Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

mojbiznes

[SCAM] LCF - nowa chińska kryptowaluta

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu obija mi się o uszy projekt utworzenia nowej chińskiej kryptowaluty LCF:

http://money.cnn.com/2016/01/21/technology/china-digital-currency/

http://www.scmp.com/news/china/economy/article/2046888/chinas-central-bank-steps-efforts-create-digital-currency

Z którym podobno ma stać rodzina Rothschild...

Ktoś coś więcej wie ?

Z FB: "UWAGA...UWAGA ...UWAGA...
post nie dla osób które ostatnio udostępniły i skomentowały post Lewandowowski Robert ....

1f195.png1f4b0.png1f4b6.png1f4b5.png1f195.png1f4b0.png1f4b6.png1f4b5.png1f195.png1f4b0.png1f4b6.png
CHINY WPROWADZAJĄ SWOJĄ KRYPTOWALUTĘ ...

LCF jest NOWĄ kryptowalutą która zostanie uruchomiona w ciągu kilku dni. LCF jest dokładnie taka samą kryptowalutą jak inne starsze Bitcoin, YOCOIN, ONECOIN, EDINARCOIN, SWISSCOIN, ETC.
Dobrą wiadomością jest to, że możesz dostać 1000 coinów o wartośći $ 500 zupełnie za free przed premierą!
LCF jest nowa kryptowalutą która powstała przy współpracy rządu CHIN i rodziny Rothschildów, który kontrolują ponad 40% światowego bogactwa. Ich majątek szacuje się na około $ 500 biliardów. Kryptowaluta LCF jako jedyna krypto waluta z poparciem rządu Chińskiego. i za jego pośrednictwem jest w tej chwili rozdawana za darmo 30.000,000 Chinczykom .
Aby otrzymać bezpłatnie 1000 coinów LCF o wartości $ 500
zarejestruj się pod tym linkiem.

---

Sponsor name -----
ID Number passport --------

Nie mogą się zapisywać osoby z Rosji Litwy ,Ł

Wydaje Ci się, Rotschildom znudziło się bogactwo i zaczynają rozdawać skromny majątek ;)

Z FB: "UWAGA...UWAGA ...UWAGA...

post nie dla osób które ostatnio udostępniły i skomentowały post Lewandowowski Robert ....

1f195.png1f4b0.png1f4b6.png1f4b5.png1f195.png1f4b0.png1f4b6.png1f4b5.png1f195.png1f4b0.png1f4b6.png

CHINY WPROWADZAJĄ SWOJĄ KRYPTOWALUTĘ ...

LCF jest NOWĄ kryptowalutą która zostanie uruchomiona w ciągu kilku dni. LCF jest dokładnie taka samą kryptowalutą jak inne starsze Bitcoin, YOCOIN, ONECOIN, EDINARCOIN, SWISSCOIN, ETC.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz dostać 1000 coinów o wartośći $ 500 zupełnie za free przed premierą!

LCF jest nowa kryptowalutą która powstała przy współpracy rządu CHIN i rodziny Rothschildów, który kontrolują ponad 40% światowego bogactwa. Ich majątek szacuje się na około $ 500 biliardów. Kryptowaluta LCF jako jedyna krypto waluta z poparciem rządu Chińskiego. i za jego pośrednictwem jest w tej chwili rozdawana za darmo 30.000,000 Chinczykom .

Aby otrzymać bezpłatnie 1000 coinów LCF o wartości $ 500

zarejestruj się pod tym linkiem.

---

Sponsor name -----

ID Number passport --------

Nie mogą się zapisywać osoby z Rosji Litwy ,Ł

jakieś dwa tygodnie temu czytałem na ten temat, rodzina Rotschild odcięła się od tego projektu i chyba złożyli pozew o bezprawne używanie w kampanii ich nazwiska

Witam, słyszeliście o tym, że 10 marca "rzekomo" przez rodzine Rotschildów ma wyjść nowa chińska kryptowaluta LFC COIN ? Obecnie można zgarnąć 1000 coin za darmo o wartości 500$. Wiecie coś na ten temat ? Czy to kolejne naciąganie ludzi na dane ?

Dodam, że przy rejestracji do darmowych 1000 coin wymagane jest podanie numer dowodu ( nie wiem w jakim celu ).

Orientuje się ktoś w tej sprawie ?

Rotschildowie zajęli stanowisko w tej sprawie i się całkowicie odcięli od tego ;)

czosownik, to znaczy, że to kolejne wyłudzanie danych ? Czyli powinienem pójść zastrzec dowód by nikt mi kredytu nie wziął ? :D

Ktoś... coś w temacie?

widzę że FB Rokefelery zaczynają szukać głównego naganiacza (imię i nazwisko pominę)

zniknęła też strona internetowa, podejrzewam że to była jakaś ściema mająca na celu wyłudzić jak najwięcej danych

(podobno przy rejestracji nawet nr dowodu był potrzebny)

Cholera ja też idiota na początku roku się tam zarejestrowałem. Myślicie, że co zrobić w tej sytuacji? Wymienić dowód, to coś da?

Że tak sobie pozwolę odkopać trupa... pytanie do tych co się porejestrowali, mam nadzieję że sprawa ucichła i nikt nikomu psikusa nie zrobił, w sensie użyczenia nr dowodu

Póki co raczej spokój