Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Polski broker. Posiada ktoś może u nich konto ? i podzieliłby się opinią ?
Czy od razu lepiej poszukać zagranicznego brokera?
Tms przy małym kapitale ma spread 1,5 na euro/$.
Wypłaty - minimum 150 zł i chyba prowizja około 25 zł lub 50 strasznie dużo. Jak z płynnością i możliwością straty środków na minus?

Patrzyłeś pewnie na warunki TMS Trader - ich platformy w modelu MM.

Mają jeszcze TMS Connect, z którego sam korzystam i tam masz po pierwsze spready zmienne STP + prowizja. EURUSD wychodzi przy uwzględnieniu spreadów jakieś 0,9-1,1 pipsa (w zależności jak akurat chodzi spread na rynku).

Takie zapisy o minimalnej wielkości wypłaty to są u każdego polskiego brokera. Ja się tym nigdy nie przejmowałem i jak mi spadał rachunek poniżej tej bariery dopłacałem na chwilę, żeby wypłacić całość z pominięciem prowizji…i co najciekawsze sam broker mi to podpowiedział.

Ja posiadam, mam też konta u innych brokerów i o wiele lepiej handluje mi się na rachunku hotforex zero. Z kont niskokosztowych trochę działam też w icmarkets i tam często mam poślizgi, teraz jeszcze testuje vipro i póki co wygląda ok. W hf konto mam najdłużej i nigdy nie miałam z nimi problemów. Trzeba też pamiętać że w tms brak ochrony przed ujemnym saldem.

Bez reflinków i kryptoreklamy: Zachęcam do przyjrzenia się TMS w nowej odsłonie. W szczególności rachunek TMS Connect Premium.

Zapraszam do dyskusji. ;)

Wielki dzień dla TMS: TMS łączy się z Oanda

Zobaczymy jak to się przełoży na warunki tradingu. 

Osobiście spodziewam się tylko dobrych rzeczy. Do tej pory miałem o nich dobre zdanie. Nadal mam u nich konto, chociaż nie jestem aktywny.

Z osobistego doświadczenia - polecam. ;)

No i zachęcam do za poznania się z nowościami. ;)