Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

housemaster

[Faucet] D'Alien Games - 200 do 1000 sat / 5 min. - www.daliengames.com

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12/3/2017 o 09:11, ravi77 napisał:

czy mozna otrzymywac platnosci na CoinBase nie majac zweryfikowanego id i czy po zweryfikowaniu mozna przelac sato na blockchein?

Można. Oni leją na CoinBase, bo na adres e-mail jest bezpłatnie, tyle. Ale BTC możesz wysłać gdzie chcesz.

Natomiast dla tych, którzy narzekają na naliczenia proponuję zajrzeć na freebit.co.in, jest 17-18 na godzinę, tu schodzi 200-350 z rundki, którą można przelecieć 6x na godzinę. To jest 7,5 do 12,5 grosza x6 czyli średnio 50 groszy za godzinę.

Licząc dniówki wychodzi po 4 zeta dziennie x 30 dni 120 złotych. No i najlepsze - 120 złotych zarobione w październiku jest już warte 185 złotych, a 120 z października 2016 1850 PLN :P  Żyć nie umierać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale nikt tu chyba nie narzeka... bynajmniej ja :) a wypłata  tutaj

Edytowane przez Jack

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzisiaj wartosc klika spadla o 50-60% i wynosi 20sato za klik

skupuje ktos na forum te sato z coinbase?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież satoshi to 0.00000001 BTC, jak się trochę uzbiera to możesz sprzedać jak normalny Bitcoin, choć moim zdaniem chyba lepiej potrzymać.

Natomiast co do wartości to nie spadła z rundki 200-250 satoshi (z 8 kranów) nadal masz tyle samo w PLN co było, bo cena BTC wynosi dziś 46 500 PLN. Wyjdzie od 9,5 do 12 groszy za 8 klików. Czyli 60 kilka groszy za godzinę klikania co 10 minut. Chyba, że połowę klików robisz co 5 minut to zysk dojdzie do 80 groszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

z rundkiwychodzi ok 1 sato wczoraj bitcon stal tyle co dzisiaj a wartosc klika spadla o 50-60%

Teraz, ravi77 napisał:

wczoraj bitcon stal tyle co dzisiaj a wartosc klika spadla o 50-60%

Edytowane przez ravi77

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo u mnie coś się popsuło w drugą stronę albo nie wiem.

U mnie z rundy średnio wychodzi 200-300. Bez stresu w ciągu 2 dni nabilem limit na wypłatę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Liczę pierwszą lepszą rundę 64+50+28+22+38+26+10+17 = 255 | 0.00000255 x 48 400 (bitmarket) = 0,123 PLN

Wyszło więcej niż liczyłem pisząc wczoraj...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po usunięciu dwóch kranów obcięta runda 6 klików za 200 satoshi osiągnęła dziś 12,5 grosza.

Każda zakończona przedwczoraj runda za 12,3 grosza o której pisałem jest dziś warta 17,5 grosza i rośnie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mnie chyba tez zbanowali nie odlicza mi czasu do nastepnej nagrody chyba za duzo naklikalem w zeszlym tygodniu albo robilem ten autosurf cokolwiek to jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A u mnie dla odmiany działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś też tak ma że kapec się strasznie wolno przeladowuje? Chodzi o te co nowe obrazki się pojawiają.

Po kliknięciu w obrazek na dłuższą chwilę pojawia się białe tło i obrazek ładuje się jakby był w rozdzialce 4K i w 3D.

U mnie działa to tak wolno że żebym nie wiem co robił to kapcia nie zalicza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Kane różnie to z tym bywa... musisz potestować.

Jakiej przeglądarki używasz?

Czy jesteś na stałe zalogowany na Google?

Jak często czyścisz ciastka?

Kiedy je czyścisz... tzn czy jak już jesteś zalogowany w tych kranikach czy przed?

Znajdź post @hausemastera w którym opisuje jak można zniwelować ten problem ale nie do końca się to sprawdza... może u ciebie to się sprawdzi.

Używając przeglądarki Chrome jak byłem zalogowany cały czas na Google też bardzo często miałem z tym problem. Nawet czyszczenie ciastek nie pomagało.

Ja poprostu wylogowałem się z Google, czyszczę ciastka w momencie kiedy u mnie wystąpi taki problem i na jakiś czas mam spokój.

Używam w większości od jakiegoś czasu Firefoxa i jest w niej mniejszy problem z capciami tego typu.

Edytowane przez Jack

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lecę na chrome bo lis mi nie chce współgrać ze stroną.

Próbowałem już różnych kont i różnie z tym wychodzi.

Nominalnie taki efekt mam raz na jakiś czas i w zasadzie losowo. Dziś jest, jutro nie ma nawet jak nic nie robię. Taki totolotek.

Ciastka czyszczę średnio co 2-3 dni i zawsze przed odpaleniem jakiejkolwiek strony.

Zastanawiam się czy problem nie leży bardziej w PC bo na komórce mało że tego nie ma to bardzo rzadko jakiś obrazek wyskoczy. Najczęściej tylko ptaszka stawiam jakkolwiek to brzmi.

Jednak jeśli u Ciebie też się tak czasami robi to chyba nie wina PC. No nic będę testował.

Dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potestowalem ale ktoś inteligentniejszy powinien to zweryfikować.

Otóż zamontowalem sobie Malwarabytes w wersji premium z monitoringiem sieci.

Uruchamiam DA i wszystko gra. Po czym po odpaleniu "the game of weight lost" Malwarabytes dostaje kota. Zablokowane połączenia wywala co chwilę. Użycie procesora skacze na 95-100 % i wyskakują kwiatki z kapciem. Zamknięcie w/w strony przywraca kapcia do stanu uzywalnosci. Malwarabytes milknie i można korzystać.

Wygląda, że ktoś skrypta dorzucił do strony. Wiem jak się do nich dostać ale czego szukać to już nie bardzo. Dlatego tu jest potrzebny ktoś z wiedzą jak to sprawdzić czy mam rację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I właśnie wykryłeś sam co przeszkadza na tej stronie i co można w łatwy sposób zablokować. Bo tak faktycznie jest że ktoś dodał skrypt który coś kopie... ale to nie ważne. Zainstaluj sobie malutki a skuteczny programik który zablokuje ten skrypt tylko musisz co nie co wiedzieć co trzeba zablokować ale jak potestujesz sam trafisz na ten skrypt. Jest to malutki ale rozbudowany programik który w niczym nie przeszkadza bo ustawienia robisz do konkretnej strony. A jest to uMatrix 1.1.20. Ale jedno ale działa na Chromie na Firefoxie nie ma takiej opcji.

Przetestuj polecam sam go używam

Edytowane przez Jack

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OK. Dzięki wypróbuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaobserwowałem strasznie niepokojącą rzecz. Ludzie bawią się w to głównie w pracy.

Przez Święta i Nowy Rok nabiło mi ledwo 70 tys. z refów, a od 3.01 jak poszli do roboty od razu 30 tys. w 2 dni.

Oj nieładnie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Od dzisiaj zmiana waluty - wypłaty z uwagi na potworne ceny transakcji BTC będą realizowane w Bitcoin Cash. Waluta jest oczywiście w zestawie walut na Coinbase czyli w zasadzie nie ma problemu. Obsługują ją też wszystkie giełdy.

Daniel napisał, że cena transferu 35000 USD na konto Coinbase wyniosła 685 USD, co jest wartością nieuzasadnioną i osobiście wolałby te 685 USD rozdać w bonusach.

Edytowane przez housemaster

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Gdzie teraz szukać kraników? bo w Dashboard ich nie ma.

Edit

Nie było pytania

Edytowane przez Jack

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ehh a ja mam pecha do nich.

Dosłownie po KAŻDEJ wypłacie blokują mi konto. Z jakich przyczyn nie wiem ponieważ nie robię nic ponad klikanie.

Blokada trwa różnie. Obecna już ponad tydzień. Na wiadomości zero odzewu.

Do tego dwie płatności zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach.

Ciekaw jestem gdzie wchodzą teraz bonusy z poleconych.

Chyba sobie ich daruje bo szkoda mi nerwów i czasu, aby nabijac ruch tylko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najpierw się zastanów na spokojnie w którym momencie blokują Ci konto a potem ślij na nich gromy... bo może to któryś polecony... jeśli ich masz... robi coś nie tak i bije to w Ciebie. Jestem tu można powiedzieć od samego początku i nie spotkałem się z blokowaniem kont.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta