Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

Fundusz bezpieczeństwa Sportarb [ROZLICZONY]

Rekomendowane odpowiedzi

FUNDUSZ BEZPIECZEŃSTWA SPORTARB

Fundusz bezpieczeństwa ma na celu minimalizację ryzyka inwestycyjnego inwestorów objętych funduszem. Jego funkcjonowanie jest niezależne od administracji programu Sportarb, co gwarantuje jego niezależność i realność oraz egzekwowalność zgromadzonych na nim środków. Jest bowiem pod pełną kontrolą zewnętrznego serwisu: money-monitor.com. Fundusz ten został na starcie zasilony kwotą $952. Aktualny stan tego funduszu będzie wyświetlany na stronie money-monitora w tym miejscu. Fundusz będzie zasilany na bieżąco z takich częściowych źródeł jak prowizje od depozytów osób poleconych na kilku poziomach czy dochodów z reklam.

ZASADY

- środki funduszu są umiejscowione na prywatnym portfelu money-monitora. Będą one aktualizowane za każdym razem, gdy uzupełnione zostanie ich źródło. 

- ochroną funduszu są objęte osoby na 1 poziomie polecenia. Nasz link polecający (wyczyść ciasteczka w przeglądarce (alt+ctrl+del) przed jego użyciem). Podczas rejestracji powinieneś ujrzeć komunikat:

You have been invited by: Security Fund. Affiliate ID: [sA0939293]

- Jeżeli jesteś już inwestorem w programie ale nie posiadasz osoby polecającej (zakładka "Your Upline" posiada komunikat: "You're direct referral") to również możliwe jest objęcie Twojego konta ochroną funduszu. W takim wypadku wystarczy napisać do mnie PW lub skontaktować się przez formularz kontaktowy. Już wkrótce w systemie sportarb będzie udostępniony specjalny przycisk, który zautomatyzuje to działanie.

- Ochroną funduszu objęte są tylko te depozyty, które zostały złożone po dołączeniu do funduszu bezpieczeństwa.

- Środki z funduszu zostaną uruchomione jeśli program Sportarb uzyska status NOT PAYING w money-monitorze. Środki zostaną wtedy rozdysponowane według aktualnego stanu na system płatności Bitcoin proporcjonalnie do uzyskanej straty. Osoby, które więc które nie będą posiadały straty (wliczając w to prowizje) nie otrzymają pokrycia z funduszu.

- Posiadamy dostęp do szczegółowych statystyk, dlatego nie jest konieczne udostępniane żadnych danych oraz informacji.

Nie możemy zagwarantować 100% pokrycia ewentualnej straty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli osoby które już mają upliner'a odpadają i nie ma opcji na to tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na to wygląda. Duży plus dla Egzekutora za taką inicjatywę.

Edytowane przez igor87

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście. Zmiana upline byłaby nie fair wobec osób, które są waszymi upline.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

właśnie zapisałem sie do funduszu, wyslałem zgłosznie przez formularz, jakos zapisałem sie "na sucho" bez referala, dzieki za taką możliwość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

przepraszam, dlaczego moje pytanie zostało usunięte? przeoczyłem coś? źle zapytałem?

ok, nie było tematu, nie wiedziałem, że są dwa tematy na ten temat. niech mi będzie wybaczone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ktoś już zauważył, że wartość kwoty funduszu bezpieczeństwa wzrosła o $100 :) Transfer tej kwoty ma związek z wczorajszym zakupem kampanii reklamowej przez administratora programu Norde Bank, dzielimy się więc swoimi zyskami.

Obecna wartość funduszu to więc $1052. Gdyby (czego oczywiście nie chcemy) trzeba by było realizować środki z funduszu dzisiaj, to zabezpieczają one ewentualne straty osób objętych funduszem w 100%.

Innymi słowy te osoby nie poniosły by żadnej straty w programie. Oczywiście z czasem wysokość pokrycia będzie spadać wraz z kolejnymi depozytami osób objętych funduszem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak to wygląda z tymi co ryzykują x2 ustawiając compounding na 100% ? W sumie przy compounding 0% mogliby minimalizować ryzyko każdego dnia - fundusz obejmuje w tym samym stopniu takie osoby? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Strategia inwestycyjna nie ma znaczenia. To już wola uczestnika funduszu jak bardzo chce ryzykować swoimi środkami. Ustawienie opcji compounding na 100% powoduje jednak, że w razie braku ewentualnej wypłacalności zwrot straty będzie niższy niż w przypadku gdyby tej opcji nie było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie, bo sie pogubilem.. Czy na zalozonym temacie Jonasza o Sportup nie mozna dodac juz komentaza?. Czy Jonasz nalezy do do twojej grupy Egzekutor? Wiec, czy ezeli jestem pod Jonaszem ktory wygrzebal ten projekt..moge byc pod funduszem? CZy inaczej to leci?  Thx ..za odpowiedz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tez jestem pod jonaszem ktory odkopal program i tez bym z chcecia wszedl po ochrone jesli jest taka mozliwosc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powtórzę. Z funduszu mogą skorzystać tylko osoby, które nie mają upline albo, które nie mają jeszcze konta w systemie albo te, które już mają naszego upline.

Przypominam też, że zgodnie z regulaminem serwisu jedna osoba nie może mieć więcej niż 2 kont.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A wiec, Boss... wszystko jasne...  P:S  Szkoda, bo dzieki Jonaszowi ten projekt wyszedl na swiatlo dzienne.Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ktoś już zauważył, że wartość kwoty funduszu bezpieczeństwa wzrosła o $100 :) Transfer tej kwoty ma związek z wczorajszym zakupem kampanii reklamowej przez administratora programu Norde Bank, dzielimy się więc swoimi zyskami.

Obecna wartość funduszu to więc $1052. Gdyby (czego oczywiście nie chcemy) trzeba by było realizować środki z funduszu dzisiaj, to zabezpieczają one ewentualne straty osób objętych funduszem w 100%.

Innymi słowy te osoby nie poniosły by żadnej straty w programie. Oczywiście z czasem wysokość pokrycia będzie spadać wraz z kolejnymi depozytami osób objętych funduszem.

Nie bardzo rozumiem ten koncept. Z czego bedzie sie powiekszala ta kwota w funduszu? Z prowizji od poleconych? Co by sie stało gdybym dzisiaj wpłacił 1000$ a jutro by program padł? Ile bym odzyskał jeżeli w funduszu jest $1052?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wartość funduszu to już $1080,96 :) Po Twoim depozycie wzrosła by ona jeszcze bardziej.

W założonym przypadku kwota funduszu jest wtedy dzielona na wszystkie osoby, które uczestniczą w funduszu wg wzoru: 

sumowana jest kwota straty i obliczany stosunek procentowy pomiędzy kwotą straty a kwotą funduszu. Ten stosunek procentowy byłby stosowany wobec każdego uczestnika funduszu do obliczenia konkretnego poziomu straty. 

Przykładowo, jeżeli więc zsumowany poziom strat wyniesie $10,000 a kwota funduszu to będzie $2,000 to każdy uczestnik funduszu otrzyma pokrycie straty na poziomie 20%.

Co by sie stało gdybym dzisiaj wpłacił 1000$ a jutro by program padł? Ile bym odzyskał jeżeli w funduszu jest $1052? 

Na oko licząc trochę ponad 50%.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja to wyliczylem na miejszy procet... Ale ok. ... Choc z tego co Boss pisze, to nie tylko zasilaja fundusz z refa... ale dokladaja zysk z reklam... iwec podnosza poprzeczke.. 

Ale dla mnie osobiscie gniecie mnie tylko kwestia Jonasza.

Pozdrawiam

P:S.

Myslalem ze tak zaawansowane forum gra Fair Play

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takim razie ja też nie mogę skorzystać z funduszu mimo, że wpłaciłem 1,5 BTC. Upline należy się Jonaszowi z racji tego, że on znalazł ten temat i to dzięki niemu zamykają mi się teraz pierwsze depozyty. Tak jak mówicie, temat wykopał Jonasz i rejestracje powinny iść z jego refa

:offtopic:

Edytowane przez Egzekutor
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@pierwy, a co traci Jonasz na tym, że osoba która nie ma upline wejdzie do funduszu?

Proszę jednak o unikanie w tym temacie dyskusji nie związanych z tematem. Jeżeli chcesz podyskutować na inny temat załóż go w odpowiednim dziale.

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Egzekutor, Boss... o nic mi nie biega...ale badzmy ludzmi..i szanujmy sie nawzajem...A bedzie nam napewno razem dobrze.. Pozdrawiam, uciekam spac .... bo trzeba w realu jutro zasowac... Dobrej Nocy..

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wpłaciłem dzisiaj nowe depo 400$ już pod ochroną funduszu. Zastanawiam się jak będzie z tymi 100$, ktore już byly w programie, dzisiaj zacząłem z nimi drugi cykl, więc jakby zostały także wpłacone jako nowe depo, czy one również będą objęte ochroną?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podaj mi na PW swój e-mail zarejestrowany w programie to będę mógł odpowiedzieć.

Dla osób, które nie mają upline proces jego zmiany został zautomatyzowany:

16792ffe5f00fe5e5b71569e93271520.png

Jeżeli więc nie masz upline to wystarczy, że podasz ID: SA0351296 i klikniesz przycisk "Update" a wtedy automatycznie zaczniesz podlegać ochronie funduszu.

wpłaciłem dzisiaj nowe depo 400$ już pod ochroną funduszu. Zastanawiam się jak będzie z tymi 100$, ktore już byly w programie, dzisiaj zacząłem z nimi drugi cykl, więc jakby zostały także wpłacone jako nowe depo, czy one również będą objęte ochroną?

Tak, oba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czesc. Zarejestrowałem się ze wskazanego refa, mogę już dokonać depozytu czy mam gdzieś się jeszcze zgłosić żeby trafić pod "ochronke"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli upline wyświetla się prawidłowo, to już nic nie musisz robić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cały czas tylko czytałem i analizowałem info na forum o różnych programach/firmach, inicjatywa z funduszem - niezłe, aż sobie konto założyłem was pochwalić, program też się fajnie zapowiada, wchodzę za 0.1 BTC na początek. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez adam458
      Hej, chciałbym wam przedstawić ciekawy program. Działa i płaci 884 dni, a offline od 2008 roku. Firma ma swoje biuro. Zamieniłem parę zdań z adminami i planują zostać prywatnym programem za niedługo (nie będą przyjmować nowych członków)
      minimum inwestycyjne: 10$
      program afiliacyjny: 4%-2%
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash i Dash
      Plany inwestycyjne: 
      1. 7.8%-22% daily for 15 days min: 10$ max: 50.000$
      2. 9%-20% daily for 30 days min: 2.000$ max: 50.000$
      3. 160%-220% after 10 days min: 1.000$ max: 50.000$
      póki co program płaci, nic nie wskazuje na to by miało się to zmienić w najbliższym czasie. (dowody płatności będę dodawał na bieżąco)
      LINK:  https://usd-trade.com/?ref=adam458
      Dowód wpłaty:

• Przez sumson
      Nazwa programu: Bitzeel - Cloud Mining
      Minimum inwestycyjne: 0.003 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.00025 BTC 
      Program polecający: 7% - 2% - 1%

Opis: Witam! Mam do przedstawienia program bardzo podobny do programu Northmine. Jest to również program cloud-miningowy. Oferują na początek darmowe 300 GH/s, i możemy liczyć na 10% zwrotu dziennie. Tutaj również kupujemy HASHPOWER na zawsze, a nasz depozyt wraca się około 10 dniach 

• Przez cryptoinvestment

EXSPACE.pro
      Plany inwestycyjne: naliczenia w dni robocze

Minimalna inwestycja: 0.002 BTC - należy kupić tokeny ICO i je można zainwestować w płany
      Wypłaty: do 50h w FAQ, ale zazwyczaj są szybkie do 2h
      Min. do wypłaty: 1 EXS - obecnie 0.0002 BTC, konwertowane do BTC podczas wypłaty
      póżniej w fazach ICO EXS będzie droższy
      Program partnerski:

OPIS:

Ciekawy nowy program ubrany w szaty ICO i oferujący usługi traderów, którzy wspaniałomyślnie dla nas zarabiają i to do 150% ROI w krótkich odstępach czasu.
      Projekt przypomina mi bardzo taki inny lendingowy Exchange Coin, który dał zarobić, w pewnym momencie po prostu zaprzestano planów, ale każdy ukończył to co miał.
      Później były giełdy, ale ostatecznie to tam gdzieś sobie spadło i teraz coś tam niby cisną. Ogólnie dało się zarobić, a to wygląda mi podobnie, więc próbuję.
      Strona jest dosyć dopracowana i fajnie to wygląda. jest Whitepaper i roadmap standardowo + te plany, czyli za coiny możemy zainwestować u danego "tradera".
      Zależnie od wysokości wkładu mamy od 1.5 do 3% dziennie, innych planów nie omawiam, bo ja lubię wypłacać w takich cudach codziennie, bo to minimalizuje ewentualną stratę w razie scamu.
      Na stronie są filmy instruktażowe, są też kanał i grupa na telegramie, można tam np. zobaczyć dowody wyplat, ja będę miał po 24h, bo pierwsze naliczenie jest po 24h i cały depozyt pracuje do osiągnięcia 150% ROI.
      Trzymam kciuki, bo trochę tu wrzucam - 0.3 BTC. Niech się kręci.
      Link referencyjny: www.exspace.pro

Moja wpłata:

• Przez lordzuk
      Nazwa programu Jazz Bit Trading company 

Minimum inwestycyjne: 10$
      Akceptowane systemy płatności: BITCOIN, BITCOIN CASH, LITECOIN, ETHEREUM, DASH, NEO, PAYEER, PERFECT MONEY
      Wypłaty (manualne/aut/instant):manualne do 48h  1$/ 0.0005 BTC/ 0.05 LTC/ 0.0055 BCH/ 0.017 DASH/ 0.013 ETH/ 0.17 NEO.

Opis w trakcie tworzenia : A wiec dziś dołączyłem do nowego ciekawego hyipka i przestawiam wam go na forum, dlatego do rzeczy. Program wystartował 02.10.2018, na start mamy 5 monitorów wiec moje dobra promocja. Sam program ładnie przygotowany autorki skrypt + unikalny desing. Jeżeli chodzi o plany to mamy wybór dla każdego od naliczeń dziennych tnz principal incuded po naliczania ze zwrotem depotu na koniec po plan after ( wpłacamy i po określonym czasie dostajemy depo+zysk ale tak tylko w palnie after ) Ja osobiście wszedłem za 200$ w bitku  (0.03 BTC) w plan z naliczeniami dziennymi( w dni biznesowe) no i oczywiście liczę na zarobek. Depozyty w krypto zostają w krypto a to jak dla mnie plus , program ref 7-1. Program jest hyipem wiec licz się z ryzykiem inwestycyjnym ! A i fajna opcja iż w programie mamy kranik BTC+inne krypto co godzinę możemy zebrać bitka lub  inne krypto i dodać na balans
    • Przez Polon
      Jeżeli pomysł ministerstwa finansów się ziści, to na wzór rejestru zakazanych bukmacherów, powstanie rejestr zakazanych programów inwestycyjnych. Strony takich programów będą blokowane przez operatorów telekomunikacyjnych. Wówczas jak podejrzewam, inwestowanie w takim programie może być podwójnie ryzykowne. Podstawowe ryzyko to oczywiście takie, że taki program może sam się zwinąć w dowolnym momencie z kasą użytkowników. A drugie ryzyko to takie, że nie znamy dnia ani godziny, kiedy taki program nagle zostanie dodany do rejestru stron niebezpiecznych i strona zostanie zablokowana przez operatora telekomunikacyjnego. Jeśli ktoś przed taką blokadą by zainwestował, to wyciągnięcie kasy bez normalnego dostępu do strony może być co najmniej utrudnione. No cóż, jak widać, "dobra zmiana" nie próżnuje i wie lepiej co jest dobre dla obywatela. 
      Ciekawe co w takiej sytuacji zrobią polscy naganiacze jeśli jakiś "super program" do którego naganiają zostanie zablokowany   
      https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/rejestr-niebezpiecznych-stron-www-knf-z-urzedu-zablokuje,2586730,4141