Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Dwu pierwszych inwestorów zaspokojonych w 100%. Jutro pewnie kolejnych 2.

Ceny w markecie nieco spadły więc każdy może odbudować swój stan posiadania.

Oczywiście wszystko na bieżąco w arkuszu.

Ile się czeka na zatwierdzenie kupionych tokenów?

Już po operacji.

Edited by Jack

@Up

Generalnie są online. Czasami trzeba stronę odświeżyć.

Kolejna, 5 już transza, w drodze do inwestorów!

Dziś Misio Rysio trochę póxno wysłał ale idziemy zgodnie z planem.

12 inwestorów już zaspokojonych w całości. Jeden częściowo. Reszta cierpliwie czeka :)

Szczegóły jak zwykle w arkuszu.

Niechybnie zbliżamy się ku końcowi...

Przed chwilą wyszła przedostatnia transza rozliczenia inwestycji.

Jutro, jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego, rozliczymy inwestycję do końca.

Szczegóły w arkuszu.

• Like 1

Koniec, 
ostatnia wypłata zlecona. 

Czekamy na potwierdzenie ze strony Richarda jak i później ze strony @pepperoniss'a :) 

Doszla do mnie wyplata ze wspolnej inwestycji.

Ogolnie rzecz biorąc, ROI ponizej 50%. Czyli strata ponad polowy srodkow i ponad

miesiac kwota byla zamrozona. Krotko mowiac, juz wiecej projekty Ryska typu 'to the moon'

mnie nie przekonuja. Juz nigdy z tym facetem, kretaczem interesow robic nie bede.

[edit] trza bylo dac wieksza oplate na ten ostatni przelew, teraz bedzie sie z tydzien potwierdzac :/

Edited by bufi

a ja nie dostalem jeszcze :)

Dzięki za wspolna inwestycje, należy pochwalić wysiłek oraz profesjonalizm organizatorów ðŸ‘generalnie mi Rysiu dał zarobićðŸ˜

A-Zainwestowalem 0.023 btc ( 0.01 kolejka+ 0.013 pierwsze 10000 userów)

B-Sprzedałem konto za 0.075 btc

C- Wspolna inwestycja za 0.05 bt

Nie chciałem tam wkładać nie wiadomo ile, gdyż jest to moj pierwszy projekt rysia, szczerze nie wiedziałem jak to ugrysc ðŸ˜

Także mimo spadku wartosci tokena jestesm na plusðŸ˜

P.S

Przecież osoby moga odkupuc tokeny i czekać na wzrost na giełdzie i sprzedać, gdyż kupia tyle samo co mieli w wspolnej inwestycji( chyba ze nagle podrożały) i czekć na cenę to the moon ðŸ˜

Edited by lordzuk
  • Like 2

Skoro @pepperoniss potwierdził,

Również dziękuję za wspólną inwestycję.

Mam nadzieję, że Ci co chcieli, to już mogli lub nadal mogą,

odkupić praktycznie taką samą ilość tokenów na rynku banana.fund,
aby odbudować swój 'kapitał'.

Osobiście przyznam, i jest mi przykro, że nie udało się zarobić. Liczyłem na zysk, a nie stratę. 
Jednak odnośnie oferty, uważam że przebiegła wzorowo oraz zgodnie z założeniami. 
Mam nadzieję, że każdemu niedowiarkowi w naszą wspólną społeczność na forum, jest teraz głupio, że nikt nikogo nie oszukał i nie okradł, jak już to nieraz miało miejsce na hyipforum. 
Pozdrawiam serdecznie osoby biorące udział we wspólnej inwestycji, i życzę odkucia się! :) 
Na koniec już, szkoda że mimo dobrych chęci, oraz mojego odpowiedniego miejsca w kolejce banana.fund, nie udało się nam już zarobić. 

Jestem ciekawy jak to się dalej potoczy. We wspólnej inwestycji strata około 50 % a kupując samodzielnie część tokena za ok. 13 USD wypłaciłem 43 USD a gdybym nie czekał parę dni to poszłoby i za 70 USD. Strzał nietrafiony ale dziękuje za uczciwość i transparentność. 

Zobaczymy...

Przyznam, że zaskoczył mnie spadek ceny znacznie poniżej ceny zakupu i osobiście spodziewałem się jej ustalenia na giełdzie na poziomie troszkę niższej od najwyższej ceny sprzedaży tokenów w ITO.

W mojej ocenie świadczy to o tym, że jednak za dużo tokenów Misio Rysio rozdał za 0.0133 BTC w niższych cenach, bo rynek jest naprawdę mało płynny. Wygląda na to, że posiadacze tych tokenów realizują zyski i to nawet na poziomie 400%.

Drugą przyczyną, choć raczej mniej istotną jest pewnie wzrost wartości BTC, gdyż pewnie część z inwestorów BTC traktowało bardziej jako nosnik wartości niż samodzielną walutę.

Wychodzi na to, że jedyną skuteczną strategię zarobienia na tym etapie było stworzenie np. 100 multikont zaraz na starcie programu :)

Ciekaw jestem czy ktoś na ten pomysł wpadł ale pewnie się nie dowiem :)

Ja dzięki ofercie straciłem znacznie mniej niż straciłbym nie organistując jej. I ta uwaga dotyczy każdego, kto podobną kwotę zamierzał zainwestować w tokeny ale kupowałby w wyższym bloku. Z drugiej jednak strony, gdyby moi poleceni, którzy przystąpili do tej oferty samodzielnie zainwestowaliby w Banana Fund identyczne kwoty, dzięki prowizji 10%, wyszedłbym nieznacznie korzystniej...

Mimo wszystko cieszę się, że tę ofertę udało się przeprowadzić.

Potwierdza ona bowiem moją tezę, którą głoszę na forum od lat, że gdy zasady są jasne to łatwiej zaakceptować straty w myśl paremii

Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć!

Dziękuję wszystkim za udział i zaufanie...

I do następnego razu...

PS. Z oferty zostało 0.00763607 BTC "zaoszczędzone" na opłatach transakcyjnych. Zastanowię się co z nimi zrobić, bo rozdysponowanie między uczestników mija się z celem gdyż opłata transakcyjna przekroczyłaby tę kwotę.

• Like 2

Również potwierdzam otrzymanie :)

Dzięki za możlowość udziału i gratulacje organizatorom profesjonalizmu :)

• Like 1

Pozostałe, "zaoszczędzone" na fee pieniądze (pon. 10$) rozdzieliłem na 3 równe części i przesłałem organizatorom i jednemu z uczestników oferty, który z mojej winy otrzymał nienależny przelew w dużo większej wysokości i uczciwie oddał uprawnionemu inwestorowi nie domagając się nawet fee. 

Tak więc Inwestycja została rozliczona do ostatniego satoshiego.

Zainteresowanych zapraszam do Wspólnej Inwestycji w Elite Earners Club.

• Like 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordzuk
      Dobry,
      Czy ja dobrze widziałem iż @pepperoniss świeci się na czerwono i ma status Bossa forum ? Co z @Egzekutor ? Pytam  ciekawości gdyż tych obydwóch Panów darze dużym szacunkiem   Umarł król, niech żyje król !! ? Halo jakieś wyjaśnionka dla zwykłych zjadaczy chleba ?  
    • By pepperoniss
      Tuż po północy na stronie Bitmarket pojawił się komunikat o zakończeniu działlaności przez tę polskojęzyczną giełdę. Podanym powodem jest utrata płynności.

Na razie nie udało mi się ustalić co się stało i czy utrata płynności ma związek z jakimś włamaniem czy też innymi zdarzeniami związnaymi z handlem z dźwignią.
      Nie wiadomo też czy i kiedy użytkownicy będą mogli odzyskać środki zdeponowane na giełdzie ani w jakiej części.

Znalałem taką informację giełdową (raport bieżący) IQ Parners S.A. http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/33651271,iq-partners-sa-17-2019-istotna-informacja opublikowany tuż przed północą.
    • By pepperoniss
      Tytuł może trochę dziwny ale temat dość istotny.
      Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że od wrzesnia br. na giełdzie krytowalutowej Binance Amerykanie z USA nie będa mogli handlować tokenami.
      W dużym skrócie jest to efekt uznawania przez amerykańskie władze tokenów jako podpadających pod przepisy dotyczące obrotu papierami wartościowymi. W konsekwencji by działać zgodnie z amerykańskim prawem by je oferować do handlu Amerykanom muszą być one dopuszczone do obrotu a giełdy posiadać odpowienie koncesje. 
      Dodam tylko, bez wnikania w szczegóły dlaczego, z handlu dla Amerykanów znikną też niektóre walory dość powszechnie uważane za kryptowaluty, np. DASH, ETC czy XRP.
      Tych tokenów jest całe mnóstwo a amerykański rynek jest dość znaczący. 
      Znalazłem w sieci takie zestawienie pokazujące potencjalne problemy związane z handlem tokenami.

Na biało zaznaczono tokeny, którymi obecnie handluje się wyłącznie na Binace. Na fioletowo, te które oprócz Binance handlowane są także na innych giełdach.
      Nie wiadomo jak się dalej potoczą losy tych tokenów. Możliwe są glówne dwa scenariusze. 
      Pierwszy to wyprzedaż tokenów i ich znaczny spadek cen w najlbliższym czasie. Drugi to przejęcie handlu przez inne giełdy.
      Jako, że większość tokenów nie jest zbyt płynna i często główną giełdą na której są handlowane jest Binance osobiście zamierzam pozbyć się w najbliższym czasie większości poza głównymi, bardziej płynnymi, czyli poza DASH, ETC (Etherium Classic), XLM (Stellar), XMR (Monero), XRP (Ripple), ZEC (Zcash) czy EOS.
      Na powyższym rysunku pokazano na jakich głównych giełdach handluje się obecnie tymi tokenami.
      Dla jasności. Nie oznacza to, że znikną one z Binance. Dostęp do handlu nimi stracą jednak amerykanie.
      Źrodło Binance,  Twitter

• By pepperoniss
      Niektóre programy prezentowane na forum - np. OMEGA.BEST - wyagają ukrycia polskiego adresu IP. W innych - jak. np. w Cloudtoken, VPN przydaje się gdy chcesz zaryzykować udział w programie z użyciem multikont.
      Aktualnie można uzyskać VPN za darmo na rok w firmie OkayFreedom. Normalna cena subskrypcji to wydatek ok. 30$ albo alternatywa mocno ograniczonych kont z niewielkim limitem.
      OkayFreedom oferuje szybkie serwery w Rosji, Europie, Azji i USA.
      Ciekawą funkcją OkayFreedom VPN jest to, że automatycznie rozpoznaje, czy zawartość jakiegoś zasobu internetowego bądź strony internetowej jest zablokowana w Twoim kraju i automatycznie przekieruje Cię do serwera, który umożliwia przeglądanie zawartości.
      Serwery Fast Premium w Europie, Azji i Ameryce są dostępne w następujących krajach: USA, Austria, Wielka Brytania, Kanada, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Japonia, Polska, Rumunia, Rosja, Hiszpania, Szwajcaria, Turcja.

Jak uszyskać darmowy kod?
      Aby otrzymać bezpłatny kod Premium, wykonaj następujące kroki:
      Przejdź do  strony promocji - niestety, tylko w języku niemieckim - https://www.okayfreedom.com/specials/chip0619/of i podaj w formularzu na tej stronie swój adres mailowy. Na podany przez Ciebie adres otrzymasz mail, w którym będziesz musiał kliknąć odpowiedni link potwierdzając subskrypcję. Zwrotnie otrzymamasz kod licencji premium na rok. Pobierz program https://file.steganos.com/software/wrappers/chip0619/okayfreedomwr.exe i zainstaluj go. Po instalacji przejdź do zasobnika systemowego (po prawej stronie przy zegarze) i kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę VPNa a nstępnie wybierz Menage licence...i po przekierowaniu na stronę  wprowadź otrzymany kod licencyjny  Ograniczenia oferty
      oferta tylko dla nowych użytkowników OkayFreedom VPN licencja obejmuje 1 urządzenie z system Windows do użytku osobistego brak bezpłatnej pomocy technicznej Subskrypcja obejmuje nieograniczony ruch bez ograniczenia prędkości!
      PS. Wg posiadanych przeze mnie informacji kody nie są terminowe i działają rok od ich wprowadzenia. Korzystając więc z kilku adresów mail można uzyskać kilka rocznych kodów i użyć je po zakończeniu aktualnej subskrypcji. Nie jest to informacja zweryfikowana i na pewno nie taki jest cel promocji.

Nie wiem jak długo oferta będzie ważna. Więc gdy okaże się nieaktualna proszę o informację w tym wątku.

• By pepperoniss
      IXwallet.io to program, który obserwuję od około miesiąca, czyli mniej więcej okolic oficjalnego startu swojego starszego brata czyli Cloudtoken. A wszedłem na Dzień Dziecka  
      Dotychczas nie publikowałem projektu na forum przede wszyskim z tego powodu, że po hyipowym sukcesie PlusToken, SCFToken można było się spodziewać wysypu podobnych programów i liczyć się z tym, że wiele z nich okaże się szybkimi scamami.
      Tego wątku także bym nie otworzył gdyby bue dywersja z aszych forumowiczów, który dziś projekt opisał, po czym po ostrzeżeniach za spam jeszcze szybciej usunął.
      Na forum nie jest tajemincą moje mocno sceptycznie i krytyczne podejście do CloudTokena. A IXwallet.io jest praktycznie jego wierną kopią.
      Legenda opiera się dokładnie na tej samej co w nieco starszym bracie. Tu także rzekomo zarabiamy na arbitrażu. Tutaj jednak bot jest oparty na sztucznej inteligencji (sieciach neuronowych) i potrafi sam się uczyć!
      Tu także trzymamy środki w super, hiper nowoczesnym i bezpiecznym portfelu zabezpieczonym mnemonikami ora także otrzymujemy naliczenia za HOLDowanie środków na wydzielonym portfelu HOLD i także możemy zarabiać z wielu poziomów polecania.
      Oczywiście podobnie jak w Cludtoken wszysko jest udawane. Mnemoniki nie tworzą w istocie adresów prywatnych i w istocie służą wyłącznie za superhasło do odzyskiwania utraconego dostępu do konta.
      Róznicą, acz niezbyt istotną i mogącą wręcz stanowić dodatkowy atut projektu jest to, że dostęp do projektu dla odmiany mozliwy jest wyłącznie przez stronę www a legenda mówi, że na urządzenia mobilne przyjdzie niedługo czas.
      Projekt wystarował 11 maja 2019 roku. Więc trochę niepokojący jest fakt, że domena na której stoi projekt została wykupiona trzy dni wcześniej (LINK).
      W projekt możemy inwestować możemy w trzech kryptowalutach: BTC, ETH i BCH (alias BCHABC, BCC).
      Naliczenia otrzymujemy w specjalnym tokenie IXT, także rzekomo opartym na łańcuchu Etherium ERC-20.
      W odróżnieniu jednak od starszego brata wynagrodzenia są bardziej hyipowe i uzależnione od wysokości inwestycji, tu zwanej HOLDOWANIEM.

Wg informacji podawanych przez twórców wpłaty i wypłaty do i z programu mają być bez opłat. Nie jest to jednak prawdą gdyż w rzeczywistości pobierana jest normalna opłata sieciowa.
      Natomiast wcześniejsze wycofanie środków z salda HOLD ma być obarczone fee zależnym od czasu wycofania. w pierwszych 15 dniach - 10%, w kolejnych 15 - 5% a w późniejszym okresie 1%.
      Ponadto projekt stosuje bardzo podobne jak inne ponziaki zachęty do nie wypłacania środków z projektu. Tu za utrzymanie przez miesiąc środków na koncie HOLD bez jakiejkowliek wypłaty uczestnik otrzma extra 1% a przez 60 dni - 2,5%.

Czymże byłby jednak taki projekt bez prowizji za polecenie?
      Na tle starszych braci niczym szczególnym się ten projekt nie wyróżnia. Jest dość podobny.
      Z pierwszego poziomu otrzymujemy 100% naliczeń naszych poleceonych. Z poleconych z lini 2-10 otrzymujemy po 10% a dalej w zależności od tzw. rangi.
      2 pierwsze poziomy są dla nas dostępne od razu po wejściu w projekt. Dostęp do kolejnych zależy od tego czy nasi poleceniu oziągnęli RANK 1. I tu uwaga. By osiągnąć RANK I nie wystarczy zainwestowanie minimalnej kwoty lecz konieczne jest zainwestowanie przez poleconego co najmniej 0,03 BTC, 0,50 BTH lub 1 ETH, czyli... praktycznie identycznie jak w Cloudtoken z tą różnicą, że tu nie jest to zależne od wartości przelicznika.
      Każda zaproszona osoba, która osiągnęła RANK 1 otwiera nam 2 kolejne linie a nie jak u starszego barata jedną.

Sam interface jest minimalistyczny i bardzo przejrzysty prze co bardzo intuicyjny.

Jak widać na jednej stronie mamy praktycznie całą istotną wiedzę. Co należy mocno pochwalić to szybkość działania strony. Transakcje na niej pojawiają się natychmiast po odnotowaniu środków na blockchainie. W tym zakresie pozytywnie wypada w porównaniu z Cludtoken.

Link do rejestracji
      Moja inwestycja 
      Naliczenia dokonywane są w tokenie IXT, którego kóra jest ustalany centralnie. Na dziś cena ta wynosi 1,33$/IXT.
      Podsumowanie
      Jak w każdym tego typu projekt wejście weń w jak najwcześniej znacznie zwiększa szansę na wyjście z projektu z zyskiem. Admini takich projektów mają świetnie przemyślaną strategię, która bazuje na naszej pazerności. Stąd w każdym takim programie występują podobne mechanizmy nie zachęcające do pozostawienia środków w projekcie a z drugiej strony zniechęcające do wycofania środków z projektu. Tutaj jest z jednej strony to extra bonus 1% i 2,5% miesięcznie za utrzymanie na koncie HOLD środków a z drugiej opłata za wycofanie sięgająca 10%.
      W opisie projektu zupełnie pominąłem rzekomy zespół tworzący projekt. Kto zechce - ten sobie znajdzie ale nie ma on większego znaczenia. W opisie tego projektu dokonywałem wielu porównań do Cloudtoken. Wynika to z tego, że wszelkie zastrzeżenia, które można mieć do Cludtokena są w pełni adekwatne do IX Wallet. Zarówno bowiem rzekomy arbitraż jak i bezpieczeństwo portfela są żadne i w mojej ocenie w obu projektach są udawane i symulowane praktycznie w całości. Oba to typowe ponziaki. 
      Szczególną uwagę zwrócę jednak na udawanie bezpiecznego portfela. Mnemoniki sugerują, że wszysko mamy pod kontrolą a tak nie jest. W obu projektach mnemiki są prawidłowo generowane i rzeczywiście da się na nich utworzyć deterministyczny portfel z nieskończoną ilością adresów. jednak w obu projektach są tylko listkiem figowym. Adresy, na które wpłacamy nie pochodzą bowiem z tych mnemoników. W żadnym razie nie kontrolujemy naszymi kluczami prywatnymi środków przesłanych do programu. Dobitnie o tym świadczy to, że w IX Wallet także środki trafiające na "nasz portfel" są przesyłane - praktycznie od razu - na zupełnie inny adres bez naszej ingerencji i całkowicie niezależnie od tego czy przesyłamy je na konto HOLD. Świadczy to jednoznacznie, że klucze prywatne "naszych" adresów są w pełni kontrolowane przez adminów projektu.
      Co przemawia za tym projektem?
      Hm... Trudne pytanie. IMHO to, że dostępny jest platformie www a nie na telefonach. Nie to, że android i IOS to jakaś wada. Po prostu www jest bardziej dostępne i łatwiej promowalne na skutek klasycznych reflinków. Druga kwestia to projekt zaczyna żyć dość mocno w rosyjskojęzycznym światku a ja zawsze miałem sentymet do rosyjskich ponziaków. I wreszcie to, że od strony programowej wygląda dość solidnie choć bardzo możliwe, że wysyp tego typu programów może wiązać się z dostępnością jakiegoś gotowego skrytptu. Podobieństwa braci tokenowej są bowiem bardzo duże a niepodobna w takim tempie stworzyć klona od podstaw i praktycznie w skali 1:1.
      Jeśli mimo tych zastrzeżeń i uwag, które tu podniosłem chcesz zaryzykować parę centów w tym ponziaku zaprsaszam...
      Link do rejestracji

Nigdy nie bierz poważnie zapewnień o inwestowaniu środków z tego typu programów w forex, diamenty, złoto czy cokolwiek innego. Każdy z tego typu programów działa prawie na pewno wg mniej lub bardziej zmodyfikowanego schematu Ponziego. Nie wkładaj w żaden tego typu program pieniędzy, z których stratą nie będziesz mógł się pogodzić. Uczestnictwo w tego typu programach zawsze jest loterią i zawsze należy liczyć się ze stratą nawet całości zainwestowanych pieniędzy. Moje posty na tym forum nie są reklamą programu ani zachętą do angażowania Twoich pieniędzy w jakikolwiek program lecz stanowią jedynie informację o funkcjonujących w sieci programach. Pamiętaj, że zawsze wchodząc w tego typu programy robisz to wyłącznie na własne ryzyko.

• Update #61 Wynik trzeciego tygodnia czerwca: 1,4%.
    • Od 2018 roku obserwuje jak platforma się rozwija i dokłada różne opcje. Tym razem mamy możliwość deponowania PLN Minimalna wpłata za pomocą karty to 100 PLN + 1.2% Fee
    •  a niby jak ? w jakich  kosztach eksploatacji ? poproszę do brzegu ,to jakiś mlm co sprzedajesz magiczne coś czy pozniak ? W końcu na hajpforum jesteśmy  
    • Projekt w fazie pre-launchu. W tej chwili możliwa jest: 1/ rejestracja, 2/ wykupienie abonamentu, 3/ zamówienie i testowanie produktu, 4/ budowanie struktury.  Korzyści: 1/ tańsza eksploatacja pojazdu - badania prowadzone przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży dowodzą, że realnie możliwe są oszczędności w kosztach eksploatacji nawet do 25%. 
      W uproszczeniu: Poprawia się sprawność paliwa, a w ten sposób na tym samym tankowaniu jesteś w stanie przejechać więcej kilometrów. Wydłuża się też żywotność silinika, co trudno zmonetyzować, ale jeśli masz zamiar jeździć swoim autem dłużej, to jest to punkt godny uwagi. 2/ wynagrodzenie prowizyjne z tytułu poleconych i ich obrotu, 3/ wynagrodzenie ze struktury binarnej. O szczegółach będę na bieżąco informował, w miarę pojawiania się kolejnych nowości. Ze względu na strukturę binarną,  z pewnością w pierwszych tygodniach działania, będę rejestrował kolejne osoby równomiernie na prawą i lewą nogę, żeby w krótkim czasie mój udział w projekcie stał się bezkosztowy. Zatem, kto pierwszy - ten lepszy... Osobiście wybrałem opcję abonamentu miesięcznego za 24.99 USD / m-c (Boost Fuel Tabs Starter Pack, czyli 5 tabletek = 5 tankowań). Zapraszam do dyskusji i rejestracji: https://www.govvi.com/go/leszk Proszę daj znać, gdy się zarejestrujesz, sprawdzę, czy wszystko jest ok.
    • 'Każdy bocik to sciema , koleś zarabia na waszych pozycjach tnz na prowizji zawarcia itp , jak chcesz grać to graj sam , ucz się od małych kwot itp ' - z mojego doświadczenia zalecam ostrożność przy korzystaniu z płatnych EA. Znam skuteczne rozwiązania tego typu, ale jest ich zdecydowanie niewiele na rynku.