Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Question

Z racji tego, że dostałem offtopic, a zainteresował mnie temat @pierwego i @twardego postępując zgodnie z radą @Egzekutora założyłem odpowiedni do tego temat. 

Powtarzam moje pytanie, które zostało usunięte oraz za które dostałem ostrzeżenie:

Dlaczego stary temat @SirJoJo został zablokowany skoro on go założył?

Interesuje mnie ta sprawa, bo też chcę zacząć promować programy, a na to wygląda, że jak program okaże się sukcesem to jest przejmowany przez Money-Monitor

• Like 3

39 answers to this question

Recommended Posts

• 0

no bo to taki maly Kaczygrod sie staje ;) albo inaczej to juz jest kapitalizm, duzy polyka mniejszego ;)

• Like 1

• 0

Nie dobrze że tamten temat został zamknięty.. Nie ma gdzie się wymienić ogólnymi wrażeniami na temat programu....

• 0

Zaczynajac zycie na tym forum, dostalem kilka ostrzezen i punktow karnych. Wiec bylem zmuszony do szybkiego zapoznania sie z Regulaminem, przelecialem ogolnikowo ale z tego co wyczytalem to moze byc tylko jeden temat na jeden program. Nie wyczytalem ze Administrator moze przejac temat jezeli mu sie spodoba, chyba ze sie myle. Jak tak, to przepraszam. Pozdrawiam wszystkich drobnych inwestorow.

• Like 1

• 0

Podobnie ja miałem i punkty zbierałem 😉

Dziwi mnie jeszcze sprawa, że temat był chyba podpięty, czyli wykupiony, jeśli tak, to czy to nie ma znaczenia i ze wszystkimi zakupami na forum może się tak stać?

• 0

Dziękuję za załozenie oddzielnego tematu.

Interesuje mnie ta sprawa, bo też chcę zacząć promować programy, a na to wygląda, że jak program okaże się sukcesem to jest przejmowany przez Money-Monitor

Źaden temat nie jest "przejmowany" przez Money-Monitor bo też i założenie tematu nie rodzi stosunku właścicielskiego autora tematu. Jeżeli chodzi o reflink autora tematu to nie został on ani usunięty ani nadpisany. Co więcej, sami jesteśmy zapisani pod kontem Jonasza, więc zbiera też oddzielne "żniwo" z tego tytułu :)

Administrator programu Sportarb zakupił folder na naszym forum. Foldery powstają po to, aby było w nim wiele tematów zamiast jednego ogólnego. Tak postępujemy w każdym przypadku powstanie folderu, stary temat jest zamykany i przekierowywany. Możesz sobie sprawdzić przeglądając inne foldery powstałe wcześniej.
Zaproponowałem autorowi tematu aby wydzielił opis rejestracji w programie wraz z reflinkiem do oddzielnego tematu tak aby był on lepiej widoczny i przykleił go, w końcu ma status moderatora foldera. Jak dotąd Jonasz nie skorzystał z tej propozycji.

Powstanie funduszu bezpieczeństwa to był pomysł administratora programu. Pociągnąłem ten temat, bo uważam, że jest on z korzyścią dla inwestorów a jednocześnie jego zasady są na tyle niekolidujące, że może funkcjonować obok obecnych rozwiązań. 

Dziwi mnie jeszcze sprawa, że temat był chyba podpięty, czyli wykupiony, jeśli tak, to czy to nie ma znaczenia i ze wszystkimi zakupami na forum może się tak stać

Folder jest droższą opcją niż podpięty temat. Nie ma tutaj konfliktu, skoro sam kupujący godzi się na takie rozwiązanie.

przelecialem ogolnikowo ale z tego co wyczytalem to moze byc tylko jeden temat na jeden program

Regulamin jest dla forumowiczów, nie dla administracji. Użytkownik nie ma uprawnień do zakładania folderów więc i uregulowania dotyczące folderów nie muszą być zawarte w regulaminie. W regulaminie nie ma też mowy o tym, aby można czy nie można było umieszczać reklam w stopce forum. Czy to znaczy, że administrator w takim razie nie może zamieścić tam reklamy?  :uglystupid2:

Nie dobrze że tamten temat został zamknięty.. Nie ma gdzie się wymienić ogólnymi wrażeniami na temat programu.... 

Załóż nowy temat, który będzie dobrze opisywał to o czym chcesz napisać. W folderz unikamy jednak ogólnikowych tematów, bo za chwilę będzie to jeden tasiemiec.

• 0

..

Powstanie funduszu bezpieczeństwa to był pomysł administratora programu. Pociągnąłem ten temat, bo uważam, że jest on z korzyścią dla inwestorów...

Natomiast w Twoim poście piszesz tak:

"...zaproponowałem więc administratorowi stworzenie funduszu bezpieczeństwa, którego kontrolę objął by nasz team..."

Jak sobie pomyślę czym skończył się ostatni mi znany program z funduszem, "Bettrading" to jakoś mi się to źle kojarzy 😉

• 0

Skończył się tym, że część środków mogliśmy odzyskać, co nie udałoby się gdyby funduszu nie było.

Tak ku pamięci...

• 0

I oby ten ze sportarb w którym jestem nie musiał  być wykorzystany .amen 

• 0

Cześć,

Egzekutor - Czy bgdyby admin programu SKYLLEX wykupił u Ciebie taki sam pakiet marketingowy jaki wykupił sportsarb to też bym stracił swojego reflinka ? Mam na myśli Tutaj promowanie Twojego reflinka w wkupionym folderze.

Szczerze powiedziawszy z dużym niepokojem obserwuje ten temat.

Co więcej, sami jesteśmy zapisani pod kontem Jonasza, więc zbiera też oddzielne "żniwo" z tego tytułu

To są kompletnie inne pieniądze wiec nie ma co porównywać nawet.

Proszę określ się w jakich przypadkach będziesz promować swoje reflinki - niech to będzie jasne dla wszystkich

Edited by Mikee
  • Like 1

• 0

Faktycznie dzięki funduszowi w Bettrading część można było odzyskać, chociaż w końcowym rozliczeniu programu, to chyba tylko inicjator funduszu wyszedł z zyskiem. Jednak mnie bardziej interesuje sprawa, jak to było z założeniem funduszu, bo Boss napisał dwa sprzeczne posty😉

Ja też jestem pod Jonaszem i fundusz mnie niestety nie obejmuje, a szkoda bo może można było to jakoś inaczej zorganizować

Edited by migbor

• 0

Chyba najwyższa pora abym i ja zabrał głos - Na wstępie chciałbym podziękować za zainteresowanie sprawą - Bardzo miłe zaskoczenie kiedy zobaczyłem, że powstał temat.

Założycielem tematu SPORTARB byłem JA ( Jonasz ) - I temat który prowadziłem przed powstaniem folderu kosztował mnie bardzo wiele wysiłku a przede wszystkim czasu.

Moje pytanie brzmi - skoro to ja byłem założycielem tematu ( który mogłem założyć po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji w moim wypadku VIP ) to dlaczego został zablokowany i zastąpiony folderem ? Ja nie kupowałem folderu - zrobił to jak napisałeś Admin Sportarbu
​Skoro on kupił folder bez mojej wiedzy to trzeba było mu założyć jego folder a nie likwidować mój temat. Odbyło się to bez mojej wiedzy i zgody.

Co tu się dużo oszukiwać konkurowanie z funduszem ( Który nie wiadomo jak wyjdzie w końcowym rozliczeniu ) to ciężka sprawa choć jest rzesza ludzi ( za co podziękowania które wyrażałem już niejednokrotnie ) która podpięła się pod moim refem. A szczególne podziękowania dla osób które doceniły i doceniają moją pracę i podpinają się po powstaniu funduszu. 

Nie ma co ukrywać, że wielu z nas praktykuje NIE PISANĄ zasadę podpinania się pod czyjegoś ref-linka w ramach odwdzięczenia się za znalezienie programu co czasami zajmuję długie dni lub tygodnie ! A później codzienne pielęgnowanie.

Skoro sprawa zainteresowała tak wiele osób to chyba jednak musi być coś na rzeczy ? 

• Like 2

• 0

Natomiast w Twoim poście piszesz tak:

"...zaproponowałem więc administratorowi stworzenie funduszu bezpieczeństwa, którego kontrolę objął by nasz team..."

Jak sobie pomyślę czym skończył się ostatni mi znany program z funduszem, "Bettrading" to jakoś mi się to źle kojarzy

Możesz się zapytać admina, to on pierwszy napisał mi o tym funduszu bezpieczeństwa.

Wszystko się też zgadza w tym co napisałem:

Pociągnąłem ten temat

i zaproponowałem mu pewien kształt tego funduszu.

Jak sobie pomyślę czym skończył się ostatni mi znany program z funduszem, "Bettrading" to jakoś mi się to źle kojarzy

Ten program pewnie kiedyś też tak skończy. I fundusz przed stratą Cie nie uratuje. Natomiast tak jak we wspomnianym programie jak i tym umożliwi odzyskanie części środków.

Egzekutor - Czy bgdyby admin programu SKYLLEX wykupił u Ciebie taki sam pakiet marketingowy jaki wykupił sportsarb to też bym stracił swojego reflinka ? Mam na myśli Tutaj promowanie Twojego reflinka w wkupionym folderze.

Wątpie, abym się zgodził na podobny pakiet. Nikt nie stracił swojego reflinka, jest on nadal dostępny w temacie w folderze a temat jest przyklejony. Jak pisałem wcześniej jest też możliwe wyodrębnienie tematu opisowego z reflinkiem autora wątku. Ale jeśli admin wykupi folder supportowy albo sami zdecydujemy się na taki ruch to wtedy temat ogólny jest zamykany i dalsza dyskusja jest prowadzona w oddzielnych tematach. Temat zaś trafia do tego folderu.

Nie ma tutaj promowania naszego reflinka. Chcesz być objęty funduszem to naturalne jest, że trzeba się z odpowiedniego refa zapisać bo w dużej mierze dochody pochodzą właśnie z niego. Inaczej się tego zorganizować nie da.

To są kompletnie inne pieniądze wiec nie ma co porównywać nawet.

Nie rozumiem.

Nie ma co ukrywać, że wielu z nas praktykuje NIE PISANĄ zasadę podpinania się pod czyjegoś ref-linka w ramach odwdzięczenia się za znalezienie programu co czasami zajmuję długie dni lub tygodnie ! A później codzienne pielęgnowanie.

I dalej może być praktykowana. Zastosuj się jedynie do tej propozycji, którą otrzymałeś odnoszącą się do wyodrębnienia tematu z opisem i rejestracją. Fundusz jest głównie skierowany do osób bez upline. Ktoś kto ma upline nie może się zapisać do funduszu. Tak naprawdę zarabiasz więc dodatkowo jako, że jestem Twoim referralem. Co więcej, wkrótce fundusz zostanie spopularyzowany wśród anglojęzycznych użytkowników, z których na standardowych warunkach nie miałbyś ani centa.

• 0

@Mikee

Przecież od zawsze są takie same i całkowicie jasne.

Dodanie do MM nie powoduje usunięcia reflinka z tematu. 

Podobnie jak zakup folderu czy sponsorowanie folderu lub wykupienie reklamy.

Chyba naturalnym jest, że kupujący reklamę ma prawo do zamieszczenia swojego reflinka pod płatną usługą niezależnie od reflinka w wątku dyskusyjnym.

Nadto na blogu także możesz promować swoje swoje linki także niezależnie od linków w wątkach dyskusyjnych.

Moje pytanie brzmi - skoro to ja byłem założycielem tematu ( który mogłem założyć po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji w moim wypadku VIP ) to dlaczego został zablokowany i zastąpiony folderem ? Ja nie kupowałem folderu - zrobił to jak napisałeś Admin Sportarbu

By otworzyć wątek nie jest potrzebna żadna subskrypcja!

O zakup foldera może się starać każdy.

Podobnie z wykupieniem banera.

​Skoro on kupił folder bez mojej wiedzy to trzeba było mu założyć jego folder a nie likwidować mój temat. Odbyło się to bez mojej wiedzy i zgody.

Przecież wątek nie został zlikwidowany.

Twórca wątku nie jest właścicielem wątku. To forum dyskusyjne.

Tak dla pamięci. 

Co tu się dużo oszukiwać konkurowanie z funduszem ( Który nie wiadomo jak wyjdzie w końcowym rozliczeniu ) to ciężka sprawa choć jest rzesza ludzi ( za co podziękowania które wyrażałem już niejednokrotnie ) która podpięła się pod moim refem. A szczególne podziękowania dla osób które doceniły i doceniają moją pracę i podpinają się po powstaniu funduszu.

Jak widzisz jest wybór...

Podobnie jak nie każdy musi wchodzić z linka podpiętego pod wykupiony baner reklamowy.

I właśnie o to chodzi.

Stąd wątek może założyć każdy ale prawo do reflinka mają userzy Premium+ a skorzystanie z reflinka jest zwykle nagrodą za wkład w wątek.

Skoro sprawa zainteresowała tak wiele osób to chyba jednak musi być coś na rzeczy ?

A tam, zaraz... :) Edited by pepperoniss

• 0

Myślę, że pewnym rozwiązaniem może być umieszczenie podfoldera przekierowującego z reflinkiem autora tematu. Podobnie jak przekierowana jest recenzja forumowa. Jeśli takie rozwiązanie jest lepiej widziane niż odrębny temat opisowy to proszę o kontakt i tak zrobimy.

• 0

By otworzyć wątek nie jest potrzebna żadna subskrypcja!

Dobrze wiesz, że chodziło mi w tym wypadku o dopisanie refa pod założonym tematem. Cała dyskusja o to się rozbiega więc nie wiem po co tak rozrzedzasz sprawę ?

Przecież wątek nie został zlikwidowany.
Twórca wątku nie jest właścicielem wątku. To forum dyskusyjne.

Wątek nie został zlikwidowany ale możliwość dodawania do niego postów tak. ( po raz kolejny wiem, że wiesz o co mi chodzi ale rozwarstwiasz sprawę pytanie tylko po co ? Ja wiem ciekawe czy inni chwytają ten prosty zabieg )

Ewidentnie widać że to forum jest właścicielem wątku bo gdyby było inaczej to najprościej w świecie nie zgodziłbym się na dokonanie takiej roszady jaka została zrobiona. 

Jak widzisz jest wybór...

Oczywiście, że jest i nie wiem po co to cytujesz i dodatkowo uzewnętrzniasz sugestywnym "..." ? Przecież tego nie negowałem ? Po co ten kolejny podprogowy atak ?

A tam, zaraz... :)

Kolejny podprogowy zabieg zwieńczający twoją kanonadę. Ale skoro już mam się odnieść do takiego " zwieńczenia sprawy " -  to może dla ciebie " a tam zaraz... " 
ale ja dostałem poza tym tematem KILKADZIESIĄT emaili i wiadmości prywatnych łącznie :)  Więc jednak wybacz ale sprawa nie jest obojętna gdyby tak było to nie było by tego wątku.

I uprzedzając Twoje kolejne cytaty ( bo wiem, że lubisz je robić jak ci ktoś " podpadnie " - obserwuje Twoje wypowiedzi nie od wczoraj ) zaznaczam, że nie chce mi się ciągnąć tej uszczypliwej przepychanki która najprościej w świecie nic nie wniesie i nie jest konstruktywna. 

Co do wypowiedzi @Egzekutor  - szkoda, że taka inicjatywa wyszła dopiero teraz.  Prostym rozwiązaniem jest po prostu przywrócenie tematu na stare miejsce. 
A folder niech będzie na swoim miejscu i zawiera informacje o założycielu tematu SportArb i jego reflinku.
Jeżeli masz inicjatywę promować swój fundusz to mi nic do tego - Twoje forum twoje zasady a wybór tak jak napisałeś każdego indywidualny.

• 0

Dobrze wiesz, że chodziło mi w tym wypadku o dopisanie refa pod założonym tematem. Cała dyskusja o to się rozbiega więc nie wiem po co tak rozrzedzasz sprawę ?

Skąd mam wiedzieć o co Ci chodziło skoro napisałeś nieprawdę.

By założyć wątek nie trzeba mieć żadnej subskrypcji.

I to jest prawdziwa informacja a nie ta podana przez Ciebie

skoro to ja byłem założycielem tematu ( który mogłem założyć po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji w moim wypadku VIP )

Wątek nie został zlikwidowany ale możliwość dodawania do niego postów tak. ( po raz kolejny wiem, że wiesz o co mi chodzi ale rozwarstwiasz sprawę pytanie tylko po co ? Ja wiem ciekawe czy inni chwytają ten prosty zabieg )

Ponieważ napisałeś kolejną nieprawdę.

Wątek jak był. Tak jest. Co więcej jest nawet podpięty.

Nie widzisz różnicy między usunięciem wątku a jego zamknięciem?

Ja widzę...

Nie bardzo zaś wiem o jakim zabiegu piszesz... :)

Ewidentnie widać że to forum jest właścicielem wątku bo gdyby było inaczej to najprościej w świecie nie zgodziłbym się na dokonanie takiej roszady jaka została zrobiona.

Mnie zaś zastanawia dlaczego uważasz, że Forum miłoby Ciebie się pytać czy wyrażasz zgodę na to by ktoś wykupił płatną usługę na forum, która w żaden sposób nie pozbawia Cię Twoich praw.

I druga kwestia... Skąd Twoje przekonanie, że zakładając wątek stajesz się jego właścicielem.

To forum dyskusyjne.

Wątek nie ma właściciela.

Nawet te watki które są w wykupionym folderze.

Oczywiście, że jest i nie wiem po co to cytujesz i dodatkowo uzewnętrzniasz sugestywnym "..." ? Przecież tego nie negowałem ? Po co ten kolejny podprogowy atak ?

Atak?

Niby na czym polegający?

Na zwróceniu uwagi, że nie jest prawdą to, że cokolwiek zostało Ci zabrane?

Sam przyznajesz, że wybór jest i wielu z tego wyboru korzysta...

Kolejny podprogowy zabieg zwieńczający twoją kanonadę. Ale skoro już mam się odnieść do takiego " zwieńczenia sprawy " -  to może dla ciebie " a tam zaraz... " 

ale ja dostałem poza tym tematem KILKADZIESIĄT emaili i wiadmości prywatnych łącznie :)  Więc jednak wybacz ale sprawa nie jest obojętna gdyby tak było to nie było by tego wątku.

A gdzie ja napisałem, że sprawa jest obojętna?

Pytanie, ktokolwiek bronił komukolwiek z autorów tych kilkudziesięciu emaili i PW wejść z Twojego linku do programu?

I uprzedzając Twoje kolejne cytaty ( bo wiem, że lubisz je robić jak ci ktoś " podpadnie " - obserwuje Twoje wypowiedzi nie od wczoraj ) zaznaczam, że nie chce mi się ciągnąć tej uszczypliwej przepychanki która najprościej w świecie nic nie wniesie i nie jest konstruktywna.

Uszczypliwej?

Nie widzę uszczypliwości...

Nie przypuszczam też by konstruktywnym było tylko to Co ma podeprzeć Twoją wątpliwą tezę o krzywdzie, która Cię na forum spotyka.

Otóż żadna krzywda Cię na forum nie spotkała, z niczego nie zostałeś okradziony, niczego Ci nie zabrano, niczego nie pozbawiono.

Co do wypowiedzi @Egzekutor  - szkoda, że taka inicjatywa wyszła dopiero teraz.  Prostym rozwiązaniem jest po prostu przywrócenie tematu na stare miejsce.

IMHO, pomysł kompletnie absurdalny i oderwany od rzeczywistości.

Jaki jest sens pozostawiać 2 miejsca dyskusji o jednym programie?

Może w takim razie zezwólmy od razu na tworzenie dublujących się tematów.

pewnie autor każdego z nich miałby coś swojego do zaoferowania.

Reasumując...

W mojej ocenie propozycje @Egzekutora wychodzą naprzeciw lepszemu wyeksponowaniu Twojego reflinka.

Jak też rozumiem z wcześniejszej idącej w podobnym kierunku Jego propozycji nie skorzystałeś.

Moje zdnie w tej dyskusji jest niezmienne.

Nie widzę żadnych istotnych powodów by odchodzić od reguł, które są na tym forum od mojego pierwszego dnia na nim.

Decyzję podejmie @Egzekutor jednak nie sądzę by dobrym rozwiązaniem były tak radykalne zmiany zasad jak Ty proponujesz.

PS. Nie znam się na podprogowości, progowości i nadprogowości więc wybacz, że do Twoich analiz w tym zakresie się nie odniosę :)

• 0
Nie widzę uszczypliwości...

A ja widzę i to duzą

Nie bardzo zaś wiem o jakim zabiegu piszesz... :)

Dobrze wiesz o jakim pisze :) jesteś inteligentnym gościem @pepe - nie łap kolegi za słówka, nie sprowadzaj dyskusji do poziomu łapania za niedopowiedzenia. Dobrze wiesz w czym jest rzecz. Jeżeli zaprzeczysz to po prostu stracisz dużo w moich oczach. 

By założyć wątek nie trzeba mieć żadnej subskrypcji.

Ale by dodać reflink już tak i o to @sirjojo chodziło i każdy dobrze o tym wie

IMHO, pomysł kompletnie absurdalny i oderwany od rzeczywistości.

Brawo ! Zgadzam się ! Dlatego też uważam, że autor pierwszego wątku o danym programie powinien  mieć prawo do reflinka nawet w wykupionym folderze. Inaczej inicjatywa promowania programów na forum mija się lekko z celem. Przecież nie możemy wykluczyć tego, że każdy nowy program może mieć swój folder na forum. Tym samym drodzy inwestorzy każdy wasz temat może zostać zamknięty
Edited by Mikee

• 0

Co do wypowiedzi @Egzekutor  - szkoda, że taka inicjatywa wyszła dopiero teraz.

Jest dyskusja to pojawiają się różne propozycje. Nikt wcześniej nie zgłaszał tego typu "reklamacji".

Prostym rozwiązaniem jest po prostu przywrócenie tematu na stare miejsce. 

Może i prostym ale nie możliwym do spełnienia. Po to powstaje folder, aby nie toczyć wszystkich rodzajów dyskusji w jednym temacie a tym bardziej je dublować. Folder ma właśnie tę wspaniałą zaletę, że można otwierać wątki tematyczne. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby jednym z tych tematów był opis i rejestracja do programu, gdzie umieszczony byłby reflink autora zamkniętego tematu. Nie można też dopuścić do prowadzenia zdublowanej dyskusji na ten sam temat, a Twoje rozwiązanie zawiera właśnie tę wadę.

Jeżeli masz inicjatywę promować swój fundusz to mi nic do tego - Twoje forum twoje zasady a wybór tak jak napisałeś każdego indywidualny.

Gdzieś musiałem umieścić informację o powstaniu funduszu i uważam, że najlepszym miejscem do tego jest folder. Nie upieram się jednak nad tą lokalizacją, bo rzeczywiście fundusz to byt wyjątkowy i jest uzależniony od prowizji. Powstanie funduszu nie ma jednak nic wspólnego z powstaniem folderu, więc nie ma co mieszać tej kwestii. Gdyby administrator nie zamówił folderu to bym informację o funduszu zamieścił w wątku dyskusyjnym. Z drugiej strony dziwię się Twojej walce z folderem, jesteś oficjalnym przedstawicielem tego programu i dostajesz podwyższoną prowizję za swoje przedstawicielstwo a także dodatkowe profity jak np. własny reflink w wykupionym bannerze na forum, dziwi mnie więc że nie wspierasz inicjatyw promocyjnych administratora programu. Z jednej strony zgłoszono Cię jako moderatora folderu, z drugiej strony mocno się przed tą funkcją bronisz. Myślę, że powinieneś jasno określić swój statut, właściwie nie przede mną a przed administratorem programu.

Powołujesz się też na forumowe praktyki. Pozwól więc, że Ci o nich też parę słów opowiem. Foldery powstają w 2 sytuacjach: albo z inicjatywy administratora programu jako płatna funkcjonalność albo z naszej inicjatywy jako odpowiedź na zbyt dużą rozległość i popularność danego wątku dyskusyjnego. Praktyka zamykania starego wątku dyskusyjnego jest stosowana od lat i jeśli tak pilnie śledzisz to forum to powinieneś to już zauważyć. Nigdy jednak nie jest usuwany ani nadpisywany reflink autora starego wątku.

Wątek nie ma właściciela.

Nawet te watki które są w wykupionym folderze.

Dokładnie. Inaczej "własciciel" wykupionego wątku mógłby np. nie zgodzić się na przeniesienie go do działu SCAM, bo czuje się jego właścicielem i nie zgadza się na to.

Decyzję podejmie @Egzekutor

Na razie nie podjąłem żadnej decyzji, rzucam tylko luźne myśli. Czekam też na rozwój dyskusji. Na decyzje potrzebuję więcej czasu na przemyślenie.

• 0

Czekam też na rozwój dyskusji. Na decyzje potrzebuję więcej czasu na przemyślenie. 

I takie podejście mi i zapewne nie tylko się podoba. Konkretna deklaracja.  Mam nadzieje, że uda się wprowadzić zmiany, które były by korzystniejsze dla autorów zamkniętych wątków. 

Temat dotyczy każdego aktywnego promotora na forum. Będę obserwować z uwagą temat

//

@pepe Twoja i moja wersja jest prawdziwa. 

Edited by Mikee
  • Like 1

• 0

Ale by dodać reflink już tak i o to @sirjojo chodziło i każdy dobrze o tym wie

Nie każdy...

Napisał zupełnie coś innego...

Ale by dodać reflink już tak

No i dodał...

Dlatego też uważam, że autor pierwszego wątku o danym programie powinien  mieć prawo do reflinka nawet w wykupionym folderze.

I ma...

Przecież nie możemy wykluczyć tego, że każdy nowy program może mieć swój folder na forum. Tym samym drodzy inwestorzy forumowicze każdy wasz temat może zostać zamknięty i przyklejony w nowym folderze.

Teraz zgoda... :)

Tylko tak było i jest...

• 0

Ehhh ... No wiedziałem, że tak będzie... Szczerze łudziłem się, że uniknę tego ale za dużo manipulacji tu widzę i niestety narobiłeś mi roboty. No ale dobra zaczynam...

Skąd mam wiedzieć o co Ci chodziło skoro napisałeś nieprawdę.

Wiesz często tak jest, że dyskutując z pewnymi osobami określamy ich poziom intelektualny i do nich się dostosowujemy. Np do dziecka zaniżasz swój poziom, do osoby upośledzonej również bo wiesz, że nie do końca mogą zrozumieć twój przekaz. Jednak ja zakładałem, że wypowiadam się na HYIP forum do inwestorów ludzi inteligentnych którzy potrafią czytać " między wierszami " wtedy można unikać szczegółowego rozwlekania tematu. Takie założenie MIAŁ

Edited by SirJoJo

• 0

Robienie z igły widły... Mechanizmy podprogowe? Kwaśniewski proszę cię...

Edited by Kebab
  • Like 1

• 0

@Egzekutor a gdzie ty widzisz żebym atakował idee funduszu ?  Gdzie widzisz Ataki ? Przecież dopiero dzisiaj się wypowiedziałem bo wymagała tego sytuacja - dziwnym by było, że ludzie mówią o mnie i o mojej sprawie a ja się biernie przyglądam - podejrzewam, że też byli ciekawi mojego stanowiska.
NIE atakowałem nigdzie funduszu. Jedyne do czego można się u mnie doczepić to owszem o wątpliwości co do metody jego promowania no ale po to własnie powstał ten temat ? 
Sam stwierdziłeś, że jeżeli już ktoś założył ten wątek to warto podyskutować i to robimy ale ja widzę ewidentne spychanie mnie do narożnika i boksowanie słowami niewypowiedzianymi przeze mnie.
Jeżeli ma to być rozmowa coś wnosząca to niech będzie - na pewno nie osiągniemy tego poprzez rozpisywanie się w długie poematy. 

@Kebab - twoje zdanie - jak już napisałem - szanuje - jak każdego.

• 0

Nigdzie nie napisałem, że atakujesz ideę funduszu :)

• 0

Dziękuję Jonasz. Ja wychodzę jednak z założenia, że po pierwsze: forum istnieje od baardzo dawna, po drugie: @Egzekutor jest Bossem (właścicielem) forum więc on tu decyduje i co najwyżej może się odnieść do wszelakich propozycji zmian. Internet jest otwarty - zawsze można założyć własne forum z własnymi zasadami jednak patrząc z perspektywy czasu życzę powodzenia... Reasumując: nie my tu ustalamy zasady - przykre ale prawdziwe.