Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Jardir

[SCAM] World Wide Earning - od 1$ do 30$ - www.worldwideearning.com

Recommended Posts

Hahaha , dobre :)

Ty tak na powaznie czy dla podtrzymania dobrej atmosfery?

Ebay jest partnerem WWE :)

Zaraz padne...

Czasami ludzka naiwnosc mnie przeraza., no ale coz, nie ma co na sile nikogo przekonywac

Jak by nie naiwniacy to by nikt w revsherach nie zarobil

Gdyby komus sie wydawalo ze WWE jest partnerem wyzej wymienionych stron to sprowadze go na ziemie

Kazdy zwykly zuczek ktory ma jakas strone www moze zarejestrowac sie jako partner ebay i innych

Uwierzycie mi lub nie ale nie ma z tego az takich dobrych pieniedzy zeby mozna bylo pokryc straty jakie wytwarza kazdy rev

Edited by blazejo
  • Like 2

Wiadomo, ze moze nie sa to jakies kokosy, ale zawsze dodatkowe źródło przychodu :)

WWE to tak żenujacy program z wiecznymi problemami, ze az oddalem konto bo mi sie klikac nie chcialo.

Troche dziwne ze na tym syfie jest az taka pompa a nie naprzyklad na porządnej produkcji typu adscrypto.

@xavix87 ja napiszę bardziej delikatnie.
Problemy programu mnie tak nie "słabią" , jak niski przyrost nowych zawodników.
Jeśli to się szybko nie zmieni, tutaj napewno nie zgaszę ostatni światła.
Co do AdsCrypto słuszna uwaga - program trochę pominięty a działa i daje zarobić bezproblemowo.

** UPDATE ** Troche martwiacy...

Greetings!!!

We had a sware storm in Islamabad yesterday because of what we are facing power cut issues in most of the area, Luckily i had some charging in one of my laptop from where I charged my cell so I can update.Here electric suppliers are working on electric lines and we are expecting it to get fixed very soon in next few hours.

Before power issue we were transferring last part of data to Version 2 script. After power come back it will take is about 2 to 3 hours to just check it out once. Version 2 is ready to get launched by tomorrow. So get yourself ready for that. I will try all of my best tocmake a video before launching it so u all can get to know which feature can be used how.

#Note: At the mokent we will make whole earning section live, advertisement features and PTC will be live after one week.My cell phone charging is near to dead, I won't be able to response any messages untill power issue get fixed here. Most probably we will be launching it by tonight.

Thanks for all of your support.

Love you all.

#WWE2.0

#OurVisionYourFuture

Edited by Andrewek89

** UPDATE **

Greetings!!!

We had a sware storm in Islamabad yesterday because of what we are facing power cut issues in most of the area, Luckily i had some charging in one of my laptop from where I charged my cell so I can update.Here electric suppliers are working on electric lines and we are expecting it to get fixed very soon in next few hours.

Before power issue we were transferring last part of data to Version 2 script. After power come back it will take is about 2 to 3 hours to just check it out once. Version 2 is ready to get launched by tomorrow. So get yourself ready for that. I will try all of my best tocmake a video before launching it so u all can get to know which feature can be used how.

#Note: At the mokent we will make whole earning section live, advertisement features and PTC will be live after one week.My cell phone charging is near to dead, I won't be able to response any messages untill power issue get fixed here. Most probably we will be launching it by tonight.

Thanks for all of your support.

Love you all.

#WWE2.0

#OurVisionYourFuture

Można się logować, żeby podejrzeć nowy dashboard. Niestety reszta danych nie jest zaczytana jeszcze.

Aby się zalogować należy najpierw zresetować hasło.

1) wejdź na stronę https://www.worldwideearning.com/home

2) Podczas logowania wciśnij, że zapomniałeś hasła i podaj swój email

3) Sprawdź skrzynkę pocztową + spam (!!)

4) wciśnij link z emaila od WWE i ustaw nowe hasło

5) zaloguj się.

Czekamy na zaczytanie reszty danych i lecimy.

Wykonałem powyższe czynności i kliknąłem w link z maila i pokazało mi się tylko kilka cyferek i mój mail, co z tym zrobić, bo zalogować ani nic innego nie mogę zrobić.

Wiadomo mniej więcej kiedy to zacznie działać? Cokolwiek przeciąga się to wszystko...

Zalogowałem się. Kwoty się zgadzają - można tylko popatrzeć :) Nic więcej nie da się zrobić. Ani oglądać, ani wypłacać, ani reinwestować :lol:

Dwa miesiące i tydzień a program nie może wystartować - komedia

Ciekawe czy program wytrzyma tą przeprowadzkę na wersję 2.0... Po tak długiej przerwie na pewno większość będzie chciała się przekonać czy program wypłaca... 

Hmh, zastanówmy się. Najpierw przenosiny na nowy serwer, teraz jeden admin jest cieżko chory a drugiemu umiera ojciec... Oby te pieniądze, które im "darowaliśmy" chociaż trochę pomogły im w tej trudniej dla nich sytuacji. Pozostaje tylko życzyć zdrowia adminom i ich rodzinie

Dziś powinno już wszystko działac, czy ktoś z Was nadal ma jakieś problemy z logowaniem? Coś się nie zgadza na koncie? Proszę o informacje :)

Dziś widać więcej niż wczoraj, czyli krok w dobrą stronę, ale...

1. Chciałem testową wypłatę zlecić i nie mogę wpisać procesorów płatniczych, zostały wyczyszczone a każda próba dodania adresu btc czy innych portfeli - po podaniu hasła kończy się błędem skryptu. Sprawdźcie czy też tak macie...

2. I drugie pytanie: w którym miejscu teraz przelewa się zarobki na repurchase balance żeby kupić paczki?

Dodałbym jeszcze to,że"profil"się nie rozwija i limit wypłat kompletnie się nie zgadza??

1. Pracują nad tym i powinno być to dziś zrobione

2. Podobnie jak wyżej, admin zrobi to na dniach..

Profil również jest do zrobienia a wypłaty ponoć nie będą uwzględnione z poprzedniego skryptu.

Pozostałe informacje:

- otrzymaliśmy 7 dni darmowego surfowania, osoby które nie mogą się zalogować otrzymają naliczenia

- osoby, które zakupiły paczki 15$ oraz 30$ otrzymają miesiąc subskrypcji za darmo

- dodano naliczenia za ubiegłe 3 dni

- reklamy PTC są prawie gotowe

- testowane są procesory na skrypcie, jak skończą, pojawi się możliwość dodania adresu portfela.

- limit wypłat jeszcze nie został wyliczony, będzie naprawione wkrótce; limit = (wpłata + prowizja z poleconych)*2.5

Osoby, które nie mogą się zalogować, używając opcji "zapomniałem hasła" proszone są o pozostawienie username w poniższym poście

https://www.facebook.com/groups/worldWideEarningWWE/permalink/1834948193498877/

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale naliczenia są na dość wysokim poziomie, bo prawie 3%. Ja akurat nie martwię się o program, admin się stara co widać, jakby się chciał zwinąć to moim zdaniem miał okazję przed zrobieniem nowego skryptu jak zablokował dostęp do kont użytkownikom, chyba najlepszy wtedy miał moment. Jak dla mnie program ma ambicje na pozostanie z nami na dłużej, jak już wszystko ogarnie to powinien ruszyć pełną parą.

I mam jeszcze pytanie. Możliwość zakupu paczek jest chyba jeszcze zablokowana czy tylko ja nie mogę tego ogarnąć?

Edited by limp20
  • Like 1

Wiem jedno. Admin stara się jak może i na prawdę możemy być spokojni jeżeli chodzi o jego uczciwość i zamiary. Moim zdaniem jednak sporą część osób przestraszyły częste problemy od startu. Własny skrypt jest dobry, ale jak widać nie jest to takie proste. Firma nie rozwinęła się jeszcze do tego stopnia, żeby zatrudniła sporą ilość pracowników do naprawiania tego typu błędów, dlatego potrzeba trochę czasu, aż wszystko wróci do 100% normy.

też macie takie limity wypłat dziwne?

Current Earnings: $143.28

Your withdrawl limit : $0.6

btw kilka dni temu zleciłem wypłatę i kasa zniknęła i nie ma w historii wypłat

btw kilka dni temu zleciłem wypłatę i kasa zniknęła i nie ma w historii wypłat

Ja również zleciłem wypłatę i też kasa zniknęła i nie ma nic w historii. Ktoś wie dlaczego?

Edited by tobiaszp

Wiem jedno. Admin stara się jak może i na prawdę możemy być spokojni jeżeli chodzi o jego uczciwość i zamiary.

Pewnie, że Admin się stara jak może.

Na pewno tez możemy być pewni, że jak admin każdego ponziaka padnie ofiarą hackerów, złodziei, regulatorów, nieprzewidzianych problemów z hostingiem, które uniemożliwią mu dalsze prowadzenie programu dokładnie wtedy gdy na kontach programu będzie najwięcej pieniędzy...

Firma nie rozwinęła się jeszcze do tego stopnia, żeby zatrudniła sporą ilość pracowników do naprawiania tego typu błędów,

Hmmm.

Możesz mi wierzyć, że 99% tego typu programów to laptop na kanapie z adminem przy nim plus ewentualnie programista do spółki.

dlatego potrzeba trochę czasu, aż wszystko wróci do 100% normy.

To zaś są skutki wdrażania nieprzetestowanego skryptu...

Ja wykazywałem do tej pory ogromną dozę cierpliwości dla admina i tego projektu. Wczoraj próbowałem się zalogować i po podaniu hasła każą mi podać jakiś PIN, który niby miał być wysłany na email. Oczywiście nic nie dotarło. Procedura resetu hasła też nie działa, nic nie przychodzi (chociaż tydzień temu dało się to przeprowadzić). Na FB każą mi pisać do jakieś pani Karanovic, która póki co nie odpowiada... I kolejny raz w niedługiej historii WWE nie mogę się zalogować do swojego konta.

Zaczyna się to wszystko ocierać o jakąś farsę i powoli zaczynam się niestety godzić z myślą, że to już wtopa.

@lukas75

Jestem w identycznej sytuacji. Działanie w tym programie wymaga anielskiej cierpliwości. Pogodziłem się już, że wkładu nie wyjmę. Wrzuciłem parę groszy tylko, ale marna to pociecha.

Zapowiedzi były huczne. Rewolucja w branży. Program na unikalnym skrypcie i z unikalnymi zasadami. Po prostu kosmos .... miał być. Okazało się jedno wielkie nieporozumienie.

Miałem wchodzić tu na grubo jednak początkowy falstart trochę ostudził zapał. Zamiast zgodnie ze zdrowym rozsądkiem odpuścić zupełnie, zdecydowałem że wejdę za 20% planowanej kwoty. Chciwość wzięła górę - pretensję mogę mieć tylko do siebie. 

Cenna to nauka i nie droga. Mam nadzieję, że nie pójdzie w las :D

Ja akurat nie mam problemów z dostaniem się do konta i mi o dziwo maila od programu przychodzą bardzo szybko nie wiem czy tylko ja posiadam takie szczęście czy zwykły fart. A co do zainwestowanej kwoty to każdy wkładał ile mógł w przypadku niepowodzenia stracić. A program moim zdaniem powinien wypłacić jeszcze mój zarobek który wyniesie prawie 150%, trochę kasy z poleconych wpadło którzy zainwestowali w program chociaż pisałem że sytuacja jest nie za ciekawa to zaryzykowali. Może jeszcze nadejdzie w tym programie cisza po burzy.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Sativas
      OMEGA 
      Projekt bardzo świeży oferujący zarobek również bez konieczności polecania.
      [START: 18.11.2018]

Team: [możecie sprawdzić te osoby]'

Bartosz Nafalski – CEO [ Właściciel Expedite, Były Dr. Marketingowy  MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dr. Zarządzający Frugo(on wprowadził tą marke poraz drugi na rynek), Dr. Zarz. Kampanią marketingową BLACK, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm  w kilku krajach, prowadzi outsourcing  dla firm windykacyjnych takich jak Kaczmarski]

Lukas Bozek – CEO [Właściciel Feat.Software oraz  Best Business Solutions sp. z o.o.… doczytajcie sobie w google już ]

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
      Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
      Joanna Dlouhy – Sales Director
      Sylwia Burza – HR Director

Firma zarejestrowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Omega Portal:  Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega. Obecnie prowadzony jest w językach: angielskim i polskim, wkrótce dołączą  rosyjski i niemiecki.
      Link do portalu: https://www.omega.best/

Omega Platform: Umożliwia kupowanie unikalnych produktów na bazie kryptowalut, które pozwalają ci zarabiać. Możliwość afiliacji.

Opcje zarabiania:

1) Kontrakty miningowe [kupno przez BTC]
      -  posiadają swoją kopalnie więc można wykupić moc obliczeniową.
       [100/200/500/1000/2000/5000/10000/15000/20000 Euro]

2) Active Box 
      -  Od 100 BitBonds [1 Bitbond  -  1 Euro]   pakiety od minimum 100 max 200 000

- Naliczenia są każdego dnia przez 6 lub 12 miesięcy

6 miesięcy = 130% [wykonując wszystkie zadania specjalne np subskrybcja kanału YT, Like na FB, test aplikacji, wypełnienie ankiety]
      12 miesięcy = 170% [ta sama sytuacja]

*Procent składany  [reinwestycje dostępne będą od 50euro, także będzie można szybko budować konto]

Program Affiliacyjny:
      - Do kontraków miningowych: 
      prowizja za 7 poziomów w dół oraz bonus z wydobycia poleconych.

- Do Active Box:

*Binarka – 5%-9% [w zależności od twojej inwestycji]
      *Bezpośredni bonus – 6%
      *Team Bonus -  bonus z  obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
      * Leader Bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego [10% równowartości nagrody]

Nagrody rzeczowe -> Zbieramy punkty w  binarce(obrót na słabszej nodze) i wymieniamy na nagrody [od IPhone Xs  po samochody]

Karty płatnicze:
      Zamiast obietnic jak większość firm, OMEGA posiada już teraz aktywne karty płatnicze MasterCard   No-name(!) aktualnie ma je kilku liderów i działają [Expedite korzysta z takich kart od kilku lat więc tutaj wprowadzenie ich do Omegi to formalność]

Firma w pełni legalna pod każdym względem.

WYPŁATY: 
      - w każdy poniedziałek
      - realizowane w ciągu 48h
      - na portfel BTC
      - ograniczenia wysokości w zależności od twojej inwestycji
      - max 300 000$ miesięcznie

Podczas rejestracji należy zaznaczyć kraj pochodzenia(nationality) jako UK  np., przez PL nie idzie rejestracja.
      Rejestracja jest nie możliwa bezpośrednio z ich strony, trzeba mieć do tego link polecający od kogoś kto już tam jest.

Mam nadzieję że w miarę szczegółowo opisałem firmę.

Jeśli macie pytania, piszcie poniżej.

Jest to zrobione na zasadach tradycyjnego MLM-u co oznacza że nie da się dołączyć bezpośrednio pod firmę, tylko trzeba dostać reflink od osoby, która już jest w firmie.
      Reflink: https://www.omega.best/register/UklHSFQ=/VIP
      Zgoda na reflink @Ermin
    • By Ermin

Rockwall Investments

Plany inwestycyjne: MINI 1MH/s - 99MH/s, LARGE 100-599MH/s, PREMIUM 600-4000MH/s
      Minimum inwestycyjne: 50$
      Cena za paczkę/udział: od 20$ za 1MH/s
      Systemy płatności: Bitcoin
      Wypłaty: Manualne

Kilka słów ode mnie, czyli co mnie przekonało do tego projektu:
      właściciele, którym można zaufać i których znam osobiście możliwość zarabiania na kopaniu, mimo, iż posiadamy kapitał tylko na część koparki dobrze rozpisany plan zarobkowy, który się naprawdę dobrze ,,spina" firma nie będzie płacić za coś, czego nie wygenerowała, a mianowicie realne zyski, realne naliczenia długoterminowość projektu i plany jego rozwoju Firma oferuje kilka możliwości inwestycyjnych:
      Kopalnia ETH (wkrótce także inne kryptowaluty)
        Inwestycja w nieruchomosci (do 12% w skali roku)
        FUSION - inwestycja w traiding na giełdzie (do 1,5% naliczen dziennie / 150 dni)
        Matryce 3x3 - 11 róznych matryc (10$ - 12000$)
      39 miejsc w kazdej z matryc zamkniecie jej daje 20krotnosc ceny matrycy Program partnerski
      do 8%/4%/2%/1%/1% (dotyczy Fusion i kopalni)
      (aby otrzymywac prowizje i naliczenia nalezy posiadac matryce za 25$
      i najmniejszy kontrakt na MH/s)

Kopalnia ETH
      Kontakty roczne na wydobycie ETH poprzez zakup MH/S
      3 rodzaje Progów cenowych za 1MH/S
      1-99 MH/s - 25$ (obecnie 23$)
      100-599 MH/s - 24$ (obecnie 21.5$)
      600-4000 MH/s - 23$ (obecnie 20$)

Można kupować wiele razy te same kontrakty
      np. 20 x po 100 MH/S

Profesjonalny Holding nieruchomosci
      (do 12% w skali roku)
      Firma z Warszawy zajmujaca sie luksusowymi
      apratamentami, w bardzo dobrych lokalizacjach.
      3 rozne pakiety inwestycyjne:
      8% / 10% / 12%

FUSION
      Pakiet oparty o trading na giełdzie kryptowalut
      profesjonalni traderzy grający na giełdzie, generując tym samym naliczenia
      do 1,5 % dziennie przez 150 dni

Matryce 3x3
      Wpisz 39 osob i tym samym zamknij matryce
      Po zamknieciu matrycy otrzymujesz jej 20 krotnosc
      np: po zamknięciu 10$ otrzymasz 200$, po zamknięciu 50$ otrzymasz 1000$ itd.

Ponadto po zamknięciu matrycy otwiera nam się nowa,
      w tej samej cenie, zupełnie za darmo

Link do programu: https://Rockwall.investments/
      obecnie możliwość rejestracji tylko z polecenia

Czysty link: https://Rockwall.investments/

Potwierdzenie pierwszego zakupu matryc:

• By fiukis
      Witam 

Czy w dziale Hyip i RevShare mogę wstawić nowy temat z  swoim Reff-linkiem do programu. Posiadam  rangę Premium 
      Jeśli nie mogę, to jaką rangę muszę posiadać, aby w działach Hyip i RevShare wstawiać tematy z swoim Reff-linkiem . Pozdrawiam
    • By kanibal

Nazwa programu: AdsTradeShare

Plany inwestycyjne:

Akceptowane systemy płatności: Payza, Perfect Money, Payeer and Bitcoin

Minimalny depozyt: 10$

Maksymalny depozyt: brak limitu

Minimalna wypłata: 5$

Maksymalna wypłata: 200$ raz dziennie

Limit wypłat: 220% od depozytu

Klikanie reklam: 10 dziennie

Prowizja od poleconych: 8%

Naliczenia: do 2% dziennie ( nie są gwarantowane)

Start programu: 30 maja

Admin:
      https://www.facebook.com/lubosmarketer

Oficjalna grupa FB:
      https://www.facebook.com/groups/adstradeshareofficial/

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
      Adminem Programu jest Lubos Hollan.
      Był on jednym z top promotorów my24.
      Oprócz tego jak sam mówi zajmuje się tradingiem od 2006 roku.
      Od długiego czasu wrzuca różne wykresy i analizy na Facebooku.
      Zewnętrzny przychód dla projektu ma być właśnie trading.
      Profesjonalni traderzy mają używać PAMM accounts.
      Projekt nieco podobny do AdsCrypto tylko tam właściciele grają na altcoinach.
      Prawdopodobnie najbardziej opłacalne będą paczki za 50$.
      Aby kupować paczki za 50$ będzie trzeba opłacić subskrypcję za 10$.
      Będzie można zarabiać na Cash Linkach i reklamach PTC.

Chwilę temu wystartował Pre-Launch. Przyglądam się programowi. Zgodnie z regulaminem dokonam depozytu. Jak on będzie duży to w zależności jak bardzo program i właściciel mnie do siebie przekonają. Myślę, że warto się zarejestrować i przyjrzeć sie tematowi

>>>LINK DO REJESTRACJI<<<

Depozyt:

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• No i klasa  W razie jakichś problemów to śmiało piszcie, będziemy pchać temat dalej. :)) 
    • Nazwa:   Bitexa.net

Start date: 14.08.2019
      Adress #1: 1 Austin Rd W, West Kowloon, Hong Kong
      Adress #2: Tallinn, Harju County, Estonia. (soon) Telephone: +61 290 984 843 Email: contact@bitexa.net

Plany  Inwestycyjne: BITEXA 1 BTC Profit:0.5% - 1.5% per day Price:0.003 BTC BITEXA 2 BTC Profit:0.9% - 1.8% per day Price:0.1 BTC BITEXA 3 BTC Profit:1.5% - 3% per day Price:0.5 BTC BITEXA 4 BTC Profit:2.5% - 4% per day Price:2 BTC
      Program partnerski:

Program z rejestracją w HK,   praktycznie każdy projekt z  siedzibą startową/rejestracją   w Hong Kongu  dawał  wiele zarobić, CMF, Statum, są to przykłady,  nie znaczy, że ten twór powtórzy  efekt wyżej wymienionych.

Startowe otwarcie za podstawę, w trakcie  uzupełnienie do 200$.  Inwestuj  mądrze, dywersyfikuj,   nie inwestuj środków, które są Ci niezbędne do codziennego życia! Projekt w trakcie testu.

Link do rejestracji    
    • Otóż można. Nazywa się to MLM Piramidalny. W kwestii prawnej jest legalne ale w kwestii moralnej nie bo ludzie kupują bezwartościowe paczki produktów które nigdy nie sprzedadzą i nie wykorzystają. Przykład Amway. Pisaliśmy już o tym 
    • Testowa wyplata z zarobionej kasy która jest w strategiach. Śmiga na Revolut

• Jak pisałem... Ja wiem... Widzisz Łaskawco... Jaby Ci to w prosty i obrazowy sposób wyjaśnić... Więc tak... Zgodzisz się pewnie ze mną, że w ciąży albo się jest albo się nie jest. Prawda? Nie można być trochę w ciąży. Nie można też nie być tylko trochę w ciąży. Zgadza się? Pomijając panów, którzy w ciąży być nie mogą, to: generalnie rzecz ujmując kobieta może być w ciąży albo nie być. NIe istnieje stan pośredni. To czy w ciąży jest nie zależy jednak od tego czy ona o tym wie czy też nie wie. To sfera faktów nie wiedzy. Wiedza (dowód) tylko jeden z tych faktów potwierdza.  Jak to sie ma do piramid w ogólności a OMEGI w szczególności? Ano bardzo prosto... Piramidą albo się jest albo się nie jest. Nie można być tylko trochę piramidą, tak jak i nie można tylko trochę nie być piramidą. Czyli genralnie rzecz ujmując program może być piramidą baź nią nie być. NIe istnieje stan pośredni. Ba, to czy piramidą się jest nie zależy nawet od tego czy twórcy o tym wiedzą czy też nie. To sfera faktów. Wiedza (dowód) tylko to potwierdza.  I tu przechodzimy do sedna oraz odkrywamy dlaczego tak dużo Prostych Pytań w tym wątku odnosi się do dowodów na temat twierdzeń adminów czy zaganiczy, że OMEGA to legit firma a nie żadna piramida. Otóż każdy projekt, którzy z założenia jest nierentowny i nie rozdziela wyłącznie już wypracowanych zysków i swoje zobowiązania musi pokrywać z kolejnych, przyszłych wpływów jest piramidą, ponziakiem. Bez znaczenia jest to czy dokładać z tch wpłat musi 1%, 50%, 99% czy 100%. Jeśli musi cokolwiek dokładać z kolejnych wpłat - jest piramidą w 100%. Jeśli nie musi - nie jest. W tym ostatnim zdaniu (jeśli nie musi - nie jest) jest też odpowiedź na pytanie czy ponziak może przestać być ponziakiem. Odpowiedź brzmi: TAK. Może. Z tym, że generalnie jest to możliwe wyłącznie w razie spełnienia dwu przesłanek: wzrostu wartości płynnych aktywów z innych przyczyn niż wpłaty kolejnych uczestników (np. wzrost kursy posiadanej waluty lub towarów, wygrana w totka, spadek) oraz zaprzestania generowania zobowiązań (tj. zaprzestania przyjmowania depozytów i reinwestycji). A teraz przyjrzyjmy się poszlakom wskazującym na piramidalność OMEGI: oferowanie dużego profitu w krótkim czasie, brak ralnego towaru i usługi w stosownej cenie oddawanego userowi w zamian za wpłatę, nacisk na nieustanną rekrutację, wskazywanie absuralnych źródeł dochodu (zyski z niepowiązanych kapitałowo spółek, zyski z reklam/ankiet/działań kierowanych do przypadkowych i nietargetowanych uczestników, mining, nazwyanie źródłem przychodu klikania przez uczestników (sic!), niejsana i niejawna struktura organizacyjna, wybór egzotycznej jurysdykcji utrudniającej weryfikację i ewentualne dochodzenie roszczeń, typowy dla ponziaków sposób prowadzenia marktingu w zasadzie pomijający jakąkolwiek informację o produktach i eksponujący możliwości zarobkowe z inwestycji i rekrutacji, promowanie projektu przez znanych promotorów ponziaków, posługiwanie się nie konkretami lecz ogólnikami. Możnaby tak jeszcze długo ale nie o to chodzi. I o ile większość z tych poszlak gdyby występowała samodzielnie zwykle nie uzasadniałaby nawet pytania o potencjalną piramidalność projektu, to ich nagromadzenie nie tylko do takich pytań prowadzi lecz wręcz prowadzi do graniczącego z pewnością podejrzenia piramidlaności programu. Natomiast już nie o podejrzeniu a o pewności co do piramidalności projektu w połączeniu z ww. poszlakami przesądza brak rzetelnego dowodu na jakiekolwiek istotne twierdzenie adminów co do jego piramidalności. Co to dla nas oznacza? Ano, dwie istotne rzeczy. Jeśli nawet przedstawionoby dowody lub nie ulegało wątpliwości, że jakaś część środków ma zewnętrzne źródła to jest to tylko przesłanka do szacowania potencjalnej żwyotności projektu. Wszkże znów pod jednym - niestety, nieosiągalnym w praktyce - warunkiem. Mianowicie posiadania wiarygodnych informacji zarówno co do owych źródeł jak i ich skali oraz takich samych wiarygodnych informacji co do posiadanych aktualnych i przyszłych zobowiązań wynikających z przyjmowanych depozytów. Uff... Rozpisałem się ale zawsze zwala mnie z nóg teza, że coś może nie jest całkiem piramidą. Nawet rzucona w trybie przypuszczającym. Bo o ile przy ww. masie poszlak twarde twierdzenie o tym, że OMEGA piramidą nie jest łatwo daje się obalić przez zadanie Prostego Pytania o dowody, o tyle teza o byciu trochę piramidą jest nie do udowodnienia. Podobnie jak nie da się udowodnić, że jest się trochę w ciąży   Hm... Właśnie tego nie wiemy. Wiemy tylko, że gdzieniegdzie pojawiają się informację, że niektóre osoby otrzymują nowo zlecone wypłaty o ile mają z czego te wypłaty zlecić po przeprowadzonej konfiskacie. Też nie! To liczy się to przede wszykim dla tych, którzy te wypłaty otrzymują i trochę dla tych, którzy liczą, że otrzymają. Natomiast jest kompletnie bez znaczenia dla tych, którzy są obecnie naciągani na inewstycję w ten projekt. Ba, to że teraz program płaci jest wręcz częścią oszustwa... Hm... Kompletnie nie rozumiesz ani roli tego forum ani też forumowiczów... Widzisz Łaskawco, ja z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością jestem przekonany, że na tym forum nie ma - no może poza @covciu  (żart!) - nikogo, kto życzyłby inwestorom by projekt upadł i by z tego powodu mieli mieć satysfakcję. A już na pewno nikt sobie z tego tytułu nie dałby ręki uciąć. Natomisat zupełnie inną sprawą jest to, że przeważająca większość forumowiczów DOSKONALE WIE, ŻE OMEGA MUSI UPAŚĆ! Jak każda piramida. To jednak nie to samo... Zawsze też mie zadziwia to, że wskazywanie na realne działanie i zagrożenia inwestowania w takie programy przez nowych forumowiczów przychodzącymi tu w ślad za jakimś prgramem poczytywana jest i jako chęć zaszkodzenia projektowi, i jako negatywne nastawienie do projektu. Jakimś dziwnym trafem to co rzeczywiście może inwestorom zaszkodzić - tj, wciskanie kitu przez adminów i zaganiaczy - jest często przez nich w pełni akceptowane a nawet pochwalane. To tak jakby w mojej ulubionej przypowieści o Cygnanie i tombaku w czambuł potepiać tcyh, którzy przed Cyganem ostrzegają i sugerują zwrócić uwagę na to co robi a pochwalać tych, którzy wiedząc czym Cygan się para - pchają jelonków w jego łapska albo - jak @Devolaj93 - mówią, że choć widać, że Cygan cygani to po co o tym mówić, a zresztą, może nawet Cygan cygani nie całkiem a tylko trochę...