze bardziej uwiarygodnić ten program.

Wpłat można dokonywać poprzez Liberty Reserve, Perfect Money a wkrótce ma być dostępny Alertpay i SolidTrustPay.

 

4f1eceeb528f6.gif

 

Druga propozycja to IncomeInt, program o planach z wysokimi zyskami ale nie są to plany dzienne.

Właściwie są tutaj tylko 2 plany, 110% po 5 dniach i 130% po 10 dniach. Plany proste ale jak na razie skuteczne, jak dotąd dostałem tutaj jedną wypłatę.

Minimum depozytu tutaj to $10 a akceptowane płatności to Liberty Reserve, Perfect Money and Alertpay.

 

4f1ecf8501170.gif

 

SPORTARBS NIE PŁ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×