Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z forum korzystał kiedyś z giełdy bitstar, bo z tego co widzę to ciężko znaleść jakies opinie.

Osobiście póki co odradzam tam przelewanie kasy, kilka dni temu przelałem 3k i nie ma ani kasy ani odpowiedzi od supportu.

Miał ktoś kiedyś podobną sytuacje? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

A czym się kierowałeś wybierając akurat tą giełdę? Czyżby skusił Cię kurs jaki tam widnieje? :-) Na forum.bitcoin.pl ich temat nie jest zbytnio popularny i nawet nie ma tam nikogo od nich aby temat moderować. Może napisz tam (https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&t=12666&hilit=bitstar) a ktoś pomoże.

Edytowane przez PanInwestor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ha ha tak jak piszesz napaliłem się na kurs i chyba za tą pazerność przyjdzie mi zapłacić, no ale niech chociaż moja głupota służy za przestroge innym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez ayla
      Fajny portal, na którym można poczytać różne ciekawe informacje z rynku akcji, forex i kryptowalut. Różne analizy techniczne, ciekawostki itp.
      www.fxmag.pl
    • Przez MaRika076
      Cześć,
      Gracie na giełdach kryptowalut? Znacie jakieś godne polecenia giełdy i waluty? Jakie są Wasze strategie?  Co myślicie o zamknięciu Abucoinsa i ucieczce na Maltę BitBaya? 
      Wszelkie opinie mile widziane. Jestem w tym temacie początkująca i liczę na pomoc od bardziej doświadczonych krypto graczy  
      Z góry dziękuję pięknie i życzę miłego dnia 
    • Przez amberus
      EXP ASSET Ltd.  -  to zespół profesjonalnych managerów, traderów i analityków  zajmujących się tematyką rynków kapitałowych, giełd kryptowalutowych, inwestycji alternatywnych, inwestycji w startupy IT,  a także tematyką edukacyjną z wyżej wymienionych zagadnień.   
      Spółka jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, a jej kapitał zakładowy to 250000 £  wpłacony w całości.   
      Właścicielem firmy jest Patryk Krupiński - doświadczony trader, który pracował z elitą niemieckich traderów w HFT Brokers w Polsce.   
      EXP ASSET Ltd. To przedsiębiorstwo, które prowadzi w internecie działalność inwestycyjno-szkoleniową z zakresu:   - inwestycji na rynkach kapitałowych i walutowych   - inwestycji na rynkach kryptowalut   - inwestycji w startupy  branży IT   - artbitrażu na rynkach kryptowalut   
        System płatności - BTC      Minimum inwestycyjne 50 $   
          Pakiety na platformie EXP ASSET:   Każdy pakiet wykupiony niezależnie od wartości oferuje 120 dniowy dostęp do platformy i premie z inwestycji o wartości 0,5-1,5% dziennie w dni robocze, natomiast jego wysokość daje dodatkowe korzyści:          - Premium 1 - dostęp do platformy Live Trading Room (biuro, w którym traderzy dokonują transakcji na rynkach kapitałowych) 50 - 499 $   - Premium 2 - to co w Premium 1 + 1 dziennie Trade Idea (codzienna publikacja możliwych scenariuszy na wybranej parze walutowej, indeksie lub surowcu 500 - 999 $   - Premium 3 - to co w Premium 2 + pakiet edukacyjny w formie webinariów 1000 -  4999 $           Czyli widzisz na bierząco możliwość tradingu i masz możliwość dodatkowo uczyć się tradingu samemu        - Premium 4 - to co w Premium 3 + raz na rok uczestnictwo w trading CAMP (zagranicznej wycieczce połączonej ze szkoleniami prowadzonymi przez traderów) 5000 - 999999 $   - Premium 5 - to co w Premium 4 + ustalenia indywidualne od 1 mln $            Program partnerski to "binarny" system MLM wraz z dodatkową premią "Direct Bonus" - 10% ze słabszej nogi oraz 8% za bezpośrednie polecenie (po wykupieniu pakietu Premium w wysokości min. 1000 $).            Reflink  --  https://expasset.com/userpanel/reg/378/bottom        
        Dowód wpłaty: http://oi63.tinypic.com/j6imwy.jpg  
    • Przez Elmet
      Cryptopia to nowa giełda kryptowalut, zarejestrowana w Nowej Zelandii. Szybko zyskuje na popularności, ma coraz więcej użytkowników, zarówno zawodowych traderów, jak i amatorów. Ponad czterysta kryptowalut, rynki BTC, Tether USD, NZed (dolar nowozelandzki), Litecoin i Dogecoin. Strona bardzo rozbudowana, oprócz giełdy jest forum, informacje o kryptowalutach, wiadomości z branży, podstrona z aukcjami, gdzie można kupić różne produkty za kryptowaluty, i wiele innych. Można założyć depozyt oprocentowany od 0.5% miesięcznie i więcej, a jak ktoś lubi hazard, to jest też lotto. Bardzo rozbudowane ustawienia bezpieczeństwa.
      Mam tam około 0.5 BTC w różnych kryptowalutach, na kilku transakcjach już co nieco zarobiłem, opłaty porównywalne do innych giełd (0.2% od wartości transakcji).
      Zapraszam do dyskusji, niedawno zapisałem się do grupy traderskiej i od czasu do czasu dostaję cynki, w co warto zainwestować, w miarę możliwości będę je tu podrzucał, jeśli jeszcze będą aktualne.