Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Justa

Zdolność na 100tys i mieszkania w Niemczech? Ktokolwiek cokolwiek?

Rekomendowane odpowiedzi

Obiło mi się kiedyś o uszy, że jeśli ma się taką zdolność kredytową to można kupić mieszkania od spółdzielni w Niemczech czy coś takiego i jakoś na tym zarabiać... ktokolwiek wie coś na ten temat? :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ich habe darüber nicht gehört !:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.01.2017 o 21:25, Justa napisał:

Obiło mi się kiedyś o uszy, że jeśli ma się taką zdolność kredytową to można kupić mieszkania od spółdzielni w Niemczech czy coś takiego i jakoś na tym zarabiać... ktokolwiek wie coś na ten temat? :) 

Znam temat. Ale za 100 tys zł ? to nie masz czego w Niemczech szukać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.  Radar

  Komunikator inwestycyjny
  Wczytaj więcej
 • FUNDUSZE GWARANCYJNE

  Brak

 • Aktualności

 • Najnowsze newsy firm

 • Profile firm

 • Posty

  • Golden na tydzień
   Grid
   ilość reklam: 10
   wartość: $0.04 - $0.001
   klik poleconego DR/RR: $0.0025 - $0.005
   max. DR: 200
   max. RR: 400
   minimum do wypłaty: $2
   metody wypłat: Paypal, PM, Payeer, BTC, DOGE, ETH, LTC
   czas oczekiwania: Manual
   odstęp między wypłatami: 7
   dzienny zarobek: $0.202 link polecający:  http://grandclickerz.com/?ref=eszmal
  • no i? jest doktorem prawa i profesorką z nadania skierniewickiej uczelni, w dodatku prywatnej. Takich jak ona jest pierdyliard w Polsce. Niestety dla nich praca jest tylko w jednej z wielu potworzonych kancelarii, konkurencja po zrównaniu radcy prawnego z adwokatem jest wielka. I wypisują na swoich stronkach różne co tam im w głowie akurat siedzi. Najgorsze, że ta Pani komentuje zapisy sprzed 21 lat, zamiast zająć się propozycją rozwiązań i sposobami walki z tworami takimi jak NetLeaders, FN i innymi.  
  • Cytat z tej samej strony: Adwokat prof. nadzw. dr hab. Anna Rakowska-Trela w 2002 roku ukończyła z wyróżnieniem (plasując się w pierwszej czwórce absolwetów z najlepszymi wynikami) studia prawniczena Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W tym samym roku rozpoczęła aplikację adwokacką oraz studia doktoranckie. W 2007 roku Rada Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego nadała jej stopień doktora nauk prawnych. Dnia 20 maja 2016 r. Rada Wydziału Prawa i Administracji UŁ nadała jej stopień doktora habilitowanego nauk prawnych. Obecnie pracuje jako adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz na stanowisku profesora nadzwyczajnego w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej w Skierniewicach. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu prawa, bierze czynny udział w konferencjach naukowych, tak krajowych, jak i międzynarodowych. Od 2006 r. prowadzi w Łodzi kancelarię adwokacką, która mieści się przy ul. Uniwersyteckiej – między ul. Jaracza a Narutowicza. Nie mogę się poszczycić większymi osiągnięciami w zakresie prawa. Jednak mieszkam w większym mieście niż Skierniewice więc w/g Ciebie powinienem. Z Twoich wpisów wynika, że nie jesteś ze Skierniewic więc Twoje interpretacje Konstytucji(tak...można pisać wielką literą) są jedynie słuszne. Cytat z PWN: Wyraz konstytucja, jako rzeczownik pospolity, który może też nazywać Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej, piszemy małą literą. Ta forma ortograficzna wyrazu jest podstawowa.
   Przepisy pisowni przewidują ponadto możliwość zapisu wielką literą w dwóch wypadkach. Po pierwsze, ze względów uczuciowych, gdy chcemy w szczególnie wyraźny sposób wyrazić szacunek dla konstytucji i państwa (nie można jednak sądzić, że brak wielkiej litery jest wyrazem postawy negatywnej), a po drugie, gdy wcześniej wymienioną pełną nazwę tego aktu skracamy do pierwszego wyrazu.   Jest to jednakże temat poboczny w tym wątku więc kończę komentarze.
  • Właśnie odkryłem,że gdy zbieramy klejnoty co godzinę,to ten przycisk na budynku trochę zamula i gdy się wcisnie go szybko kilka razy,to można zebrać nawet 8 razy więcej klejnotów no ale niestety nie da się tego sprzedać,ponieważ zebrane w ten sposób klejnoty są bezpowrotnie usuwane z Marketpleace,chyba że ktoś ich nie sprzedaje,tylko zbiera na odbudowe no to możliwe, że da się je wykorzystać jeszcze.
  • New Investment PAIREDCOIN.CO   INVESTMENT PLAN: 11% Hourly for 10  $2.00 - $5000.00 100% After 10 Hours $300.00 - $5000.00 450% After 1 Day $200.00 - $1600.00 5% Hourly for 30 hours $50.00 - $5000.00 500% After 2 Days $100.00 - $5000.00 ABOUT :Everybody who watches closely a situation in the market of investment offers, note a tendency of sharp reduction of investment into the main sectors of economy. For example, at such positions as oil, investment in general is almost suspended. It is not only directly oil production concerns, but also all allied industries of economy. And such tendency in a real sectors of economy is looked through everywhere. What can't be said about the cryptocurrencies's market. The steady and stable growth of income from invested funds are seen in this sector of investment. Of course, sometimes there are sags here too. However its have no system nature, and consequences are neutralize quickly enough.    CLICK HERE TO REGISTER  
   Our 1st Instant Payment :
   The amount of 10.43 USD has been deposited to your account. Accounts: U1123339->U1187273. Memo: API Payment.. Date: 15:27 16.11.18. Batch: 231149196. z
×