Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

zeno13

Adscrypto - 110-125% roi - adscrypto.com

Rekomendowane odpowiedzi

dzis zlecałem wypłatę  i po godzinie była już na portfelu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakup nowych paczek i reinwest wstrzymane.

Maksymalna kwota wypłaty 0.01 BTC na dzień.

Hello AC Members,

IMPORTANT, MUST READ…

As you have seen CryptoCurrency market trend is in reversal position since mid of June and this downward trend may continue in near future as well. Till mid of June we have seen tremendous growth in market and AdsCrypto reserves was touched 2.5x on capital that’s why we have survived in this bearish market since last two months and you still have witnessed fast withdrawals till date. We have changed our trading pattern so many times as per market scenario and did our best to generate profits from market on day to day basis but market doesn’t looks in traders favour due to past segwit news, negative sentiments, fear and bitcoin dominance. We are holdings our altcoins in market in two exchanges and trading accordingly on day to day basis. Altcoins values are down a lot and will take time to recover; we will keep trading as per our best strategy till market recovers.
Keeping all in mind, as business owners we have to take some decisions to keep business running smoothly without much effect so below are some temporary changes will be in action w.e.f. today

1) Disabled Add Funds (Fresh Deposits)
2) Disabled Adpacks Repurchase
3) Maximum Withdrawal is 0.01 btc / daily (Monday to Friday)

(Note: Pending withdrawal requests has been cancelled and you can start fresh withdrawal requests from tomorrow)

Kindly understand these are temporary changes and not permanent. Once market recovers and AC Reserves build as per our expectation - we will increase daily withdrawal limit steadily.

We expect kind co-operation from our beloved members. We did our best and will continue the same in future as well. Our 1st target is to run AdsCrypto smoothly till it complete 1 year successfully.

Regards
Admins :)

Edytowane przez Nun

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to przetestujemy tą maksymalną wypłatę. Przed chwilą zleciłem wypłatę, która zgodnie z zapowiedzią nie może przekroczyć 0.01 BTC.

Edytowane przez witeks78

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja juz przetestowalem. Przeszla bez problemu po okolo 8h.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie :) Zostało może parę dni jeszcze. Jutro robię ostatnią transzę wypłat - zeruję konto i zamykam temat na plus. Trochę żałuję, że tak mało tu wrzuciłem. Był to jeden z ostatnich sprawnie działających revsherów i w dodatku bitcoinowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tu akurat dal zarobic kurs btc,gdyby nie to zarobek bylby na tym samym poziomie co w innych revach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też macie zresetowany limit wypłat do zera czy tylko u mnie tak jest?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zmienili limit wypłat do 1.3 przez sytuacje na rynku altów ma to być tymczasowe ale jak będzie....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już poza tematem. Zamknąłem program wzorowo w zeszłym tygodniu. Sytuacja na rynku altów poprawia się więc to raczej nie ma nic wspólnego z sytuacją programu. Po prostu całość osiagnęła masę krytyczną i zdecydowali o wygaszeniu. Przecież nikt nie będzie dopłacał z zysku na altach do programu generującego stratę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program cały czas bezproblemowo płaci. Ja również zamykam już program, zostało jeszcze 6-7 dni i koniec.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie moge kasy wypłacać bo wyzerowali kwote do wypłaty macie jakiś pomysł pisać do supportu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

limity wypłat to obecnie 130% wkładu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda bo tyle hajsu mi tam wisi jeszcze ehh :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to ile Ty reinwestowes? Ehh tyle miesiecy i niczego sie nie uczysz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie no wkład wybrałem. Reinwestowałem 3 miesiące, chodzi mi po prostu o to że mam sporo paczek które nadal generują fajny zysk niestety nie mozna tego wypłacić :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa Programu: Coin Ninja Trade

Plany inwestycyjne: 4-6%  dziennie  przez 30 do 40 dni w zależności od procentu+ plany after
      Minimum inwestycyjne: 10$ , 0.01 BTC, 0.15 LTC , 0.05 ETH ,
      Akceptowane systemy płatności: BTC,  ETH, LTC , PM, ADV, PAYEER
      Wypłaty (manualne/aut.):Automatyczne

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : A wie mamy kolejnego ciekawego pozniaczka . Coin Ninja Trade wystartował 16.07.2018 a dlaczego on taki ciekawy ? A już mówię W programie nie ma klasycznej  rejestracji , jest on w pełni zautomatyzowany , mianowicie składamy depozyt i w zasadzie możemy zapomnieć o programie, gdyż wypłaty są automatyczne na wskazany przez nas adres podczas składana depozytu . Posiada unikatowy skrypt i bardzo fajny desing  i lubię tematykę  ninja od dzieciaka ale to szczegół Zapewne jest to program admina fat founds i AK 47 no ale oczywiście nie jesteśmy w stanie tego na 100% potwierdzić ale kto był w poprzednich jego projektach ten raczej nie będzie miał wątpliwości . Jakie są tym razem intencje admina tego nie wiem. Wiem ze w 2 poprzednich programach zarobiłem dlatego wszedłem tym razem za 0.075 BTC w plan 5% przez 35 dni. Jeżeli chodzi o wypłaty automatyczne to zdaje sobie sprawę ze nie jest to do końca plus dla programu , natomiast opłaty transakcyjne na dzień dzisiejszy są bardzo małe wiec o ile admin zręcznie podejdzie do tematu to powinno być ok. Istniej też program ref 10% od depozytu poleconego. A i nie trzeba generować osobnych reflinków do każdego procesora , prowizje za polecanie dostajemy na ten posesor który podaliśmy, porostu coiny, $ są przewalutowane na dany procesor. Potwierdzenie depozytu dostajemy na podanego meila w ciągu miedzy 6-24h natomiast ja dostałem dość szybko bo po niecałej godzinie
      Dowód wpłaty
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: AMERICAN BARREL LLC

Minimum inwestycyjne: 10$ lub póki co 0.0015 BTC
      Akceptowane systemy płatności:BTC, PM, ADV, PAYEER ( później LTC ETH)
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 48h (min 1$ lub 0.0015 BTC)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: A więc dodaje do kolekcji nowy program , wystartował 27.06.2018 i został dodany na ISA i otóż  stamtąd  wiem o jego istnieniu Sam w sobie jest bardzo dobrze przygotowany , skrypt mamy autorski, dresing i ogólnie samo poruszanie się po programie jest dość przejrzyste , SSL Comodo . Legenda dość banalna '' Firma - importer produktów ropopochodnych BARREL zajmuje się dostawami paliw z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki. Kupujemy hurtowo surowce od firm naftowych, a następnie sprzedajemy je rafineriom i fabrykom'' Bla bla bla.... A tak naprawdę do dobrze wykonany hyipek/ponziaczek i nie ma nic wspólnego z tym co deklaruje admin W programie mamy plany after oraz z naliczeniami dziennymi i co jak dla mnie jest na plus to to że depozyty w krypto zostają w krypto wiec niwelujemy wahania kursu. Sam zapakowałem się w plan 7% na 20 dni roboczych za 0.05 BTC Program ref 7-2-1 dla reprezentantów 10-3-1. Jeżeli decydujesz  się na inwestycje licz się z ryzykiem utraty kapitału. A  i program oferuje bounty ale nie przyglądałem się szerzej

• Przez King
      Witam.
      Dziś mogę podzielić się z Wami informacją, że właśnie zakończone zostały prace nad platformą Bergtrade.pl i jej CEO jest znany w świecie polskiego krypto oraz platform poświęconych zarabianiu przez internet. Strona pięknie się skaluje na wszystkich urządzenia od komputera po smartfon. SSL Comodo, czyli włączone zabezpieczenia https. Jak się trochę posurfuje strona działa bardzo płynnie. Dodatkowe zabezpieczenia nadanym pinem oraz pytaniem ogólnym. Inwestycja, czyli złożenie depozytu jest tez banalnie proste,w panelu głównym wybieramy zakładkę Dashboard, następnie z rozwijanego menu Make Deposit, wbijamy kwotę inwestycji tu 1000$ i klikamy przycisk SUBMIT. Następnie wciskamy przycisk DEPOSIT. System przekierowuje nas do systemu płatności CoinPayments 
      Pakiety szkoleniowe pracują dla Ciebie przez 120 dni, zarabiając od 1% do 1,1% każdego dnia.
      Link do rejestracji:
      https://bergtrade.pl

Nazwa planu:                         Bronze    Cooper   Silver    Gold      
      Czas trwania:                       120 dni     120 dni  120 dni  120 dni
      Minimalna inwestycja:        50 USD    20000   100000   500000     
      Maksymalna inwestycja:   10000       50000   250000 1000000         
      Odsetki:                                    1%          1,03%    1,05%     1,10% dziennie                            
      Całkowity zwrot:                    120%       123,6%  126%       132%
      Przy każdym pakiecie mamy kalkulator, gdzie możemy obliczyć rentowność inwestycji.
      WPROWADZONO PROGRAM PARTNERSKI Bergtrade

Do tego świetny plan marketingowy dla osób lubiących polecać:
      1 level 8%
      2 level 3%
      3 level 1%
      , a gdy wprowadzisz do programu 50 osób i łączny depozyt tej grupy wyniesie 200000 USD USD otrzymasz rangę “President”
      1 level 10%
      2 level 5%
      3 level 2%
      Podsumowując, moja opinia o Bergtrade
      Śledząc profil założyciela na FB od prawie dwóch lat wiem, że lubi zwalczać wszystkie przeciwności losu i dąży do celu, twardy bezpośredni marketingowiec i specjalista w branży Blockchain i bliskich mu krywtowalut.
      Firma zarejestrowana w Polsce jako Bergtrade LLC, ul. Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań, numer KRS 0000686184.
      Forma działania firmy zbliżona do Rockwall Investments, tu na razie tylko trading, arbitraż oparty o kryptowaluty. Choć w regulaminie wzmianka o inwestycjach poczynionych przez firmę w kopanie krypto dla zwiększenia zysków firmy.
      Strona dopracowana z protokołem szyfrowania SSL i zabezpieczeniem Anty DdOS
      Plan i projekt  strony, unikalny wśród wielu projektów, które widziałem.
      Program dobry dla marketingowców, z uwagi na trzystopniowy program poleceń, gdzie można budować swoją grupę.
      Zapraszam serdecznie.

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: DEXMO FOUND LTD

Minimum inwestycyjne: 0.005
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin
      Wypłaty (manualne/aut/instant): manualne min 0.0005 BTC

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: A wiec mamy nowy ciekawy programik , wystartował 22.06.2018. Miałem go na tapecie od startu ale dopiero dziś zainwestowałem. Dlaczego zainwestowałem ano dość dobrze jest wykonany + dość spory ruch u ruskich . Skrypt jest unikalny( tutaj mały edit jest to zmodyfikowany licencjonowany skrypt goldcoders )  , design przejrzysty , plany realne do wyrobienia wiec wszedłem za 0.03 BTC i liczę na zarobek Program ref 6-1-1. Pamiętajcie iż jest to hyip wiec jest ryzyko utraty kapitału

• Przez lordzuk
      Nazwa Programu: Coinerbtc LTD

Minimum inwestycyjne: 0.005 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant min 0.001

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Nowy temat , program wystartował 22.06.2018. W programie mamy jeden plan 4,5% przez 35 dni kalendarzowych co dam nam 157,5% ROI. Sam program generalnie staranie przygotowany zarówno od strony technicznej jak i wizualnej. Stoi na zmodyfikowanym licencjonowanym skrypcie goldcoders , SSL GeoTrust EV RSA CA 2018 DigiCert Inc(green bar ). Zawitałem w programie za 0.03 BTC . Program ref 6-3-1. Pamiętajcie iż to zwykły pozniaczek wiec istnieje ryzyko utarty kapitału