Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

8 luty 2012 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam!

Mam nadzieje, że wasze inwestycje w ostatnim tygodniu były owocne. Nie dla wszystkich było to łatwe, bo niestety, 2 duże programy zakończyły swój żywot, mam tu na myśli ReproFinance i EVbusiness. Wszelkie moje przewidywania się sprawdziły, kto uważnie czytał moje ostrzeżenia mógł na czas wycofać pieniądze. Mam nadzieje, że tak zrobiliście, bo suma summarum można było wyjść w tych programach na plus.

W ciągu ostatniego tygodnia  dodałem 3 nowe programy.

Paid Process jest pierwszym programem, który chciałem dzisiaj zaprezentować. Niewątpliwie jest on wart uwagi. Pomimo, że posiada typowo ponzi plany znacznie różni się jakością przygotowania od podobnych programów. Oryginalny wygląd, całkiem rozsądnie skonstruowane plany i stale rosnąca popularność mogą zapewnić programowi dłuższą żywotność.

Są tutaj 2 proste plany inwestycyjne, 25% przez 5 dni co daje całkowity zwrot 125% oraz 160% po 10 dniach. W drugim planie zarabiamy 160% po 10 dniach. Jak do tej pory dostałem 2 wypłaty automatycznie przelane na moje konto LR. Wciąż jest to świeży program a jego ciągły wzrost popularności daje ciągle szanse na zarobek.

O dobrym przygotowaniu programu świadczy również dedykowany serwer i ochrona przed DDoSem od Staminus.

Wpłaty można realizować poprzez Liberty Reserve oraz Perfect Money.

4f325af2292c6.gif

Drugim programem dodanym do Money-Monitora jest Qioma. Bardzo oryginalna nazwa, która jednak nie kojarzy mi się z niczym konkretnym. Co więc oferuje ten program?

Jest to średnio-terminowy program zbudowany na skrypcie GoldCoders. Trudno mi się doszukiwać realnej działalności programu (szczerze, to jestem już znudzony czytaniem opisów o wielkości i wspaniałości prezentowanych firm) dlatego w ogóle się nie skupiam na tym.

Mamy tutaj do wyboru 4 plany inwestycyjne:

Standard - 5% dziennie

Advanced - 5.5% dziennie

Premium - 6% dziennie

VIP - 7% dziennie

Wszystkie te plany trwają 30 dni. Minimum inwestycyjne to $10.

Program ten nie jest tak popularny jak poprzedni, do tej pory dostałem jedną wypłatę.

4f325c234f432.gif

Ostatnim prezentowanym programem jest Expertearn. Ten program to typowy przedstawiciel najbardziej ryzykownych programów. Na uwagę zasługuje ładna grafika. Plany typowe dla tego przedstawiciela gatunku :) Czyli: 105% po 1 dniu, 116% po 3 dniach, 142% po 7 dniach, 205% po 15 dniach, 325% po 30 dniach, 500% po 50 dniach.

Minimum inwestycji to $10.

Akceptuje LR i PM.

DODATKOWA SZANSA ZAROBKU OD LUXORFINANCE

LuxorFinance oferuje dodatkową możliwość zarobku - do $21 tygodniowo w zamian za głosowanie i publikowanie swoich dowodów wypłat w monitorach. Warunkiem jest publikacja wypłaty w min. kwocie $5. Otrzymasz za to $3 dziennie za 20 głosów w różnych monitorach.

EKSTRA PIENIĄDZE OD UINVEST

Inwestując w Uinvest inwestujesz jednocześnie w złoto, dlatego za każdym razem kiedy inwestujemy w ten program kupujemy złoto, przez co możemy dodatkowo zarobić nawet do 20% rocznie.

UDOSKONALENIA FXPULSEPRO

FxPulsePro udoskonala komunikację z inwestorami. Uruchomiony został chat online oraz linia telefoniczna. Ten rodzaj komunikacji dostępny będzie w godzinach 11:30pm - 7:30am (czas serwera).

Uruchomiony został również kanał na twitterze: http://twitter.com/fxpulseprocom.

PROBLEMATYCZNE PROGRAMY

Reprofinance to już scam. Strona jest niedostępna online ale i tak wypłaty już nie są realizowane od dłuższego czasu. Był to jednak jeden z bardziej udanych projektów, pomimo dosyć nieuczciwych zagrywek pod koniec działalności programu (selektywne wypłaty, nieprawdziwa konferencja). Monitorowałem ten program przez ponad 2 lata i wielkość ROI przekroczyła 300%.

EVBusiness jeden z bardziej popularnych programów również zakończył już swoją działalność, i mimo że nie działał zbyt długo (około 3 miesięcy) można było tutaj zarobić. Moje ROI to 167%

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.