Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Recommended Posts

Polski broker. Posiada ktoś może u nich konto ? i podzieliłby się opinią ?
Czy od razu lepiej poszukać zagranicznego brokera?
Tms przy małym kapitale ma spread 1,5 na euro/$.
Wypłaty - minimum 150 zł i chyba prowizja około 25 zł lub 50 strasznie dużo. Jak z płynnością i możliwością straty środków na minus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrzyłeś pewnie na warunki TMS Trader - ich platformy w modelu MM.

Mają jeszcze TMS Connect, z którego sam korzystam i tam masz po pierwsze spready zmienne STP + prowizja. EURUSD wychodzi przy uwzględnieniu spreadów jakieś 0,9-1,1 pipsa (w zależności jak akurat chodzi spread na rynku).

Takie zapisy o minimalnej wielkości wypłaty to są u każdego polskiego brokera. Ja się tym nigdy nie przejmowałem i jak mi spadał rachunek poniżej tej bariery dopłacałem na chwilę, żeby wypłacić całość z pominięciem prowizji…i co najciekawsze sam broker mi to podpowiedział.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja posiadam, mam też konta u innych brokerów i o wiele lepiej handluje mi się na rachunku hotforex zero. Z kont niskokosztowych trochę działam też w icmarkets i tam często mam poślizgi, teraz jeszcze testuje vipro i póki co wygląda ok. W hf konto mam najdłużej i nigdy nie miałam z nimi problemów. Trzeba też pamiętać że w tms brak ochrony przed ujemnym saldem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez reflinków i kryptoreklamy: Zachęcam do przyjrzenia się TMS w nowej odsłonie. W szczególności rachunek TMS Connect Premium.

Zapraszam do dyskusji. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielki dzień dla TMS: TMS łączy się z Oanda

Zobaczymy jak to się przełoży na warunki tradingu. 

Osobiście spodziewam się tylko dobrych rzeczy. Do tej pory miałem o nich dobre zdanie. Nadal mam u nich konto, chociaż nie jestem aktywny.

Z osobistego doświadczenia - polecam. ;)

No i zachęcam do za poznania się z nowościami. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.  • Posts

    • Cześć Wszystkim Chciałbym w tym wątku podzielić się z Wami informacjami, które wyszperałem w Internecie, które pozwolą nam cieszyć się posiadaniem kryptowaluty Doge Coin. W ostatnim roku za sprawą działań promocyjnych Elona Muska Doge Coin wystrzelił w górę. Chciałbym też Wam nieco opisać moją historię związaną z Doge. Mianowicie, w tamtym roku tak sobie pomyślałem, że Doge Coin ma bardzo duży potencjał wzrostowy i zacząłem szukać możliwości jego zdobycia. Nie podjąłem jednak decyzji o jego zakupie przez giełdy, gdyż powód był w istocie prozaiczny. Nie zagłębiałem się w temat dość mocno i poprzestawałem na szukaniu różnych kraników. Tak trafiłem na freedoge.co.in, który obecnie zakończył działalność a mi udało się z niego wypłacić całkiem niezły zarobek, jak na obecny kurs. Teraz też chciałbym Wam przedstawić kilka opcji jak możemy zdobyć Doge Coin. Jedne są pewne inne mniej. Jednakże warto zainteresować się tematem. Do dzieła ! Do tej pory wyszperałem taką oto listę stron, na których możemy zdobywać Doge Coin, podaję czyste linki wraz z moim krótkim opisem: 1. Doge Faucet - minimum do wypłaty 2 Doge. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny kranik Doge, gdyż jest on zasilany przez darczyńców. Mamy listę tych darczyńców i ilość Doge do podziału. Warto się spieszyć. Darmowe Doge dostajemy co 3 godziny. 2. Doge Buzz - wypłaty za jedno kliknięcie od 0.1 DOGE to 0.0001 DOGE. Możliwość bezpośredniej wypłaty na portfel Doge - minimum 5 Doge. Do portfela Faucet Pay - bez minimum. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na nasz portfel Doge w Faucet Pay. 3. FaucetPay - Korzystając z serwisu Faucet Pay, możemy wymienić inne kryptowaluty na Doge przy pomocy zakładki Coin Swap. Nie testowałem. 4. FreeFaucet.io - Tutaj także możemy zbierać różne kryptowaluty, także Doge. Dzienny limit wypłaty dla Doge to 800 Doge. Minimum do wypłaty 40 Doge. Giełdy 1. Nominex.io - na tej giełdzie jest obecnie dostępnych do zakupu 999 Doge. To by było na tyle z mojej strony. Jeżeli macie jakieś ciekawe projekty odnośnie możliwości zdobycia Doge Coin to zapraszam do linkowania i dyskusji.  
    • Znakiem tego amerykański wymiar sprawiedliwości dość sprawnie poradził sobie z przekroczeniem uprawnień przez policjanta podczas legalnej interwencji. Nie wątpię też, że poradzi też sobie ze zbirami, którzy rozpętali rewoltę po tym zdarzeniu... Szczególnie tymi, którzy mieli w głębokim poważaniu prawo, własność i godność innych...
    • Ława przysięgłych wydała werdykt. https://wyborcza.pl/7,75399,27000957,usa-byly-policjant-winny-smierci-george-a-floyda.html
×