Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

2 luty 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam!

Zimowe miesiące nie zachęcają do wycieczek i spacerów. Może warto więc poświęcić ten czas na dokładniejszą analizę ofert i planów inwestycyjnych nowych i tych starszych hyipów. Ja dzisiaj mam tylko jeden program do zaoferowania oraz kilka newsów dotyczących pozostałych programów.

 

Nowym programem na naszej liście jest FxPulsePro. Jest to całkiem ładnie prezentujący się program. Przyjemne błękitne kolory, estetyczne zdjęcia, twórca szablonu nie ma się czego wstydzić. Poza tym, przejrzyste menu oraz łatwo dostępne newsy oraz statystyki czynią tę stronę przyjazną dla inwestora.

Apropo statystyk, wyglądają na prawdziwe, gdyż nie prezentują astronomicznych kwot.

Aktualnie wyglądają tak:

 

Online since 24 January, 2012

Online days 8

Total clients 119

Active clients 56

 

Program rozwija się więc raczej wolno, ale stabilnie. Do tej pory dostałem tutaj 2 wypłaty. Minimum depozytu to $5, max. $15,000. Z $5 można wejść w plan PULSAR #1 który daje nam dzienny profit 1.6% przez 30 dni. ROI to 35.2%. Oczywiście depozyt jest nam zwracany po zakończeniu planu.

Na drugi plan PULSAR #2 trzeba już przeznaczyć $151 a zwrot dzienny jest w wysokości 1.8%. Plan trwa 45 dni a ROI to 59.4%.

W planie PULSAR #3 zarabiamy 2.1% lecz tu już trzeba zainwestować minimum $501 a plan trwa 60 dni. ROI 92.4%.

Ostatni plan to PULSAR #4 gdzie zysk dzienny wynosi 2.4% i jest to najdłużej trwający plan - 90 dni. Min. Inwestycyjne tutaj to $1501 a ROI to 158.4%.

Inwestować możemy poprzez Liberty Reserve, Perfect Money, Alertpay, SolidTrustPay.

Program posiada wbudowany chat online oraz program polecający (5%).

 

4f2adefe22f5b.gif

 

 

EVBUSINESS OFFLINE

 

Zadrżały przez moment serca inwestorów w programie EvBusiness, kiedy to w środowy poranek strona nie była dostępna online. Natychmiast pojawiła się informacja na facebooku, że problem zostanie szybko rozwiązany i tak też się stało, strona jest już dostępna.

Pojawił się jednocześnie nowy plan inwestycyjny: 18% dziennie przez 5 dni kalendarzowych. Moim zdaniem jest to wyraźny sygnał rychłego upadku programu.

 

 

UINVEST GUN PROJECT

 

Uinvest uruchamia program, który umożliwia bycie agentem lokalnym Uinvest i zarabianie na odsprzedaży produktów finansowych Uinvest. Program ten jest skierowany tylko do osób posiadających firmę oraz lokal. Wczoraj odbył się czat online, na którym zostały omówione różne aspekty programu. Była również możliwość zadawania bezpośrednich pytań przedstawicielom programu. Nasza największą wątpliwość budzą kwestie prawne, naszym zdaniem odsprzedaż akcji czy udziałów wymaga często specjalnych licencji. Uinvest twierdzi, że jest świadomy tego problemu i ma na to rozwiązanie. Czy realne? Mam nadzieję, że się wkrótce przekonamy.

 

 

PREZENTACJA ZARZĄDU LUXOR FINANCE

 

W ostatnim newsletterze programu Luxor Finance możemy się zapoznać ze składem osobowym zarządu programu. Dowiadujemy się również o dobrej kondycji programu. Cały newsletter w formacie PDF:

 

http://luxoralliance.com/laweekly_issue_3.pdf

 

 

 

RAPORT INCOME INT

 

W swoim raporcie program IncomeInt informuje o zwiększeniu pakietu ochronnego serwera w Staminus do 10 GBPS. Program udostępnił również możliwość składania depozytów poprzez Alertpay i SolidTrustPay. Dodatkowo uruchomiono support telefoniczny pod nr +441394647551.

 

http://www.incomeint.com/report1.pdf

 

 

PROBLEMATYCZNE PROGRAMY

 

Dostaliśmy skargę na oczekujące wypłaty w programie Reprofinance. Skarga okazała się uzasadniona lecz nikt z administracji programu nie ustosunkował się do tego problemu. NOT PAYING status.

 

Investionality nie realizuje moich wypłat od ponad 48h. Problem status.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×