Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Bodeha

Recyclix w onecie i gazecie prawnej :)

Recommended Posts

Fajnie wiedzieć, że są takie informacje, ale skąd oni to biorą, że firma daje nam 500% zysku rocznie? Hmm nie wiem... Tak czy inaczej powoli wychodzi na to, że to takie mini amber gold jest;)

Nie wiem jak oni to policzyli... Nawet jakby to było 14 proc miesięcznie, a nie jest, to ni jak nie wyjdzie więcej niż 168 proc :) . Poziom dziennikarstwa w tym kraju jest porażający. :(  

Ale generalnie można się było spodziewać, że któryś z inwestorów się zagotuje po tej akcji z zaborem połowy śmieci i nada prasie temat...

Edited by lucas75

Tak samo jak jest pompa na programy tak samo jest pompa na sensacje, byle jak najdalepiej od pompy :D

@lucas75

to zależy jaki miałeś udział w zyskach,bo jesli wykupiłeś wszystkie udziały w maszynach to teoretycznie Twój udział w zyskach się zwiększa i można liznąć 500% :P

praktycznie to niestety -OGOŁ

Nie wiem jak oni to policzyli... Nawet jakby to było 14 proc miesięcznie, a nie jest, to ni jak nie wyjdzie więcej niż 168 proc :) . Poziom dziennikarstwa w tym kraju jest porażający. :(  

Ale generalnie można się było spodziewać, że któryś z inwestorów się zagotuje po tej akcji z zaborem połowy śmieci i nada prasie temat...

1 miesiąc - 1000pln x 14% = 1140

2 miesiąc - 1140pln x 14% = 1299,6

I tak dalej. W 12 miesiącu wychodzi około 4800, nie chce mi się sprawdzać dokładnie, ale pi razy oko te 480% wychodzi. Tak to liczono.

14% autor zapewne wziął z różnego rodzaju źródeł tworzonych przez naganiaczy, nawet teraz jest ich w google pełno. Ja sam widziałem wersję z 11% u Pana Damiana Źukiewicza, ale wczoraj usunął wszystkie swoje materiały na temat Recyclix z kanału youtube oraz ze strony www.

Jestem tu nowy, wszedłem jedynie dlatego bo jeśli chodzi o Recyclix to ktoś gdy to wszystko wystartowało, pisał do mnie w jakiejś facebookowej grupie abym się przyłączył. Odpisałem wtedy, że szkoda mojego czasu na lokowanie kasy w piramidzie finansowej, która zniknie tak szybko jak się pojawiła.

Wszyscy piszą o procentach, a mało kto skupia się na jeszcze prostszych faktach, czyli na tym że na wysypisku które spłonęło i które rzekomo jest przyczyną strat, nikt nic nie wie na temat współpracy z Recyclix, , że prawo nie działa wstecz więc ta cała bzdura z regulaminowymi zajęciami środków to pic na wodę, o tym że ta magiczna spółka to biznes Ł

Edited by liliklops
  • Like 1

Powiem Ci, że wspomniany przez Ciebie Damian Ź. sporo zarabia na naganianiu. Źeby było ciekawiej bardzo możliwe, że z tego żyje i to bardzo dobrze żyje...

Nie wiem. Na mnie nie robi to wrażenia, mam swoją własną firmę i spełniam się zawodowo. Milionerem żadnym nie jestem, mam raptem kilkanaście tysięcy miesięcznie, robiąc to co lubię i na czym się znam na własny rachunek. W sumie też są to inwestycje tylko w realny towar i realnymi pieniędzmi oraz nie na kredyt :)
Po drugie, tak patrząc po filmikach, to chyba nawet furę ma tańszą niż moja (a nie mam nic szpanerskiego i wypasionego). Mieszka w bloku na jakimś sporym osiedlu. Średnio wierzę w te miliony.
Sponsorowane wyjazdy na oklepane Kanary. Też mnie to jakoś nie jara. Może robi to wrażenie na młodszych, którzy przerażeni są wizją tego strasznego ETATU, gdzie to rzekomo szef będzie się nad nimi znęcał 8h dziennie za marne grosze, ale to też bzdura. Jeśli masz wiedzę (tak, tak, studia się przydają wbrew pier... co niektórych), trochę sprytu i jesteś inteligentny, to znajdziesz sposób aby Cię docenili. A wiedzy nigdy zbyt mało.
Nic mnie tak nie irytuje właśnie jak ten pajac jadący ze swoją "maniurką" krzyczący że etatowcy to debile, studenci to debile, rzućcie wszystko i inwestujcie w nasze kryptowaluty. Źenada roku ;)

Jednak jest taki jeden powód, który jest najważniejszy, a który zawsze jest pomijany. Uwaga, napiszę to z czego Panowie liderzy tak się zawsze śmieją. Otóż... Pieniądze to nie wszystko :)

Tak. Właśnie. Istnieje jeszcze coś takiego jak godność, honor, szacunek do samego siebie i do innych. Istnieje wstyd, granice żenady, granice PONIŹENIA się dla zysku. Odnoszę wrażenie że dla nich to terminy nieznane.

Wystarczy spojrzeć na (mój ulubiony) niedawno dodany filmik. (Tutaj: www.youtube.com/watch?v=XIi7fQ52RFY )

Powiem tak. Oglądałem na raty, bo na raz się nie da. Szczyt przysłowiowej wiochy, to jedno, ale jeszcze do tego zaprzeczenie wszystkim innym wartościom, które warto w sobie pielęgnować. Pomijając już totalny brak gustu i wyrzucanie hajsu w błoto kupując rzeczy na które ktoś kto ma odrobinę stylu nawet by nie spojrzał. No ale tak jak się mawia (nie obrażając ludzi ze wsi), człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy.
Pomijając, że machanie banknotami i chwalenie się ile kosztowały Twoje zakupy, to nie jest żaden marketing (chociaż owszem, na niektórych niestety działa. Piszę jednak o marketingu wśród szanujących się ludzi). To jest po prostu ŹAŁ

Edited by liliklops
  • Like 3

buhahaha pisałam o tym tydzień temu dla żartu, że pewnie ABW mają na 4 literach. Chyba zatracili się w swojej bajeczce za bardzo.

Powiem Ci, że wspomniany przez Ciebie Damian Ź. sporo zarabia na naganianiu. Źeby było ciekawiej bardzo możliwe, że z tego żyje i to bardzo dobrze żyje...

Wielu ludzi nawet nie jest świadomych,że D.Ź  ma z nich profit,bo po oglądnięciu filmiku rejestrowali się w programy z jego strony.

Pan D.Ź. miał dzisiaj wrzucić filmik z wizyty w siedzibie firmy Recyclix w Ł

Edited by liliklops
  • Like 1

@BJK - widziałeś jego screena jak dostał hajs za Dascoina ? Zapomniał zasłonić stan konta PO przelewie ... nadal było minus 230 k :D Tyle w temacie :P

No przecież skądś musiał wziąć kasę, żeby ją rozrzucać przed kamerką :)

@liliklops Polubiłem cie :)
Mam identyczne zdanie na temat żuka i jemu podobnych.

• Like 1

@liliklops brawo za ten post, brawo że się komuś chce o tym pisać w ten sposób!

• Like 1

Na szczęście na tym forum nie wielbimy bożków ;) Szkoda tylko, że DŹ ma taki mózgo...y wpływ na swoich młodych protegowanych.

Tyle w temacie, Suport nie odpowiada na maile, telefon milczy sprawdzałem osobiście. Mam tam z 200 Euro wrzucone i czas się z nimi pożegnać

Jedyne pocieszenie, że to nie jest typowy anonimowy scam i ktoś pewnie za te mecyje zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Tym bardziej, że nie działali tylko w PL.

Taaa panią valentine(celowo z małych liter) pociągnie komuś tę odpowiedzialność....

A nie dziwi Was, że Pan "Ź", który "nagonił" tam mnóstwo ludzi i rzekomo sam inwestował tam kilkadziesiąt tysięcy euro, gdy wybucha afera w ogóle nie wykazuje zainteresowania całą sprawą i wyjeżdża na wakacje podczas gdy wszyscy inni biją się o odzyskanie środków?

Nieważne ile masz kasy, nikt nie przepuszcza kilkudziesięciu tysięcy na zasadzie "trudno, stało się, oszukali mnie, nawet nie przejadę się do siedziby."
No chyba, że ktoś łyka te brednie z filmików, że firmy z którymi robi się interesy sprawdza się w google. Jak są w KRS i mają wpisany adres siedziby to jest już git  :D

To bardzo dobrze pokazuje, że ci naganiacze sami w życiu nie zainwestowali więcej niż im trzeba aby pokazać i udowodnić że mają tam konto. Ich interesuje jedynie aby inni jelenie się rejestrowali i ładowali tam pieniądze. Dzięki temu na początku faktycznie mogą na nich zarobić całkiem sporo, a gdy wybucha afera i firma znika, mają to w dupie, bo nic tam nie zainwestowali swojego, jedynie brali prowizje za inwestycje frajerów, którzy za ich namową zaczęli tam "działać".

Pomijając fakt, że jaki z niego mentor i inwestor skoro namawiał ludzi, do ładowania pieniędzy w coś, co przecież jak na dłoni było jawnym, widocznym wałkiem. Średnio ogarnięty nastolatek by wyczuł, że to szwindel. Przepraszam, nie chcę nikogo urazić, ale nie mogę się nadziwić, jak można było się na to nabrać.

Edited by liliklops
  • Like 1

A mnie coraz bardziej się wydaje że cali ci "liderzy" otrzymują większą kasę od właścicieli piramid w zamian za ich promowanie niż to co uzyskają z refów czy ROI

Bardzo to możliwe, ale nic nie udowodnisz. Jedyna nadzieja jest taka, że jak śledczy przycisną w końcu kogo trzeba, to za niższy wyrok wyśpiewa wszystko na temat wszystkich.
Poza tym nie zdziwiłbym się również gdyby te biznesy były sponsorowane przez grupy przestępcze.

Edited by liliklops

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.
    • By Plemnik
      Wątek stworzony na potrzeby informacji odnośnie płatności od Recyclix. Wszelkie info odnośnie nieotrzymanych wypłat, otrzymanych, czasie wypłaty, metody, problemów z wypłatami, cofnięć itp. Wszelkie tego typu info wrzucajcie tu.

Z tego co poczytałem to niektórzy mieli problem z wypłatami.

Ja zlecam wypłatę zawsze na konto bankowe. Ostatnie zlecenie wypłaty zostało zrealizowane u mnie w ciągu 7 dni. Dowód w odpowiednim dziale.