Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Pewnie wielu z Was wie, że nasz forumowy kolega chwycił bardzo dobre miejsce kolejce do zakupu tokenów w Banana Fund.

Mowa tutaj o kol. @evans666999. Miejsce, które zajmuje w kolejce to 17.

Oznacza to, że będzie kupował tokeny najtaniej z nas.

Przyszedł nam pomysł by umożliwić Wam zakup tokenów w cenie, którą uzyska @evans666999

By skorzystać z oferty NIE TRZEBA być poleconym moim lub @evans666999

Zasady:

1) zgłoszenia wyłącznie na moje PW,

2) minimalna inwestycja 0,05 BTC,

3) środki na inwestycje muszą dotrzeć z co najmniej 3 potwierdzeniami MUSZĄ wpłynąć na wskazany indywidualny adres do godz. 18.00 czasu warszawskiego dnia 25.01.2017 - te, które dotrą później zostaną zwrócone,

4) jeżeli do czasu określonego w pkt. 3 nie wpłynie łącznie co najmniej 2 BTC - środki zostaną zwrócone inwestorom i oferta straci moc,

5) środki przesłane przez inwestorów zostaną łącznie przesłane na adres BTC wygenerowany w backoffice przez @evans666999 i opublikowany w formie screenu i linku w niniejszym wątku,

6) za środki ww. zostaną zakupione przez @evans666999 tokeny,

7) bezpośrednio po zakupie poszczególnym inwestorom zostanie przydzielona odpowiadająca im część tokenów wg ceny zakupu, z tym, że w przypadku gdyby zakup tokenów następował w kilku cenach (na granicy bloków) rozliczenie nastąpi wg ceny wyższej,

7) sprzedaż wszystkich tokenów nastąpi między 7 a 14 dniem po otwarciu giełdy; 

8) po sprzedaży środki zostaną przekazane na wskazane przez inwestorów adresy BTC; jeżeli limity wypłat z programu Banana Fund nie pozwolą na wypłacenie wszystkich środków jednocześnie wypłata inwestorom następowała będzie w kolejności zgłoszeń do niniejszej oferty.

Prowizje:

3% - przy wpłacie

5% - przy wypłacie.

Od razu wszystkim potencjalnym wyjaśniam, że chodziło nam o maksymalne uproszczenie oferty.  @evans666999 nie będzie zarządzał i wykonywał poleceń sprzedaży części przyznanych tokenów. Wszystkie zostaną w jednym czasie zakupione i w jednym czasie sprzedane.

Korzyść z oferty:

1) zakup większej ilości tokenów niż we własnej kolejce,

2) większy zysk przy tej samej inwestycji.

Dodatkowe ryzyka związane z ofertą:

1) przysłowiowa cegła w drewnianym kościele na mojej lub @evans666999 głowie,

2) limity wypłat z Banana Fund.

Pytania dotyczące oferty śmiało zadawać w wątku natomiast oferty wyłącznie na PW.

Edited by pepperoniss
  • Like 1

Witam wszystkich serdecznie! :) 
W porozumieniu z @pepperoniss, udało nam się stworzyć powyższą ofertę. Rozmowy nad jej utworzeniem nie trwały krótko, wszystko jest przemyślane i ustalone. 
Mam nadzieję, że wszystko wypali i każdy chętny do inwestycji zarobi.

Pytania jak najbardziej wskazane. Odpowiedzi jeszcze bardziej pożądane. 
Pozdrawiam.

Inwestujcie z rozwagą! 

Edited by evans666999

Widzę,że w porozumieniu również odpisujecie w jednym czasie :)

A jak założę teraz konto to będzie git? Bo nie wiem czy znajde stare

I czy dużo już ludzi się skusiło :P

Oferta jest najkorzystniejsza właśnie dla tych, którzy jeszcze nie weszli w projekt albo zarezerwowali sobie kolejkę zbyt późno.

Więc jak najbardziej. 

Co więcej. 

Na upartego w ogóle nie musisz zakładać konta w Banana Fund.

Tak jak mówi @pepperoniss, wszystko dla ludzi. Jeżeli chcesz zobaczyć program od wewnątrz, zapisuj się. Jeżeli nie masz na to ochoty, a chcesz zainwestować zrób to przez 'nas' :) 

jaka jest szansa zysku który pokryłby straty w związku z poniesionymi kosztami(3% plus 5%) 

To źle postawione pytanie.

Ani ja ani @evans666999 ani chyba nikt nie wie jaki będzie kurs w chwili sprzedaży.

Natomiast jeśli ktoś zamierza zainwestować dajmy na to 1 BTC a nie zarezerwował sobie jeszcze kolejki to gdyby w tej dziś kończyło się przyjmowanie ofert przez Banana Fund mógłby kupić za nie 0,875 tokena w cenie z 12 bloku. Korzystając z naszej oferty kupiłby 1,273125 tokena w cenie z bloku 8 (z uwzględnieniem 3% prowizji), czyli ponad 45% więcej. Cena giełdowa tokenów będzie równa - bez względu na to w którym bloku został token kupiony.

Stąd też ci, którzy chcą zainwestować w Banana Fund ale się jeszcze nie zarejestrowali albo już teraz widzą się w bloku 12 - nie mogą korzystając z naszej oferty stracić!

Gdyby dzisiaj  był deadline nie straciłby na tej ofercie nawet ten, kto mógłby kupić tokena w bloku 9, choć jego zysk byłby symboliczny (ok. 3,5%).

Między innymi dlatego tak długo trwało przygotowanie oferty by skorzystanie z niej miało sens praktycznie dla każdego, kto nam zaufa.

Przypominam. Mówimy tu o alternatywie - inwestuję samodzielnie vs korzystam z oferty

akurat ja nie jestem w programie ,ale skoro korzystanie z tej oferty nie może skończyć się stratą , jest to warte rozważenia

@Marcin2017, Wg Richarda w lutym, trudno dokładnie powiedzieć, jednak jest to priorytet. Przypuszczamy, że do 2 tygodni licząc datę 25.01 jako początkową. 

Edited by evans666999

Konto jest dobrze zarejestrowane i oferta dotyczy możliwości korzystania z niego tak na pierwszy rzut oka, a co za tym idzie po prostu większy % zwrotu inwestycji, tak jak tam wyżej jest przecież napisane.

Możemy kupić nawet w 9, 10 albo 11 :)

Wszystko zależy ile tokenów zakupią ci, którzy są przed @evans666999.

Praktycznie zawsze jednak kupimy taniej korzystając z oferty niż z własnej kolejki.

A dlaczego?

Ponieważ przed zakupami tokenów z kolejki są zakupy z Pre-Bids, czyli dla pierwszych 10000 zarejestrowanych po 0,0133 BTC.

Jesli rejestrowałeś się dość dawno to sprawdź czy łapiesz się w pierwszych 10000 mambersów a jeśli tak to kup Pre Bida, bo kupisz go taniej. Niestety tylko za 0,0133 BTC

Czas jest do 25.01 godz. 18. Więc śmiało.

Na teraz mogę powiedzieć, że jeśli wszystkie deklarowane kwoty wpadną na konto to oferta nie będzie anulowana.

Wchodzę w inwestycję razem z Wami, zawsze to raźniej w grupie...

Rozmawiałem wczoraj z gościem, który ma konto z numerem #5, czy to prawda, że zwrot po otwarciu giełdy może wynieść do 210%?

"Investing now, from my account will make you 210% of your money instantly. I don't have much money to invest. And I prefer fast profit, then re-invest. $8K and can be yours."

Czy planujecie zrobic tylko taki "złoty strzał" czy moze jeszcze jakies bardziej dlugoterminowe inewestycje?

Czy wchodzenie w ten układ to tak "na słowo honoru"? Moge sie czuc bezpieczny wplacajac "do kasy"?

Przyznam bez bicia, że nie wglebialem sie w watek o BF, za bardzo skomplikowane ;) ale Rysiek moze dac zarobic.

Oferta określa jasno moment sprzedaży tokenów. 
Osobiście część swojej inwestycji na pewno zostawię na nieco dłużej. :) 

Większość 'stałych' użytkowników forum, dobrze zna @pepperoniss'a, mnie może ktoś kojarzy. Nie jestem tutaj od wczoraj, jakby nie było. Dlatego też, całość załatwiana jest przez nas obu, gdzie pepp jest osobą której ludzie bardziej ufają, a ja jestem osobą posiadającą odpowiednie miejsce w systemie banana.fund, które WAM udostępniam. 
Jak nie trudno zauważyć, jakieś prowizje z tego tytułu mamy, dlatego też, zależy nam tak samo jak wam, abyście zarobili jak najwięcej. :)

@Armandi, możliwe do osiągnięcia lecz mało prawdopodobne w pierwszej fazie projektu. Chyba, że faktycznie kupujesz tokeny bardzo wysoko w strukturze. IMHO, kupując tokeny w bloku 9, mamy niższą cenę tokenów niż osoby pod nami w pozostałych blokach. Jak widzisz, obecnie zapełniany jest blok 12, a do 20 jeszcze spora droga. ;)

Edited by evans666999

oczywiście gdybanie po jakiej cenie sprzedasz tokeny nie ma sensu , ale ze względu na twoją wysoką pozycję mniemam że może byc  to dobry zarobek 

Oczywiście, na to wpływu nie mamy. Zainteresowanie programem wg mnie jest naprawdę spore. Ponad 520 BTC depozytu robi wrażenie. 

myślę że odezwe się wkrótce na priv , troszkę czasu jeszcze jest na dokonanie depozytu  :)

@karocis, oczywiście masz jeszcze trochę czasu. Pisz do @pepperoniss'a kiedy się zdecydujesz. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lordzuk
      Dobry,
      Czy ja dobrze widziałem iż @pepperoniss świeci się na czerwono i ma status Bossa forum ? Co z @Egzekutor ? Pytam  ciekawości gdyż tych obydwóch Panów darze dużym szacunkiem   Umarł król, niech żyje król !! ? Halo jakieś wyjaśnionka dla zwykłych zjadaczy chleba ?  
    • By pepperoniss
      Tuż po północy na stronie Bitmarket pojawił się komunikat o zakończeniu działlaności przez tę polskojęzyczną giełdę. Podanym powodem jest utrata płynności.

Na razie nie udało mi się ustalić co się stało i czy utrata płynności ma związek z jakimś włamaniem czy też innymi zdarzeniami związnaymi z handlem z dźwignią.
      Nie wiadomo też czy i kiedy użytkownicy będą mogli odzyskać środki zdeponowane na giełdzie ani w jakiej części.

Znalałem taką informację giełdową (raport bieżący) IQ Parners S.A. http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/33651271,iq-partners-sa-17-2019-istotna-informacja opublikowany tuż przed północą.
    • By pepperoniss
      Tytuł może trochę dziwny ale temat dość istotny.
      Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że od wrzesnia br. na giełdzie krytowalutowej Binance Amerykanie z USA nie będa mogli handlować tokenami.
      W dużym skrócie jest to efekt uznawania przez amerykańskie władze tokenów jako podpadających pod przepisy dotyczące obrotu papierami wartościowymi. W konsekwencji by działać zgodnie z amerykańskim prawem by je oferować do handlu Amerykanom muszą być one dopuszczone do obrotu a giełdy posiadać odpowienie koncesje. 
      Dodam tylko, bez wnikania w szczegóły dlaczego, z handlu dla Amerykanów znikną też niektóre walory dość powszechnie uważane za kryptowaluty, np. DASH, ETC czy XRP.
      Tych tokenów jest całe mnóstwo a amerykański rynek jest dość znaczący. 
      Znalazłem w sieci takie zestawienie pokazujące potencjalne problemy związane z handlem tokenami.

Na biało zaznaczono tokeny, którymi obecnie handluje się wyłącznie na Binace. Na fioletowo, te które oprócz Binance handlowane są także na innych giełdach.
      Nie wiadomo jak się dalej potoczą losy tych tokenów. Możliwe są glówne dwa scenariusze. 
      Pierwszy to wyprzedaż tokenów i ich znaczny spadek cen w najlbliższym czasie. Drugi to przejęcie handlu przez inne giełdy.
      Jako, że większość tokenów nie jest zbyt płynna i często główną giełdą na której są handlowane jest Binance osobiście zamierzam pozbyć się w najbliższym czasie większości poza głównymi, bardziej płynnymi, czyli poza DASH, ETC (Etherium Classic), XLM (Stellar), XMR (Monero), XRP (Ripple), ZEC (Zcash) czy EOS.
      Na powyższym rysunku pokazano na jakich głównych giełdach handluje się obecnie tymi tokenami.
      Dla jasności. Nie oznacza to, że znikną one z Binance. Dostęp do handlu nimi stracą jednak amerykanie.
      Źrodło Binance,  Twitter

• By pepperoniss
      Niektóre programy prezentowane na forum - np. OMEGA.BEST - wyagają ukrycia polskiego adresu IP. W innych - jak. np. w Cloudtoken, VPN przydaje się gdy chcesz zaryzykować udział w programie z użyciem multikont.
      Aktualnie można uzyskać VPN za darmo na rok w firmie OkayFreedom. Normalna cena subskrypcji to wydatek ok. 30$ albo alternatywa mocno ograniczonych kont z niewielkim limitem.
      OkayFreedom oferuje szybkie serwery w Rosji, Europie, Azji i USA.
      Ciekawą funkcją OkayFreedom VPN jest to, że automatycznie rozpoznaje, czy zawartość jakiegoś zasobu internetowego bądź strony internetowej jest zablokowana w Twoim kraju i automatycznie przekieruje Cię do serwera, który umożliwia przeglądanie zawartości.
      Serwery Fast Premium w Europie, Azji i Ameryce są dostępne w następujących krajach: USA, Austria, Wielka Brytania, Kanada, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Japonia, Polska, Rumunia, Rosja, Hiszpania, Szwajcaria, Turcja.

Jak uszyskać darmowy kod?
      Aby otrzymać bezpłatny kod Premium, wykonaj następujące kroki:
      Przejdź do  strony promocji - niestety, tylko w języku niemieckim - https://www.okayfreedom.com/specials/chip0619/of i podaj w formularzu na tej stronie swój adres mailowy. Na podany przez Ciebie adres otrzymasz mail, w którym będziesz musiał kliknąć odpowiedni link potwierdzając subskrypcję. Zwrotnie otrzymamasz kod licencji premium na rok. Pobierz program https://file.steganos.com/software/wrappers/chip0619/okayfreedomwr.exe i zainstaluj go. Po instalacji przejdź do zasobnika systemowego (po prawej stronie przy zegarze) i kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę VPNa a nstępnie wybierz Menage licence...i po przekierowaniu na stronę  wprowadź otrzymany kod licencyjny  Ograniczenia oferty
      oferta tylko dla nowych użytkowników OkayFreedom VPN licencja obejmuje 1 urządzenie z system Windows do użytku osobistego brak bezpłatnej pomocy technicznej Subskrypcja obejmuje nieograniczony ruch bez ograniczenia prędkości!
      PS. Wg posiadanych przeze mnie informacji kody nie są terminowe i działają rok od ich wprowadzenia. Korzystając więc z kilku adresów mail można uzyskać kilka rocznych kodów i użyć je po zakończeniu aktualnej subskrypcji. Nie jest to informacja zweryfikowana i na pewno nie taki jest cel promocji.

Nie wiem jak długo oferta będzie ważna. Więc gdy okaże się nieaktualna proszę o informację w tym wątku.

• By pepperoniss
      IXwallet.io to program, który obserwuję od około miesiąca, czyli mniej więcej okolic oficjalnego startu swojego starszego brata czyli Cloudtoken. A wszedłem na Dzień Dziecka  
      Dotychczas nie publikowałem projektu na forum przede wszyskim z tego powodu, że po hyipowym sukcesie PlusToken, SCFToken można było się spodziewać wysypu podobnych programów i liczyć się z tym, że wiele z nich okaże się szybkimi scamami.
      Tego wątku także bym nie otworzył gdyby bue dywersja z aszych forumowiczów, który dziś projekt opisał, po czym po ostrzeżeniach za spam jeszcze szybciej usunął.
      Na forum nie jest tajemincą moje mocno sceptycznie i krytyczne podejście do CloudTokena. A IXwallet.io jest praktycznie jego wierną kopią.
      Legenda opiera się dokładnie na tej samej co w nieco starszym bracie. Tu także rzekomo zarabiamy na arbitrażu. Tutaj jednak bot jest oparty na sztucznej inteligencji (sieciach neuronowych) i potrafi sam się uczyć!
      Tu także trzymamy środki w super, hiper nowoczesnym i bezpiecznym portfelu zabezpieczonym mnemonikami ora także otrzymujemy naliczenia za HOLDowanie środków na wydzielonym portfelu HOLD i także możemy zarabiać z wielu poziomów polecania.
      Oczywiście podobnie jak w Cludtoken wszysko jest udawane. Mnemoniki nie tworzą w istocie adresów prywatnych i w istocie służą wyłącznie za superhasło do odzyskiwania utraconego dostępu do konta.
      Róznicą, acz niezbyt istotną i mogącą wręcz stanowić dodatkowy atut projektu jest to, że dostęp do projektu dla odmiany mozliwy jest wyłącznie przez stronę www a legenda mówi, że na urządzenia mobilne przyjdzie niedługo czas.
      Projekt wystarował 11 maja 2019 roku. Więc trochę niepokojący jest fakt, że domena na której stoi projekt została wykupiona trzy dni wcześniej (LINK).
      W projekt możemy inwestować możemy w trzech kryptowalutach: BTC, ETH i BCH (alias BCHABC, BCC).
      Naliczenia otrzymujemy w specjalnym tokenie IXT, także rzekomo opartym na łańcuchu Etherium ERC-20.
      W odróżnieniu jednak od starszego brata wynagrodzenia są bardziej hyipowe i uzależnione od wysokości inwestycji, tu zwanej HOLDOWANIEM.

Wg informacji podawanych przez twórców wpłaty i wypłaty do i z programu mają być bez opłat. Nie jest to jednak prawdą gdyż w rzeczywistości pobierana jest normalna opłata sieciowa.
      Natomiast wcześniejsze wycofanie środków z salda HOLD ma być obarczone fee zależnym od czasu wycofania. w pierwszych 15 dniach - 10%, w kolejnych 15 - 5% a w późniejszym okresie 1%.
      Ponadto projekt stosuje bardzo podobne jak inne ponziaki zachęty do nie wypłacania środków z projektu. Tu za utrzymanie przez miesiąc środków na koncie HOLD bez jakiejkowliek wypłaty uczestnik otrzma extra 1% a przez 60 dni - 2,5%.

Czymże byłby jednak taki projekt bez prowizji za polecenie?
      Na tle starszych braci niczym szczególnym się ten projekt nie wyróżnia. Jest dość podobny.
      Z pierwszego poziomu otrzymujemy 100% naliczeń naszych poleceonych. Z poleconych z lini 2-10 otrzymujemy po 10% a dalej w zależności od tzw. rangi.
      2 pierwsze poziomy są dla nas dostępne od razu po wejściu w projekt. Dostęp do kolejnych zależy od tego czy nasi poleceniu oziągnęli RANK 1. I tu uwaga. By osiągnąć RANK I nie wystarczy zainwestowanie minimalnej kwoty lecz konieczne jest zainwestowanie przez poleconego co najmniej 0,03 BTC, 0,50 BTH lub 1 ETH, czyli... praktycznie identycznie jak w Cloudtoken z tą różnicą, że tu nie jest to zależne od wartości przelicznika.
      Każda zaproszona osoba, która osiągnęła RANK 1 otwiera nam 2 kolejne linie a nie jak u starszego barata jedną.

Sam interface jest minimalistyczny i bardzo przejrzysty prze co bardzo intuicyjny.

Jak widać na jednej stronie mamy praktycznie całą istotną wiedzę. Co należy mocno pochwalić to szybkość działania strony. Transakcje na niej pojawiają się natychmiast po odnotowaniu środków na blockchainie. W tym zakresie pozytywnie wypada w porównaniu z Cludtoken.

Link do rejestracji
      Moja inwestycja 
      Naliczenia dokonywane są w tokenie IXT, którego kóra jest ustalany centralnie. Na dziś cena ta wynosi 1,33$/IXT.
      Podsumowanie
      Jak w każdym tego typu projekt wejście weń w jak najwcześniej znacznie zwiększa szansę na wyjście z projektu z zyskiem. Admini takich projektów mają świetnie przemyślaną strategię, która bazuje na naszej pazerności. Stąd w każdym takim programie występują podobne mechanizmy nie zachęcające do pozostawienia środków w projekcie a z drugiej strony zniechęcające do wycofania środków z projektu. Tutaj jest z jednej strony to extra bonus 1% i 2,5% miesięcznie za utrzymanie na koncie HOLD środków a z drugiej opłata za wycofanie sięgająca 10%.
      W opisie projektu zupełnie pominąłem rzekomy zespół tworzący projekt. Kto zechce - ten sobie znajdzie ale nie ma on większego znaczenia. W opisie tego projektu dokonywałem wielu porównań do Cloudtoken. Wynika to z tego, że wszelkie zastrzeżenia, które można mieć do Cludtokena są w pełni adekwatne do IX Wallet. Zarówno bowiem rzekomy arbitraż jak i bezpieczeństwo portfela są żadne i w mojej ocenie w obu projektach są udawane i symulowane praktycznie w całości. Oba to typowe ponziaki. 
      Szczególną uwagę zwrócę jednak na udawanie bezpiecznego portfela. Mnemoniki sugerują, że wszysko mamy pod kontrolą a tak nie jest. W obu projektach mnemiki są prawidłowo generowane i rzeczywiście da się na nich utworzyć deterministyczny portfel z nieskończoną ilością adresów. jednak w obu projektach są tylko listkiem figowym. Adresy, na które wpłacamy nie pochodzą bowiem z tych mnemoników. W żadnym razie nie kontrolujemy naszymi kluczami prywatnymi środków przesłanych do programu. Dobitnie o tym świadczy to, że w IX Wallet także środki trafiające na "nasz portfel" są przesyłane - praktycznie od razu - na zupełnie inny adres bez naszej ingerencji i całkowicie niezależnie od tego czy przesyłamy je na konto HOLD. Świadczy to jednoznacznie, że klucze prywatne "naszych" adresów są w pełni kontrolowane przez adminów projektu.
      Co przemawia za tym projektem?
      Hm... Trudne pytanie. IMHO to, że dostępny jest platformie www a nie na telefonach. Nie to, że android i IOS to jakaś wada. Po prostu www jest bardziej dostępne i łatwiej promowalne na skutek klasycznych reflinków. Druga kwestia to projekt zaczyna żyć dość mocno w rosyjskojęzycznym światku a ja zawsze miałem sentymet do rosyjskich ponziaków. I wreszcie to, że od strony programowej wygląda dość solidnie choć bardzo możliwe, że wysyp tego typu programów może wiązać się z dostępnością jakiegoś gotowego skrytptu. Podobieństwa braci tokenowej są bowiem bardzo duże a niepodobna w takim tempie stworzyć klona od podstaw i praktycznie w skali 1:1.
      Jeśli mimo tych zastrzeżeń i uwag, które tu podniosłem chcesz zaryzykować parę centów w tym ponziaku zaprsaszam...
      Link do rejestracji

Nigdy nie bierz poważnie zapewnień o inwestowaniu środków z tego typu programów w forex, diamenty, złoto czy cokolwiek innego. Każdy z tego typu programów działa prawie na pewno wg mniej lub bardziej zmodyfikowanego schematu Ponziego. Nie wkładaj w żaden tego typu program pieniędzy, z których stratą nie będziesz mógł się pogodzić. Uczestnictwo w tego typu programach zawsze jest loterią i zawsze należy liczyć się ze stratą nawet całości zainwestowanych pieniędzy. Moje posty na tym forum nie są reklamą programu ani zachętą do angażowania Twoich pieniędzy w jakikolwiek program lecz stanowią jedynie informację o funkcjonujących w sieci programach. Pamiętaj, że zawsze wchodząc w tego typu programy robisz to wyłącznie na własne ryzyko.

• Pierwsze 10% instant na portfelu dowód==> TU
    • Leobits https://www.blockchain.com/btc/tx/2e73e93e03fa4c0fd9c6dc807e45ca8b14b86cafaf02241d458fc498a06f8fa9
    • Nazwa programu: leobits Plany inwestycyjne: 10% dziennie na zawsze 
      Minimum inwestycyjne: 20$
      Akceptowane systemy płatności: .Bitcoin  Ethereum Litecoin, Tron, Dogecoin,  BNB, USDT 
      Wypłaty: Instant Bitcoin & Ethereum - $20. For Litecoin, Tron, Dogecoin, & BNB - $5. For USDT - $10. Maksymalna wypłata z dzienna z programu to 150$ 
        Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program. Leobits wystartował 14.01.2022. Jest to typowy szybki program typu forever,  gdzie raz wpłacamy depo i pracuje aż do śmierci programu  Depozyt zwraca sie po 10 dniach pracy programu. Technicznie jest ok l licencjonowany skrypt itp.Na start kilka monitorów jest. Co ciekawe maksymalna wypłata dzienna to 150$ a to nie spotykane raczej w tego typu foreverach wiec może admin ma jakiś plan na ciut dłuższa prace, no zobaczymy. Jako że jestem dobrej myśli wszedłem za 300$ w BTC . Program Ref 6-2-1.  To oczywiście jest hyip i to szybki wiec licz sie ryzykiem utraty kapitału. Rejestracja Depo 300$ 
    • Jak rozliczyć podatek od kryptowalut? W formularzu PIT-38 należy wpisać uzyskany przychód pochodzący ze sprzedaży kryptowalut oraz koszty uzyskania tego przychodu pochodzące z zakupu kryptowalut. Co więcej koszty można przepisywać na kolejne lata aż do całkowitego ich odliczenia. https://kryptowaluty.info.pl/jak-rozliczac-podatki-z-kryptowalut/
    • Update #37 Wynik drugiego tygodnia stycznia: 1,9%.