Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

PWarszawski

Wpłaty/Wypłaty

Recommended Posts

Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.

BTC jest najszybszy co do wpłat i wypłat ale z tego co czytałem różnice kursowe są bardzo wysokie w chwili obecnej gdzie BTC masz za 1024 $ system przelicza w wysokości ok 960 to duża różnica ja wpłatę robię przez konto bankowe księgują różnie bywa, że trwa to czasem tylko 15 min. czasem kilka dni ale dobrze przeliczają kurs nawet jeśli robisz przelew w złotówkach wygląda to korzystnie w przeliczeniu na euro co do wypłat w ostatnim czasie to ok 2-3 dni tyle mogę powiedzieć

Niestety bez opłat się nie obędzie, a są one wliczone w niższe kursy. Chyba najlepiej jest przelewać im z konta walutowego w Euro i tak samo wypłacać, wtedy jest 1:1. Wpłaty i wypłaty na konto to dokładnie 2-3 dni, BTC natychmiast.

Przy takim niskim kursie (w programie) dobrze jest wypłacać z programu Euro na BTC, wtedy zyskujemy :)

Dokładnie. Spready na BTC mają bardzo duże, nieźle na tym zarabiają. Najbardziej efektywne jest rozliczanie się w euro poprzez konto walutowe (minusem jest 2-3 dni oczekiwania na kasę). Dodatkowo można zabezpieczyć sobie kurs pozycją krótką na parze EURPLN o wysokości 0,01 lota na każde 1000 euro zainwestowane w Recyclix.

Dzięki za podpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanko.

4.02 chciałem zobaczyć opcje wpłat i po prostu cofnąłem wpłatę i z tego co widzę, ona "wisiała". Dziś ponownie chciałem wpłacić kasę, zrobiłem przelew i chciałem anulować poprzednią "wiszącą" wpłatę, jednak anulowały się obydwie i tu pytanie- czy kasa normalnie dojdzie na konto recyclixu, wróci na moje czy jak?

Recyclix-_awrrsnw.png

Edited by PWarszawski

Dziś robiłem wypłatę w BTC i po 20 minutach miałem ją w portfelu. Znaczy opóźnień brak, przynajmniej jeśli chodzi o bitcoiny. Pomijam fakt, że na 1 bicoinie spread mają ok 40 euro więcej od kursu...  :)  No cóż, taka opłata jak się chce mieć szybko kasiorę...

Pytanie, skończył mi się cykl, dałem opcje że chce wybrać po zakończeniu co chce zrobić. Chciałbym wypłacić cześć z tych pieniędzy i nie wiem czy mam sprzedać ten granulat czy restartowac? (trochę głupie pytanie ale chce się upewnić, a po przeczytaniu ich poradnika nie oświeciło mnie).

Witajcie robił z Was już ktoś przelew na nowe czeskie konto ? Znajomemu odrzuca przelew.

[---]

Mam ten sam problem, wpłacał ktoś już z konta polskiego (złotówki) na te nowe czeskie?? Wcześniej robilem przelewy z polskiego na ich polskie przeliczałem kurs euro i wszystko było w porządku, teraz mam problem ktoś wie jak to obejść?

Edited by vojtec

Dostałem ostrzeżenie że dowód wypłaty umieściłem w nieodpowiednim dziale. Więc umieszczam ją już w tym odpowiednim ;)
Jak się dobrze dogadać ze sponsorem to można dużo dodatkowych pieniędzy wyciągnąć ;)

[---]

Edited by vojtec

Ostatnia wypłata na BTC wysłana z obniżonym fee, po dwóch dniach została odrzucona.

Edit:

Ponowiona o 13.30 poszła przez akcelerator około 23.00 :).

Edited by r00ts

wypłacałem w ubiegłym roku btc i było szybko i bez problemu , a teraz jakieś cyrki , kurcze o co tu biega ?

Wypłata mi stoi od ponad doby. Kółeczko się przestało kręcić i jest napisane, że jest w kolejce. masakra jakas

U mnie to samo z wypłatą, choć dopiero od 4 rano w pendingu...

To jest jakiś wał z tym pożarem. W żadnych info nie podają, że to składowisko śmieci należało do Recyclix... Prawdopodobnie wzięli foty z pożaru konkurencji... Zresztą już po "pożarze" firma zamieściła na stronie Nowe Warunki do podpisania, z których jak dla mnie brzydko pachniało......... ;)

Pożar 14-ego lutego, a my dostaliśmy info na koniec miesiąca... Wiadomo, firma musiała się przygotować, aby jak najłagodniej przekazać nam info, że zabiera kasę.

Czy ktoś dostał wypłatę od tamtego zdarzenia? Czy wszyscy pendingują...?

Czyli totalny game over? To po co bawili się w jakieś obcinanie ilości "śmieci", skoro mogli po prostu zablokować wypłaty jak w innych scamach?

...żeby była wymówka :)

Zablokowanie wypłat nagle i bez uprzedzenia, a tym bardziej bez wyjaśnień ma jasny przekaz - recyclix to oszustwo. Zablokowanie wypłat po informacji o pożarze i związanym z tym obcięciem sald - to już tworzenie "legendy", takiej samej jak bieżąca działalność firmy. Uwierzysz albo i nie, ale wzburzenie inwestorów uspokoi to na pewno.

Drugi etap cyklu(obróbka wstępna) dobiegł końca. Mogę teraz recyclingować dalej lub sprzedać, tyle, że z pozostałych 2500kg przy sprzedaży wychodzi 250e(wskazuje mój udział- 25%). Pytanie- co z resztą kasy? W zasadzie jestem zmuszony do recyclingowania dalej, bo jeśli sprzedam, będę miał jedynie te 250e(+2500kg odpadów 'zamrożonych'[w teorii])?

no i w ten właśnie chytry sposób ustawili wszystkich tak, że albo nie będą chcieli likwidować depozytu, albo nie będą mogli wypłacić - sprytniutko ;)

Właśnie przed chwilą dostałem na PayPal 21,86 Euro - wypłata zlecona dzisiaj o godzinie 5:10 rano. Czyli jeszcze trochę kasy mają ;)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By Plemnik
      Wątek stworzony na potrzeby informacji odnośnie płatności od Recyclix. Wszelkie info odnośnie nieotrzymanych wypłat, otrzymanych, czasie wypłaty, metody, problemów z wypłatami, cofnięć itp. Wszelkie tego typu info wrzucajcie tu.

Z tego co poczytałem to niektórzy mieli problem z wypłatami.

Ja zlecam wypłatę zawsze na konto bankowe. Ostatnie zlecenie wypłaty zostało zrealizowane u mnie w ciągu 7 dni. Dowód w odpowiednim dziale.